Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūnijs, 2017

Jūnija līgavas 2017

Precos.lv
10.05.16. 07:26
Kāzu datums: 15.12.2016

2017. gada jūnija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
pvartina
05.09.16. 16:17
Kāzu datums: 02.06.2017
Sveikas jūnija līgavas! :)

Skatos,ka mūsu mēnesis stāv tukšs kādu laiku, tad nu nolēmu pieteikties pirmā! 

Kā jums sokas ar organizēšanu? Cik lielas kāzas plānojat? Kāds noteikts maksimālais budžets?

Mēs sākotnēji noteicām budžeta grieztus, ko varēsim tiešām sakrāt (neviens mūs papildus neatbalsta, tikai divatā krājam) un tad skatāmies,ko no pakalpojuma sniedzējiem varam atļauties.
Svinēsim vienu dienu (šis līgavaiņa lūgums), jo pašam ne visai patīk tās otrās dienas. 
Fotogrāfs mums jau norezervēts, Dj's arī, tagad esam kāzu vadītāja un vietas meklējumos.
Baznīcā datums un laiks arī norezervēts! 

Gaidīšu kā jums sokas, jauku dienu!
LauraLiepina
06.09.16. 11:35
Kāzu datums: 26.05.2017
Sveikas! :)
Mēs saderinājāmies tikai pirms divām nedēļām. Tapēc tagad sākas lielā plānošana. Kāzu datums ir nolikts, pieteikta svinību vieta. Bet vēl šobrīd esam baznīcas un mācītāja meklējumos. ŠOnedēļ plānojam tikties ar vedējiem un ceram, ka viņi būs arī kāzu vadītāji. 
Mums briest lielas kāzas, uz 80-100 cilvēkiem.  jo līgavainim ir kupls radu loks, un negribas kādu mest ārā no saraksta jo gribas lai ir īpaši svētki. 
Ar budžet, šobrīd domājam, ko varam un ko nē, mēs arī paši saviem spēkiem kāzas apmaksāsim. 
Liekās ir tik daudz darbu un nezinu no kura gala ķerties klāt. Bet ceru ka vedējmate palīdzēs! 

June17
06.09.16. 11:35
Kāzu datums: 09.06.2017
Sveika!
Mēs arī lēnām sākam plānot. Viesu nams, fotogrāfs, mūzika un dekorators ir sarunāti. Tagad mēģinam izvēlēties dienas krāsas, lai varētu sākt domāt par dekorācijām un sākt visu saskaņot. Plānoti ap 80 viesiem un budžets jau arī ir noteikts.
Nākamo dienu gribam pavadīt kopā ar draugiem, vecāku lauku mājās, jo ja jau svin, tad kārtīgi.
Ehz_forshaa
08.09.16. 22:36
Apsveicu meitenes!! :) Jūnijs ir burvīgs laiks kāzām! :) Lai viss izdodas!!!
PPrieks
14.09.16. 21:48
Kāzu datums: 22.06.2017
Seikas līgaviņas, 

Lasu un saprotu ka kko kavējos :) Esam tikai atraduši un norezervējuši vietu. Pēc šī soļa, izlemtais budžets sāk šķobīties, jo ir tik daudz radi, ka paši galā netiksim. Vakara vadītājs ir noskatīts, tagad tikai jātur īkšķi, ka viņš tiks :) Plānojam arī tikai 1 dienas svinības un tad aizlaisties no visiem nosvinēt jauno statusu, tie tomēr galvenokārt ir mūsu svētki. Nedēļas beigās uzrunāsim vēlamos vedējus, tie vēl neko nenojauš :p
FreshDrop
26.09.16. 14:23
Sveikas! :) 

Mēs arī palēnām sākam plānot. Bet tik daudz darba, ka nezinu ar ko lai sāk. 
Jūs visu plānojat pašas vai paņēmāt arī kāzu organizētāju? Cik aptuveni maksā dekorators? Par dekorācijām man galīgi nav ne jausmas, ko un kā darīt. 
pvartina
27.09.16. 11:14
Freshdrop,
plānoju visu pagaidām pati un drīzumā domāju,ka pieslēgsies arī vedēji, jo viņiem šādas tādas idejas. :)

Par dekoratoriem - tas ir melnais zirdziņš. Biju noskatījusi vietu Rīgā (par transportu tad sanāk minimālas izmaksas), bet kurā vajag dekorēt daudz zonas un daudz ko nomāt. Aptaujāju ap 8-10 dažādām (lielām un mazām) firmām un minimālā summa, ko man nosauca bija 2500 eur un uz augšu.. šobrīd esmu citas vietas meklējumos, lai samazinātu dekorēšanas izmaksas.
banta_se
03.10.16. 22:44
Esam sākuši- vieta ir, ar visu gulēšanu. Fotogrāfs ir. Ironiskā kārtā tikko nejauši atradu kleitu+ apavus- randomā klaiņojot pa ASOS. Man gan jau bija uzstādījums- ka man negribas lielo kleitu un tāpēc varu pirkt gaišu ne-kāzu kleitu. Apavi- gaišrozā loaferi ar bantīti.
banta_se
03.10.16. 22:48
Ā un budžets- jā, mums sākumā likās, ka varēs tikt cauri ar 5000 eur. Sākot skatīties kas cik maksā- nop, nebūs gan.  Un tas pie tā,ka kleita maksāja akurāt 76 eur. 
pvartina
04.10.16. 11:14
banta_se,

es apavus arī veiksmīgā kārtā atradu Asos. Pirmās, ko pasūtīju jau šovasar nēsāju, tad pasūtīju vēl vienas un tās pat labāk ies kleitai klāt. Kurpes maksāja aptuveni 40eur. Kleita gan man būs īstā kāzu! :)
Naivety
18.10.16. 20:53
Kāzu datums: 30.06.2017
Sveikas! Pievienojos bariņā :)
Kāzas plānojas 30.06.17,  bet datums var arī pēkšņi mainīties, ja ceremonijas vieta būs aizņemta.
Aktīvāk saksim plānot pēc Jaunā gada, jo šis tas var atlikt kāzas līdz 18.gadam...varbūtība ir maza, bet drošs paliek drošs :)
Noskatīta ir Mālpils muiža vai Jaunmoku pils. Vairāk sliecamies uz Mālpils muižas pusi. Viesu namu vēl meklēju.
Kāzu budžets - 3-4 tūkstoši. Kāzas būs mazas - līdz 20 cilvēkiem :)

liigodzinja
26.10.16. 13:14
Kāzu datums: 23.06.2017
Sveikas!
Es ar pievienojos jūnija bariņam :)
Tā kā precamies Līga&Jānis, kā arī esam latviskā piekritēji, nolēmām - kāpēc gan nesataisīt tādu kārtīgu Līgo svinēšanu! Zinu, daudziem šķiet, ka nav pareizais datums, kad svinēt kāzas, bet katram savs, es tai visā neklausos :) Plānojam tā kārtīgi svinēt trīs dienas, vai, pareizāk sakot, divas pilnas dienas un tad nu trešās dienas rītā pa mājām. Pirmajā dienā plānojas tādas klasiskas kāzas ar latvisku piesitienu, otrajā tad vairāk tāda kā Jāņu svinēšana ar šašliku un atpūtu pie dabas.
Kāzas briest uz cilvēkiem 60-70. Pašlaik rezervēta svinību vieta - viesu nams Iecupes. Esmu apzinājusi dzimtsarakstu nodaļas, kuri ir gatavi salaulāt svētku dienā un pie tam brīvā dabā.
Pašlaik ļoti steidzīgi meklējam muzikantus, galu galā Līgo ir tāds noslogots muzikantu datums. Varbūt ir kādi ieteikumi no radu, draugu, paziņu kāzām? Vairāk tā kā prasītos sastāvs bez bungām, jo vieta tomēr ierobežota.
Kaut kā tā :) Viss lēnām top..
pvartina
03.11.16. 12:06
šodien pienāca tā diena, kad budžeta īsināšanas sakarā būs jāatsakās no izvēlētā fotogrāfa. :/

saprotam,ka laikam nevarēsim atļauties visu to labāko, ko vēlējāmies un meklējam risinājums, lai vispār varētu skaisti nosvinēt kāzu dienu! 
Magdalena
15.11.16. 18:56
Kāzu datums: 30.11.2016
Sveikas, man būs gluži ne kāzas, bet laulību iesvētīšana baznīcā. Tā nu ir sanācis, ka esam jau sarakstījušies 2015.gadā, bet gribētos arī baznīcā. Datumu precizēsim vēlāk. Es gan tās uztveru kā īstās kāzas, jo tomēr pirmās laulības un baznīcā :) 
Mums plānā pēc ceremonijas pasēdēšana, paēšana, patusēšana 30 cilvēku lokā un viss :) skatos visas aktīvi gatavojas. 
Kur meklējāt kleitu? it kā skatos,ka tagad atlaides.. ceru ka uz janvāri būs vēl lielākas akcijas :D 

Magdalena
15.11.16. 18:58
pvartina
kurā baznīcā plānojat? mēs sestdien uz tikšanos dosimies pie mācītāja...redzēs ko labu mums teiks :D
Magdalena
15.11.16. 19:00
banta se
es uz sarakstīšanos asos nopriku kleitu. tagad gribu princešu kleitu- tas man tāds bērnības sapnis :) kurpes domāju vnk laiviņas baltas ;)
pvartina
21.11.16. 15:41
Magdalena,

mums būs Torņakalna baznīcā. Man te vispār jautri iet - beigu beigās no fotogrāfa neatteicāmies un nomainījām datumu no 10. uz 2. jūniju! :) 
Keča
24.11.16. 18:33
Kāzu datums: 03.06.2017
Sveikas!
Arī mans mēnesis ir Jūnijs. 
Kāzas plānojam svinēt Ventspilī. Paši gan dzīvojam ārzemēs. Līgavainis ir ārzemnieks, tāpēc arī visa līgavaiņa ģimene ir ārzemēs. PLānošana ir diezgan sarežģīta, jo daudz jāpaspēj apskatīt un sarunāt esot Latvijā uz pāris nedēļām. Bet pateicoties maniem foršajiem vecākiem, pagaidām viss notiek, un pašu galveno esam sarūpējuši un norezervējuši. 
Vislielākās problēmas pagaidām sagādā kāzu auto. Varbūt kāda zin, kur Ventspilī vai Ventspils tuvumā var sadabūt foršu auto?

Magdalena
30.11.16. 16:01
keča
par auto galīgi nezināšu teikt..mums būs sava mašīna vnk :)

vēlaizvien konkrēts datums nav izdomāts, bet varētu būt uz jūnija beigām :) kopumā viss top. No marta līdz jūnijam jāiet uz saderināto kursiem :)
FreshDrop
11.01.17. 12:37
Kā jums veicas ar plānošanu? Cik tālu esat tikušas? :).  Mums no lielajām lietām joprojām aktuāls jautājums par DJ, vakara vadītāju un dekorēšanu. Kā izvēlējāties dj/muzikantus un vakara vadītāju (ja tāds būs)? Vienkārši meklējāt atsauksmes internetā vai balstījāties uz draugu/radu ieteikumiem?