Sestdiena, 25. oktobris
Vārda dienas: Beāte, Beatrise

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Hotel Tigra paradīzes dārzs netālu no gleznainās Cēsu pilsētas
Pavisam netālu no gleznainās Cēsu pilsētas, kas apbur un valdzina ar savu senatnīgumu, atrodas Paradīzes dārza filiāle - viesnīca Tigra, kas savas durvis vēra 2014. gadā.
Gutenbergs, viesnīca, restorāns, kāzu svinību vieta Vecrīgā
Viesnīcas 4.stāvā piedāvājam greznu banketu zāli, kurā iespējams rīkot dažāda veida pasākumus. Ar skatu uz Doma baznīcu pie zāles piekļaujas terase, uz kuras var klāt banketus līdz 20 cilvēkiem.
Igates pils
Igates pils Jūs pārsteigs ar gaišām un romantiskām telpām, ar sakoptu un ziedošu parku. Nodrošinām pasākumu pilnu servisu. Piedāvājam laulības ceremoniju pils parkā. Lai Jūsu pasākums izdotos, mēs piedāvājam dažādus muzikantus, salūtu, vakara vadītājus.
Hotel Tigra, kāzu galdu klāšana viesnīcas "Tigra" restorānā "Eifrata"
Restorāna “Eifrata” šefpavārs un profesionālie viesmīļi parūpēsies, lai svinību galds ir bagātīgi klāts ar jūsu izvēlētajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī ikviena viesa vēlmes tiktu pilnībā izpildītas.
Restorāns-bārs Plate, galdu klāšana viesnīcas "Jelgava" telpās un izbraukuma banketi
Uzticiet savas rūpes par kāzu mielastu restorāna – bāra „Plate” komandai un baudiet savu skaistāko dzīves mirkli, par visu parūpēsimies mēs!
Riviera - Rīga, bižutērija un aksesuāri
Piedāvājam plašu rotājumu un aksesuāru klāstu: matu sprādzes, gumijas, stīpiņas, dekoratīvās ķemmītes, auskarus, kaklarotas, kulonus, piespraudes, aproces, matu sukas, kosmētikas somiņas, aproču pogas vīriešiem, košus rotājumus bērniem.
100% atpūta, viesu nams, svinību vieta kāzām
Atrodamies tikai 15 minūšu braucienā no Rīgas centra ļoti ērti piebraucamā vietā. Piedāvājam banketzāli līdz 45 cilvēkiem, istabu jaunajam pārim un guļvietas 35 viesiem.
Cēsu pils, kāzu programma jaunlaulātajiem
Pēc laulību ceremonijas jaunais pāris var doties uz Cēsu pili, braucot zirgu pajūgā pa senatnīgajām Cēsu vecpilsētas ieliņām. Pils dārzā skaisto notikumu kopā ar viesiem var iemūžināt fotogrāfijās ar majestātisko viduslaiku pili fonā.
Baltfilm.lv, radoša videogrāfu un fotogrāfu apvienība
Baltfil.lv piedāvā: kāzu filmas uzņemšanu un montāžu; kāzu makslinieciska klipa (3 - 5min.) izveidošanu; foto reportāžu un mākslas foto.
Dikļu pils, retro auto
Jaunlaulāto nokļūšanai Dikļu pilī iesakām izvēlēties svētku pajūgu vai antīko 1952.gada limuzīnu Rolls Royce - vienīgo šādu retro auto eksemplāru Latvijā.
Annas, viesību un atpūtas māja
Viesību un atpūtas māja „Annas” atrodas klusā ainaviskā vietā Ādažos, liela dīķa ielokā ar plašu apzaļumotu apkārtni, dažādām aktivitātēm, jauku lapeni pašā dīķa krastā un laiviņu izbraucieniem pa to.
Ūdensputni, pasākumu un svinību organizēšana
Mūsuprāt, kāzām jābūt priecīgām un mīlestības pilnām – tādām, kāda uzsāktā jaunās ģimenes dzīve. Katrs no mums ir unikāls un neatkārtojams – otra tāda pasaulē vairs nav. Mēs piedāvājam sarīkot Jūsu kāzas tieši tik īpašas, cik īpaši esiet Jūs paši.
Kristians Bērents, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfija ir kā sastindzis mirklis, kas nekad vairs neatgriezīsies. To ieraudzīt un iemūžināt ir, iespējams, viena no maģiskākajām lietām uz šīs saules.
Marats Grišins, kāzu fotogrāfs
Marats Grišins piedāvā pilnu kāzu fotografēšanas servisu ar bilžu apstrādi, kāzu grāmatu, DVD disku, slide show, studijas apgaismojumu utt.
Liāna Znudova, kāzu fotogrāfe
Fotogrāfijas glabās vispatiesākos mirkļus un stāstīs Jūsu visskaistāko stāstu vēlreiz un vēlreiz...
Agnese Arne-Kapče (Invite), eleganti kāzu ielūgumi un galda kartes
Kāzu ielūgumi, galda kartes, dāvaniņas viesiem, kāzu amatu nozīmītes, CD vāciņi, karogi, programmas, ēdienkartes, pateicības kartiņas u.c. Demokrātiskas cenas, teicama kvalitāte. Gatavots ar vislielākajām rūpēm un atbildību par Tavas kāzu dienas izdošanos.
NIKI, atpūtas komplekss, kāzu svinību vieta Garkalnes novadā
Atpūtas komplekss "NIKI" piedāvā iespēju ne tikai apmeklēt pirti un pasēdēt jaukajā skulptūru dārzā upītes krastā, baudot tuvējā priežu meža atsvaidzinošo klātbūtni, bet arī rīkot kāzas un citas svinības.
Perfetto, kāzu aksesuāri un atribūtika
Balti lietussargi un saulessargi, kājas mežģīnes, matu rotājumi, apmetņi, puskažoki, bolero, gredzenu spilventiņi, galda dekori, krēslu pārvalki, mičošanas piederumi, albūmi un viesu grāmatas, pūra lādes, pastkastītes, guldināšanas piederumi un citas lietas pēc individuāla pasūtījuma.
Gutenbergs, restorāns, viesnīca, kāzu svinību vieta Vecrīgā
Restorāna piedāvātajās telpās var organizēt ne tikai pašas kāzas, bet arī Vecmeitu/Vecpuišu ballītes, kāzu jubilejas svinības, un mēs noorganizēsim brīnisķīgu vakaru divvientulībā, ja esat izlēmis bildināt meiteni virs Vecrīgas jumtiem.
Autors Ziņojums
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Dzambene
Ko likt kāzu galdā! | 19.04.2011 20:15 Ziņot redakcijai
Sveiki!!Ta ka man sis kazas bus pirmo reizi nestados prieksa ka viss notiks!Velejos pajautat ko labak likt galda??Itka pavars man piedavajumu atsutija,bet neesmu apmierinata ar salatiem jo vins tikai piedava krabju salatus un rosolu parejais ta ka bus galas plates,siera plates un darzenu plates un plus vel siltaja ediena kartupelisi,kapostini,karbonade un mercite!!Man ta ka gribetos vairak salatinus!Jo tas piedavajums izklausas tads pasvaks!Viesu skaits mums bus ap 50 cilvekiem un kazas bus 12.08.11.Paldies Jums jau ieprieks!
Informācija: Kāzu tortes - Kāzu un banketu galdu klājēji
Ilvux
19.08.2011
| 19.04.2011 21:30 Ziņot redakcijai
Hey!!!manas kazas 19.08.11 un ari 50 cilveki:)Uz metisu savu edienkarti Tev,varbut kaut kas noder:)
1)Aukstas uzkodas
Galas plate,zaveta vista,zavetas ruletes,ogres rulete(lidziga ka vilotais zakis),aknu bumbinas,vistas auksta gala,vistu aknas bekona.
2)Zivju plate
Garneles,mazsalits lasis,zavetas zivis,zivju auksta gala,zivs marinade,krabju nujinas mikla,krabju spiles,vezi
3)Darzenu plate+mercite
gurki,tomati,paprika,redisi,pukkaposti
*marinetie darzeni
gurki,senes,peperoni,kiplocini,sipolini,olives
4)Salati
Galas salati,silke kazoka,siera salati grozinos,krabju salati,tunca kartojums
5)Karstie edieni
*Galas--karbonade,kotletes,ribinas
*Kartupeli--variti ar dillem
*merce un sauteti kapostini
6)Deserts
Auglu plate,torte,kafija,teja,platsmaize,piragi
7)Bernu galds
Cipsi+mercites,cepumi,mini kucinas,piradzini,augli,konfektes,lavass vai tortillas
OTRA diena
Viss,kas no iepriekseja vakara paliks pari un sasliki,kas tiks cepti otraja diena uz grilla!
Protams dzerieni,maize un sviests--tas bus zalais ar zalumiem un izspiests ka rozites uz maziem skivisiem!
