Otrdiena, 31. marts
Vārda dienas: Atvars, Gido, Gvido

Reģistrēties

Izvēlies!

Agnese Arne-Kapče (Invite), eleganti kāzu ielūgumi un galda kartes
Kāzu ielūgumi, galda kartes, dāvaniņas viesiem, kāzu amatu nozīmītes, CD vāciņi, karogi, programmas, ēdienkartes, pateicības kartiņas u.c. Demokrātiskas cenas, teicama kvalitāte. Gatavots ar vislielākajām rūpēm un atbildību par Tavas kāzu dienas izdošanos.
Liāna Znudova, kāzu fotogrāfe
Fotogrāfijas glabās vispatiesākos mirkļus un stāstīs Jūsu visskaistāko stāstu vēlreiz un vēlreiz...
Saiva Liepiņa, kāzu fotogrāfe
Piedāvāju iemūžināt jūsu kāzu dienas skaistākos mirkļus. Šie mirkļi veido stāstu par jūsu īpašo dienu, kurš saglabāsies fotogrāfijās kā spilgtas, nezūdošas atmiņas...
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu noformēšana un floristika, inventāra noma
Manieres, kāzu valsis
Mums pāru deja ir par abpusēju piekāpšanos un cieņu, un paļāvību vienam uz otru, par dabas radīto sievietes – vīrieša attiecību lomu izspēlēšanu uz deju grīdas un rūpēm vienam par otru.
Baltic Weddings, profesionāli kāzu fotogrāfi
Mēs esam kāzu fotogrāfu komanda - četri profesionāli fotogrāfi, kas katrs Jums piedāvā savu stilu un redzējumu. Jums atliek vien izvēlēties piemērotāko.
Agris Bušs (DJ Bush), kāzu dīdžejs un vadītājs
Sveicieni visiem tiem, kuri ir sākuši meklēt mūziku un izklaidi kāzu dienai! Es, Agris Bušs, esmu noorganizējis vairāk nekā 50 kāzu dienas, esot kopā ar jaunlaulātajiem ne tikai kā kāzu dīdžejs, bet arī kā nozīmīgā pasākuma vadītājs.
RetCar, īpašā dienā īpašs auto
SIA “RetCar”, uzņēmums ar ilggadēju pieredzi retro automobiļu nomas un transporta pakalpojumu jomā, piedāvā - iznomāt plašā klāstā dažādu krāsu, marku un ietilpības padomju retro automobiļus Jūsu svētkiem.
Andavella, kāzu banketi restorāna telpās un izbraukumos
Tā kā atrodamies blakus Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļai Rūpniecības ielā, tad piedāvājam pēc jūsu laulību ceremonijas uzklāt šampanieša galdu gan dzimtsarakstu nodaļas teritorijā (vai citā jūsu izvēlētā vietā), gan arī mūsu mājīgajās telpās.
Arioso, kāzu ielūgumi
Ielūgums ietver sevī vairāk kā tikai uz papīra uzrakstītu informāciju. Jūsu kāzu ielūgums var ietver sevī kādu daļiņu no Jums pašiem un Jūsu mīlestības.
Leona, deju studija, Strip Dance meistarklase līgavas vecmeitu ballītē, kāzu deja
Katras sievietes sapnis ir iemācīties graciozas un seksīgas kaķenes kustības, iemācīties sievišķīgu un pavedinošu deju, ar smalku erotisku piegaršu. Šis sapnis ir piepildāms un, lai to piepildītu, pat nevajag izģērbties... Kā?? To Jums iemācīs madam LEONA savā meistarklasē.
Laimes ligzda, viesību nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Jūs un Jūsu viesi būsiet laimīgi, ja svinēsiet savas kāzas Laimes Ligzdā!
Jaundobeļi, atpūtas komplekss
Jūsu ērtībām piedāvājam plašu banketu zāli līdz 120 personām, ērtas guļvietas, 5 dažāda veida pirtis, 3 baseinus, ģimenes atpūtas māju ar pirti, siltā ūdens kubulu zem klajas debess kā ziemā, tā vasarā.
Baltakmeņu muiža, viesu nams
Viesu nams "Baltakmeņu muiža" atrodas klusā ainaviskā vietā divu dīķu ielokā ar apzaļumotu apkārtni dažādām aktivitātēm, jauku lapeni dīķa krastā. Spējam uzņemt līdz pat 60 personām.
Mežbrenči, viesu nams, kāzu svinību vieta Daugavas krastā
Lieliska atpūtas vieta Daugavas krastā, kur var baudīt mieru, klusumu un dabas skaistumu. MEŽBRENČI piedāvā telpas kāzu svinībām tikai 30 min braucienā no Rīgas centra. Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam izbraucienus ar kvadraciklu, ūdensmotociklu un sniega motociklu.
Lizante, ziedu salons
Kāzas - vienreizējs un neatkārtojams notikums. Ziedi ir šī pasākuma neatņemama un būtiska sastāvdaļa.
Raimonds Birkenfelds, kāzu foto
Lai par mani runā mani darbi. Ja tie jūs uzrunā, sazinieties ar mani.
Ceputortes.lv, kāzu kūkas Rīgā
Līvija Vendta. Esmu IEVAS VIRTUVES Kūku cepšanas čempionāta 2012 uzvarētāja. Tortēm lietoju tikai augstas kvalitātes dabīgus piena produktus, mājas ievārījumu, svaigas ogas, kvalitatīvu šokolādi, augstākā labuma miltus.
Karkadē, ziedu salons
Profesionāli un pieredzējuši floristi ziedu salonā „Karkadē” palīdzēs izvēlēties tieši jums piemērotāko risinājumu ziedu noformējumam jūsu kāzu dienai.
Gardenia, restorāns, kāzu svinību vieta Vecrīgā, kāzu galdu klāšana
Organizējam gan dzimšanas dienas, gan kāzu banketus līdz 40 personām. Jums atliek tikai ļauties svētku burvībai, jo par pārējo parūpēsies profesionālais restorāna personāls.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami