Sazinieties ar mums!

Tēma*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
Ziņojuma teksts*
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES
Sola Cafasso Factory Direct
kāzu kleitu ražotājs
Brīvības iela 73-4, Rīga, LV-1010, Latvija
+371 27420968, +371 25218697
info@solacafasso.com
Darba laiks
P. pieraksts O. pieraksts T. pieraksts C. pieraksts P. pieraksts S. pieraksts Sv. pieraksts

Sveicināta, līgaviņa!

Tas brīdis ir klāt, tavs Lieliskais vīrietis ir teicis mīļus vārdus, dāvājis tev saderināšanās gredzenu un jūs kopā sākat plānot kāzas. Lai vai cik tās būs greznas vai pavisam nelielas, tu būsi balles karaliene. Un KARALIENEI vajag kleitu! VISSKAISTĀKO!

PAR KĀZU KLEITU RAŽOTĀJU UN SHOWROOM LATVIJĀ
Kāzu kleitu ražotājs SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT jaunajām līgavām piedāvā augstas kvalitātes, aktuālajām modes prasībām atbilstošas kāzu kleitas. Tās no kleitu darinātājiem nonāk tieši pie līgavām, tādēļ kā ražotājs varam nodrošināt zemākas cenas, bez starpnieku uzcenojuma.

Līgavas SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT šūtajās kleitās kāzu viesi jau ir apbrīnojuši ne tikai Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Austrālijā, Dienvidāfrikā, Tuvajos Austrumos un Āzijā, bet arī Latvijā. Honkongas salā, kas ir viens no Āzijas ievērojamākiem finanšu centriem, kādā no debesskrāpjiem atrodas arī mūsu uzņēmuma galvenais ofiss. Ražotni esam iekārtojuši tuvumā, Honkongas kontinenta daļā /Mainland/.

Latvijā, Brīvības ielā 73 atrodas mūsu Showroom, kur tu vari uzlaikot un izvēlēties no vairāk nekā 200 kāzu kleitām. Pieejami visdažādākie modeļi un izmēri. Kleitas pielāgojamas arī individuālam izmēram, jo pārsvarā kleitas aizmugurē ir šņorējamas ar speciālām lentām jeb Lace-up, kas ļauj arī kleitai ļoti perfekti izskatīties uz auguma. Ja tas tevi neapmierina, kleitu varam pāršūt atbilstoši tava auguma aprisēm vai pašūt individuālu modeli speciāli tavai gaumei un augumam.

LIELISKS DIZAINS, MODE UN STILS
SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT dizaineri mūžīgi ir ceļā un dodas uz valstīm, kur top augstvērtīgākie audumi, lai pārvestu uz ražotni smalkākos zīdus un mežģīnes, Swarovski kristālus un pērlītes. Šuvēju čaklās rokas no rīta līdz vakaram darina kleitas, un dizaina tehnologi rada brīnumus. Tas viss, lai katra līgava atrastu savu īpašo tērpu, kuram jābūt gan skaistam, gan modernam, gan greznam un neatkārtojamam.

Visu šo darbīgo roku rezultātā top SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT kāzu kleitas, kas liek iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Katrai savs raksturs un daile! Izcel to, kas tavam līgavainim ļāva saskatīt tevī  savu dievieti. Askētiska vai izsmalcināta, klasiska vai ekstravaganta -  izvēlies savu būtību! Atturīga kā angļu lēdija, koķeta kā francūziete, kaislīga kā itāliete, kleita palīdzēs uzsvērt tieši tavu dabisko skaistumu. Varbūt pēc dabas esi noslēpumaina kā Šeherezade? Kleita ar austrumu stila akcentiem liks tavam Austrumu Princim iemīlēties atkal un atkal.

Apvienojot gan tradicionālo, gan sevišķi mūsdienīgu dizainu, mūsu Showroom atrodamas gan kleitas ar klasiskām Viktorijas laika korsetēm, gan ekstravagantām, asimetriskām detaļām. Katra kleita ir modelēta tā, lai izceltu un glaimotu tavam augumam. Savā kāzu dienā tev jājūtas ne tikai satriecošai, bet arī komfortabli, jo tajā pavadīsi veselu dienu.

Kad īstā kleita būs atrasta, tad atklāsim tev līgavu rotu pasauli. Izrotāsim tevi ar burvīgu diadēmu, mirdzošām piespraudēm vai smalki mežģīņotu plīvuru spāņu stilā.

PLĪVURI UN MATU ROTAS
Vairums līgavu, un jo sevišķi viņu mātes, nevar iedomāties kāzu kleitu bez plīvura. Vienai vajag koķetu plīvuriņu pāri pleciem, citai līdz zemei, citai pārdesmit metrus garu kā Anglijas princesei. Bet vai tu zini, cik daudz dažādos veidos var veidot galvas rotu līgavai? Apvienot mazu plīvuriņu ar citām matu rotām, aizstāt plīvuru ar šarmantu cepurīti, puķu vinjeti vai kā noslēpumainai austrumu princesei – ar plīvuriņu priekšā acīm. Te vēl vairāk kā pie kleitas izvēles noderēs profesionāla stila konsultanta padoms, kad būsi atnākusi uz Showroom.

LĪGAVU DIADĒMAS UN PIESPRAUDES
Fascinējošs dizains, unikālas pērļu un kristāliņu kombinācijas! Swarovski kristāli un sudrabotas stīgas, dekoratīvi akmentiņi uz kleitas un mirdzošas diadēmas! Ak, šī nu ir tā diena, kad nekas nevar būt par greznu! Piespraudes ar kristāliņiem vai pērlēm veido ideālu saskaņu ar dekoratīvajiem akmentiņiem uz kleitas. Stilīgas līgavas izsmalcinātam matu sakārtojumam iederēsies SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT diadēmas un piespraudes. Nav brīnums, ka citas sapņo par kāzām vairāk nekā par nākamo vīru!

INDIVUDUĀLS PASŪTĪJUMS
Ja tu esi no tām līgavām, kuras jau no bērnības zina, kāda izskatīsies viņas kāzu kleita, tad pacenties to uzzīmēt, vai atrodi pasaku grāmatu un princesi, no kuras to noskatīji, un atnes mums uz Showroom. Ja neviena no 2000 kleitām tevi nepierunās uz kompromisu, kāzu tērpu pēc tava izmēra uzšūsim tieši tādu, kādu gribi. SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT zina, ka kāzas būs vissvarīgākā diena tavā mūžā, tāpēc esam gatavas apmierināt visas tavas kaprīzes. Starp citu, kleitas izmaksas būs patīkams pārsteigums!

Izstāsti savas kleitas ideju, visu pārējo izdarīsim mēs. Augstvērtīgs audums, kvalitatīvs šuvums un jaunākās modes tendences ir kāzu kleitu ražotāja SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT atpazīstamības pamatā. Varam izmantot gan vissmalkākajai franču vai itāļu līgavu gaumei atbilstošus audumus, gan mežģīnes Keitas Midltones stilā, gan citus rotājumus. Tērps var izskatīties grezns un neatkārtojams, kad tas ir eleganti askētisks, gan bagātīgiem rotājumiem noklāts. Gaumīgs mežģīņu un pērļu izvietojums, gaisīgs šifons vai uz auduma izšūti ziedi, viss ir  atkarīgs no tavām vēlmēm. Profesionāla konsultante palīdzēs tev neapjukt rotājumu pasaulē. Viņas pieredze noderēs, lai izlemtu, kādi rotājumi kura auduma kleitai vislabāk izskatās, vai pērles izvēlēties tavu acu krāsā, vai ziediem jābūt rožu vai margrietiņu formā.

Dosim tev padomu, kā sapņu kleitas ideju vairāk pielāgot tavam augumam, padarot to vēl slaidāku un graciozāku. Iesakām individuāli pasūtīt kleitu arī tām līgavām, kuras ir skaistu, bet nestandarta augumu īpašnieces. Tu vari būt pārsteigta, kā koptēlu var izmainīt kāds papildus volāns, drapējums vai glīts dekors. Tu vari pasūtīt vairāku tērpu kombināciju, izraugoties korseti no vienas kleitas, volānus no citas, un rotājumus pēc savas gaumes.

Līgavas sapņu kleitas uzburšanas laiks vidēji aizņem 4 nedēļas (laikā no janvāra līdz jūlijam – pat līdz 8 nedēļām).

