Sazinieties ar mums!

Tēma*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
Ziņojuma teksts*
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES
Jaunākais forumā
Skaistumkopšanas procedūras, SPA
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs?
zanisimooo
07.05.09. 20:39
Kāzu datums: 18.07.2009
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!
Skatīt ziņojumus:
Gintucits
09.05.09. 18:33
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
11.05.09. 15:57
Kāzu datums: 16.07.2009
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
11.05.09. 20:05
Kāzu datums: 23.05.2009
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
Tiešsaitē: 168 | Reģistrētie lietotāji: 0 | Paslēpti: 0 | Redzami: 0