Trešdiena, 01. oktobris
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis

Reģistrēties

Izvēlies!

STENDALS, kāzu galds, ēdināšanas serviss visā Latvijā
Ja esat nolēmuši rīkot viesības kādā Latvijas viesu namā, kur nav savas virtuves, vai brīvā dabā, piemēram, Baltijas Jūras krastā, un vēlaties interesantu galda klājumu un restorāna ēdienu kvalitāti, tad STENDALS ēdināšanas serviss ir tas, kas Jums nepieciešams.
Furšets, kāzu galdu klāšana
Mēs piedāvājam kāzu galda klāšanu gan sava uzņēmuma viesmīlīgajās telpās Siguldā, gan jebkurā Jūsu izvēlētajā vietā un laikā - ar pilnu vai daļēju viesu apkalpošanu. Katram pasūtījumam piedāvājam individuālu ēdienkarti.
Restorāns-bārs Plate, galdu klāšana viesnīcas "Jelgava" telpās un izbraukuma banketi
Uzticiet savas rūpes par kāzu mielastu restorāna – bāra „Plate” komandai un baudiet savu skaistāko dzīves mirkli, par visu parūpēsimies mēs!
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra
Kāzu aģentūra CRYSTAL EVENTS ar īpašo attieksmi pārvērtīs jūsu kāzu dienu par brīnumainu kristāla notikumu...
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils parūpēsies par laulību ceremonijas norisi pašā pilī. Ja būs tāda vēlēšanās, laulību ceremonija varēs notikt arī teltī pils parkā vai lapenē pils dīķa pakājē, kur zaļa zāle zem kājām un skan putnu balsis.
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu ielūgumi, galda kartes u.c. dekori
Reinis, viesu nams, golfa apgūšana, romantiska atpūta
Piedāvājam apgūt vienu no populārākajim sporta veidiem pasaulē - golfu. Ļoti azartiskais un aristokrātiskais golfs ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, sportojot gleznaino Turaidas pakalnu pievārtē.
Santa, kāzu salons, kāzu kleitas, aksesuāri
Profesionāli kāzu modes speciālisti un pārdevējas tērpu pielaikošanas brīdī ieteiks Jums vispiemērotākos un skaistākos kāzu tērpus kāzu salonā Santa.
Ingrida Bridal, kāzu salons un kāzu modes studija
Latviešu dizaineres Ingrīdas Vaivades kolekcijās sajūtama pasaules modes tendenču elpa, mazliet romantikas, mazliet glamūra un mazliet audumā izteiktas sapņošanas. Kāzu modes studija Ingrīda piedāvā plašu klāstu dažāda piegriezuma un stila kāzu kleitas - no klasiskā līdz modernajam, no satīna līdz zīdam.
Mauriņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
„Mauriņi” – speciāls kāzu piedāvājums, kas izstrādāts kopā ar Allažu pagasta speciālistiem. Godavārti, mičošana, „čigāni” - teātra un ansambļa izpildījumā. Bagātīgs un skaisti noformēts galds ar lauku delikatesēm. Iespējas ir neierobežotas, atliek tikai izvēlēties!
Altia Latvia, izcils alkohola piedāvājums par izcilām cenām
Altia Latvia jau kopš 1996. gada ir viens no lielākajiem un stabilākajiem spēlētajiem alkohola vairumtirdzniecībā Latvijā! Šobrīd arī Tev ir lieliska iespēja iegādāties alkoholiskos dzērienus savām svinībām par vairumtirdzniecības cenām!
Aija, pasākumu organizēšana un vadīšana gan vienatnē, gan pārī
Priecēšu Jūs kāzās, ballēs, jubilejās, bērnu svētkos un dažādos citos burziņos. Pasākumus vadu visā Latvijā, un katram pasākumam tiek izveidota individuāla programma.
Kristaps Hercs, kāzu fotogrāfs
Labprāt satikšos uz kafijas tasi, lai iepazītos tuvāk pirms kāzu dienas. Būšu pagodināts fotogrāfēt tieši Jūsu kāzu dienā.
TELTIS.LV, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Baltvilla, romantiski piedāvājumi Baltezera krastā
Kāzas... Tik ļoti īpašas divām mīlošām sirdīm... Aicinām Jūs pavadīt mīlestības pilnu piedzīvojumu viesnīcā Baltvilla! Spēkā arī citi romantiski piedāvājumi: Šokolādes naktis, Patīkams pārsteigums un Romantiskas brīvdienas.
Fire Spirit, kaislīgs akcents kāzām - krāšņs uguns šovs
Piedāvājam kaislīgu akcentu Jūsu kāzām – krāšņu uguns šovu. Viena vai vairāku uguns žonglieru izpildījumā redzēsiet dzīvas uguns, dejas un mūzikas apvienojumu. Izbaudiet uguns maģiju!
Liāna Znudova, kāzu fotogrāfe
Fotogrāfijas glabās vispatiesākos mirkļus un stāstīs Jūsu visskaistāko stāstu vēlreiz un vēlreiz...
Skrīveru saldumi, ekskursiju programma “Mans Saldumiņš”
Skrīveru saldumi aicina Kāzu dienā vai Pirmskāzu ballītē nobaudīt saldu piedzīvojumu mūsu Saldumu darbnīcā! Programmas ilgums – 30 min – 1 stunda.
RetCar, īpašā dienā īpašs auto
SIA “RetCar”, uzņēmums ar ilggadēju pieredzi retro automobiļu nomas un transporta pakalpojumu jomā, piedāvā - iznomāt plašā klāstā dažādu krāsu, marku un ietilpības padomju retro automobiļus Jūsu svētkiem.
Ieva Rubene, kāzu ielūgumi, galda kartes un citi grafiskie darbi
Piedāvāju mūsdienīgus, kvalitatīvus un tajā pat laikā romantisma dvesmas pilnus risinājumus kāzu ielūgumiem, galda kartēm un citiem grafiskajiem darbiem pēc individuāla pasūtījuma izstrādātus tieši Jūsu svinībām!
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : kokosrieksts, Moka