Piektdiena, 24. oktobris
Vārda dienas: Modrīte, Mudrīte, Renāte

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Hotel Tigra paradīzes dārzs netālu no gleznainās Cēsu pilsētas
Pavisam netālu no gleznainās Cēsu pilsētas, kas apbur un valdzina ar savu senatnīgumu, atrodas Paradīzes dārza filiāle - viesnīca Tigra, kas savas durvis vēra 2014. gadā.
Vokāli instrumentālais estrādes ansamblis, kāzu muzikanti
Mūsu repertuārā ir Jūsu mīļākās dziesmas no mikrofonu aptaujām, teātra izrādēm un citas tautā iemīļotas latviešu un ārzemju komponistu dziesmas.
Bellevue, restorāns ar panorāmas skatu uz Rīgu, kāzu svinību vieta
Viesnīcas “Maritim Park Hotel Riga” 11. stāva godalgotais restorāns “Bellevue” ar lielisko panorāmas skatu uz Rīgu ir gaumīga svinību vieta, kur atzīmēt sava mūža neaizmirstamāko dienu.
Ūdensputni, pasākumu un svinību organizēšana
Mūsuprāt, kāzām jābūt priecīgām un mīlestības pilnām – tādām, kāda uzsāktā jaunās ģimenes dzīve. Katrs no mums ir unikāls un neatkārtojams – otra tāda pasaulē vairs nav. Mēs piedāvājam sarīkot Jūsu kāzas tieši tik īpašas, cik īpaši esiet Jūs paši.
Līgas pirts, viesu nams
Viesu namiņā Līgas, esam padomājuši par Jūsu ērtībām līdz pēdējam sīkumam. Ja būsiet divatā-neaizmirstams vakars Jums būs jaukā kamīnzālē. Ja plānojas lielāks „tusiņš”, varam uzņemt līdz pat 100 cilvēkiem un arī izguldīt.
STENDALS, kāzu galds, ēdināšanas serviss visā Latvijā
Ja esat nolēmuši rīkot viesības kādā Latvijas viesu namā, kur nav savas virtuves, vai brīvā dabā, piemēram, Baltijas Jūras krastā, un vēlaties interesantu galda klājumu un restorāna ēdienu kvalitāti, tad STENDALS ēdināšanas serviss ir tas, kas Jums nepieciešams.
Vālodzes, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Siguldas centra
Jauna ekoloģiska būve netālu no Siguldas. Telpas viesībām ar terasi, no kuras paveras jauks skats uz Matiņa ezeru.
Fire Spirit, kaislīgs akcents kāzām - krāšņs uguns šovs
Piedāvājam kaislīgu akcentu Jūsu kāzām – krāšņu uguns šovu. Viena vai vairāku uguns žonglieru izpildījumā redzēsiet dzīvas uguns, dejas un mūzikas apvienojumu. Izbaudiet uguns maģiju!
Retro Auto Noma, retro stila auto Jūsu kāzām
Kāzu dienai uzņēmums Retro Auto Noma piedāvā izvēlēties kādu no Jūsu vecāku vai vecvecāku bērnības dienu automašīnām. Piedāvājumā dažādu krāsu un marku retro stila automašīnas.
Invite, kāzu aksesuāri - aubītes, priekšauti, gredzenu spilventiņi, kājas lentes
Invite paplašina produkcijas klāstu, piedāvājot aubītes, kāju lentes līgavām, micītes, gredzenu spilventiņus, plīvurus un citus šuvumus.
Bonton, kāzu preču veikals - outlet
Apmeklējiet kāzu preču veikalu – outlet „Bonton”! Šeit jūs atradīsiet skaistas kāzu kleitas no iepriekšējās sezonas kolekcijas, kuras tiek pārdotas par zemām cenām. Kā arī aksesuārus, vakarkleitas un uzvalkus!
Igates pils
Igates pils Jūs pārsteigs ar gaišām un romantiskām telpām, ar sakoptu un ziedošu parku. Nodrošinām pasākumu pilnu servisu. Piedāvājam laulības ceremoniju pils parkā. Lai Jūsu pasākums izdotos, mēs piedāvājam dažādus muzikantus, salūtu, vakara vadītājus.
RB Stils, kāzu ielūgumi, uzlīmes un suvenīru apdruka
Izgatavosim kāzu ielūgumus un galda kartes tieši Jums! Uzklausīsim Jūsu vēlmes un dosim padomu, ja tas būs nepieciešams. Mēģināsim kopā atrast gan vislabāko dizainisko, gan finansiālo risinājumu. Laipni gaidīti!
Andris Krastiņš, fotogrāfs
Lai arī pārsvarā tradicionālās kāzas ir ļoti līdzīgas, cenšos notvert jūsu kāzu īpašos, neatkārtojamos mirkļus, noskaņu un emocijas.
Laivu centrs, restorāns ar skatu uz Daugavas ūdeņiem
„Laivu centra” restorāns atrodas Zvirgzdu pussalā, Daugavas krastā, tepat Rīgas centrā. Unikāls un pievilcīgs restorāns ar savu īpašo auru. „LC” restorāns - vieta, kuru ir vērts apmeklēt.
Baltu rotas, kāzu rotu izgatavotāji - Inita un Vitauts Straupes
Piedāvājam gan izgatavot gredzenus tieši jaunajam pārim, gan izvēlēties piemērotus modeļus no mūsu piedāvājuma. Mūsuprāt, gredzeniem jābūt īpašiem, ņemot vērā jaunā pāra vēlmes un iespējas.
Dace Miezīte, Kāzu aģentūra, pilna servisa kāzu organizēšana
Pilns serviss kāzu organizēšanā! Profesionāla kāzu radošā un tehniskā izstrāde, plānošana, organizēšana, koordinēšana kāzu dienā.
Kučuru dzirnavas, viesu māja
Pie mums katrs jaunais pāris ir īpašs un mēs katram sarīkojam neatkārtojamus svētkus. Mēs piedāvājam interesantas un neredzētas izdarības jaunajam pārim un viņu viesiem.
Turbas, viesu nams
Banketu zāle viesu namā „Brakas” ar kamīnu radīs mājīguma noskaņu. Interjerā dominē laukakmeņu un koka motīvi, kas piedod ēkai personību. Kāpņu margas, kas pavada viesus uz otro stāvu, ir darinātas no mežā atrastiem, neparastiem zaru locījumiem, kurus sagādājis pats saimnieks.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 0 redzami :