Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kopdzīve

 • Šīs būs kāzu stāsts par, iespējams, šī gada raudošākajām kāzām. Laimes, prieka un mīlestības asaras raudājuši esot visi, sākot no jaunā pāra, vecākiem un draugiem līdz pat tiem, kurus savu mūžu neviens nav redzējis raudam. Jāteic, ka šo kāzu sajūtu var redzēt arī kāzu fotogrāfijās – no tām staro patiesa mīlestības un laimes sajūta. 

 • “Es tevi noprecēšu”, tā pēc pāris pirmajiem randiņiem Kristaps bija teicis Mairitai. Pēc pusgada viņš savus vārdus pārvērta darbos un patiesi apprecēja Mairitu. Abi ir jauni, savu ikdienu pavada radošu un mākslinieciski noskaņotu cilvēku vidū un tam visam pa vidu vēl gaida ierodamies savu pirmdzimto. 

 • Mūžīgais smaids un mīļuma starojums – Anna Rozīte šīs nedēļas MINI intervijā portālam PRECOS atklāj, kādām īpašībām jāpiemīt ideālajam vīrietim. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par sapņiem, mīlestību un atpūtu.

 • Linda Vilmansone sevi raksturo kā ēdienu darītāju, kas priecē cilvēkus ar vienkāršiem, bet garšīgiem ēdieniem. Esot viena no raidījuma “Gatavo 3” vadītājām, Linda sevi ir pierādījusi kā radošu, ar lielisku humoru un sievišķīgu šarmu apveltītu uzlecošo Latvijas gastronomijas talantu. Linda pati smej – viņu vislabāk raksturo desmaizes un ceļotkāre. Rudenī iznāks Lindas pirmā recepšu grāmata. 

 • LNT raidījuma “Degpunktā” vadītāja Ieva Brante skatītājus apbūrusi ar savu romantisko sievišķību, mērķtiecību un drosmi būt atklātai. Šīs nedēļas MINI intervijā ar humoru par dzīvi Ieva sevi raksturo kā pamatīgi slinku darbaholiķi un pašpārliecinātu maitu. Bet – tikai tad, kad iemīlējusies!

 • Inga Kalniņa ir iedvesmojošā bloga Lepetitpot.lv autore, mamma, sieva un ēdienu cienītāja. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Inga mums pastāstīja par Parīzes romantiku, laiskiem brīvdienu rītiem un kopīgiem piedzīvojumiem ar ģimeni.

 • Alise Trautmane ir Latvijā populārā zīmola «NARCISS» radītāja. Iedvesmojoša, enerģiska un vienmēr motivēta darīt vairāk un labāk. Alise nevar iedomāties dzīvi bez ceļojumiem, gleznošanas un modes. Par Alisi vairāk uzzini mūsu 11 mini jautājumos un atbildēs. 

 • Populārā mūziķe un romantiskās balss īpašniece Marta Ritova, tagad Cipe, ar savu smalko sievišķību un neizmērojamo talantu savaldzinājusi ne vien klausītājus, bet arī vīru Raimondu. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Marta mums pastāsta par laulības dzīvi, romantiskiem sapņiem un prieku garšīgi paēst. 

 • Šīs nedēļas MINI intervija ar mākslinieci, zīmola "Tabaka" radītāju. Krista ir māksliniece ne vien sirdī, bet arī dvēselē – maiga, trausla un romantiska. Sapņo par pankūkām mežā, impulsīvu iemīlēšanos un mākslu. 11 mini jautājumi – 11 mini atbildes. 

 • Aizvien dzirdu draudzeņu stāstus, kuru mīļotie ikreiz, kad runa nonāk līdz tēmai „kāzas”, izdomā dažādas atrunas un iemeslus, kāpēc tagad nav īstais laiks precēties un vajadzētu nogaidīt, vai arī kāzu datums ir nolikts, bet vīrietis atsakās iesaistīties kāzu organizēšanā. Lai noskaidrotu, kādi ir iemesli, kāpēc vīrieši tik ļoti baidās precēties un iesaistīties organizēšanā, savā viedoklī dalīties aicināju ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu.