Piektdiena, 01. augusts
Vārda dienas: Albīna, Albīns

Reģistrēties

Izvēlies!

Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu ielūgumi, galda kartes u.c. dekori
Jahta "Valis", romantiski izbraucieni un relaksācija uz ūdens
Piedāvājam kruīzu ar jahtu "Valis" pa sudrabainajiem Baltijas jūras viļņiem - romantiska atpūta jaunlaulātajiem kāzu dienā, pirms vai pēc kāzu svinībām ļaujoties patīkamai relaksācijai uz ūdens.
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu noformēšana un floristika, inventāra noma
Mazmežotnes muiža, kāzu svinību vieta
Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža, kuras vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu no 19. gadsimta.
Leona, deju studija, Strip Dance meistarklase līgavas vecmeitu ballītē, kāzu deja
Katras sievietes sapnis ir iemācīties graciozas un seksīgas kaķenes kustības, iemācīties sievišķīgu un pavedinošu deju, ar smalku erotisku piegaršu. Šis sapnis ir piepildāms un, lai to piepildītu, pat nevajag izģērbties... Kā?? To Jums iemācīs madam LEONA savā meistarklasē.
Jaunpils pils
Pili no trim pusēm apņem ūdens, kas veido nepārvaramu nožogojumu no ārpasaules, bruģētie celiņi un smagnējie mūri... It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...
Baltfilm.lv, radoša videogrāfu un fotogrāfu apvienība
Baltfil.lv piedāvā: kāzu filmas uzņemšanu un montāžu; kāzu makslinieciska klipa (3 - 5min.) izveidošanu; foto reportāžu un mākslas foto.
Dekonoma, dekorāciju noma laulību ceremonijām un kāzām
Dekorācijas kāzām un kāzu ceremonijas vietas noformēšana jebkurā vietā, romantisko brīžu noformēšana, kolonnas, arkas un dekoratīvie ziedi, LOVE burti, laternas, fotosienas, kā arī citas dekorācijas Jūsu svinībām.
Upenieku muiža, krāšņa kāzu vieta netālu no Jelgavas
Piedāvājam Jums nosvinēt Jūsu dzīves svarīgākos notikumus mūsu plašajās un mājīgajās telpās. Izbaudīt pirti un baseinu, kā arī ērta gulta pēc svinībām būs garantēta. Piedāvājam sarūpēt arī visu nepieciešamo Jūsu galdam!
Odor Beauty, īpašas dāvanas jaunlaulātajiem un kāzu viesiem
Odor Beauty - tās ir īpašas dāvanas jaunlaulātajiem un kāzu viesiem - aromātiskas koka bumbiņas, sojas vaska sveces, etiķetes ar jaunā pāra fotogrāfiju u.c.
Dikļu pils
Dikļu pils ir izcila vieta kāzām, jo pie mums ir viss, lai šis dzīves svinīgais un nozīmīgais pasākums kļūtu neaizmirstams. Mēs lepojamies ne tikai ar greznajām zālēm un izsmalcināto restorānu, mēs lepojamies arī ar laipno un kvalitatīvo apkalpošanu.
Vašlejas, viesu nams kāzām Tukuma novadā
Skaistā, klusā vietā meža ielokā Tukuma tuvumā - 63 km no Rīgas un 2 km no Rīga - Venspils šosejas Jūs sagaidīs viesu māja Vašlejas ar plašu labiekārtotu apkārtni un vairākām svinību zālēm.
IN Red Deco shop, līgavu pušķi, kāzu dekorācijas, kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē
Kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē. Piedāvājumā līgavu pušķi, līgavaiņu piespraudes, svinību telpu noformējums, galda kompozīcijas, auto noformēšana, suvenīri ar kāzu tematiku, jaunlaulāto numuriņa noformēšana utt.
Rēzijas, viesu nams kāzām Daugavas krastā
Aicinām Jūs izmantot viesu nama Rēzijas jaukās telpas kāzu svinībām. Jūsu rīcībā banketu zāle 50 personām, kamīnzāle 70 personām, plaša āra un jumta terase, sauna ar baseinu un slidkalniņu Daugavā, laiva, laba peldvieta, jaunlaulāto numuriņš, labiekārtoti viesu numuri un zāle ar ekonomiskās klases papildvietām.
Kāli, viesu nams
Piedāvājām telpas banketiem un svinībām. Viesiem ir pieejamas divas ēkas - Mazā pirts un Lielā pirts. Klājam svētku galdus. Iespēja pamakšķerēt un vizināties ar laivu.
Kalauzu dzirnavas, kāzu svinību vieta Cēsu novadā
Cēsu novadā, Vaives pagastā, krāčainas un dziednieciskas upītes krastā atrodas Kalauzu dzirnavas. Tās ir mīlestības mājas mežu un upītes ielokā, kas ir ideāli piemērotas īstām latviešu kāzām.
Ilze Siliņa, kāzu rīkotāja un vadītāja
Kāzu, korporatīvo pasākumu, jubileju un citu Jūsu skaisto dzīves mirkļu noorganizēšana un vadīšana.
Magic in Latvia, burvju mākslinieki, iluzionisti
Rādām trikus, kuri vēl nav rādīti Latvijā, kurus nerāda citi Latvijas burvju mākslinieki.
L’Estetique, estētiskās kosmetoloģijas studija
Ikviena sieviete vēlas justies labi savā ādā. Tieši āda un Jūsu ārējais izskats arī ir tas, ar ko mēs darbojamies. Mūsu procedūras palīdzēs Jums, dārgās līgavas, savā kāzu dienā izkatīties satriecoši un līdz ar to arī justies pārliecinoši.
Gungas, viesību nams
Lauku māja "Gungas" ir pasakaina vieta Dūņezera krastā - ļoti piemērota kāzu svinībām. Meža ieskauta, prom no civilizācijas un tikai 15 minūšu braucienā no Juglas pa Tallinas šoseju. 17 labiekārtotas 2 - 3 vietīgas istabiņas var uzņemt 50 viesus. Godu mājas zālē klājam galdus 50 - 60 viesiem un vēl atliek plaša vieta dejošanai. Saviem klientiem palīdzam kāzu organizēšanā.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : Erika001, marija.moroza