Otrdiena, 28. jūlijs
Vārda dienas: Cecīlija, Cilda, Rafaels

Reģistrēties

Izvēlies!

Silksecret.lv, zīda gultas veļas izstrādājumi
Zīda gultas veļa - elegances un izsmalcinātības apvienojums, kam piemīt dabisks spīdums, maigums un skaistums.
Sparkling, pilna servisa kāzu plānošana, organizēšana, noformēšana un uzraudzība
"Skaistākās, sirsnīgākās, mīļākās, kāzas, kurās esam piedalījušies, neskatoties, ka tās bija savējās! Izsmalcināti, gaumīgi, stilīgi! Piedomāts līdz pat sīkākajai detaļai! Fantastisks galdu noformējums, ziedi, sveces. Perfekta organizācija un precizitāte!" Ilze un Normunds
Valters Preimanis, kāzu fotogrāfs
Mūziķu un slavenību fotogrāfs. Vadījis studentu apmācību fotostudijā. Fotogrāfa darbi ir eksponēti daudzos Latvijas portālos un preses izdevumos, televīzijā, kā arī masu pasākumos. Vairāku foto izstāžu dalībnieks. Kāzas fotografē kopš 2005.gada.
BB Transfer, luksus klases automašīnas
Uzņēmums “BB Transfer” strādā Latvijas tirgū jau vairāk kā 8 gadus, nodrošinot augstas klases transporta pakalpojumus ar biznesa un luksus klases automašīnām.
Zaļie Atvari, viesu nams
Esiet laipni gaidīti mūsu viesmīlīgajās telpās, lieliska vieta Jūsu izvēlei un jaukai izklaidei! Tiek piedāvāts pirts komplekss, telpas svinībām, mājīgas istabas, omulīgā atmosfēra un iespēja pasūtīt ēdināšanu.
7 Sky Wedding, kāzu salons
Jaunais kāzu veikals "7 Sky Wedding" T/C "MOLS". Kāzu kleitas, vakarkleitas, vīriešu kostīmi, smokingi un uzvalki, visas preces ideālam līgavaiņa tēlam.
Aļņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
Viesu Nams „Aļņi” piedāvā: Viesu māju ar banketu zāli svinībām un semināriem līdz 40 personām. 3 trīsvietīgiem numuriem un 1 divvietīgu numuru un atpūtas telpu, numuru jaunlaulātajiem, pirti un lauku SPA.
Lenkas, kāzu svinību vieta pie jūras
Mēs atrodamies 50 m no jūras, tikai 20 km no Liepājas, blakus skaistai, neskartai pludmalei. Šī ir vieta, kur Jūs varat nakšņot jaukos numuriņos ar skatu uz jūru, rīkot kāzas, izbaudīt pirts labumus, kā arī rīkot seminārus, konferences, banketus un citas svinības.
DJ BRUMO (Ainārs Brumermanis), kāzu dīdžejs
Fonotēkas krājumi man ir ļoti plaši tāpēc vienmēr izdosies atrast optimālāko variantu vai kompromisu. Līdz šim manos pasākumos nav bijis garlaicīgi nevienai vecuma paaudzei, kā teica vienā labā padomju laiku filmā „Tancujut vse„ !
Baltic Wedding, kāzu filmu studija
Kāzu filmu studija Baltic Wedding piedāvā: kāzu videofilmēšanu un montāžu, kāzu foto pakalpojumus, aero video un foto.
Viesturs Meirāns, laulību gredzenu un rotu izgatavošana
Gredzeni, laulību gredzeni, rokassprādzes, piespraudes, kaklarotas, aksesuāri, komplekti.
Koša volga, retro auto, kāzu auto noma
Piedāvāju nomāt neparastas krāsas 1961.gada izlaiduma Volgu. Auto tikko kā izripojis no restaurācijas boksiem un ir gatavs būt par labu sabiedroto Jūsu kāzu dienā.
Šokolādes muzejs, izklaides programma pirmskāzu ballītei
Neparasts ceļojums kakao un šokolādes valstībā, dažādi atraktīvi uzdevumi, salda meistarklase tavai vecmeitu/vecpuišu ballītei.
LOVELY BRIDAL BOUTIQUE, kāzu salons, kāzu kleitas par adekvātām cenām pa tiešo no ražotāja
Esi noskatījusi sev kāzu kleitu no modes žurnāla, bet neesi gatava maksāt par to milzīgu naudu? Iespējams, Tev vairs nav jāmeklē kompromiss starp savu sapni un maciņu, jo Lovely Bridal piedāvā kleitas, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm un ir par adekvātām cenām.
Ceputortes.lv, kāzu kūkas Rīgā
Līvija Vendta. Esmu IEVAS VIRTUVES Kūku cepšanas čempionāta 2012 uzvarētāja. Tortēm lietoju tikai augstas kvalitātes dabīgus piena produktus, mājas ievārījumu, svaigas ogas, kvalitatīvu šokolādi, augstākā labuma miltus.
BETOLLI, oriģināli krekli kāzām, izveido savu kreklu pats
BETOLLI piedāvā katram pašam būt sava krekla dizainerim, lai arī līgavainis izskatītos daudz oriģinālāks un būtu pieskaņots kāzu toņiem. Krekls pēc Jūsu izmēriem! Piedāvājam vismaz 150 dažādu kreklu audumu.
Dj Jānis Fabriks, kāzu dīdžejs
Latviešu, tālo un tuvo ārzemju, senās un jaunās, saldās un rūgtās mūzikas "ogas". Repertuārs plašs, bet katras kāzas ir īpašas, tāpēc muzikālās velmes cenšos saskaņot jau pirms kāzām, tā lai tās maksimāli pietuvinātu no manis gaidītajam.
Eels of the Sixties, profesionāla un kvalitatīva mūzika
Mūziķu apvienība, kas izklaidēs pasākuma viesus ar kvalitatīvu Rock’n’Roll programmu, izpildot 60. gadu populārākos ārzemju hītus.
SOLA CAFASSO, kāzu tērpu un vakarkleitu salons
SOLA CAFASSO piedāvā izsmalcinātas un kvalitatīvas kāzu kleitas, kas liks iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Askētiskas un izsmalicinātas, klasiskas un ekstravagantas – tādas ir SOLA CAFASSO kleitas – katrai gaumei un maciņam.
Klidziņa, kāzu svinību vieta Skrīveru novadā
Bistro/restorāns/banketu zāle „Klidziņa” atrodas Skrīveros, Daugavas krastā un piedāvā plašas telpas svinībām – kāzās varam uzņemt līdz 120 personām!
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 6 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 4 redzami : Juulija, diiwucis18, murmule, karinasmaida