Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

KĀZU STĀSTS: Kristīne un Ņikita Aleksejevi

image

Šīs būs kāzu stāsts par, iespējams, šī gada raudošākajām kāzām. Laimes, prieka un mīlestības asaras raudājuši esot visi, sākot no jaunā pāra, vecākiem un draugiem līdz pat tiem, kurus savu mūžu neviens nav redzējis raudam. Jāteic, ka šo kāzu sajūtu var redzēt arī kāzu fotogrāfijās – no tām staro patiesa mīlestības un laimes sajūta. 

Kristīne ciena vēsturi un cenšas cieņu pret to iemācīt arī bērniem, strādājot par skolotāju, savukārt Ņikita ir televīzijas operators. Viņi abi savās kāzās nolēma iztikt bez lielas balles un grandiozām svinībām, tā vietā tūliņ pat pēc kāzām dodoties vairāku nedēļu ilgā ceļojumā. 

Viņu mīlestības pilnais stāsts sākās pirms četriem gadiem, kad viņi iepazinās, strādājot tolaik kopējā darba vietā. To, ka Kristīne būs īstais cilvēks, ar ko Ņikita vēlēsies sagaidīt sirmas vecumdienas, viņš saprata jau samērā drīz un pēc pusotra gada kopā būšanas bildināja Kristīni. Savukārt pašas kāzas tika svinētas divus gadus pēc bildinājuma – 2016. gada 14. jūnijā Salaspils Nacionālajā botāniskajā dārzā. 

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Kāzu viesu skaits: 50
Svinību vieta: Salaspils botāniskais dārzs
Svinību ilgums: viena diena no plkst. 13:00 līdz 19:00
Kleita līgavai: pirkta Coo Culte
Uzvalks līgavainim: pirkts dažādos veikalos
Svētku galds: lunch.lv  jeb Ņikitas mamma (viņai ir kafejnīca/ēdienu piegāde)
Dekorācijas: pašu veidotas
Kāzu auto: Ņikitas patēva automašīna
Kāzu torte: maza kūciņa ar kapkeikiem apakšā no Policijas akadēmijas Ogrē
Kāzu vadītājs: vedējmāte Luīze
Mūzika: ceremonijā uzstājās muzikāls paziņu pāris, izpildot dziesmu Hallelujah, pēc tam DJ iPods 
Kāzu fotogrāfs: Rihards Rudzītis

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Kāda bija jūsu kāzu ceremonija? 

Kristīne: Mūsu kāzu ceremonija notika brīvā dabā, Salaspils Nacionālajā botāniskajā dārzā, ar Salaspils dzimtsarakstu nodaļas vadītāju, kura runāja ļoti īsi, bet saturīgi un konkrēti. Īpašā lieta bija tā, ka teicām viens otram savu zvērestu. Līdz ar to bija gan asaras, gan smiekli. Ņikita runāja pirmais un viņam bija grūti pateikt visu sakāmo, jo nāca raudiens, un es pie sevis tā nodomāju – nu, kas ir? Nav taču tik traki! Bet, kad man vajadzēja runāt, pašai bija tāpat – grūti izteikt trīs vārdus neraudot. Emocijas bija tik sakāpinātas, ka pateicu pēdējos vārdus no zvēresta un uzreiz metos skūpstīt Ņikitu, nepagaidot, kad ceremonijas vadītāja to aicinās darīt.
 
Ņikita: Mūsu zvēresti bija viena no visforšākajām lietām kāzās. Tie bija ļoti sirsnīgi un tieši mūsu stilā – gan ļoti mīļi, gan smieklīgi. Mans zvērests beidzās ar vārdiem, ka būšu kopā ar Kristīni un rūpēšos par viņu arī tad, kad sāksies zombiju apokalipse. 

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Kristīne: Vēl viens ļoti mīļš brīdis ceremonijā bija, kad vadītāja aicināja samīļot tuvākos radus. No šī momenta gan mums nav nevienas normālas bildes, jo visās man ir raudāšanas grimasē sašķobīta seja. 

Kāds bija gatavošanās posms kāzām? 

Kristīne: Īsumā – ilga domāšana, maza darīšana. Mēs negribējām dārgas kāzas vairāku apsvērumu pēc: pirmkārt, bijām nolēmuši uzreiz pēc kāzām braukt vairāku nedēļu ilgā medusmēnesī, kam vajadzēja naudu, otrkārt, negribējām pārlieku tērēties lielam tusiņam, jo mums galvenais šķita nevis dot viesim iespēju kārtīgi izballēties, bet gan apliecināt un nosvinēt mūsu mīlestību. Līdz ar to ilgāku laiku domājām, ko un un kā darīt, lai būtu forši un par saprātīgām izmaksām. 

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita
Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Tā kā vedēji bija savā starpā nepazīstami, tad daudz ko darījām paši, uzticot katram vedējam konkrētus pienākumus. Vedējtēvs palīdzēja ar praktiskām lietām, piemēram, izgatavoja solus, vedējmāte vadīja kāzu pasākumu – spēles, atrakcijas.

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita
Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Dekorācijas veidojām paši, dažas idejas nošpikojot no Pinterest, citas izdomājām paši (piemēram, spuldzītēs salikām ziedus un sakarinājām kā dekorācijas).

Dekorācijas veidojām paši, dažas idejas nošpikojot no Pinterest, citas izdomājām paši (piemēram, spuldzītēs salikām ziedus un sakarinājām kā dekorācijas).
Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita
Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Pirmās domas kāzu rītā…

Kristīne: Neatceros. Bet man viss kāzu rīts bija ļoti emocionāls un visu laiku gribējās raudāt. Beigās vienīgā mūzika, kuras pavadījumā bija iespējams uzklāt grimu, bija Rammstein

Kas jūsu kāzās bija tāds, kas, iespējams, nav citu pāru kāzās?

Ņikita: Iespējams, ka tas ir arī citās kāzās, bet ļoti, ļoti skaisti un mīļi bija tas, ka vairāki viesi – tuvi radi un Draugi – bija lūgti sagatavot runas. Un bija tiešām aizkustinoši dzirdēt, ko mums mīļie un tuvie cilvēki gribēja teikt. 

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Kristīne: Man pat vienā brīdī bija jāpajoko, sakot “lūdzu nesajauciet pasākumus, šīs ir kāzas nevis bēres, neskatoties uz lielo raudāšanu!”

Kad par kāzām stāstīsiet saviem mazbērniem, kas būs tas, ar ko sāksiet šo stāstu?

Precēties vajag, dēliņ…

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita
Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Praktiski padomi kāzu rīkošanā no Aleksejevu pāra

  • Līgavai pirms kāzām obligāti vajag izmēģināt grimu un frizūru. Kristīne izmēģināja grimu, bet ne frizūru, jo šķita, ka tas nav tik grūti – aizsūtīja bildes frizierei ar ideju un domāja, ka viss būs labi.  Kāzu dienā friziere uztaisīja kaut ko pilnīgi citu, kas Kristīnei nepatika. Friziere matu sakārtojumu pārtaisīja, tomēr Kristīnei tas joprojām nepatika. Tad vizāžiste izglāba situāciju, uztaisot īsto frizūru. 
  • Ēst kāzu laikā! Visu laiku ir tosti un tukšā dūšā ātri var noreibt!
  • Nedomāt par to, ko vēlas citi, bet par to, kas pašiem sagādās prieku!
  • Izvēlieties savā starpā pazīstamus vedējus, tas atvieglos vedēju gatavošanās procesu kāzām.
     

Kāzu stāsts Kristīne un Ņikita

Raksta foto: personīgais arhīvs / Rihards Rudzītis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI