Otrdiena, 22. jūlijs
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina

Reģistrēties

Izvēlies!

Baltatour, kāzu ceļojumi
Baltatour piedāvā Jums pavadīt neaizmirstamas kāzas pasakainā, tirkīzzilu viļņu ieskautā pludmalē - Antigva, Jamaika, Bahamas, St. Lucia, Sardīnija.
Aleksandrs Tarabanovskis, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfs, kas Jūsu Lielajā dienā būs ne vien kopā ar Jums, bet arī tur, kur Jūs nevarat būt, būs Jūsu acis, lai pēc tam fotogrāfijas kļūtu par mīļu atmiņu šai dienai.
Bellevue, restorāns ar panorāmas skatu uz Rīgu, kāzu svinību vieta
Viesnīcas “Maritim Park Hotel Riga” 11. stāva godalgotais restorāns “Bellevue” ar lielisko panorāmas skatu uz Rīgu ir gaumīga svinību vieta, kur atzīmēt sava mūža neaizmirstamāko dienu.
Bille, viesību nams
Svinības līdz pat 130 cilvēkiem, lielā kamīnhalle dejošanai. Jaunlaulāto nummuri, luksus nummuri un 16 labiekārtoti nummuri, kā arī ekonomiskais variants ar 45 guļvietām, svētku mielasts, florista pakalpojumi, terase ar skatu uz upi.
Viesturs Vizulis, citādāks kāzu vadītājs
Vakara atmosfēras vadītājs Viesturs no Rīgas Improvizācijas teātra piedāvā kāzu vakara neoficiālo daļu aizvadīt vieglā vakara šova formātā. Svinēšana katru reizi ir unikāla, jo rodas uz vietas, pateicoties klātesošo kreativitātei un vakara gaita tiek balstīta jaunā pāra īpašajās iezīmēs.
Baltic Beach Hotel restorāni, romantiska tikšanās pie jūras
„Baltic Beach Hotel” restorāni – romantiska tikšanās pie jūras: klasiska Eiropas virtuve, īpašas banketu ēdienkartes, lieliska vīnu izlase, plaša āra terase ar skatu uz jūru un dzīvā mūzika nedēļas nogalēs.
Kristians Bērents, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfija ir kā sastindzis mirklis, kas nekad vairs neatgriezīsies. To ieraudzīt un iemūžināt ir, iespējams, viena no maģiskākajām lietām uz šīs saules.
Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Laivu centrs, restorāns ar skatu uz Daugavas ūdeņiem
„Laivu centra” restorāns atrodas Zvirgzdu pussalā, Daugavas krastā, tepat Rīgas centrā. Unikāls un pievilcīgs restorāns ar savu īpašo auru. „LC” restorāns - vieta, kuru ir vērts apmeklēt.
Banketērija, kāzu galds, izbraukuma banketi
Apkalpojam, organizējam un rīkojam visdažādākos Jūsu svētkus, sākot ar dārza ballītēm un dzimšanas dienas svinībām, un beidzot ar korporatīviem pasākumiem, greznām ballēm un kāzām.
Laimes ligzda, viesību nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Jūs un Jūsu viesi būsiet laimīgi, ja svinēsiet savas kāzas Laimes Ligzdā!
Fono, muzikālā apvienība
Muzikālā apvienība “Fono” nodrošinās jums patīkamu atpūtu un izklaidi kāzās, koorporatīvos pasākumos un citās ballēs.
Ānes muiža, kāzu svinību vieta Lielupes krastā
Lielupes rāmais plūdums un jaukie skati palīdz aizmirst drudžaino plānošanu, dodot vietu būtiskajam - sev un saviem tuvajiem. Lieliska vieta kāzu svinībām. Svinību telpas Meldru mājā līdz 60 cilvēkiem un Liepu mājā līdz 120 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 60 cilvēkiem.
DJ CIMO, dīdžejmeitene kāzās, pasākumos un klubos
Dizains, mūzika, dvēsele! MAGIC! Tieši ar šādu sajūtu un attieksmi es veidoju vakaru muzikālo noskaņu, spelējot klubos, privātos pasākumos un KĀZĀS. Mani sauc DJ CIMO. :)
Dizaina Fabrika, netradicionāla kāzu vieta
Ja vēlaties 100% baltās kāzas, vai ja neesat tradicionālo viesu namu piekritēji, piedāvājam jums pavisam alternatīvu un radošu pieeju gan laulību reģistrācijas vietai, gan svinībām.
Romualds Ignatjevs, kāzu fotogrāfs
Fotografēju kāzas, sākot ar līgavas gatavošanos un beidzot ar mičošanu un tortes pasniegšanu. Kāzas fotografēju reportāžas stilā, notverot „īstos” mirkļus - emocijas, notikumus un detaļas! Brīvie datumi: 11.augusts, kā arī vēl ir brīvi daži datumi septembrī un oktobrī.
Baltā Čaika, kāzu auto
Piedāvāju izīrēt auto kāzām: Čaika GAZ 13, balta, 8-vietīga, 1974.gada, motors 5,5 litri, kā arī Mercury Monterey, 1958. gada, 6-vietīga.
Baart, kāzu floristika
Baart floristi piedāvā kāzu floristiku,līgavu un apsveikuma pušķus, grieztos ziedus, telpaugus, kāzu auto dekoru u.c. ziedu dekorus, kas padarīs Jūsu kāzas īpašas.
Saiva Liepiņa, kāzu fotogrāfe
Piedāvāju iemūžināt jūsu kāzu dienas skaistākos mirkļus. Šie mirkļi veido stāstu par jūsu īpašo dienu, kurš saglabāsies fotogrāfijās kā spilgtas, nezūdošas atmiņas...
Cinevilla, citādākas kāzu svinības, retro stila kāzas, kāzu dienas izklaide
Kāzu svinības ir īpašs brīdis Jūsu dzīvē, tas ir brīdis laimei un priekam Jums un Jūsu svinību viesiem. Mūsu jaunais un krāšņais kino pilsētiņas viesu nams „Hotel Cinevilla” aicina atzīmēt kāzu svinības savādākā atmosfērā, vienīgajā kino pilsētā Baltijā!
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
dadzens
27.06.2009
Rīgas Jaunā Sv. Ģertrūdes baznīca | 28.09.2008 20:39 Ziņot redakcijai
Sveikas! Vai kāda no Jums ir laulājusies, vai arī ir kādas atsauksmes dzirdētas par Rīgas Jauno Sv. Ģertrūdes baznīcu un tās mačītāju? Esam bijuši uz Dievkalpojumiem, patika, tomēr gribētos dzirdēt atsauksmes kāzu gadījumā... :)
Paldies!

Kenta
13.06.2009
| 28.09.2008 22:09 Ziņot redakcijai
Man darba kolēģīte tur laulājās. Bija ok.
dzēsts lietotājs
| 03.11.2008 16:48 Ziņot redakcijai
Mana draudzene tur laulājās pirms 2 gadiem, bet es nezinu, vai mācītājs, kas viņus laulāja, bija tas pats, ko Tu redzēji. Varbūt zini, kā sauc mācītāju?
dadzens
27.06.2009
| 04.11.2008 09:12 Ziņot redakcijai
Mācītāju sauc Jānis Ginters, bet cik man tagad ir info, tad darbojās un laulāja arī gados jauns mācītājs, kuru mēs satikam Dievkalpojumos, bet diemžēl, ar rudeni, mums par pārsteiguma, viņš aizsūtīts uz citu draudzi :(
dzēsts lietotājs
| 04.11.2008 09:20 Ziņot redakcijai
Janis Ginters man augstkolā mācīja reliģiju vēsturi;)Likās tāds tīri jauks.Tas jau gaumes jautājums-kādu mācītāju katram gribas redzēt savās kāzās;)
Melnā pērle
08.08.2009
| 04.11.2008 09:45 Ziņot redakcijai
Tas jaunais mācītājs man galīgi nepatika. Man un vēl pāris cilvēkiem šķita, ka viņš visu laiku smejās par paša teikto. Nu, man pat ļoti nepatika, bet citiem patika - tiem, kuri sēdēja tālāk, tiem likās, ka viņš tik smaidīgs un jauks. Nu nezinu, man arī likās, ka viņš pa jaunu un nepieredzējušu...
anima_de_nera
Foto
13.10.2007
| 13.01.2010 17:06 Ziņot redakcijai
mēs laulājāmies pirms 2iem gadiem Jaunajā ģertrūdē un izvēlējāmies Aivaru Smuidri par mūsu mācītāju, jo viņš ir ne tik ļoti konservatīvs kā mācītājs Ginters. un kad es nedaudz sajaucu solījuma tekstu, viņš laipni pabubināja priekšā vēlreiz :)
mācītāju jāizvēlas sarunājoties ar viņu, ir jādzird kā un par ko viņš ar jums vēlas runāt un vai ir patīkams kā cilvēks tieši jums. un tad jau arī sagatavoties būs vieglāk un arī ceremonijā būs drošāk.
Mācītājs Smuidris tagad ir Rīgas ev. lut. Augšāmcelšanās draudzē Lielajos kapos.
Vin:)
24.07.2010
anima_de_nera | 13.01.2010 17:17 Ziņot redakcijai
sasmējos par tiem Lielajiem kapiem :) Iedomājies - Kāzas Lielajos kapos :D:D:D:D
bet - nekas personīgs, vienkārši smieklīgi izklausās :)
dadzens
27.06.2009
| 14.01.2010 12:47 Ziņot redakcijai
Nu jau sievas statusā esot, varu teikt - iesvēti izgājām šajā baznīcā un ar to pietika, lai laulības tur neslēgtu.... tik liekulīga attieksme pret lietām un naudas rausēju mafija draudzē.... beigās mums bija jāraksta domas par pavadīto laiku mācības un jaaizpilda anketa... tad, kad tika publiski lasīti rezultāti un citētas mūsu domas (uzrakstījām visu, ko domājām - trūkumus, ieteikumus).... es knapi valdījos.... izgāju ārā un sāku raudāt no pazemojuma sajūtas, jo vārdu tiešā nozīmē par mums paņirgājās. Bija, protams, pozitivas lietas, bet, ja cilvēkām ir kaut nedaudz ticības Dievam un patiesi ir atnācis iemācīties un saprast šīs garīgās lietas - tad ļoti viegli dažu cilvēku vadītās mācības var pielikt punktu jebkam, kam līdz tam bija ticējis....
