Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Ilva, 25

Svinējām Talsu "Andrejzālē", ēdieni tika pasūtīti tur pat no ēdnīcas "Kursa". Telpu īre + ēšana izmaksāja 218 euro (ļoti lēti).

Lelde, 23

Svinības notika viesu namā "Spāriņu kalns", viesu nams izmaksāja 600 eiro, ēdināšana apmēram 1000 eiro.

Evita, 22

Svinību vieta bija manu vecvecāku mājās, kur saimniecības ēkā viena klēts bija pārtaisīta par svinību vietu. Kamēr neredzēju, kā tur izskatās, nezināju vai gribu tur svinēt, bet ieraugot domas mainījās . Interesanta vieta - un galvenais, ka viesi varēja kārtīgi izdancoties. Papildus tam visam liels + bija tas, ka ieekonomējām, jo nevajadzēja maksāt taču par īri, kā tas ir viesu namos, arī mūziku varēja klausīties cik skaļi grib un dejot kaut cauru nakti! Visi bija ļoti apmierināti un atzina to par kreatīvu ideju - PSRS laika klētī izveidot svinību zāli! Par ēdināšana gan laikam aizgāja 100 eur.

Inese, 27

Svinības notika Madonā "Rēķu kalnā"un uz 52 viesiem ar visu palikšanu pa nakti izmaksāja 1200 Eur.

Katerīna, 21

Viesu nams "Janči" (Liepājas-Nīcas ceļš) - 1000 euro par viesu namu, plus papildus samaksa par mazajām mājiņām. Uzreiz saku - neiesaku. Ļoti tumšs, trauku nav, netīrs, miskastes nebija iznestas vairākas dienas, rāpoja tārpi, tualetes netīras, ziepju nav, guļvietas pretīgas pat jaunlaulāto numurā. Ēdināšana mums bija atsevišķi, no Jančiem neatkarīgi.

Vera, 27

Viesunams "Mežbrenči" ticiet man, tā ir burvīga vieta! kad atbrauksiet paskatīties, sapratīsiet par ko iet runa. Viss sakopts, skaistas figūras, gan no sūnām, gan no akmens. Dīķi, pirtiņa, viesu nams, kurš darbojas tikai ceturto sezonu!!! Ēdieni garšīgi, apkalpošana arī laba. Saimniece palīdz visos jautājumos, vienmēr iedod padomu no savas pieredzes! Personīgi man (cilvēkam, kurš nevar aizmigt, ja veļa smaržo pēc mazgāšanas pulvera), ļoti patīk, ka viss ir TĪRS un nav spēcīgas smaržas no veļas!!! Gribas tur atgriesties vēl un vēl!!!

Zane, 25

Svinības notika Pāvilostas k/n. Jo paši esam dzīvojuši Pāvilostā, tāpēc arī nebija nemaz domas par citām vietām. Pilsēta mums ir un būs ļoti mīļa. Svinību vietas izmaksas bija uz vīra mātes pleciem. Ēdināšana izmaksāja 1500 eiro kopā par abām dienām (un saplēstajiem traukiem).

Sigita, 28

Sanita, 28

Svinības notika kempingà "Kurzemes pèrle", Kalvenes pag.,Aizputes nov. Svinību vieta izmaksāja 400 eiro + atsevišķi guļvietas, ēdināšana 1050 eiro...

Kristine, 20

Svinības notika atpūtas kompleksā "Grantiņi", Svētē. Mums ļoti, ļoti paveicās, jo netika prasīta telpu īre, maksājām tikai par ēdienu, ja nemaldos ap 2tūkst eiro. Telpas bija par brīvu līdz 6 rītā.

Anete, 29

Viesu namā "Debesu bļoda" - tā kā kāzas svinējām darba dienā, tad viesu nams izmaksāja ap 1000 Eiro, ēdināšana 27,5 Eiro uz cilvēku, bērnus neierēķinot. Aptuveni 3000 Eiro kopā. Un mums arī nebija jāmaksā par baltajiem krēslu pārvalkiem (jo kāzas notika darba dienā).

Ilze, 41

Svinības notika turpat mājās.

Aļesja, 26

Bankets bija Laimes Ligzdā. Izmaksāja aptuveni 3000, bet ar pašu ēdināšanu nebijam apmierināti. Sūtījam tur pat.

Katerina, 26

Svinības notika viesu mājā Hotel Orinoko, kas izmaksāja 500EUR un ēdināšana - 25EUR/cilv.

Edīte, 34

Rīgā, fotostudijā "Imagine" .

Inese, 27

Restorānā. Par galdu aizgāja ~3000 Eur

Dagnija, 32

Svinības notika viesu nama krodziņā. Tas viss izmaksāja 250 EUR (ēdināšana, zāles noma)

Agnese, 24

Viesnīcā Gutenbergs, banketu zālē. Mums bija 50 EUR no cilvēka ( 5 ēdieni), fantastisks ēdiens un Lāsma, fantastisks palīgs. Īre par zāli bija 300 EUR, bet viesmīļi 200 EUR. Par alkoholu mēs maksājām pēc tam - 479 EUR

Monta, 25

Ķekavā ir tada omulīga vietiņa Liepkalni gan mums, gan viesiem patika, ka nakošajā dienā vareja ieiet pirtiņa un pasēdēt kublā, samaksa bija 300 Eur! ēdienu pasūtījām auksto galdu caur paziņām 150 Eur un silto ēdienu paši nopirkām gaļu dažāda veida (80 Eur) un sacepām iepriekšējā vakarā! Atsevišķi bija persona, kas visu pasniedza un novāca, nomazgaja traukus - 50 Eur!

Ieva, 29

Svinības notika viesu namā "Miško vila", kas izmaksāja 2500 litu un ēdināšana maksāja aptuveni 23 eur no cilvēka(sagaidīšanas galds 1.70 / svinību galds 16.90 / brokastis 4.00)

Līga, 23

Biržu Ūdensdzirnās 680 eur, ēdināšana 700 eur

Brown Eyes, 26

Svinības notika viesu namā Iecupes. Svinību vietas īre maksāja 600 EUR un ēdināšana 20 EUR/personai. Viss patika, vienkārši lielisks viesu nams un par ēdināšanu arī varam teikt tikai tās labākās atsauksmes. Neliels čē-pē sanāca ar lapenīti, jo tajā nebija elektrības, bet lieliski iztikām bez lapenes un mičojāmies uz lielās viesu nama terases. Viesiem ļoti patika arī slidkalniņš, kuru izmantojām otrajā dienā pirtēšanās starplaikos;)

Laura, 24

Svinības notika viesu namā "Janči". Par izmaksām, es domāju, katram ir ļoti individuāli, bet varu teikt, ka 'Janči' ir ļoti labs viesu nams, plaša vieta dejošanai un par pieņemamu cenu. Bez tam ļoti jauka saimniece, ieteiks jums kas un kā, ja nebūsiet īsti droši par kaut ko. Un ēdinātāji mums bija no Aizputes un saucās 'Kāpenieki'. Ir tikai viens vāds - ideāli. Ļoti pieņemama cena un ēdiens tiešām būs daudz. Mums galdi lūza un viss bija ļoti garšīgi.

Madara, 27

Svinības notika viesu namā "Debesu Bļoda" Liels paldies saimniecītei Sabīnei un čaklajām meitenēm :) Svinības ilga trīs dienas. Ēdināšana un svinību vietas īre kopumā izmaksāja pie 4 250 EUR

Jūlija, 25

Viesu nams. Kopā ar ēdināšanu bez alkohola un tortes ap 1800 eiro.

Anna, 30

Viesu mājā pati viesu māja 1000 eur ēdināšana arī 1000 eur alkohols ~ 800 eur

Elīna, 29

Viesu namā, 350 Eur

Ilze, 28

Viesu namā "Villa Dole" Doles salā. Par viesu namu kopā 400 eur; 100 no tiem iemaksājām, kad rezervējām datumu. Ēdināšana papildus. Maksājām 21 eur par cilvēku. Tas bija lētākais variants, ko piedāvāja. Cenā vakariņas un brokastis.

