Sestdiena, 20. septembris
Vārda dienas: Ginters, Guntra, Marianna

Reģistrēties

Izvēlies!

Anna Zīriņa, kāzu frizūras, kāzu make-up, stilistes pakalpojumi (izbraucu pie klienta)
Vieglais make-up un gaisīgais matu sakārtojums, kāzu make-up, izmēģinājuma frizūra, sejas attīrīšana un stilistes pakalpojumi - viss, lai jūs kāzu dienā izskatītos nevainojami.
ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS
Jaunlaulātajiem Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs piedāvā ekskursiju, kā arī iespēju izbraukt ar zirga pajūgu. Kalējs uz laimes pakava izkaļ kāzu datumu, ir pat iespēja salaulāties Usmas baznīcā.
Liāna Znudova, kāzu fotogrāfe
Fotogrāfijas glabās vispatiesākos mirkļus un stāstīs Jūsu visskaistāko stāstu vēlreiz un vēlreiz...
Rāmavas (Depkina) muiža, romantiska kāzu vieta Pierīgā
Labdien, es esmu Rāmavas muiža. Mans lielākais prieks ir dāvāt brīnišķīgu noskaņu, sirds siltumu un neaizmirstamas atmiņas tiem, kuri pie manis ciemojas. Uzticiet man uzburt svētku noskaņu un uzklāt skaistu galdu Jūsu īpašajam dzīves notikumam!
Dikļu pils, retro auto
Jaunlaulāto nokļūšanai Dikļu pilī iesakām izvēlēties svētku pajūgu vai antīko 1952.gada limuzīnu Rolls Royce - vienīgo šādu retro auto eksemplāru Latvijā.
Ozoliņa konditoreja, kāzu tortes, sāļās uzkodas
SIA „Ozoliņa konditoreja” piedāvā konditorejas un virtuves izstrādājumus jūsu kāzu galdam – tortes, kūciņas, pīrāgus, raušus, sāļās uzkodas, izstrādājumus furšeta galdam, siltās uzkodas.
SemaraH Hotel Lielupe, viesnīca, restorāns, kāzu svinību vieta Jūrmalā
Kāzu svinības katra cilvēka dzīvē ir ļoti nozīmīgs notikums, tāpēc vienu no svarīgākajiem brīžiem dzīvē piedāvājam Jums atzīmēt Semarah Hotel Lielupe. Mūsu profesionālie kāzu plānotāji parūpēsies, lai Jums pašiem ne par ko nebūtu jāsatraucas, bet tikai jābauda šī lieliskā diena.
Iecupes, viesu nams kāzām Iecavas novadā
Viesu nams "Iecupes" ir kāzu svinību vieta, kas atrodas ainaviskā vietā upes ielokā. Piedāvājam banketa un kamīna zāles, kā arī naktsmītnes līdz 100 cilvēkiem.
Daugavas koncertzāle, kāzu svinību vieta Rīgas centrā
Jauns trends kāzu svinību vietās! 2013.gada vasaras sākumā Rīgas centrā, Triangula Bastiona ēkā, durvis vēra jauna atvērtā tipa koncertzāle ar terasi un lielisku skatu uz galvaspilsētu, un Daugavu.
Nītaures dzirnavas, viesu nams, kāzu svinību vieta
Mēs priecājamies brīžos, kad varam palīdzēt jaunajam pārim kāzu dienu pārvērst neaizmirstamā un priekpilnā notikumā! "Nītaures dzirnavu" čaklie un draudzīgie rūķīši palīdzēs rast kopsaucēju starp Jūsu sapņiem un iespējām.
Priedes krogs, krogs, kāzu svinību vieta
Mūsu piedāvājumā: lauku atmosfēra pašā Rīgas pievārtē, kāzu galda klāšana, īpaša noskaņa simtgadīgajā kroga ēkā, Brīvdabas muzeja tradīcijas un piedāvājumi, laulības Usmas baznīcā.
Mans drēbju skapis, augstas kvalitātes vīriešu uzvalki, krekli, mēteļi, apavi un aksesuāri
Mans drēbju skapis piedāvā augstas kvalitātes vīriešu uzvalkus, mēteļus, kreklus, apavus un aksesuārus. Vīriešu uzvalki tiek piedāvāti no 44.-74. izmēram.
bannté, kāzu rīkotāji
Nav labāka veida, kā uzsākt dienu – baudīt rīta kafiju un plānot kāda īpašo svētku dienu. Ideju ir daudz, atliek vien pavērt lādi un atrast katram piemērotāko, lai dalītos skaistumā un piepildītu fantāzijas par katra ideālajiem svētkiem!
Saules Sēta, viesu nams, kāzu svinību vieta Viļānu novadā
Atpūtas komplekss "Saules Sēta", kas atrodas 35 km no Rēzeknes, pusceļā starp Viļāniem un Varakļāniem, piedāvā rīkot kāzas, svinības un banketus līdz 100 peronām, kā arī 55 nakšņošanas vietas.
Tonick, muzikanti
Grupa Tonick ir jautra kompānija ar nopietnu attieksmi pret mūziku. Mūsu repertuārā vecie-labie rock'n'roll (gan angļu, gan latviešu valodā), kā arī latviešu lecamgabali, valši, šlāgeri, dziesmas krievu valodā un citi pazīstami skaņdarbi.
Pērle, lielo izmēru kāzu kleitas, kāzu salons, kāzu kleitu šūšana
Mūsu partneri, kāzu tērpu ražotāji, uzskata, ka panākumu atslēga slēpjas produkcijas augstajā kvalitātē. Līgavas dod priekšroku mūsu pieguļošajiem tērpiem to oriģnālā dizaina un cenas dēļ.
Majorenhoff, restorāns, kāzu svinību vieta Jūrmalā
Restorāns Majorenhoff atrodas Jūrmalas sirdī. Tā stils, interjers un atmosfēra ir kā radīta dažādiem pasākumiem - lietišķām pusdienām, romantiskiem randiņiem, kāzu svinībām vai tikšanās reizēm ar draugiem.
Aigars Magons, pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs
Aigars Magons - pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs. Bijušais šova programmu dejotājs, horeogrāfs, jau 8 gadus producents un aģentūras „www.showagency.eu” vadītājs.
Pintxo, restorāns, bārs, kāzu svinību vieta Jūrmalā
Kāzu svinības katra cilvēka dzīvē ir ļoti nozīmīgs notikums, tāpēc vienu no svarīgākajiem brīžiem dzīvē piedāvājam Jums atzīmēt restorānā Pintxo. Mūsu profesionālie kāzu plānotāji parūpēsies, lai Jums pašiem ne par ko nebūtu jāsatraucas, bet tikai jābauda šī lieliskā diena.
Santa, kāzu salons, kāzu kleitas, aksesuāri
Profesionāli kāzu modes speciālisti un pārdevējas tērpu pielaikošanas brīdī ieteiks Jums vispiemērotākos un skaistākos kāzu tērpus kāzu salonā Santa.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami