Piektdiena, 31. oktobris
Vārda dienas: Rinalda, Rinalds, Valts

Reģistrēties

Izvēlies!

Skrundas muiža, jauna kāzu svinību vieta
2012. gada pavasarī ir pabeigti Skrundas muižas rekonstrukcijas darbi, un jau šovasar kāzu svinētājiem savas durvis ver jauns un krāšņs muižas komplekss pašā Kurzemes sirdī.
Krimulda, svinību nams
Laipni gaidīti mūsu viesu namā, kur piedāvājam zāles ar parketa grīdu un estrādes tipa skatuvi svinībām līdz 120 personām. Pēc lielākām svinībām ir iespēja pārnakšņot līdz 100 personām.
Vigars un Vladimirs, kāzu muzikanti
Mūsu repertuārā pārsvarā ir populāras, tautā pazīstamas dziesmas latviešu, angļu, krievu, itāliešu, lietuviešu un citās valodās. Sākot no vienkārša šlāgera līdz populāriem latviešu un ārzemju pop un rokmūzikas hītiem un instrumentālām kompozīcijām.
Priedes krogs, krogs, kāzu svinību vieta
Mūsu piedāvājumā: lauku atmosfēra pašā Rīgas pievārtē, kāzu galda klāšana, īpaša noskaņa simtgadīgajā kroga ēkā, Brīvdabas muzeja tradīcijas un piedāvājumi, laulības Usmas baznīcā.
Inga Gedoviusa, makeup un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Mani vienmēr ir uzrunājis cilvēka skaistums. Skaisti cilvēki. Skaistas sejas. Tādēļ esmu sevi pilnveidojusi skaistumkopšanas jomā un vēlos sniegt savas prasmes Tev, lai padarītu Tavu kāzu dienu skaistuma pilnu.
Saules Sēta, viesu nams, kāzu svinību vieta Viļānu novadā
Atpūtas komplekss "Saules Sēta", kas atrodas 35 km no Rēzeknes, pusceļā starp Viļāniem un Varakļāniem, piedāvā rīkot kāzas, svinības un banketus līdz 100 peronām, kā arī 55 nakšņošanas vietas.
Bruņinieku muiža, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Rīgas
Viesu nams "Bruņinieku muiža", 3 km no Rīgas, piedāvā Jums banketu zāli 70 cilvēkiem, pirti, karaoke, biljardu, 11 mājīgas istabas un dīķi. Ļoti skaista vieta, izolēta ar žogu, ideāli piemērota apūtai un kāzu svinībām.
Reinis, viesu nams, golfa apgūšana, romantiska atpūta
Piedāvājam apgūt vienu no populārākajim sporta veidiem pasaulē - golfu. Ļoti azartiskais un aristokrātiskais golfs ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, sportojot gleznaino Turaidas pakalnu pievārtē.
Aļņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
Viesu Nams „Aļņi” piedāvā: Viesu māju ar banketu zāli svinībām un semināriem līdz 40 personām. 3 trīsvietīgiem numuriem un 1 divvietīgu numuru un atpūtas telpu, numuru jaunlaulātajiem, pirti un lauku SPA.
Mazmežotnes muiža, kāzu svinību vieta
Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža, kuras vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu no 19. gadsimta.
IN Red Deco shop, līgavu pušķi, kāzu dekorācijas, kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē
Kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē. Piedāvājumā līgavu pušķi, līgavaiņu piespraudes, svinību telpu noformējums, galda kompozīcijas, auto noformēšana, suvenīri ar kāzu tematiku, jaunlaulāto numuriņa noformēšana utt.
ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS
Jaunlaulātajiem Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs piedāvā ekskursiju, kā arī iespēju izbraukt ar zirga pajūgu. Kalējs uz laimes pakava izkaļ kāzu datumu, ir pat iespēja salaulāties Usmas baznīcā.
Ģirts Cīrulis, juvelieris
Nesteidzīgā un ieinteresētā gaisotnē Jūs varat iepazīties ar jaunākajām juveliermākslas tendencēm pasaulē, pēc savām iespējām un gaumes pasūtīt tieši Jums radītus juvelierizstrādājumus.
Santa, viesnīca
Kāpēc jālauza galva par brīvdienām, tuvojošamies svētkiem vai cita pasākuma organizēšanu? Uzticiet visas rūpes viesnīcas un restorāna personālam. Mīļi gaidām Siguldā un mūsu viesnīcā "Santa".
Pīnija, ziedu salons, kāzu floristika Liepājā
Profesionāli, ar mīlestību pret ziediem, ar prieku un pozitīvām domām tiek realizēts katrs pušķis, katrs auto dekors, katrs kāzu floristikas pasūtījums.
BALTZELTS, plašs laulību gredzenu klāsts
BALTZELTS juvelierizstrādājumi piedāvā plašāko laulību gredzenu klāstu. Būsim priecīgi piedāvāt laulības gredzenus par zemākām cenām. Esat laipni gaidīti mūsu juvelierizstrādājumu veikalos BALTZELTS.
Viesturs Meirāns, laulību gredzenu un rotu izgatavošana
Gredzeni, laulību gredzeni, rokassprādzes, piespraudes, kaklarotas, aksesuāri, komplekti.
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu ielūgumi, galda kartes u.c. dekori
Satīns, kāzu salons Jelgavā, kāzu kleitas un aksesuāri
Mēs palīdzēsim atvieglot meklēšanu un īstenot Jūsu sapni par ‘īsto kleitu’, ja tāda jau ir izsapņota, uzklausot Jūsu vēlmes un radot tieši tādu kleitu, kas atbilst Jūsu vēlmēm līdz vissīkākajām detaļām.
Baltakmeņu muiža, viesu nams
Viesu nams "Baltakmeņu muiža" atrodas klusā ainaviskā vietā divu dīķu ielokā ar apzaļumotu apkārtni dažādām aktivitātēm, jauku lapeni dīķa krastā. Spējam uzņemt līdz pat 60 personām.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : Ilze_P