Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2017

Jūlija līgavas 2017

Precos.lv
10.05.16. 07:26
Kāzu datums: 15.12.2016

Jūlija līgavu sarunas 2017

Skatīt ziņojumus:
ssaanta
03.08.16. 09:34
Kāzu datums: 29.07.2017
Sveikas jūlija līgavas un līgavaiņi!

Mēs ar draugu jau kādu pusotru mēnesi šo to plānojam un meklējam labākos variantus savai dienai. Šobrīd visgrūtāk iet ar viesu nama atrašanu, jo meklējam vietu par saprātīgu cenu (uz +/- 3000 kopā ar ēdināšanu) un pēc iespējas vairāk guļvietām (ideāli būtu 60 vietas gultās), būtu labi, ja ne tālāk par 120 km no Rīgas.

Pagaidām apskatītās vietas:

Ūdensdzirnavas - likās pietiekami liela zāle 50 - 60 viesiem, skaista apkārtne ar ezeriņu, bija lapenīte mičošanai, numuriņi normāli, daudz gultasvietu gultās vai uz dīvāniem.
Upenieku muiža - apkārtne ļoti nepiemērota kāzu svinībām - lielas plēves siltumnīcas, turpat blakus ar plēvēm aizsistiem logiem nepbaigta ēka. Daudz gultasvietu, zāle normāla lieluma.
Ausekļa dzirnavas - skaista, ļoti sakopta teritorija, būtu, ko viesiem apskatīt (neliels brīvdabas muzejs), bet zāle piemērota mazliet mazākam skaitam cilvēku. Gulēšana lielākās telpās divstāvu gultās. Cena ļoti demokrātiska.
Ānes muiža - konkrētajā dienā, kad bijām šajā pusē apskatīt nevarēja, tāpēc aizbraucām tikai līdz vātiem aplūkot apkārtni. Viesu nams atrodas dīvainā vietā, kur blakus ir kaut kāda ražotne. Iespējams, ka teritorijā neko apkārt neredz, jo ir augsta sēta, bet apkārtne mistiska. Telpas apskatīt nebrauksim.
Odzienas muiža - vieta ir interesanta, bet teritorija nesakopta, nav kā viens vesels komplekss kā var spriest pēc mājaslapas. Pie pašas pils blakus atrodas privātmāja, kura norobežota ar saspraustiem mietiņiem, pie kuriem piesieta norobežojošā lenta(acīmredzot lai svinētāji neklīst pa mājas pagalmu). Māja atrodas pie pils ieejas. Teritorijā aizaudzis dīķis. Gultasvietu daudz un numuriņi smuki. Svinību telpas plašas, ir vairākas zāles, bet viss izmētāts, nav vienotas teritorijas. 
Skultes muiža - apkārtne ne visai, aizaudzis dīķis, cena demokrātiska, gulēšana numuriņos un vienā milzīgā telpā. Zāle neparocīga izvietojuma kā L burts.

Ir vēl vairākas vietas sarakstā, ko apskatīt. 
Ja kādam ir kas iesakāms,kas iekļaujas mūsu meklēšanas parametros (ap 3000 ar ēdināšanu, 60 cilvēki, pēc iespējas vairāk nakšņošanas iespējas gultās numuriņos, līdz 120 km no Rīgas), neturam sveces zem pūra! 
Kā jums iet ar gatavošanos?
chery
03.08.16. 14:25
Kāzu datums: 12.08.2017
Vēl nekas nav apskatīts, bet pagaidām vispieņemāmākas cenas un visticamākais ka viss notiks Ēmužās...vieta skaista, īpašnieki pretīmnākoši...
Drīzumā jaaizbrauc, jaapskata viss, jāvienojas par cenām...
Tas ir pats pirmais kas mums vajadzētu izdarīt, un tad jau var sākt domāt par datuma pieteikšanu.
Zinām ka gribam jūlijā, bet vēl nav konkrēti izdomāts datums...
Viesu skaits ar visiem bērniem mums ir apmēram 95 cilvēki...
Ehz_forshaa
03.08.16. 16:03
ssaanta
Ānes muiža no iekšienes ir ļoti jauka, iesaku tomēr aizbraukt vēlreiz apskatīt. Mēs bijām rezervējuši, pēdējā brīdī gan mainījām domas, jo vajadzēja vairāk guļvietu tieši numuriņos (daudz bērnu un zīdaiņu kāzās bija).
Vēl jaukas vietas ir  - Augstrozes, Bebru nams, Mežbrenči. Vismaz pirms gada visur cena iekļāvās jūsu budžetā! ;) Paši svinējām Billē, varbūt apkārtne nav visai simpātiska, bet mums bija svarīga gulēšana numuriņos visiem viesiem!
ssaanta
03.08.16. 17:20
Bebru nams par telpām vien prasa 2300, tas neiekļausies mūsu vēlamajā ciparā, bet pēc bildēm izskatās forši, tikai žēl tik daudz maksāt. :D tāpat ar Springšļu dzirnavas, Nītaures dzirnavām, Brūtēm u.c. populārajām vietām.

