Otrdiena, 21. oktobris
Vārda dienas: Severīns, Urzula

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Kaspars Rocis, kāzu fotogrāfs
Katras kāzas ir citādākas, pateicoties cilvēkiem, kuri tajās piedalās, notikumiem, kuri norisinās, un sajūtām, kuras šīs kāzas rada.
Jolanta Salaka, līgavu frizūras, grims, izbraucu pie klienta
Katra sieviete savā kāzu dienā vēlas justies un izskatīties visskaistākā. Lai kāzas izdotos, svarīgs ir katrs sīkums. Piedāvāju līgavai izveidot kāzu frizūru un grimu, kurš būs piemērots tieši Tev, kā arī saskaņots ar kāzu kleitu un kopējo stilu.
Fortitude (Raimonds Dunke), kāzu rīkošana un vadīšana
"Fortitude" piedāvā vakara vadītājus Jūsu lielajam notikumam,scenārija izveidi, akustiskos priekšnesumus vecmeitu ballītēm, DJ kāzām un citiem pasākumiem, pasākumu apskaņošanu.
Baltic Beach Hotel restorāni, romantiska tikšanās pie jūras
„Baltic Beach Hotel” restorāni – romantiska tikšanās pie jūras: klasiska Eiropas virtuve, īpašas banketu ēdienkartes, lieliska vīnu izlase, plaša āra terase ar skatu uz jūru un dzīvā mūzika nedēļas nogalēs.
Arkadia SPA Hotel, kāzu svinību vieta pie jūras Engures novadā
SPA Arkadia atrodas ainaviskā vietā Lāčupītes krastā, tikai 60 km attālumā no Rīgas un 15 km attālumā no Jūrmalas. Viesnīca atrodas tikai 300 m no klusās un smilšainās pludmales un piedāvā sarīkot svinības līdz 180 viesiem.
Ģirts Cīrulis, juvelieris
Nesteidzīgā un ieinteresētā gaisotnē Jūs varat iepazīties ar jaunākajām juveliermākslas tendencēm pasaulē, pēc savām iespējām un gaumes pasūtīt tieši Jums radītus juvelierizstrādājumus.
Villa Anna, viesnīca, kāzu vieta jūras krastā
Maza villa jūras kāpās ar gaišiem linu aizkariem un smaržīgu, mežģīnēm rotātu veļu – tas ir tik tuvu paradīzei zemes virsū un tik tālu no ikdienas rutīnas. Villa Anna jūras krastā – ideāla vieta svinībām, kāzām, gan lielākās, gan mazākās kompānijās. Tveriet mirkli un iegūstiet to namiņā pie jūras zem smaržīgām priedēm, kur domas raisās viegli un pilsētas kņada nemanāmi atkāpjas.
Zelts.Lv, juvelierizstrādājumi, laulību gredzeni
Piedāvājam saderināšanās un laulības gredzenu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Plaša modeļu izvēle – darbnīcā ir pieejami vairāku modeļu paraugi un katalogi.
Ginta Pļaviņa, kāzu un citu pasākumu rīkotāja un vadītāja
Ginta Pļaviņa organizē un vada kāzas un citus svinīgus pasākumus latviešu, krievu un angļu valodā. Pilns svinību pakalpojumu klāsts – mākslinieki, mūziķi, DJ, dejotāji, parodisti, foto un video pakalpojumi, tehniskais nodrošinājums – skaņa un gaisma, salūts, transports utt.
Retro Garage, klasiskas Retro automašīnas Jūsu kāzu dienai
Klasiskas automašīnas - svinīgākajiem Jūsu dzīves mirkļiem. Skaisti automašīnu modeļi - brīnišķīgām fotosesijām. Lieli un ērti dīvānsēdekļi - Jūsu komfortam. Kārtīgi un uzmanīgi auto vadītāji - Jūsu drošībai. Īpaša diena - īpaša attieksme.
Ivo Blūms, kāzu un pasākumu fotogrāfs LV/UK
Esmu fotogrāfs ar pieredzi dažādos žanros, bet vistuvākais no tiem ir reportāža, kas ļauj veidot kadrus brīvā gaisotnē, tverot patiesas emocijas. Piedāvāju iemūžināt skaistākos mirkļus - no gatavošanās kāzām līdz pat ballītes beigām.
Alius, ziepes no kazas piena ar jūsu uzrakstu - oriģināla un patīkama dāvana
Individuālas ziepes ar Jūsu uzrakstu, kāzu simbolu vai iniciāļiem - lieliska dāvana kāzu viesiem. Ziepes tiek gatavotas no dabiskām izejvielām. Ļoti patīkama un oriģināla dāvana.
Lācītes, atpūtas parks, kāzu svinību vieta Gaujas krastā
Pa ceļam no Smiltenes līdz Gulbenei, 140 km no Rīgas, gleznainā vietā Gaujas krastā atrodas atpūtas parks "Lācītes". Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai kāzas, atpūta ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem Jums paliktu atmiņā un gribētos atgriezties vēl un vēl!
Gardenia, restorāns, kāzu svinību vieta Vecrīgā, kāzu galdu klāšana
Organizējam gan dzimšanas dienas, gan kāzu banketus līdz 40 personām. Jums atliek tikai ļauties svētku burvībai, jo par pārējo parūpēsies profesionālais restorāna personāls.
FLOREO, ziedu salons, visa veida kāzu floristika
Ziedu salons Floreo piedāvā visa veida kāzu floristiku no līgavas pušķa līdz telpas un ceremonijas vietas noformējumam. Atļaujieties būt drosmīgi un izvēlieties neparastu kāzu floristiku!
Art Mode, kāzu kleitu dizaina studija
Kāzu kleitu dizaina studija Art Mode palīdzēs īstenot jūsu sapni, izcelt jūsu individualitāti un būt vislabākajai Jūsu Kāzu Dienā! Mūsu kleitā būsiet neatkārtojama un apstiprināsiet mūsu zīmola filozofiju, ka mode var būt arī māksla!
Haralds Fiļipovs, kāzu fotogrāfs
Fotografēju kāzas reportāžas stilā, dienas gaitā iekļaujot arī pāra individuālu fotosesiju.Iespējams svinību vietā izveidot mobilu fotostudiju/fotostūrīti.
Schalins, laulību un saderināšanās gredzeni
Schalins Ringar's gredzenus Latvijā var iegādāties uzņēmumā SIA „Kāzu Aģentūra”. Ofisā ir apskatāmi gredzenu paraugi no 16 kolekcijām, piegāde notiek septiņu līdz desmit darba dienu laikā.
Dekonoma, dekorāciju noma laulību ceremonijām un kāzām
Dekorācijas kāzām un kāzu ceremonijas vietas noformēšana jebkurā vietā, romantisko brīžu noformēšana, kolonnas, arkas un dekoratīvie ziedi, LOVE burti, laternas, fotosienas, kā arī citas dekorācijas Jūsu svinībām.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
ramona
07.08.2009
Cenas frizūrai un make-up Rīgā? | 16.07.2009 18:27 Ziņot redakcijai
Mīļās meitenes padalieties informācijā - cik varētu maksāt līgavas frizūra un make-up Rīgā? Cik vareju noskaidrot, tad frizūra aptuveni 30Ls, bet par make-up neko nezinu.
smaidosa
18.07.2009
| 16.07.2009 19:33 Ziņot redakcijai
man nāks uz mājām gan friziere, gan grimētāja. Frizierei jāmaksā 22 lati, grimētājai 16, tātad kopā sanāk 38 (no kuriem 5 par to vien, ka nāk pie manis mājās, bet man tas likās ļoti svarīgi, lai kāzu rītā esmu ierastā vidē :))
Lauruc
Foto
06.06.2009
| 16.07.2009 19:44 Ziņot redakcijai
Man gan friziere gan make up speciāliste nāca pie manis mājās. Frizūra izmaksāja 20Ls un Make up kopā jau ar izmēģinājuma grimu arī 20Ls
Diančiks
Foto
19.09.2009
| 16.07.2009 20:03 Ziņot redakcijai
Friziere un make-up speciāliste nāks pie manis uz mājām! Frizūra+izm.izmaksās 35 Ls, make-up+izm. 25 LS
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 16.07.2009 21:08 Ziņot redakcijai
Man būs tikai frizūra - 20 ls pie manis mājās!
Lady_Femme
11.07.2009
| 16.07.2009 22:08 Ziņot redakcijai
Man sanāca 35Ls par frizūru un make-up (meistare bija pie manis mājās).
elīnīte
25.07.2009
| 16.07.2009 22:54 Ziņot redakcijai
Varbūt varat iedot kādus kontaktus frizierēm, kuras ņem tikai 20 - 22 Ls, braucot uz mājām taisīt kāzu frizūru, pie tam ne jau īsiem matiem?!
kika6et
Foto
01.08.2009
kika6et | 16.07.2009 23:21 Ziņot redakcijai
Man friziere izmaksās 15 Ls un make up 20 Ls un abas būs pie mais mājās
azpatkovski
05.06.2009
| 17.07.2009 01:07 Ziņot redakcijai
Man friziere 15 Ls, make-up 20 Ls, abas atbrauca uz mājām. :)
Ja nepieciešami kontakti, rakstīt privāti. ;)
es-saule
26.07.2008
| 17.07.2009 12:48 Ziņot redakcijai
Cenas ir ļoti dažādas- atkarīgas no tavām vēlmēm un sarežģītības. Es izvēlējos man ērtāko un pieņemamāko variantu- frizierīte un make-up meistarīte 2 vienā+ brauca pie manis uz mājām. make-up~ 10 ls, frizūra ~20 ls.
Frizūra bija sarežģīta, mati man ir ļoti gari un nepakļāvīgi, grūti ieveidojami.
Jessy
Foto
25.04.2009
| 17.07.2009 15:01 Ziņot redakcijai
Frizura un make-up katrs ap 20 Ls.
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 4 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 2 redzami : Precos.lv, Liiguciic_28