Solvita, 28

Svinības notika Jaunberzē. Viesu māja - 300 eur Ēdināšana - kafejnīca Kaprīze - vnk super! - 18.50 eur uz cilv.

Vivy, 29

Viss pasākums notika Smuku Muižas teritorijā. Noapaļojot 3500 eiro (ietilps lielā zāle, ēdināšana (vidēju izmaksu ēdienkarte, kas bija vienkārši brīnišķīgs variants) + dažādu ietilpību numuriņi viesiem un mums.

Karīna, 28

Svinības notika viesu namā Mazsālijas, ļoti skaisti un daudz ko apskatīt vēl nākamajā dienā. Ēdināsanu nodrošināja Restorāns Riviera.

Elīna, 26

Viesu namā Lantus, ēdināšana 52 cilvēkiem ~1500 eiro, svinību vieta~1200 eiro.

Zane, 29

Pēc ceremonijas bija pirmais šampanietis ar nelielām uzkodām, kam sekoja fotogrāfēšanās ar visiem viesiem, pēc tam mēs kopā ar draugiem (6 cilvēkiem) un fotogrāfu aizbraucām līdz jūrai un pludmalē nepilnas divas stundas notika fotosesija gan mums divatā, gan kopā ar draugiem. Pa to laiku vecāki un pārējie radi palika muižā un lika kopā mūsu sarūpēto puzli un rakstīja novēlējumu grāmatā. Kad atgriezāmies no pludmales, sēdāmies pie galda ieturēt vēlās svinīgās pusdienas, pēc kurām devāmies uz manām lauku mājām turpināt svinības brīvākā atmosfērā. Muižas dārza īre izmaksāja 200 eiro, ēdināšana muižas restorānā zem 2000 eiro

Krista, 23

viesu namā, izmaksāja 270 eiro. Ēdināšanas pakalpojumus neizmantojām, mielastu gatavoju es pate un bija vēl palīgi

Liene, 26

Svinības notika viesu namā "Oāze". Viesu nama īre un ēdināšana (ar sagaidīšanas galdu un brokastīm, kā arī krēslu kleitām ar mūsu kāzu krāsas lentām) izmaksāja nedaudz pāri 2000 eiro. Ļoti atsaucīga saimniece, piedāvājumā ietilpa arī viņas noformējums, kā arī palikšana nākamajā dienā bez laika ierobežojuma, jo nekāds cits pasākums tur nebija ieplānots. Tur ir arī pirtiņa un baseins, kā arī dīķi, kur atveldzēties.

Anda, 27

Sviniibas notika viesu namaa Nitaures dzirnavas. Izmaksas bija saliidzinoshi lielas, bet bija ieguldiitaas naudas veerts. Apkalposhana visaugstaakajaa liimenii. Maksa par viesu namu un eedienu ir ljoti atkariiga no personiigajaam veelmeem.

Liene, 27

Viesu namā "Oāze". Viesu nama īre un ēdināšana ap 2200 eiro.

Evita, 28

Svinības notika V/N Zivtiņi, Rojas novadā. Vieta izmaksāja 732 eur, iekļauts bija viesu nams un meitenes, kas apkalpo pie galda.

Monta, 25

Svinības notika Bebru namā - izmaksāja 1000 latos (maksājām, kad vēl bija lati). Ēdienu sūtījam pie Stendala, izcils ēdiens un apkalpošana, negribējam kotletes un štovētus kapostus tapēc ēdiens kopuma mums izmasāja 2500 eur, iekļauts bija gan sagaidīšanas uzkodas, vakariņas, aukstais galds, brokastis :) + visi kas apkalpoja, un rūpējas lai viss būtu ideāli

Anda, 24

Svinības notika Dobeles pusē, viesu namā "Dabaicēni". Svinību vieta līdz nakamās dienas pēcpusdienai izmaksāja nedaudz pāri 1 000 Euro, precīzi vairs neatceros. Ēdināšanu nodrošināja "Miltiņkrogs", 20 Euro/pers, ja pareizi atceros. Grādīgie dzērieni nebija iekļauti ēdināšanā.