Sestdiena, 01. novembris
Vārda dienas: Ikars

Reģistrēties

Izvēlies!

Valdis Sils , kāzu rīkotājs, kāzu vadītājs
Jānis Rozenvalds un Valdis Sils ir pieredzējuši improvizācijas teātra aktieri, pasākumu un kāzu vadītāji. Balstoties uz vadītāju radošo, interaktīvo un humora pilno vadīšanas pieeju, kāzas veidojas nepiespiestas un netradicionālas, kas viesiem un jaunajam pārim ļauj justies brīvi un ērti.
D’vine Lounge, vieta modernam kāzu banketam Rīgas centrā
D’vine vīna bārs atrodas viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija otrajā stāvā, savukārt, bāra lounge – trešajā stāvā, kas ir ideāla vieta privātai kāzu ballītei, kokteiļvakaram vai banketam līdz 40 cilvēkiem.
Masters svētku organizēšanas meistari
Viegla, nepiespiesta vakara atmosfēra, mikromaģijas un ilūzijas triki, šovi un vakara vadītāja Vadima pārsteigumi - izvēlamies droši Masters.lv!
Ervīns Links, kāzu foto
Kāzu foto uztveru kā īpaši atbildīgu un aizraujošu jomu, kurā katru reizi no jauna rast ko nebijušu, sastapties ar jauniem izaicinājumiem, tāpēc ar prieku uzklausīšu jebkādas idejas, un kopīgi radīsim tehniskus vai mākslinieciskus risinājumus visām iecerēm.
Elita Vīna, Puķu Elvis, kāzu floristika, līgavu pušķi
Kopā ar savu komandu piedāvāju noformēt Jūsu kāzas. Varam parūpēties par kāzu dienas tradicionālajiem aksesuāriem - līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi un piespraudēm vedējiem, kā arī palīdzēt skaisti izdekorēt svinību telpu, baznīcu, brīvdabas uzstādījumus.
Aiga Garanča, kāzu ielūgumi, galda kartes, kāzu albumi
Ja Jums ir sajūta, ka vēlaties dalīties mīlestībā un izrādīt cieņu un sirsnību sev tuviem cilvēkiem, ieprieciniet viņus ar rūpīgi pagatavotiem ielūgumiem.
Baltic Wedding, kāzu filmu studija
Kāzu filmu studija Baltic Wedding piedāvā: kāzu videofilmēšanu un montāžu, kāzu foto pakalpojumus, aero video un foto.
Linda Gruze, kāzu rīkotāja, vakara vadītāja Kurzemē
Kāzu rīkotāja, vakara vadītāja, pasākumu organizatore, kas ieinteresēta lieliskā rezultātā, jo Jūsu gandarījums ir mana vizītkarte. Esmu no Kurzemes, bet Jūsu kāzas izdosies lieliskas jebkur Latvijā, jo es palīdzēšu realizēt Jūsu ieceres.
Reinis, viesu nams, kāzu svinību vieta Siguldas pievārtē
Viesu nams "Reinis", pašā Siguldas pievārtē, piedāvā pasākumu rīkošanu līdz pat 80 personām. Viesu rīcībā 2 telpas svinību, banketu un semināru rīkošanai - mazākiem kolektīviem zāle līdz 20 personām un lielākām kompānijām zāle ar 80 vietām.
Sapņu saliņa, viesu nams, kāzu svinību vieta Salaspils novadā
Aicinām nosvinēt Jūsu svētkus pie sevis, „Sapņu saliņā.” Labprāt uzņemsim Jūs gan Jūsu lielajā, baltajā dienā, gan vēlāk, atceroties šo skaisto notikumu, kādā kāzu jubilejā.
Aģentūra Non-Stop Studio, kāzu organizēšana un vadīšana
Aģentūra „Non-Stop Studio” piedāvā pakalpojumu klāstu, no kura Jūs varat izvēlēties Jums nepieciešamo – radošais noformējums, plānošana un organizēšana un/vai kāzu vadīšana.
Rēzijas, viesu nams kāzām Daugavas krastā
Aicinām Jūs izmantot viesu nama Rēzijas jaukās telpas kāzu svinībām. Jūsu rīcībā banketu zāle 50 personām, kamīnzāle 70 personām, plaša āra un jumta terase, sauna ar baseinu un slidkalniņu Daugavā, laiva, laba peldvieta, jaunlaulāto numuriņš, labiekārtoti viesu numuri un zāle ar ekonomiskās klases papildvietām.
SOLA CAFASSO, kāzu tērpu un vakarkleitu salons
SOLA CAFASSO piedāvā izsmalcinātas un kvalitatīvas kāzu kleitas, kas liks iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Askētiskas un izsmalicinātas, klasiskas un ekstravagantas – tādas ir SOLA CAFASSO kleitas – katrai gaumei un maciņam.
Vintage dzērienu izvēle, dzērienu izvēles veikali, alkoholiskie dzērieni kāzu svinībām
Vintage profesionālās pārdevējas palīdzēs katram pircējam izvēlēties piemērotāko vīnu no plašā vīna klāsta un papildus jau garantētajai 10% atlaidei kāzu gadījumā, varat rēķināties ar ikmēneša īpašajiem akcijas piedāvājumiem.
Belle, kāzu salons
Kāzu salons „BELLE” Jums piedāvā kāzu kleitu un vakartērpu kolekcijas jebkurai, pat visizsmalcinātākajai gaumei. Ideju un modeļu daudzveidība, apdares variantu, materiālu, krāsu gammu un rotājumu dažādība ļaus Jums atklāt tieši Jūsu tērpu.
Brūtes, viesu tradīciju nams
Plaša viesību zāle, kurā varam uzņemt līdz 200 viesiem, kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 25 viesiem, naktsmītni labiekārtotos numuriņos ar 50 guļvietām, romantiskā gaisotnē izjust vecās kaltes un ratnīcas auru, baudot Pļavas ziedu tēju un medu.
Alekss Hercbergs, kāzu un pasākumu dīdžejs
Profesionāls kāzu dīdžejs Alekss Hercbergs piedāvā Jums Dj, apskaņošanas un gaismošanas pakalpojumus, gaismas efektus… visu, lai Jūsu kāzu svinību ballīte paliktu atmiņā uz visu mūžu! Šovasar īpašais piedāvājums tiem, kas pasūta pilnu dj pakalpojumu un apskaņošanas komplektu: kāzu dāvana no manis – karaoke bez maksas!
ESPA Rīga, pirmskāzu ballīte SPA centrā
Piedāvājam Jums organizēt neaizmirstamu pirmskāzu ballīti vienā no lielākajiem 5-zvaigžņu SPA centriem Baltijā ESPA Rīga, kur varēsiet ļauties patīkamai un ekskluzīvai pirmssvētku atpūtai draudzeņu lokā, baudot lielisku atmosfēru un sirsnīgas sarunas.
Indars Grasbergs, fotogrāfs, kāzas, fotosesijas ģimenei, bērniem, reportāžas
Es mīlu fotogrāfijas spēju apturēt laiku, tāpēc arī fotografēju! Un uzskatīšu par lielu privilēģiju būt kopā ar jums šajā svarīgajā dienā, lai palīdzētu apturēt skaistākos mirkļus, kas vēlāk atsauktu atmiņā šīs dienas jūtas un domas!
Vokāli instrumentālais estrādes ansamblis, kāzu muzikanti
Mūsu repertuārā ir Jūsu mīļākās dziesmas no mikrofonu aptaujām, teātra izrādēm un citas tautā iemīļotas latviešu un ārzemju komponistu dziesmas.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (14)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
inita337
Jaunas baltas kāzu kurpes 40-41 izmērs | 28.12.2012 13:36 Ziņot redakcijai
http://www.jenjenhouse.com/Satin-Stiletto...

Uz kurpém rakstíts 39 izmérs, bet derés 40 vai pat 41 izméram. Krása - balta, apdares materiáls - satíns, iekspuse - áda. Kvalitatívi nostrádátas.

Cena - Ls 27.00 (párdodu par 30 % léták, neká nopirku).

Párdodu, jo man par lielu, bet samainít pret mazáku izméru vini nepienem. Péc vinu tabulas pédas garums ir 24.5 cm, bet faktiski kurpes ir par 1 cm garákas, tas ir 25.5 cm. Táds nu mans bédu stásts, jo kurpes tiesám elegantas, bet músdienígas, un pats galvenais - értas!

Rakstiet seit vai uz e-pastu inita337@inbox.lv.
Atbildésu uz visiem jautájumiem un nosútísu savas bildes.

inita337
| 29.12.2012 19:52 Ziņot redakcijai
Pievienoju bildes.
Papēža augstums 10 cm, platformas augstums 1 cm purngalā, 3 cm vietā, kur atbalstas pēdas spilventiņi.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Peerlite
12.08.2012
| 02.01.2013 01:08 Ziņot redakcijai
pasakainas kurpes!
anderjo
18.05.2013
| 07.01.2013 15:03 Ziņot redakcijai
Ļoti skaistas kurpes!
inita337
| 07.01.2013 17:47 Ziņot redakcijai
Joprojám, meitenes, var pieteikties uz laikosanu!
Līze
24.08.2012
| 08.01.2013 15:09 Ziņot redakcijai
ar vaļēju purngalu jau kāzu kurpes nevarot būt.. tā vismaz ticējumi vēsta..
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 08.01.2013 15:25 Ziņot redakcijai
Kas tad buus, izkritiis cauri?
inita337
| 08.01.2013 17:31 Ziņot redakcijai
Kaut ko tádu es patiesám pirmo reizi dzirdu! Jautri! Ko tik cilvéki neizdomá aiz neko darít!
Tas nav domáts par Tevi, Líze, bet gan par ticéjumiem vispár!
Rockn´roll Bride, labi teikts!
Rockn´roll Bride
19.07.2013
inita337 | 08.01.2013 17:43 Ziņot redakcijai
Man mamma ka tarka uz visiem ticeejumiem, peerles nevar, tas uz raudaashanu, tumshu neko nevar tas uz melnu sviitru (es prasiiju ko tas tieshi noziimee, nemaaceeja atbildeet) vedeejus nepreceetus nevar, dies pasarg. Citas kleitu arii vilkt nevar, ja nu shkjiirusies, neesot uz labu.. Gaidu ar nepacietiibu kas buus naakamais. :) aa veel tur kaut kas bija ar to maiju un nelaimiigu miilestiibu, bet taslaikam no slaavu tradiicijaam.
Burvigaa
Foto
13.07.2013
| 09.01.2013 13:33 Ziņot redakcijai
Kā teiktu mūsu mācītājs - tie visi ir māņi, un kristīgam cilvēkam neklātos tiem ticēt ;)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Burvigaa | 09.01.2013 17:10 Ziņot redakcijai
Ka teiktu relatiivaas un kritiskaas domaashanas piekopeejs - tie visi ir maanji ar ko cilveeks senatnee ir mekleejis izskaidrojumu un jeegu haotiskajai lietu norisei pasaulee. :)
Līze
24.08.2012
Rockn´roll Bride | 10.01.2013 09:16 Ziņot redakcijai
Ļoti svarīgs ticējums –, izejot pie vīra, līgavas kurpēm jābūt slēgtām. Tad laime neaizplūdīs prom no mājām. Bet, ja kurpes piedevām ir bez sprādzēm, bērns viegli nāks pasaulē.

Bet nu.. man pašai kurpes bija ar slēgtu purngalu, bet papēdī siksniņa :)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 10.01.2013 14:09 Ziņot redakcijai
Tad ir jaaiet gumpaachos, laime pari potiiteem un ne shnjoru ne spraadzju ..
Lab lab es jau aazeejos, ja cilveeks visu dara peec saviem ticeejumiem jo tas vinjam ieness sirdii mieru, tad tas nemaz nav sliktaakais.
inita337
| 10.01.2013 16:51 Ziņot redakcijai
Cerams, ka kázu rítá mana víramáte neraus man no kájam kurpes njost (vina pesteli un máni iet pie sirds). Loti ceru, ka sito vina nebús dzirdéjusi!
inita337
aktuāli!!! | 31.01.2013 21:20 Ziņot redakcijai
KURPES JOPROJĀM IR PĀRDOŠANĀ!!!
LATVIJĀ BŪŠU LĪDZ 12.FEBRUĀRIM!!!
Mērīt varam šosejas posmā no Aizkraukles līdz Rīgai (tas ir, to apdzīvotajās vietās, jo ik pārdienas ar auto mēroju šo ceļa posmu).
  • 1
  • (14)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 0 redzami :