Otrdiena, 26. maijs
Vārda dienas: Eduarda, Eduards, Edvarts, Varis

Reģistrēties

Izvēlies!

Jānis Liflands, fotogrāfs
Pirms kāzām vienmēr man ir satraukums, pēc kāzām vienmēr man ir laba padarīta darba sajūta un prieks. Piepildiet manu vasaru ar satraukumu, kas vainagojas ar jūsu prieku.
Ervīns Links, kāzu foto
Kāzu foto uztveru kā īpaši atbildīgu un aizraujošu jomu, kurā katru reizi no jauna rast ko nebijušu, sastapties ar jauniem izaicinājumiem, tāpēc ar prieku uzklausīšu jebkādas idejas, un kopīgi radīsim tehniskus vai mākslinieciskus risinājumus visām iecerēm.
Ansis, ziedu salons
Līgavu pušķi, piespraudes un matu rotas, kāzu auto dekori.
Aquafit studija [B R E E Z E} water movements, veselības programmas līgavai
"Aquafit studija [BREEZE} watermovements" apvieno trīs elementus savā pakalpojumā: kustība udenī, procedūras veselam ķermenim, veselīgs dzērienu bārs.
Svētku dekoru darbnīca
"Svētku dekoru darbnīca" piedāvā dekorus visdažādākajām svinībām par draudzīgām cenām. Dekorus iespējams pasūtīt arī ar indidivuālu dizainu.
Cepures pasaule, etnomuzejs
Lai pirmā un skaistākā jūsu ģimenes diena ir krāsaina un neparasta, etnomuzejs "Cepures pasaule" piedāvā speciālu ekskursiju jaunlaulātajiem.
Jānis Janums, kāzu fotogrāfs
Fotografēju kāzas visā Latvijā un ārpus tās. Lai fotogrāfijās izstāstītu visu dienas stāstu fotografēju, sākot ar līgavas un līgavaiņa gatavošanos kāzām un beidzot ar tortes griezšanu un pasniegšanu.
ŠOKOLĀDES MUZEJS, kāzu pieturvieta Tukuma novadā
Jaunā pāra saigaidīšana ar Mīlestības vārtiem, iepazīstināšana ar šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, ceļojums trifeļu istabā un vēl, un vēl... Ļaujieties šokolādei!
Elizabete Zagorska, Acoustic Lounge Band, gaumīga mūzika jūsu svētkiem
Profesionāļi mūzikas jomā ar lielu pieredzi skatuves mākslā. Muzicējam latviešu, krievu un angļu valodā. Ar savu pilnu ekipējumu – skaņas un gaismas tehniku.
Mārcienas SPA kūrorts
Jebkuram ir tīkama ikviena skaistumkopšanas procedūra, bet vai nebūtu vēl patīkamāk to izbaudīt kopā ar savu mīļoto cilvēku divvientulībā?
Evita, balles un sporta deju klubs
Kāzu dienā Jūs viens otram dāvājat mīlestības plūdumu arī caur deju. Tā ir vērtība visa mūža garumā. Mana 15 gadu pieredze, veidojot daudzveidīgas kāzu deju horeogrāfijas, ir garantija brīnišķīgam rezultātam!
Kučuru dzirnavas, viesu māja
Pie mums katrs jaunais pāris ir īpašs un mēs katram sarīkojam neatkārtojamus svētkus. Mēs piedāvājam interesantas un neredzētas izdarības jaunajam pārim un viņu viesiem.
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu noformēšana un floristika, inventāra noma
Sunny Production, kāzu un pasākumu rīkotāji un vadītāji, pilna servisa pasākumu aģentūra
Sunny Production pārvērtīs jūsu sapņus mērķos ar precīziem termiņiem!
Kāzu aģentūra Smalkais Stils
Mūsu mērķis ir radīt garšīgus, skaistus un neaizmirstamus svētkus jums un jūsu viesiem, lai varat ļauties un izbaudīt svinību mirkļus!
Tea & Coffee Garden, kāzu toršu meistari
Par Jūsu skaistāko dienu gādās banketu restorāns Gardenia, kas atrodas romantiskā Vecrīgas pagalmā – profesionāla komanda, elegants interjers, izsmalcināti ēdieni un burvīgas kāzu tortes par samērīgām cenām.
Zaļie Atvari, viesu nams
Esiet laipni gaidīti mūsu viesmīlīgajās telpās, lieliska vieta Jūsu izvēlei un jaukai izklaidei! Tiek piedāvāts pirts komplekss, telpas svinībām, mājīgas istabas, omulīgā atmosfēra un iespēja pasūtīt ēdināšanu.
Smalkais Stils, pasākumu inventāra nomas aģentūra, kāzu inventāra noma
Skaistiem svētkiem piedāvājam visa veida kāzu/pasākumu inventāra nomu - no auduma salvetēm līdz galdiem, krēsliem un transporta un dekorēšanas pakalpojumiem.
Mazmežotnes muiža, kāzu svinību vieta
Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža, kuras vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu no 19. gadsimta.
Bebru Nams, kāzu svinību vieta Daugavas krastā, 30 km no Rīgas
Viesu māja "Bebru nams" ir kāzu svinību vieta Ķekavas novadā Daugavas krastā, kas rīko vienas kāzu svinības katru nedēļas nogali, līdz ar to kāzas var ieplānot pamatīgas un nesteidzīgas.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami