Piektdiena, 25. aprīlis
Vārda dienas: Bārbala, Līksma

Reģistrēties

Izvēlies!

Magic Dance Studio, kāzu valsis, jaunlaulāto pirmā deja
Mūsu profesionālie un pieredzes bagātie pedagogi palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūziku, sagatavot tradicionālu kāzu dejas priekšnesumu vai iestudēt īpašu dejas horeogrāfiju pēc jaunā pāra iniciatīvas un vēlmēm.
Mercendarbes muiža, kāzu svinību vieta Baldones novadā
Mercendarbes muiža Baldones novadā piedāvā vēsturiskas telpas Jūsu svētku svinēšanai - laulību ceremonijai, kāzu šampanietim, kāzu mielastam. Plašas zāles gan galdiem, gan dejām un rotaļām.
Jānis Abizārs, kāzu video
Nofilmēšu un gaumīgi samontēšu Jūsu dzīves krāšņāko notikumu. Kāzu video ļaus Jums atgriezties šajā skaistajā dienā un atkal izjust tās pašas emocijas.
Rent a Tent Latvia, teltis kāzām, izstādēm un pasākumiem
Vēlaties piedalīties publiskā vai privātā pasākumā brīvā dabā un nodrošināties pret to, lai lietus neizjauc pozitīvo atmosfēru? Mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim ar Telts uzstādīšanu jebkurā Jūsu izvēlētā vietā.
Strip Dance Studija, pārsteigums līgavai, lieliska izklaide vecmeitu ballītē
Uzdāviniet oriģinālu dāvanu līgavai un viņas draudzenēm vecmeitu ballītei vai negaidītu pārsteigumu draudzenei dzimšanas dienā. Piedalieties strip plastikas meistarklasē un apgūstiet valdzinošās dejas pamatus. Neaizmirstiet paņemt augstpapēžu kurpes.
Lejasmalas, atpūtas komplekss Latgalē Lejas ezera krastā
Atpūtas komplekss "Lejasmalas" piedāvā neaizmirstamu kāzu dienas norisi Latgalē – "Lejas" ezera krastā. Kāzas var svinēt līdz 200 viesiem un nakšņot līdz 100 viesiem.
Dikļu pils
Dikļu pils ir izcila vieta kāzām, jo pie mums ir viss, lai šis dzīves svinīgais un nozīmīgais pasākums kļūtu neaizmirstams. Mēs lepojamies ne tikai ar greznajām zālēm un izsmalcināto restorānu, mēs lepojamies arī ar laipno un kvalitatīvo apkalpošanu.
Ozolciems, ziedu salons
Pušķi vecākiem, līgavas pušķi, ziedi matiem, pušķis „dubultnieks” mešanai, piespraudes, rokassprādzes no ziediem, ziedlapiņu grozs, apsveikuma pušķi, vienkārši ziedi, auto noformējums, baznīcu un kāzu nama dekorēšana, dažādas vītnes, kāzu vārti.
RetCar, īpašā dienā īpašs auto
SIA “RetCar”, uzņēmums ar ilggadēju pieredzi retro automobiļu nomas un transporta pakalpojumu jomā, piedāvā - iznomāt plašā klāstā dažādu krāsu, marku un ietilpības padomju retro automobiļus Jūsu svētkiem.
Bebru Nams, kāzu svinību vieta Daugavas krastā, 30 km no Rīgas
Viesu māja "Bebru nams" ir kāzu svinību vieta Ķekavas novadā Daugavas krastā, kas rīko vienas kāzu svinības katru nedēļas nogali, līdz ar to kāzas var ieplānot pamatīgas un nesteidzīgas.
Melnā Kaķa Mājas Restorāns, īpaša kāzu svinību vieta Vecrīgā
Jaunais restorāns specializējas uz gaumīgu mājas virtuvi ar latvisku garšu, liekot atcerēties māju sajūtu un omulību, kad kādas mīļas rokas pagatavoja tieši Tev ko gardu...
Ervīns Links, kāzu foto
Kāzu foto uztveru kā īpaši atbildīgu un aizraujošu jomu, kurā katru reizi no jauna rast ko nebijušu, sastapties ar jauniem izaicinājumiem, tāpēc ar prieku uzklausīšu jebkādas idejas, un kopīgi radīsim tehniskus vai mākslinieciskus risinājumus visām iecerēm.
Love Story, spāņu kāzu un vakarkleitu studija
1964. gadā Barselonā (Spānijā) dibinātā tirdzniecības marka San Patrick piedāvā dizainu kāzu kleitām, kuras darinātas no ekskluzīviem materiāliem.
Marats Grišins, kāzu fotogrāfs
Marats Grišins piedāvā pilnu kāzu fotografēšanas servisu ar bilžu apstrādi, kāzu grāmatu, DVD disku, slide show, studijas apgaismojumu utt.
Beata Bērziņa, kāzu rīkošana, vadīšana
Kāda tad ir tā recepte kāzām? Es teiktu, ka pamata massa - darbs un plānošana - ar prieku uz aizrautību. Pildījums - improvizācija un ļaušanās tam, ko esi saplānojis. Garnējums - bauda, ko gūsti. Pēcgarša - atmiņas, kas paliek.
Emīla Gustava šokolādes strūklaka
Emīla Gustava šokolādes strūklaka radīs salda brīnuma sajūtu jūsu kāzu svinībās. Kūstoša šokolāde līs 3 stāvos un viesi varēs baudīt rotaļīgas sajūtas, mērcējot augļu gabaliņus šokolādes strūklakā!
Erante, kāzu floristika, līgavu pušķi, auto dekori
Ziedi ir neatņemama kāzu svinību sastāvdaļa. Skaistas ziedu rotas piešķirs Jūsu svētkiem īpašu šarmu. Mūsu salona floristi palīdzēs Jums izvēlēties piemērotus ziedus, izveidot līgavas pušķus, līgavaiņa piespraudes un kāzu auto dekorus.
Aigars Magons, pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs
Aigars Magons - pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs. Bijušais šova programmu dejotājs, horeogrāfs, jau 8 gadus producents un aģentūras „www.showagency.eu” vadītājs.
Ruslans Bilejs, rotkalis
Neparastas un Īpaši Jums veidotas saderināšanās rotas, laulību gredzeni un krāšņumlietas Jūsu kāzu dienai.
Lizante, ziedu salons
Kāzas - vienreizējs un neatkārtojams notikums. Ziedi ir šī pasākuma neatņemama un būtiska sastāvdaļa.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami