Ceturtdiena, 23. oktobris
Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Kaspars Rocis, kāzu fotogrāfs
Katras kāzas ir citādākas, pateicoties cilvēkiem, kuri tajās piedalās, notikumiem, kuri norisinās, un sajūtām, kuras šīs kāzas rada.
Leona, deju studija, kāzu dejas horeogrāfija
Deju studija LEONA piedāvā kāzu deju iestudējumu! Mēs zinām, ka dejot prot visi!!! Un mēs palīdzēsim izpildīt Jūsu sapni – radīt unikālu deju Jūsu visnozīmigākai dienai – kāzām!
Grand Palace Hotel, kāzu vieta romantiskās noskaņās pieczvaigžņu līmenī Vecrīgā
Vecrīgas romantiskajās un vēsturiskajās noskaņās ieskautā ekskluzīvā viesnīca Grand Palace Hotel un SUITE Restorāns & Lounge ir ideāli piemērota vieta Jūsu kāzu svinībām pieczvaigžņu līmenī. Mēs padarīsim Jūsu ‘lielo’ dienu par patiesi neaizmirstamu notikumu.
Hotel Roma
Jaunajam pārim un kāzu viesiem piedāvājam svētku vakariņas viesnīcas 7.stāva restorānā, kurā agrāk atradās slavenākais Rīgas restorāns Otto Schwarz. Mūsu šefpavāra ēdienkartē atradīsiet gan plašu Eiropas, gan tradicionālās latviešu virtuves ēdienu klāstu.
Radošo darbu galerija, materiāli kāzu ielūgumiem, zīmogi, krāsas, zīmogu laka
Piedāvājam dažāda veida materiālus kāzu dekorāciju un ielūgumu izgatavošanai.
Labapirts (Zimmerfrei), viesu nams, kāzu svinību vieta Ādažos
Atpūtas komplekss (20 km no Rīgas) sastāv no divām lielām ēkām: pirtsmāja un viesu māja. Kopā (abās mājās) viesu nams var uzņemt 50 nakšņotājus. Kāzu otrajai dienai varam piedāvāt fantastisku piedzīvojumu melnajā etnogrāfiskajā pirtiņā un karstajā ūdens baļļā.
RetCar, īpašā dienā īpašs auto
SIA “RetCar”, uzņēmums ar ilggadēju pieredzi retro automobiļu nomas un transporta pakalpojumu jomā, piedāvā - iznomāt plašā klāstā dažādu krāsu, marku un ietilpības padomju retro automobiļus Jūsu svētkiem.
Skrīveru saldumi, ekskursiju programma “Mans Saldumiņš”
Skrīveru saldumi aicina Kāzu dienā vai Pirmskāzu ballītē nobaudīt saldu piedzīvojumu mūsu Saldumu darbnīcā! Programmas ilgums – 30 min – 1 stunda.
Kaspars Filips Dobrovoļskis, kāzu fotogrāfs
Piedāvāju iemūžināt jūsu dzīves skaistākos mirkļus! Bildēju kāzas Latvijā, kā arī ārpus tās, sākot ar līgavas gatavošanos un beidzot ar mičošanu.
Svelmes, kāzu svinību vieta Ķekavas novadā
„Svelmes” atrodas ļoti tuvu Rīgai, tikai 10 minūšu braucienā no centra - Bauskas šosejas 12. kilometra malā, kāzu svinībām piedāvājot divus viesu namus – nelielām kāzām ar ietilpību līdz 25 personām un lielāku – līdz 70 personām.
Jaundobeļi, atpūtas komplekss
Jūsu ērtībām piedāvājam plašu banketu zāli līdz 120 personām, ērtas guļvietas, 5 dažāda veida pirtis, 3 baseinus, ģimenes atpūtas māju ar pirti, siltā ūdens kubulu zem klajas debess kā ziemā, tā vasarā.
Ingrida Bridal, kāzu salons un kāzu modes studija
Latviešu dizaineres Ingrīdas Vaivades kolekcijās sajūtama pasaules modes tendenču elpa, mazliet romantikas, mazliet glamūra un mazliet audumā izteiktas sapņošanas. Kāzu modes studija Ingrīda piedāvā plašu klāstu dažāda piegriezuma un stila kāzu kleitas - no klasiskā līdz modernajam, no satīna līdz zīdam.
Gints Janševskis, kāzu foto
Kāzas ir pozitīvs pasākums, un, lai šīs emocijas saglabātos ne tikai šajā dienā, tad nepieciešamas arī pozitīvas fotogrāfijas un fotogrāfs. Piedāvāju iemūžināt Jūsu īpašo dienu, neiejaucoties norisē, izņemot tad, kad tas nepieciešams - grupu bildēs, pāra fotosesijā.
Rāmavas (Depkina) muiža, romantiska kāzu vieta Pierīgā
Labdien, es esmu Rāmavas muiža. Mans lielākais prieks ir dāvāt brīnišķīgu noskaņu, sirds siltumu un neaizmirstamas atmiņas tiem, kuri pie manis ciemojas. Uzticiet man uzburt svētku noskaņu un uzklāt skaistu galdu Jūsu īpašajam dzīves notikumam!
Ivo Blūms, kāzu un pasākumu fotogrāfs LV/UK
Esmu fotogrāfs ar pieredzi dažādos žanros, bet vistuvākais no tiem ir reportāža, kas ļauj veidot kadrus brīvā gaisotnē, tverot patiesas emocijas. Piedāvāju iemūžināt skaistākos mirkļus - no gatavošanās kāzām līdz pat ballītes beigām.
Mālpils muiža, romantiska atpūta
Sveces numurā, romantiska fona mūzika – romantisko filmu izlase, ēdienu gatavošanas meistarklase kopā ar muižas šefpavāru, aromātiskās vannas, šampanietis - izvēlieties labāko piedāvājumu diviem!
IN Red Deco shop, līgavu pušķi, kāzu dekorācijas, kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē
Kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē. Piedāvājumā līgavu pušķi, līgavaiņu piespraudes, svinību telpu noformējums, galda kompozīcijas, auto noformēšana, suvenīri ar kāzu tematiku, jaunlaulāto numuriņa noformēšana utt.
Skultes muiža, kāzu svinību un laulību ceremoniju vieta
Viesu nams „Skultes muiža” ir ideāla vieta atpūtai ar ģimeni, mīļoto cilvēku, kā arī kāzu, sporta svētku, semināru un citu pasākumu rīkošanai. Senās muižas ēka ar gleznaino parku vedina uz romantiku. Tuvumā esošā jūra ļauj padarīt krāsaināku pasākuma gaisotni. Varam uzņemt līdz 100 viesiem. Būsiet vienmēr laipni gaidīti!
Lobes krogs, viesu nams
Ideāla vieta kāzu un jubileju svinībām. Jūsu svinībās piedāvājam zāli un galda klāšanu līdz 150 viesiem, pirti, kā arī relaksāciju siltā āra baļļā. Vasaras sezonā varam piedāvāt līdz 90 guļvietām. Kā arī papusdienot āra terasē.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
bubucis007
Pieliekamie mati ar sprādzīšu variantu | 14.05.2007 08:39 Ziņot redakcijai
Vai kāds var kaut ko ieteikt vai piedāvāt?? Fribētu ļoti izmēģināt!
Anii
Foto
07.07.2007
| 14.05.2007 09:03 Ziņot redakcijai
Tirgū šis tas redzēts.. aizej piemēri, pamēģini... man jau gan buutu bail ka nepaliek jaunajam viiram rokaas ti mati :)
Mazulis
01.09.2007
| 19.05.2007 22:12 Ziņot redakcijai
Man bija pielikti mākslīgie mati ar sprādzītēm un turējās labi, tā kā viņi vēl bija izfilēti un krāsu biju saskaņojusi ar dabiskajiem, nezinātājam būtu grūti pateikt, ka tie ir liekie mati :)

Bet esmu dzirdējusi, ka var nopirkt arī dabiskos matus ar sprādzītēm un nevajag nemaz pieaudzēt.
Ki-kii
Foto
21.07.2007
| 19.05.2007 23:11 Ziņot redakcijai
Jā, taa ir viena no labākajām metodēm, ja nevēlas sabojāt matus, un maksāt samērā lielu naudu par matu pieaudzēšanu!Tikai neesmu Rigā vel atradusi,kur var nopirkt piekiekamos matus ar sprādzītēm!
buzis
| 20.05.2007 17:06 Ziņot redakcijai
Salonā "Sievietesstudija" ir iespēja tādus pasūtīt . . . .
bubucis007
mazuli | 20.05.2007 20:45 Ziņot redakcijai
cik tev tas izmaksāja??
Mazulis
01.09.2007
| 21.05.2007 02:41 Ziņot redakcijai
tie pieliekamie mati maksāja apmēram 25Ls komplekts (2 vidēji platas, 1 plata un 4 pavisam šauras šķipsnas, bet tas ir ļoti daudz, taču izskatās skaisti), bet varēja arī nopirkt pa 4Ls šķipsnu (kādus 15 -20cm platu)
bubucis007
| 21.05.2007 08:52 Ziņot redakcijai
www.Synthetic wigs.lv šajā mājaslapā atradu visu par matiem,tur var iegādāties matus uz tresses
bubucis007
mazuli | 21.05.2007 08:53 Ziņot redakcijai
Kur tu pirki??
Ki-kii
Foto
21.07.2007
| 22.05.2007 20:20 Ziņot redakcijai
Ja pieliekamie mati maksaja 25 Ls, aizdomigi leti!!Iespejams tad nav dabigie!
bubucis007
| 22.05.2007 23:34 Ziņot redakcijai
šodien nopirku pieliekamos matus uz treses dabīgos pa 90ls!!1pretīm sporta pilij ir tirzniecības centrs un tur pārdodās
Angel_Signs
14.07.2007
| 22.05.2007 23:39 Ziņot redakcijai
Pārdodās? ;)
Mazulis
01.09.2007
| 23.05.2007 00:22 Ziņot redakcijai
Nu ja, ka mākslīgie, es taču sākumā minēju.
Bet tagad arī pasūtīju 4 dabisko matu šķipsnas, katra pa 30Ls.
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami