Piektdiena, 03. jūlijs
Vārda dienas: Benita, Everita, Verita

Reģistrēties

Izvēlies!

Uhh Dizains, gravēšana, apdruka, izšūšana, kāzu svinību suvenīri
"uhh Dizains" izgatavo dažādus kāzu svinību suvenīrus un aksesuārus. Izmantojot "uhh Dizains" pakalpojumus, varat savu dāvanu padarīt īpašu un tās saņēmējam atmiņā paliekošu.
Viesturs Meirāns, laulību gredzenu un rotu izgatavošana
Gredzeni, laulību gredzeni, rokassprādzes, piespraudes, kaklarotas, aksesuāri, komplekti.
Carpe diem, atpūtas kuģītis
Piedāvājam izbraucienus ar atpūtas kuģīti "Carpe diem". Izbraucieni visa veida pasākumiem.
LVLux Deco, laulību ceremonija Ikšķilē vēsturiskā vietā Daugavas krastā
Laulību ceremonija Ikšķilē vēsturiskā, skaistā vietā Daugavas krastā ar skatu uz sv. Meinarda salu viesnīcā un ūdens atpūtas centrā "Spadrops".
VW busiņa un vēsturiskā Passat noma
Piedāvājam nomai ikdienā reti sastopamus VW markas auto.
Tatjana Svoboda, kāzu un ģimenes fotogrāfe
Mana formula: laba fotogrāfija = notverta būtība. Vienādi svarīgs ir gan iegūtā fotoattēla skaistums, gan arī emocionalitāte un tās nozīme. Katrs cilvēks ir unikāls, katrs mirklis – neatkārtojams.
Mārcienas muiža, kāzu svinību vieta
„Mārcienas muiža” ir gatava uzņemties pilnu Jūsu kāzu organizāciju, tie būs svētki tieši Jums – sarīkoti ar atbildības sajūtu un vienotu stilu, lai Jūs ietaupītu gan nervus, gan naudu.
Fono, muzikālā apvienība
Muzikālā apvienība “Fono” nodrošinās jums patīkamu atpūtu un izklaidi kāzās, koorporatīvos pasākumos un citās ballēs.
White Deco, ziedu noformējums, dekori, inventāra noma, pilna servisa dekorēšana
Palīdzēsim Jūsu svētkus organizēt labāk, skaistāk un vieglāk. White Deco piedāvā orģinālu ziedu noformējumu, intereantus dekorus, saistošā inventāra nomu.
Benjamiņš, aristokrātiskas kāzas vēsturiskā namā
Jūsu kāzu svinības izvērtīsies aristokrātiskā balles dejā ar vēsturisku smaržu. Īpaši Jūsu kāzu svinībām par godu mūsu šefpavārs pagatavos burvīgu maltīti, kas bagātināta ar izdomu un gardiem ēdieniem.
Aivars Tipsis, fotogrāfs
Profesionāls fotogrāfs Aivars Tipsis piedāvā pirmskāzu fotosesijas, kāzu un citu pasākumu fotografēšanu, visā Latvijā, kā arī savā fotostudijā Rīgas centrā.
Marta Ābele, kāzu make up un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Kāzu diena - tā ir Tava diena un Tavs skaistums, un mans uzdevums to ir izcelt un likt tam mirdzēt kāzu dienā kā briljanta gredzenam zeltnesī.
Jaunpils pils
Pili no trim pusēm apņem ūdens, kas veido nepārvaramu nožogojumu no ārpasaules, bruģētie celiņi un smagnējie mūri... It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...
Arkadia SPA Hotel, kāzu svinību vieta pie jūras Engures novadā
SPA Arkadia atrodas ainaviskā vietā Lāčupītes krastā, tikai 60 km attālumā no Rīgas un 15 km attālumā no Jūrmalas. Viesnīca atrodas tikai 300 m no klusās un smilšainās pludmales un piedāvā sarīkot svinības līdz 180 viesiem.
Ezeriņi, laukakmens izstrādājumu bodīte
Pie mums, bodītē „Ezeriņi”, Tu atradīsi vienreizējas dāvanas, kas darinātas no Latvijas laukakmens, metāla un stikla. Lielas un mazas, jaukas un vēl jaukākas. Katra lieta pie mums ir unikāla, jo ir prasmīgu meistaru roku darbs!
Alekss Hercbergs, kāzu un pasākumu dīdžejs
Profesionāls kāzu dīdžejs Alekss Hercbergs piedāvā Jums Dj, apskaņošanas un gaismošanas pakalpojumus, gaismas efektus… visu, lai Jūsu kāzu svinību ballīte paliktu atmiņā uz visu mūžu! Šovasar īpašais piedāvājums tiem, kas pasūta pilnu dj pakalpojumu un apskaņošanas komplektu: kāzu dāvana no manis – karaoke bez maksas!
Dace Miezīte, Kāzu aģentūra, kāzu un laulību ceremoniju inventāra noma
Katrām kāzām ar klientu izrunājam atsevišķi, kādas vēlas kāzas un kāds noformējums tām ir piemērotākais. Piedāvājumā ir kāzu ceremoniju, svinību un fotosesiju inventārs.
Daimler – DS420, kāzu auto
Nav nekā lepnāka par iespēju savās kāzās iejusties Anglijas karalienes lomā, baudot braucienu ar galma septiņdesmito gadu Daimler – DS420 kā baltputojošā jūrā ar melnas nakts debesīm.
Mārcienas SPA kūrorts
Jebkuram ir tīkama ikviena skaistumkopšanas procedūra, bet vai nebūtu vēl patīkamāk to izbaudīt kopā ar savu mīļoto cilvēku divvientulībā?
Laivas, restorāns Lielupes krastā
Restorāns "Laivas" atrodas Jūrmalā pašā Lielupes krastā. Šeit tiek piedāvāti vietējie produkti un Baltijas reģiona tradicionālās receptes mūsdienīgā izpildījumā. Restorāna īpašais piedāvājums ir kūpinājumi, kas gatavoti, balstoties uz tradīcijām un gadiem krāto pieredzi.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : murmule, eigness