Ceturtdiena, 23. oktobris
Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Kaspars Rocis, kāzu fotogrāfs
Katras kāzas ir citādākas, pateicoties cilvēkiem, kuri tajās piedalās, notikumiem, kuri norisinās, un sajūtām, kuras šīs kāzas rada.
Sapņu saliņa, viesu nams, kāzu svinību vieta Salaspils novadā
Aicinām nosvinēt Jūsu svētkus pie sevis, „Sapņu saliņā.” Labprāt uzņemsim Jūs gan Jūsu lielajā, baltajā dienā, gan vēlāk, atceroties šo skaisto notikumu, kādā kāzu jubilejā.
Pīrāgi, viesu nams
Šeit Jūs netraucēs pilsētas kņada un čalas, šeit Jūs varēsiet netraucēti nosvinēt savus mūža skaistākos svētkos, ļaujoties fantastiskai atpūtai.
BIBLIOTĒKA N°1, restorāns, kāzu svinību vieta ar īpašu atmosfēru
Ja vēlaties savam pasākumam piešķirt īpašu atmosfēru, rīkojiet to pie mums! „BIBLIOTĒKA No.1 Restorāns” piedāvā Jums divas komfortablas telpas, kas būs lieliski piemērotas kāzām vai jebkuram citam Jūsu iecerētajam pasākumam.
Vita Jaroščuka, pirmā kāzu deja, kāzu valsis
Tuvojas viena no Jūsu dzīves svarīgākajām dienām, un, lai šo dienu padarītu vēl īpašāku un skaistāku, varu Jums piedāvāt savu profesionālo palīdzību, sagatavojot skaistu un personisku kāzu deju.
Restorāns Piramīda, kāzu ceremonija un bankets pilsētas centrā, ar skatu uz Esplanādes parku
Restorāns Piramīda atrodas viesnīcā Radisson Blu Rīdzene Hotel un ir ideāla vieta kā izmeklētām vakariņām ar mīļoto cilvēku, tā arī plašām svinībām izsmalcinātā un elegantā atmosfērā.
Dace Miezīte, Kāzu aģentūra, pilna servisa kāzu organizēšana
Pilns serviss kāzu organizēšanā! Profesionāla kāzu radošā un tehniskā izstrāde, plānošana, organizēšana, koordinēšana kāzu dienā.
Viesturs Vizulis, citādāks kāzu vadītājs
Vakara atmosfēras vadītājs Viesturs no Rīgas Improvizācijas teātra piedāvā kāzu vakara neoficiālo daļu aizvadīt vieglā vakara šova formātā. Svinēšana katru reizi ir unikāla, jo rodas uz vietas, pateicoties klātesošo kreativitātei un vakara gaita tiek balstīta jaunā pāra īpašajās iezīmēs.
Bērzkalni, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Bauskas
Viesu nams "Bērzkalni" atrodas Īslīces pagastā, 2 km no Bauskas centra. Mums ir liela pieredze dažādu pasākumu apkalpošanā. Sniedzam pasākumu pilnu servisu, tas sevī ietver ēdienu pagatavošanu, apkalpošanu pie galdiem, telpu un galdu dekorēšanu ar ziediem.
Upenieku muiža, krāšņa kāzu vieta netālu no Jelgavas
Piedāvājam Jums nosvinēt Jūsu dzīves svarīgākos notikumus mūsu plašajās un mājīgajās telpās. Izbaudīt pirti un baseinu, kā arī ērta gulta pēc svinībām būs garantēta. Piedāvājam sarūpēt arī visu nepieciešamo Jūsu galdam!
Brūtes, viesu tradīciju nams
Plaša viesību zāle, kurā varam uzņemt līdz 200 viesiem, kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 25 viesiem, naktsmītni labiekārtotos numuriņos ar 50 guļvietām, romantiskā gaisotnē izjust vecās kaltes un ratnīcas auru, baudot Pļavas ziedu tēju un medu.
Laimes ligzda, viesību nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Jūs un Jūsu viesi būsiet laimīgi, ja svinēsiet savas kāzas Laimes Ligzdā!
Arkadia SPA Hotel, kāzu svinību vieta pie jūras Engures novadā
SPA Arkadia atrodas ainaviskā vietā Lāčupītes krastā, tikai 60 km attālumā no Rīgas un 15 km attālumā no Jūrmalas. Viesnīca atrodas tikai 300 m no klusās un smilšainās pludmales un piedāvā sarīkot svinības līdz 180 viesiem.
Jelgava, viesnīca
„Debeszvanu pagrabiņš” ir ļoti piemērota vieta kāzu svinībām - veclaicīgais interjers un zvaniņi radīs īpašu, romantisku atmosfēru. Ja savu kāzu dienu būsiet izraudzījušies vasarā, varēsiet rīkot jautras atrakcijas un kāzu tradīcijas „Putnu dārzā”, kā arī varēsiet doties pastaigā pa Jelgavas pils parku, kas ir tikai dažu soļu attālumā.
Atpūtas bāze Vecupenieki, kāzu svinību vieta netālu no Rīgas
Atrodamies vien 20 minūšu attālumā no Rīgas un saviem viesiem piedāvājam visplašākās iespējas pilnvērtīgai atpūtai un laika pavadīšanai – svinību, kāzu un banketu organizēšanai līdz 100 personām.
Garden Hotel, pilsētas komforta un dabas burvības apvienojums Latgalē
Pilsētas komforts un dabas burvība vienuviet - labākā viesnīca Latgalē! Lieliska vieta atpūtai dabā un svinību rīkošanai.
Agris Bušs (DJ Bush), kāzu dīdžejs un vadītājs
Sveicieni visiem tiem, kuri ir sākuši meklēt mūziku un izklaidi kāzu dienai! Es, Agris Bušs, esmu noorganizējis vairāk nekā 50 kāzu dienas, esot kopā ar jaunlaulātajiem ne tikai kā kāzu dīdžejs, bet arī kā nozīmīgā pasākuma vadītājs.
Fantastiski.lv, ielūgumi burvīgām kāzām
Burvīgām kāzām piedāvājam fantastiskus ielūgumus. Mūsu mājas lapā atradīsiet savai gaumei piemērotus kāzu ielūgumus un citas fantastiskas lietas Jūsu īpašajai dienai.
Krimuldas Ilze, kāzu un banketu galdu klāšana un apkalpošana
Mūsu uzņēmums piedāvā Jums un Jūsu viesiem lieliskus galda klājumus ar tikpat lieliskiem ēdieniem. Mums ir plaša pieredze galdu klāšanā lielākajās Rīgas un Latvijas viesību zālēs, viesu namos, viesnīcās, kultūras namos, privātajās un citās sabiedriskās vietās. Klājam galdus ne tikai telpās.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 7 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 5 redzami : Precos.lv, Santa111, inesiiteg, Moka, basters2014