Nu tads apmeram ir mans kazu gald:)Ceru ka kaut kas noderes:)
veta123
Foto
07.08.2009
Te idejām... | 19.04.2011 21:31 Ziņot redakcijai
http://www.precos.lv/forum/?bid=5912&...

tur būs arī mūsu kāzu ēdienkarte... varu teikt no pieredzes - speķa pīrāgus un plātsmaizes viesi nelabprāt ēd, bet tā kā tās nav no lētā gala (kg cenā runājot), mēs sūtījām vairāk augļus, kas nav smags ēdiens, bet labāk gāja pie sirds.
ZaneZ
Foto
11.08.2011
| 19.04.2011 21:43 Ziņot redakcijai
Man ar patreiz aktuals jautajums par kazu galda edieniem...nav ne mazakas nojausmas kas un ka:(
alpuvijolite
03.06.2011
| 19.04.2011 22:10 Ziņot redakcijai
Iesakiet ludzu kadu ideju,ko varetu likt uz galda,ja mes esam cetri cilveki,pasai gatavot domaju nebus velesanas un laika,kur varetu kautko pasutit?
Minkija
11.06.2011
| 19.04.2011 22:58 Ziņot redakcijai
Tas, kur pasūtīt, ir tikai un vienīgi atkarīgs no jūsu vēlmēm un no tam atvēlētā budžeta.
Izsmalcinātas delikateses vai vakariņas "pa latvisko" (ar karbonādēm, kāpostiem u.tml.), tiroliešu vakars vai vienkārši uzkodas un vīns, vai..., vai.... Iespējas bezgalīgi daudz. Galvenais jau izdomāt lielos vilcienos, ko vēlaties, un tad jau vieta, kur pasūtīt uzradīsies. :)
Dzambene
Ko likt kazu galda! | 19.04.2011 23:29 Ziņot redakcijai
Paldies milisi!!
Dzambene
Ko likt kazu galda! | 19.04.2011 23:30 Ziņot redakcijai
Varbut varat pateikt ari tagadejos izcenojumus???Jo pati patreiz neeatrodos Lv!
Ilvux
19.08.2011
Izcenojums | 20.04.2011 00:29 Ziņot redakcijai
Videji svarstas no 10 lidz pat 25,30Ls no personas,atkarigs no firmas vai saimnieces kas klaj!
Ilvux
19.08.2011
alpuvijolite | 20.04.2011 00:39 Ziņot redakcijai
Varbut Tev ir verts kada restorana galdu pasutit,vai viesu nama,kas klaj,es gan nezinu vai namu jau esi rezervejusi,bet kad mani senci precejas,viniem bija loti jauks viesu namins 4 personam Jurmala,pie skaista galda un ar skastiem,lieliem,mikstiem kresliem,ar gulamistabam,nu ta!Vel kada forsa viesnica,ja vasara var uz terases,jo domaju,ka klajejus 4. noteikti var atrast!
Dzambene
Ko likt kazu galda! | 20.04.2011 02:45 Ziņot redakcijai
Tur jau ta lieta ka viesu nams jau man ir noirets un ta pasa viesu nsms saimnieki man piedavaja sadus edienus!Esmu sameklejusi vel vienu saimnieci kura var uztaisit bet tad man atkal jamekle traukus un galdautus kur iziret!
ElīnaPelīna
04.09.2010
Dzambene | 20.04.2011 05:10 Ziņot redakcijai
Esmu droša, ka pēc pieprasījuma esošie galda klājēji var uzklāt visu, ko vēlies. Noteikti ir nepieciešams papildus salāti un uzkodas. Parasti arī karstajā piedāvā vēl kādu gaļas ēdienu, ne tikai karbonādi, kā arī zivi. Salātiem jau ir daudz variācijas, mums laikam bija 5 veidu salāti, un uzkodas. Augļus mums piedāvāja nopirkt pašiem, kas sanāca finansiālā ziņā ļooooti izdevīgi. Viņi tikai visu sagrieza un skaisti izkārtoja.
Nepiekritīšu, ka neēda plātsmaizes un pīrāgus, viss atkarīgs droši vien kad pasniedz un cik gardas ir. Vēl noteikti vajag skatīties lai ir balanss starp zivju un gaļas ēdieniem, ieteiktu vairāk izvēlēties gaļas ēdienus, jo tomēr vairākumam zivis nu tā, bet noteikti zivis arī vajag. Vēl izvērtēt un iespējams atteikties no ēdieniem, kas mēdz ātri bojāties, jo tomēr vasarā var būt ļoti karsti.
Tāpēc iesaku kārtīgi izrunāties ar galda klājējiem, nekautrēties teikt savas vēlmes un ieteikumus, lai gala rezultāts būtu ideāls. Jo ēšana latviešu cilvēkiem jau ļoti svarīga :)
Zhagatinja
Foto
15.07.2011
| 20.04.2011 09:31 Ziņot redakcijai
man viss buus uz bufetes, 3 zupas , 2 veidi aukstais +2 veidi karstais prieksheediens, galvenaa eedienaa buus man zivs , cuukas , vistas galja , ( viena iespeeja , ka pavaars arii ko grillees), kartupelji , makoroni , riisi + veida salaati, desertaa buus saldeejums , 2 veida struudeles ........
buus oficianti, kas gan pienesiis , gan novaaks galdu ......
cik pa eedieniem mees maksaajam tieshi nezinu , jo mums klaat ir vietas dekoreeshana , kreeslu apvakli , cermonijas vieta , zirgu kariete, viins , alus , softdrink , welcome drink , 15 cilveekiem gultas vieta , brokastis ......
alpuvijolite
03.06.2011
| 21.04.2011 07:52 Ziņot redakcijai
Mes sakuma ta ari domajam,ka varetu restorana pasutit galdinu 4,bet vedeji un toposais virs labak velas pasedet majas pie saklata galda nepiespiesta atmosfera!Nee,nekadas delikateses nevelamies!Vajag ta lai nekas nepaliek pari,jo nakamaja diena mes lidojam atpusties,tapec ari edamo majas turet nav verts:(Ka jums liekas ja tas butu susi vakars,tad nebutu kautka ta,parak prasti?
Ketta
Foto
21.05.2011
| 21.04.2011 09:31 Ziņot redakcijai
tiešām mājās?
tas suši vakars mājās izklausās pēc parastas draugu pasēdēšanas, nevis pēc kāzām...

rīgā un pierīgā ir diezgan daudz nelielu viesu namu ar restorāniem, vai arī var izvēlēties kādu skaistu viesnīcu rīgā, un paņemt galdiņu restorānā
alpuvijolite
03.06.2011
| 21.04.2011 09:57 Ziņot redakcijai
Nu saksim ar to ka es kazas neuztveru ka kautko pardabisku un tadu kam tagad butu jaiztere visi savi esosie un nakotnes ietaupijumi,ka ir daziem labiem maniem draugiem:)
Un ko restorana?pasedesim divas stundas un pa majam?:)Es loti milu savas majas,un kapec es nevaretu pasedet pie svetku gala tiesi majas,kur man ir erti,jutos majigi!Vai ari seit es esmu vieniga kurai nepatik pompozas svinibas divu dienu garuma?
madam
23.09.2011
| 25.04.2011 18:34 Ziņot redakcijai
kāda cena ir ēdienkartei?
madam
23.09.2011
| 25.04.2011 18:39 Ziņot redakcijai
...vienā no viesu namiem, ko skatījāmies, man patika, ka piedāvā visu ko vēlamies. Arī jau gatavie varianti likās pat ļoti ok, arī cenu ziņā. Jā, un arī man likās normāli tas, ka viņi visu saskaņo un izrunā līdz visiem sīkumiem, arī to, cik gramus taisīs uz cilvēku.
annyperl
01.06.2011
| 25.04.2011 19:11 Ziņot redakcijai
Madam, izklausās pēc tā viesu nama, kas būs mums! Mums būs apmēram tā: siltajā- karbonādes siera mērcē, follijā cepts lasis, kartupeļi, rīsi, mērce, salāti, sutināti dārzeņi, aukstajā- rosols, grieķu salāti, krabju salāti, mēles salāti, gaļas plates (.....), zivju plates (...), svaigo dārzeņu plates (ar mērcīti), marinēto dārz. plates, sāļie groziņi ar siera salātiem, garneļu pildījumu, lavašs ar šķiņķi, lašmaizītes, utt.... Kafijas galds, brokastīs- soļanka, kafijas galds.... Apmēram tā...
madam
23.09.2011
| 25.04.2011 19:19 Ziņot redakcijai
vai tik tās nav Silarozes?
Ilvux
19.08.2011
alpuvijolite | 25.04.2011 22:30 Ziņot redakcijai
Es labprat butu Tavas kazas pie suhi galda,mmmm,man ta garso,un nemaz neliekas prasti,tikai labi sushi vajag,man vislabak garso no GanBei,dzerinei,torte,nu kada vaina,super!!
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : murmule