Sestdiena, 30. augusts
Vārda dienas: Alvis, Jolanta, Samanta

Reģistrēties

Izvēlies!

Vecrīga, atpūtas kuģis
Atpūtas kuģītis „Vecrīga” spēj uzņemt līdz 150 cilvēkiem. Brauciena laikā gar vecpilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Vecrīgu ar tās torņiem, Prezidenta pili, Rīgas pasažieru ostu un, protams, TV torni Zaķusalā.
Ivo Blūms, kāzu un pasākumu fotogrāfs LV/UK
Esmu fotogrāfs ar pieredzi dažādos žanros, bet vistuvākais no tiem ir reportāža, kas ļauj veidot kadrus brīvā gaisotnē, tverot patiesas emocijas. Piedāvāju iemūžināt skaistākos mirkļus - no gatavošanās kāzām līdz pat ballītes beigām.
Lielā Ģilde, kāzu svinību vieta
Lielā Ģilde, viena no senākajām un interesantākajām Rīgas ēkām, piedāvā telpas svinīgiem un lietišķiem pasākumiem – koncertiem, konferencēm, semināriem, ballēm, kāzām, kā arī citiem publiskiem un privātiem notikumiem.
NIKI, atpūtas komplekss, kāzu svinību vieta Garkalnes novadā
Atpūtas komplekss "NIKI" piedāvā iespēju ne tikai apmeklēt pirti un pasēdēt jaukajā skulptūru dārzā upītes krastā, baudot tuvējā priežu meža atsvaidzinošo klātbūtni, bet arī rīkot kāzas un citas svinības.
Artūrs Jasinskis, fotogrāfs
Savu fotogrāfijas prasmi un stilu esmu izkopis strādājot par fotožurnālistu, skolojoties Profesionālās Fotogrāfijas skolā un trīs gadus veiksmīgi sastrādājoties ar profesionālu kāzu aģentūru Bon Sens.
Santa, kāzu salons Viļņā
Kāzu salons "Santa" Lietuvā sadarbojas tikai ar atzītākajiem un slavenākajiem kāzu kleitu zīmoliem kā Maggie Sottero, Novia Dart, San Patrick, Pronovias, Tony Bowls u.c., kas pieliek visas savas pūles un talantu, lai radītu pasaules klases šedevru.
Aivars Tipsis, fotogrāfs
Profesionāls fotogrāfs Aivars Tipsis piedāvā pirmskāzu fotosesijas, kāzu un citu pasākumu fotografēšanu, visā Latvijā, kā arī savā fotostudijā Rīgas centrā.
Elita Vīna, Puķu Elvis, kāzu floristika, līgavu pušķi
Kopā ar savu komandu piedāvāju noformēt Jūsu kāzas. Varam parūpēties par kāzu dienas tradicionālajiem aksesuāriem - līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi un piespraudēm vedējiem, kā arī palīdzēt skaisti izdekorēt svinību telpu, baznīcu, brīvdabas uzstādījumus.
Picture Happy, kāzu foto
Picture Happy piedāvā Jums saglabāt savas dzīves skaistākos brīžus, iemūžinot tos fotogrāmatās, kalendāros, kanvās un fotogrāfijās.
Linda Gruze, kāzu rīkotāja, vakara vadītāja Kurzemē
Kāzu rīkotāja, vakara vadītāja, pasākumu organizatore, kas ieinteresēta lieliskā rezultātā, jo Jūsu gandarījums ir mana vizītkarte. Esmu no Kurzemes, bet Jūsu kāzas izdosies lieliskas jebkur Latvijā, jo es palīdzēšu realizēt Jūsu ieceres.
SemaraH Hotel Jomas Sēta, viesnīca, restorāns, kāzu svinību vieta Jūrmalā
Kāzu svinības katra cilvēka dzīvē ir ļoti nozīmīgs notikums, tāpēc vienu no svarīgākajiem brīžiem dzīvē piedāvājam Jums atzīmēt Semarah Hotel Jomas Sēta. Mūsu profesionālie kāzu plānotāji parūpēsies, lai Jums pašiem ne par ko nebūtu jāsatraucas, bet tikai jābauda šī lieliskā diena.
Kolumbīne, sātīga maltīte kāzām, kāzu galda klāšana un noformēšana
Mēs esam gatavi īstenot Jūsu kāzu mielastu jebkādā izpildījumā, piedāvājot visdažādāko siltā un aukstā galda ēdienu, sākot no tradicionālā līdz pat izsmalcinātākajam, kā arī kāzu galda noformēšanu pēc Jūsu gaumes, kuru apkalpos izdarīgs un atsaucīgs personāls!
Vladimir Novikov, kāzu video
Piedāvaju Jums savus pakalpojumus neaizmirstamo mirkļu iemūžināšanai profesionālā video! Savā darbā vienmēr ieguldu lielu entuziasmu un atbildu par savu un savas komandas darbu.
Raušu meistars, kāzu tortes
Konditoreja „Raušu Meistars” labi pazīstama ar svaigām un garšīgām smalkmaizītēm, pīrādziņiem un kāzu tortēm. Mūsu konditorejas izstrādājumi lieliski papildinās Jūsu svētku galdu!
Dikļu pils, laulību ceremonija pils dārzā
Ziediem, dabas smaržām un putnu treļļiem piepildīta laulību ceremonija Pils dārzā vai vēsākā laikā karstu siržu un omulīga kamīna sildītā romantiskajā Dāmu salonā. Ticiet vai nē – vēl ne reizi svinīgo laulību ceremoniju pils dārzā nav iztraucējis lietus.
Schalins, laulību un saderināšanās gredzeni
Schalins Ringar's gredzenus Latvijā var iegādāties uzņēmumā SIA „Kāzu Aģentūra”. Ofisā ir apskatāmi gredzenu paraugi no 16 kolekcijām, piegāde notiek septiņu līdz desmit darba dienu laikā.
Skrīveru saldumi, ekskursiju programma “Mans Saldumiņš”
Programma Jaunlaulātajiem un kāzu viesiem. Skrīveru saldumi aicina Kāzu dienā nobaudīt saldu piedzīvojumu mūsu Saldumu darbnīcā! Programmas ilgums – 30 min – 1 stunda.
Catrin, kāzu kleitas, kāzu salons Jelgavā
Kāzu salons "Catrin" piedāvā krāšņas kāzu kleitas no pasaules izcilākājiem ražotājiem un kāzu modes noteicējiem, lai savā īpašajā dienā Jūs sajustos kā īsta princese!
Wedding cards, handmade. Marryme.
Datums ir zināms... Tagad jāķeras klāt nākamajam solim – skaisti ielūgt draugus uz kāzām. Patiesībā – ne tikai ielūgt, bet arī pārsteigt un iepriecināt gan viesus, gan jūs pašus.
GAZ 24 (Voldzīte)
GAZ 24 (Voldzītes) noma dažādiem pasākumiem.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
bubucis007
Pieliekamie mati ar sprādzīšu variantu | 14.05.2007 08:39 Ziņot redakcijai
Vai kāds var kaut ko ieteikt vai piedāvāt?? Fribētu ļoti izmēģināt!
Anii
Foto
07.07.2007
| 14.05.2007 09:03 Ziņot redakcijai
Tirgū šis tas redzēts.. aizej piemēri, pamēģini... man jau gan buutu bail ka nepaliek jaunajam viiram rokaas ti mati :)
Mazulis
01.09.2007
| 19.05.2007 22:12 Ziņot redakcijai
Man bija pielikti mākslīgie mati ar sprādzītēm un turējās labi, tā kā viņi vēl bija izfilēti un krāsu biju saskaņojusi ar dabiskajiem, nezinātājam būtu grūti pateikt, ka tie ir liekie mati :)

Bet esmu dzirdējusi, ka var nopirkt arī dabiskos matus ar sprādzītēm un nevajag nemaz pieaudzēt.
Ki-kii
Foto
21.07.2007
| 19.05.2007 23:11 Ziņot redakcijai
Jā, taa ir viena no labākajām metodēm, ja nevēlas sabojāt matus, un maksāt samērā lielu naudu par matu pieaudzēšanu!Tikai neesmu Rigā vel atradusi,kur var nopirkt piekiekamos matus ar sprādzītēm!
buzis
| 20.05.2007 17:06 Ziņot redakcijai
Salonā "Sievietesstudija" ir iespēja tādus pasūtīt . . . .
bubucis007
mazuli | 20.05.2007 20:45 Ziņot redakcijai
cik tev tas izmaksāja??
Mazulis
01.09.2007
| 21.05.2007 02:41 Ziņot redakcijai
tie pieliekamie mati maksāja apmēram 25Ls komplekts (2 vidēji platas, 1 plata un 4 pavisam šauras šķipsnas, bet tas ir ļoti daudz, taču izskatās skaisti), bet varēja arī nopirkt pa 4Ls šķipsnu (kādus 15 -20cm platu)
bubucis007
| 21.05.2007 08:52 Ziņot redakcijai
www.Synthetic wigs.lv šajā mājaslapā atradu visu par matiem,tur var iegādāties matus uz tresses
bubucis007
mazuli | 21.05.2007 08:53 Ziņot redakcijai
Kur tu pirki??
Ki-kii
Foto
21.07.2007
| 22.05.2007 20:20 Ziņot redakcijai
Ja pieliekamie mati maksaja 25 Ls, aizdomigi leti!!Iespejams tad nav dabigie!
bubucis007
| 22.05.2007 23:34 Ziņot redakcijai
šodien nopirku pieliekamos matus uz treses dabīgos pa 90ls!!1pretīm sporta pilij ir tirzniecības centrs un tur pārdodās
Angel_Signs
14.07.2007
| 22.05.2007 23:39 Ziņot redakcijai
Pārdodās? ;)
Mazulis
01.09.2007
| 23.05.2007 00:22 Ziņot redakcijai
Nu ja, ka mākslīgie, es taču sākumā minēju.
Bet tagad arī pasūtīju 4 dabisko matu šķipsnas, katra pa 30Ls.
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : Agucccis, Lovely Bridal