Pretēji ierastajam, individuāla pasūtījuma izpilde būs tev izdevīgāka nekā jau gatavas kleitas iegāde. Tas tāpēc, ka kleita no ražotāja nonāks taisni pie tevis, izmaksās ietilps vien materiāls un ražotāja darbs. Tirdzniecības uzcenojumu, kas citkārt nosedz pārdošanas izmaksas, tu ietaupīsi. To varēsi izmantot skaistām kurpēm vai pērļu auskariem.

Pats lielākais ieguvums, pasūtot tērpu individuāli, būs tas, ka vārda tiešā nozīmē būsi tāda vienīgā. Nelīdzināsies nevienai citai līgavai pasaulē. Tavs princis taču izraudzījās tevi tādēļ, ka esi tik īpaša! Stiprini viņam šo pārliecību  ar sev vien darinātu kleitu kāzu dienā!

MODERNĀS KRĀSAS
Pašlaik kāzu tērpu modē dominē ziloņkaula jeb piena balti toņi. Taču atceries – modē ir tas, kas tev piestāv. Sekojot modei, atradīsim to toni, kurš tev derēs vislabāk un ir moderns. Piedāvāsim tev uzlaikot kleitas, kas atbilst modernas līgavas prasībām gan pēc stila, gan krāsas.

Varbūt esi drosmīga līgava un gatava kam netradicionālam? Kāzu kleitu ražotājs SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT ir atvērts jaunām un interesantām idejām, tādēļ gaidām arī radošas līgavas, kuras vēlas pievērst sev viesu skatienus ar eleganti melnu vai ugunīgi sarkanu kāzu kleitu! Viss ir iespējams.

CENAS
Kāzu kleitu ražotājs SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT ļoti vēlas, lai jebkura līgava tiktu pie skaistas kleitas, arī tad, ja kleitas iegādei atvēlētais budžets ir ierobežots. Tādēļ piedāvājam kleitas dažādās cenās:
 
 • kāzu kleitas no 19.00 līdz 329.00 EUR,
 • kokteiļkleitas no 9.99 līdz 39.99 EUR,
 • aksesuāri no 0.40 EUR līdz 9.99 EUR.
STILU DAUDZVEIDĪBA
Tavas vēlmes un kaprīzes profesionāla stila konsultante uzklausīs Showroom salonā, bet fantāzijai un  iedvesmai gribam tev pastāstīt par populārākajiem kāzu kleitu stiliem. Tev noteikti nav ne jausmas, cik daudz dažādu veidu kakla izgriezumi vai korsetes var būt kleitām, un kuri no veidiem šobrīd ir īpaši moderni. Tāpat audumu un to toņu pārbagātība (jo balts ne vienmēr ir tikai balts) var jauno līgavu samulsināt. Tādēļ sniedzam tev nelielu ieskatu kāzu kleitu pasaulē: www.draugiem.lv

NĀC UZ SHOWROOM LATVIJĀ SAVLAICĪGI
Atceries, ka kleitas izvēle prasīs daudz laika! No 3 līdz 8 mēnešiem pirms kāzām nav par ātru, bet pašā laikā, kad sākt meklēt savu balles KARALIENES tērpu!

Priecāsimies, ja tu savu kāzu kleitu atradīsi tieši SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT Showroom Latvijā vai mūsu mājaslapā www.solacafasso.com
Lai vai kā tev patiks mūsu kāzu kleitu piedāvājums, novēlam, lai tā viena tā arī paliek vienīgā tavā mūžā. Un nākamo reizi tevi gaidīsim, kad palīdzēsi izvēlēties kāzu kleitu savai draudzenei vai meitai.

Laipni gaidīsim Tevi SOLA CAFASSO FACTORY DIRECT kāzu kleitu ražotnes Showroom Latvijā, kas atrodas Rīgā, Brīvības ielā 73. Strādājam darba dienās no plkst. 10:00 – 17:00, lūdzam Tevi iepriekš pierakstīties.

Būsim ļoti priecīgas saņemt no tevis kāzu fotogrāfijas, kurās esi redzama savā skaistajā kleitā. To gan vēlāk, kad būsi jau sievas kārtā.
VIDEO
 • Wedding Hairstyles & Headpieces
 • Sola Cafasso Bridal
 • The Most Beautiful Wedding Dresses and Evenning Dresses
 • Wedding Hairstyles & Headpieces
 • Sola Cafasso Bridal
 • The Most Beautiful Wedding Dresses and Evenning Dresses
Kartē