Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Maijs, 2017

Laulību gredzeni

PavasaraLīgava
28.12.16. 18:17
Kāzu datums: 20.05.2017

Sākšu ar to, ka gribu apsveikt Jūs visas ar gaidāmo lielo notikumu! :) Novēlu, lai visām viss izdodas kā pānots, pat vēl labāk!

Bet nu pie lietas. Vēlējos uzzināt, kā Jums gāja ar gredzentiņiem? Cik izmaksāja? Ļoti gribam iekļauties budžetā, bet kā zināms, tagad viss ir tik dārgs! Gribētos kvalitatīvus, bet ne šausmīgi dārgus gredzentiņus! Padalieties, kur pirkāt un cik samaksājāt. Paldies jau iepriekš! :)

Un nākošais, kas mani ļoti interesē, varbūt ir vēl kāda, kas gatavojas precēties bez viesiem? Tikai Jūs ar līgavaini un vedēji? :) Padalieties ar idejām..

Skatīt ziņojumus:
Vineta
07.01.17. 15:31
Atkarībā kādus vēlies gredzenus, ja klasiskos, tad diezgan viegli atrast. Savukārt, ja kombinētos, tad ir grūtāk, it īpaši, ja ir smalkas rokas. Mēs par ļoti izdevīgu cenu gredzenus iegādājāmies veikalā Adamos, kombinētie-baltais un rozā zelts, līgavai ar mazu briljantiņu. Cena bija ļoti draudzīga, salīdzinot ar citiem veikaliem/darbnīcām. Iesaku tur apskatīties. 
K.M.
08.01.17. 12:18
Kāzu datums: 27.04.2017
PavasaraLigava, Mums pat nebus vedeju :D, jo precamies arzemes un vedejus nodrosinas kazu agentura tur pat uz vietas. No pazistamajiem neviens nepieteicas kopa braukt, jo diez gan dargi sanak. Braucam talu un prom uz divam nedelam. Reize ari medusmenesis bus.
PavasaraLīgava
09.01.17. 11:13
K.M. Super, izklausās tik forši. :D Bet tākā gribu latviskas kāzas, tad laikam labāk palikt tepat Latvijā. :)
Bet patreiz grūti izvēlēties lieciniekus. :D Gribas visu "pa kluso", bet bail, ka neizpļāpājas, tāpēc vēl vilcinamies. :D

K.M.
15.01.17. 01:03
Kāzu datums: 27.04.2017
Bet var būt labāk pateikt uzreiz, ka bez viesiem ? Man liekas, ka tad būs mazāks aizvainojums radiem, utt. Mēs uzreiz pateicām un mūs pat daudzi atbalstīja. Bet, ja kādam bija un ir pārmetumi, man ir tik dziļi vienalga. Jo es strādāju daudz un smagi, lai to naudu tērētu ne saviem priekiem. Skaitijām, ka divas dienas mums Latvijā uz 50 cilvēkiem izmaksās tik pat cik divas nedēļas ārzemēs ( viss iekļauts)  ar kāzām. 
PavasaraLīgava
15.01.17. 11:51
K.M. Galīgi nē. Kaut kad jau pa jokam bijām pacēluši šo tēmu par kāzām un vecāki bija 100% par to, ka pa kluso,bez trakām svinībām un  bez liekas naudas izšķiešanas viesiem. Tā galu galā ir Mūsu Diena, nevis viesu. Mums ir vecāki, kas nedomā, ka vajag kāzas ar 100 viesiem un 3 dienu garumā. :) Pazīstot mūsējos, zinu, ka viņi būs priecīgi par šādu pārsteigumu. :)

Protams, tas ir manā gadījumā. Citām līgaviņām tiešām vecāki, radi un draugi varētu apvainoties, bet ne manējie.. :)