Man ir zināmi - Ungurmalas, Kunči, Laimes Ligzda, Lobes krogs, Rožmalas, Zaļie atvari, kempings Niedras, Mežbrenči. Ir vēl daļa citu, kuri nav atbildējuši uz epastiem par cenām.
No šiem pagaidām plānojam apskatīt Ungurmalas (bet pēc atsauksmēm tur visādi brīnumi dzirdēti par saimnieci), Lobes krogu, Mežbrenčus.
Paldies Ehz_forshaa, Augstrozes izskatās labi, tikai nevar saprast, kā tur ar ietilpību 60 cilvēkiem un mūziķiem.
Ehz_forshaa
03.08.16. 19:24
Par Augstrozēm uzjautājiet saimniekiem, biju tur kāzās kā viesis (viesu daudz, bet nepateikšu cik konkrēti). Mūziķi bija blakus telpā, vietas dejām pietika ;)

Mežbrenčos arī biju kāzās kā viesis - laba ēdināšana, nakšņosana numuriņos (dažāds cilvēku skaits), ir kur pastaigāties apkārt, pabildēties, sakopta apkārtne, saimnieki arī jauki.
p.s. Bebru nams tad cēlis cenas, pirms gada bija krietni mazākas... (bet cik zinu, viņi ir izveidojuši pasakainu fotostūrīti + viss jau ir vienmēr sadekorēts utt).
Zzaannee
17.08.16. 09:03
Kāzu datums: 15.07.2017
Sveikas,   arī es savu kāzu plānošanas maratonu esmu iesākusi.   Pagaidām esam rezervējuši viesu namu, baznīcu, fotogrāfu. Plānotas tikšanās ar ēdinātajiem un vakara vadītāju.   Jātiek skaidrībā ar mūziķiem, gribam vai negribam Dj un jāsāk štukot par mičošanu vairāk par folkloras kopām domājam.   Tad jau, manuprāt, lielos vilcienos lielumi būs izdarīti un sarunāti. Atliks darboties radoši. :)
martamartaaa
18.08.16. 09:54
Kāzu datums: 08.07.2017
Sveikas, es arī pievienojos jūlija līgavām, kas uzsākušas gatavošanos :)

Mums trīs lietas jau izvēlētas - fotogrāfs, viesu nams un vakara vadītāja. Tagad esam mūziķu meklējumos un nevaram izlemt, kādus gribam, jo mūsu izvēlētajā viesu namā lielu mūziķu grupu nemaz nav nepieciešams ņemt, bet pagaidām foršus mūziķus nelielā sastāvā nevaram atrast. 
Ehz_forshaa
19.08.16. 15:52
martamartaaa - iesaku duetu "Valters un Valters"! Vnk ideāli puiši!! Palikām apmierināti gan paši, gan viesi slavēja!
pupolinsh
21.08.16. 10:03
Kāzu datums: 17.07.2017
Sveikas. Pievienojos jums:) šobrīd arī man ir kļuvis aktuāls šis portāls
pupolinsh
21.08.16. 12:13
Es gan vairāk lasīšu Jūsu stāstus un soļus, jo mums būs mazās kāzas, ar minimālu cilvēku skaitu, bez viesu namiem un lielām ballēm. Tikai mēs un vecāki. :) esam jau diez gan ilgi kopā un divi bērniņi:) gribam šo dienu tikai sev . Un vēl esam diezgan atkarīgi no ceļošanas,tāpēc nolēmām par mini kāzām, un par to neiztērēto kāzu naudu var vairākas nedēļas ceļot:) Bet darāmo darbiņu tāpat ir daudz, pat ja mini sarakstīšanās. Mēs tikko bijām kāzās kā viesi uz jaunu skaistu vietiņu, Springšļu dzirnavas, Līgatne. Tā vieta tik šogad 2016 gadā pabeigta. Celta uz veco dzirnavu pamatiem. Bet viss tik gaumīgi, skaisti, masīvkoku ēka. Apkārtne arī izkopta. Vienīgi galvenā svinību zāle nav ļoti liela, iespējams kādiem max 50-60 cilvēkiem. Viņiem ir arī FB lapa.
Zzaannee
21.08.16. 20:33
Kāzu datums: 15.07.2017
Piekrītu Pupolinsh Springšļu dzirnavas ļoti skaista vieta. Arī mēs ar draugu esam izvēlējušies šo viesu namu. Bet par max 50 - 60 cilvēkiem gan īsti negribu piekrist. Man plānojas ap 80 cilvēkiem, domāju vieta gana.
ssaanta
22.08.16. 10:16
Man arī patīk Springšļu dzirnavas, bet žēl tik daudz maksāt. :D 
pupolinsh
22.08.16. 14:48
Atvainojos. Laikam esmu nepareizu info sniegusi. Bet tur kur bijām kāzās, tā izskatījās. Bija apaļie galdi, kadi 8-9 un pie katra pa 7-8cilveki. Pa vidu palika diez gan maz vietas. Ja visi vienlaicīgi gribētu dejot, tad vietas nepietiktu:D bet protams,viss atkarīgs no izvietojuma. Ssaanta - cik viņi prasa?
ssaanta
22.08.16. 16:51
Man sūtīja info, kā cena 3000 (telpas un nakšņošana) nedēļas nogalei, darba dienās par 500e lētāk + 2e korķa nauda.
ayougogirl
23.08.16. 14:35
Kāzu datums: 01.07.2017
Sveicināti! Pievienojos jūlija 2017 līgavu pulkam!!! Sobrīd esmu aktīvā kāzu vietas meklējumā. Mums plānojas ap 40 viesu un daudz bērnu un suņu...Pati esmu no Liepājas un gribējās vietu pie jūras, bet izņemot Jūrnieka Ligzdu, neko jēdzīgāku neesmu atradusi un turpinu jau zvejot tālāk no krasta :)
Uz bildēm skatoties,  man patika Skrundas muiža, tagad gaidu, kad viņi man cenas atsūtīs. Jūtu, ka būs baigi dārgi. Ir varbūt kāds bijis Port Hotel?
pupolinsh
24.08.16. 08:57
Padalamies. Kā lai izvēlas fotogrāfu? Visiem bildes tik skaistas, cenas tik atšķirīgas
arieta
28.08.16. 20:57
Sveikas, līgavas!
Pievienojos Jūsu pulciņam :)!
Tikko sapratu, ka laikam par vēlu pieslēdzos, jo idejas, un līdz ar to arī izdarītais, šobrīd ir nulle :D.
Ok, laiks laboties un sākt gudrot - ko, kā, kāpēc, kad, kur, kas utt.
Ak, vienīgais, ko zinu, ka viesu būs daudz (ap 90), jo nāku no raženas dzimtas.
Hmmm...ar ko lai vispār sāk? :D

ssaanta
29.08.16. 09:37
Es noteikti iesaku sākt ar svinību vietas atrašanu. Tā jārezervē ļoti laicīgi. Īpaši, ja viesu skaits ir liels, jo šādu ietilpīgu svinību vietu nav nemaz tik daudz. Viesu namu apskate mums aizņēma ap diviem mēnešiem, jo varējām braukt tikai darba dienu vakaros vai brīvdienās. Un katru vakaru jau ar negribējās apkārt braukāties. :D ja budžets neierobežots, tad vieglāk. :D 
ssaanta
29.08.16. 09:42
pupolinsh - mēs neņemsim Latvijas top fotogrāfu, meklējām Facebook, aptaujājām paziņas. Budžets atļāva maksimums 500e. Daudz lasīju diskusijas ar reāliem viedokļiem. Bet vienīgais veids kā atrast sev piemērotu, ir skatīt cauri portfolio un salīdzināt cenas. Jo kas patīk vienam, otram ne visai. 
Nellija
29.08.16. 15:17
Sveikas,tikko biju kazas vienreizeji skaista vieta. Milziga zale lidz 100 viesiem nummurini, garsigs ediens laipni saimnieki un pavarite. Vieta atrodas Babite Vecupenieki- viesu majas nosaukums tur ir laivas pie pasa ezera burviga vieta. varbut kadai noder.  Ir pirts otrai dienai un mangals.