Tas, ka macītāja sieva atļaujās pateikt - Alfa kursā jautājumus neuzdod (bija atbraucis viesmācītājs no citas draudzes runāt par venu kursa tēmu), lai gan iepriekšējās nodarbībās jautājumus drikstējām uzdot. Tas, ka obligāts izbrauciens par 20 ls maksu no personas uz kristīgās rehabilitācijas centru uz visu nedēļas nogali - obligāts! Savādāk - neisvētīs... mācību beigās mums paziņoja, ka nākamajam kursam būs jabrauc visiem vienā autobusā, jo redz daudzi (mēs un mūsu domu biedru grupiņa, kas bija izveidojusies) atļāvās jau tās pašas dienas vakarā aizbraukt prom un nepalikt pa nakti....
Pie tam, nezin kādēļ, tik ļoti luterāņu baznīca tiecās pie katoļu baznīcas tradīcijām.... viss, kas notika Dievkalpojuma laika ( ak, jā tie bija obligāti un, lai mēs tur tiešām būtu, bija jāpilda lapiņas ar jautājumiem par to, kas tika teikts sprediķa un visa Dievkalpojuma laikā :) ) Arī izbrauciena laikā, rehabilitācijas iestāde bija ar katolicisko novirzienu - roža kroņi, lūgšanu telpa ar Svētbildēm, kas nav raksturīgas luterāņiem).
Sajūta, ka mēs bijām bērnudārzā nevis paši brīvprātīgi atnākuši....
Katrā ziņā pozitīvais - iegūti paziņas un ļoti labi draugi, ar kuriem vēl šobrīd tiekamies un varam uzskatīt par īstiem draugiem....
Kādēļ gājām uz šo baznīcu? Bija tuvu dzīvesvietai un vasarā bijām aizgājuši uz Dievkalpojumu, lai paklausītos vai mācītājs mūs uzrunā, vai baznīcas sienās mēs jūtamies omulīgi...un tā arī bija...diemžēl rudēnī, kad sākās mācības mācītājs Smuidris jau vairs nekalpoja....
frezijas
Foto
24.07.2010
| 14.01.2010 13:29 Ziņot redakcijai
Jā, es arī esmu dzirdējusi ļoti, ļoti sliktas atsauksmes par šo baznīcu un draudzi. Zinu, ka ir cilvēki, kas pat no tās izstājas.
sicilia
05.09.2009
| 14.01.2010 14:32 Ziņot redakcijai
Mums tas jaunais mācītājs no ģertrūdes vadīja vienu alfas paraugnodarbību un lekciju, kā vadīt jauniešu alfu. nu baigs smējās izskatījās. viss aprēķin'\ats un izdomāts. domāju, ka sā'ds draudzes gans var draudzei arī nepatikt.... bet tā... nu pozitīvs jauns mācītājs..... mūsu tantukiem patika (bet vēlreiz uzsveru - domāju, ka draudzei var arī nepatikt)

dadzens - dīvaini, ka prasības bija tikkkk striktas par nedēļas nogali. alfas princips taču ir brīvprātība - ej, neej. Nedēļas nogale tāpat - uzspiest nevar. man arī nepatika atsevišķas lietas, pat kā kalpotājam un es aizgāju uz savu istabiņu palasīt Bībeli vienkārši. daudzi no viesiem pēc pāris minūtēm man sekoja.
Sauleszaķis
Foto
21.07.2007
| 17.02.2010 13:48 Ziņot redakcijai
Es arī esmu kristīta un iesvētīta šajā baznīcā. Gana bieži apmeklēju dievkalpojumus (iespēju robežās), bet tad manā dzīvē pienāca brīdis, kad ar tajā laikā, topošo vīri gājām runāt par laulībām...pēc dažiem pārmītiem vārdiem ar Ginteru un izejot no baznīcas sapratām, ka šajā baznīcā kā draudzes locekle savu kāju nesperšu. Esmu izstājusies no šis draudzes un iestājusies citas baznīcas draudzē, kur ir ļoti pretīnākoši cilvēki....lai gan salaulājāmies citā baznīcā, par kuru esmu ļoti labās domās ...
Lilly
Foto
Augšāmcelšanās draudze (Lielajos kapos - parkā!) | 07.07.2010 15:31 Ziņot redakcijai
Mēs izgājām iesvētes mācību un salaulājāmies Augšāmcelšanās baznīcā (Lielajos kapos kas vairāk šobrīd jau ir parks :) ).

Jau sākumā neslēpām, ka neesam nekādi baznīcā gājēji un laulāties gribam vairāk tāpēc, lai nevajadzētu klausīties dzimtsarakstu nodaļas darbinieci. Neskatoties uz to draudze mūs ļoti silti uzņēma un Aivars Smuidris un arī Guntis Kalme vienmēr atrada laiku, gan lai pajokotu, gan parunātos par nopietnām lietām.

Alfas kursa mums nebija, bija vienkārši iesvētes mācība reizi nedēļā kopā ar citiem, kas vēlējās nokristīties. Ļoti patika, ka abiem baznīcas mācītājiem nebija tādu kategorisku, agresīvu nostāju par reliģiju, kādas redzētas citās draudzēs. Arī par maksājumiem un naudām tika izskaidrots itkā cita starpā, liekot saprast, ka ja arī nevarēsim atļauties ziedot, tik un tā būsim gaidīti!

lietotāja foto
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 8 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 6 redzami : Myosotis, poolparty, Precos.lv, aijag, Crexcrex, LienaRita