Svētdiena, 20. aprīlis
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Reģistrēties

Izvēlies!

A.M. Dizains, kāzu floristika, kāzu telpu dekorēšana
Skaistais slēpjas mirkļos, sajūtās, krāsās, stāstos un ziedos, un par ziediem pastāstīsim mēs... Kāzu floristika, kāzu telpu dekorēšana, interjera priekšmetu noma kāzām, fotogrāfa pakalpojumi.
Firma Millers, kāzu galds un īpašs svētku cepetis
Mūsu firmaszīme ir uz grila gatavots cepetis - cūka, jērs vai lasis. Strādājam profesionāli, ar individuālu pieeju katram klientam, garšīgi marinējam un grilējam, izmantojot gaļu, par kuras kvalitāti esam pārliecināti.
Jolanta Salaka, līgavu frizūras, grims, izbraucu pie klienta
Katra sieviete savā kāzu dienā vēlas justies un izskatīties visskaistākā. Lai kāzas izdotos, svarīgs ir katrs sīkums. Piedāvāju līgavai izveidot kāzu frizūru un grimu, kurš būs piemērots tieši Tev, kā arī saskaņots ar kāzu kleitu un kopējo stilu.
Zarumi, kāzu atribūtikas šūšanas un izšūšanas darbnīca
Visu veidu kāzu atribūtikas izšūšanas ar Jūsu izvēlētiem ornamentiem, zīmējumiem, iniciāļiem.
Škutāna deju skola, kāzu valsis
“Škutāna deju skolā” iestudētais kāzu valsis vai kāzu deja kļūs par romantiskā notikuma greznāko rotu, jo pasniedzējiem ir liela profesionāla dejošanas pieredze un pārbaudītas, efektīvas apmācības metodes.
Oskars Briedis, kāzu fotogrāfs
Kāzas fotografēju reportāžas stilā, neiejaucoties notikumu gaitā un tajā pašā laikā nepalaižot garām nevienu notikumu un detaļu. Dienas gaitā arī izveidoju skaistus jaunā pāra un citu viņu draugu un viesu portretus.
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra
Kāzu aģentūra CRYSTAL EVENTS ar īpašo attieksmi pārvērtīs jūsu kāzu dienu par brīnumainu kristāla notikumu...
Gutenbergs, viesnīca, restorāns, kāzu svinību vieta Vecrīgā
Viesnīcas 4.stāvā piedāvājam greznu banketu zāli, kurā iespējams rīkot dažāda veida pasākumus. Ar skatu uz Doma baznīcu pie zāles piekļaujas terase, uz kuras var klāt banketus līdz 20 cilvēkiem.
Bērzkalni, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Bauskas
Viesu nams "Bērzkalni" atrodas Īslīces pagastā, 2 km no Bauskas centra. Mums ir liela pieredze dažādu pasākumu apkalpošanā. Sniedzam pasākumu pilnu servisu, tas sevī ietver ēdienu pagatavošanu, apkalpošanu pie galdiem, telpu un galdu dekorēšanu ar ziediem.
Ar Putniem, ziedu salons
Piedāvājam dažādus ziedus un telpaugus, interjera priekšmetus, svinību telpu noformēšanu, auto dekorus, matu rotas, pušķus un citus floristikas izstrādājumus dažādām gaumēm un iespējām!
ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS
Jaunlaulātajiem Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs piedāvā ekskursiju, kā arī iespēju izbraukt ar zirga pajūgu. Kalējs uz laimes pakava izkaļ kāzu datumu, ir pat iespēja salaulāties Usmas baznīcā.
Magic in Latvia, burvju mākslinieki, iluzionisti
Rādām trikus, kuri vēl nav rādīti Latvijā, kurus nerāda citi Latvijas burvju mākslinieki.
Elita Vīna, Puķu Elvis, kāzu floristika, līgavu pušķi
Kopā ar savu komandu piedāvāju noformēt Jūsu kāzas. Varam parūpēties par kāzu dienas tradicionālajiem aksesuāriem - līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi un piespraudēm vedējiem, kā arī palīdzēt skaisti izdekorēt svinību telpu, baznīcu, brīvdabas uzstādījumus.
Turaidas zieds, viesu nams, kāzu svinību vieta Krimuldas novadā
Viesu nams „Turaidas zieds” atrodas skaistā vietā netālu no Turaidas muzejrezervāta Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Jūsu ērtībai piedāvājam telpas banketiem līdz 60 personām un mājīgas labiekārtotas naktsmītnes viesiem līdz 40 personām.
Gludināmais koks, koka gludināmie dēļi, kāzu dāvanas
“Gludināmais koks” aicina restaurēt izjūtas, piedāvājot elegantus un praktiskus koka dēļus ar individuālu auduma dizainu. Līdzās praktiskajai pusei, tie kalpos arī kā gaumīgs elements ikvienam interjeram.
Schalins, laulību un saderināšanās gredzeni
Schalins Ringar's gredzenus Latvijā var iegādāties uzņēmumā SIA „Kāzu Aģentūra”. Ofisā ir apskatāmi gredzenu paraugi no 16 kolekcijām, piegāde notiek septiņu līdz desmit darba dienu laikā.
Elements, restorāns, kāzu svinību vieta
Lieliskais personāls un izsmalcinātie ēdieni darīs jūsu viesošanos restorānā „Elements” neaizmirstamu. Restorāna telpās rīkojam: banketus – līdz 150 personām; furšetus – līdz 200 personām.
Magic Dance Studio, kāzu valsis, jaunlaulāto pirmā deja
Mūsu profesionālie un pieredzes bagātie pedagogi palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūziku, sagatavot tradicionālu kāzu dejas priekšnesumu vai iestudēt īpašu dejas horeogrāfiju pēc jaunā pāra iniciatīvas un vēlmēm.
Kāli, viesu nams
Piedāvājām telpas banketiem un svinībām. Viesiem ir pieejamas divas ēkas - Mazā pirts un Lielā pirts. Klājam svētku galdus. Iespēja pamakšķerēt un vizināties ar laivu.
Dekori, kāzu telpu noformēšana ar gaisa baloniem, drapēšana un tekstila noma
Mēs zinām kāzu noskaņojuma noslēpumu un esam gatavi tajā dalīties ar jums!!! Kāzu telpu noformēšana ar gaisa baloniem un audumiem, drapēšana un tekstila noma. Piedāvājam telpu, automašīnu un vitrīnu noformēšanu ar gaisa baloniem.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 2 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 1 redzami : monx