Sestdiena, 25. oktobris
Vārda dienas: Beāte, Beatrise

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Hotel Tigra paradīzes dārzs netālu no gleznainās Cēsu pilsētas
Pavisam netālu no gleznainās Cēsu pilsētas, kas apbur un valdzina ar savu senatnīgumu, atrodas Paradīzes dārza filiāle - viesnīca Tigra, kas savas durvis vēra 2014. gadā.
GalleryBeNa, kāzu aksesuāri un ielūgumi. Roku darbi ar sirdi.
GalleryBeNa kāzu aksesuāri un ielūgumi Jūsu kāzām. Roku darbi ar sirdi. Vērtības: honest and quality. Vīzija: The beauty will save the world.
Will Happen, kāzu un pasākumu aprīkojums, inventāra noma
WILL HAPPEN ir augsta līmeņa pasākumu aprīkojuma nodrošināšanas uzņēmums. Mēs piedāvājam izcilas kvalitātes un dizaina tekstilu – krēslu pārvalkus, galdautus, salvetes, kā arī elegantas un modernas pasākumu mēbeles.
Hotel Tigra, kāzu galdu klāšana viesnīcas "Tigra" restorānā "Eifrata"
Restorāna “Eifrata” šefpavārs un profesionālie viesmīļi parūpēsies, lai svinību galds ir bagātīgi klāts ar jūsu izvēlētajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī ikviena viesa vēlmes tiktu pilnībā izpildītas.
Imants Strangots, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfa pakalpojumi bez ierobežojumiem laikā un telpā. Kontaktējoties sīkāka informācija par izmaksām, laikiem un piedāvājumu.
Allas Avtaikinas kāzu kleitu veikals – ateljē, komisijas veikals, šūšana, remonts un noma
Kāzas, svinības, balle, izlaidums, uzstāšanās – mans mērķis ir par saprātīgām cenām palīdzēt Jums izskatīties neatvairāmi jebkurā dzīves situācijā. Visus manus darbus, tai skaitā aksesuārus, piedāvājam arī iznomāt par īpaši izdevīgām cenām.
Art Zane, starptautiski godalgota vizāžiste un friziere
Gribi, lai topošais vīrs nespēj ne acu novērst no Tevis? Vēlies no draudzenēm dzirdēt vēl nebijušus komplimentus? Tad mēs noteikti sadarbosimies, jo es gribu palīdzēt realizēt Tavus sapņus par to, kā izskatīties īpašajā dienā.
Amelia, kāzu salons un kāzu dizaina šūšanas studija
Piedāvājam īpašas kolekcijas ar dažāda stila kāzu kleitām, bet, ja starp tām nebūs Jūsu sapņu kleitas, mēs to uzšūsim!
Cerise, kāzu dekori, mēbeles, floristika un cita atribūtika
"Cerise" piedāvā plašu kāzu dekoru sortimentu dažādām tematikām un stiliem. Dekorus iespējams gan nopirkt, gan iznomāt.
Lācītes, atpūtas parks, kāzu svinību vieta Gaujas krastā
Pa ceļam no Smiltenes līdz Gulbenei, 140 km no Rīgas, gleznainā vietā Gaujas krastā atrodas atpūtas parks "Lācītes". Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai kāzas, atpūta ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem Jums paliktu atmiņā un gribētos atgriezties vēl un vēl!
Barkarola, salonmūzikas ansamblis, romantiska mūzika Jūsu kāzām
Kāzas – tas ir īpašs brīdis cilvēka dzīvē... Ansamblis „Barkarola” radīs romantisku gaisotni jebkurā Jūsu izvēlētā vietā - baznīcā, greznā zālē, viesu namā vai brīvā dabā.
Klidziņa, kāzu svinību vieta Skrīveru novadā
Bistro/restorāns/banketu zāle „Klidziņa” atrodas Skrīveros, Daugavas krastā un piedāvā plašas telpas svinībām – kāzās varam uzņemt līdz 120 personām!
Justinas Raskauskas (Just FOTO), kāzu fotogrāfs no Lietuvas
Visam ir jābūt atšķirīgam! Šis ir mūsu moto, ar kura palīdzību mēs mēģinām izcelties no pelēkās fotogrāfu masas. Mēs ne tikai uzņemam bildes, mēs apspriežam un iesakām, izstrādājam un eksperementējam, meklējam jaunus risinājumus.
Agris Kramiņš, juvelieris, laulību un saderināšanās gredzeni
Darbnīcā var apskatīt visu Latvijas novadu arheoloģisko un etnogrāfisko gredzenu kolekciju un izvēlēties sev atbilstošo gredzena paraugu. Radot savu gredzenu, var izmantot jau esošos paraugus vai savas vēlmes un idejas, ņemot vērā gredzena vēlamo izskatu, praktisko lietojumu, materiāla izvēli un cenu.
Rolfs Vendiņš, kāzu fotogrāfs
LABĀKĀS FOTOGRĀFIJAS JŪSU KĀZU DIENAI!
Sarti Italiani, individuāli šūti krekli līgavaiņiem
Itāļu zīmols „Sarti Italiani” atvieglo jaunā pāra pūles pirmskāzu dienas gatavošanās procesā, piedāvājot bagātīgu augstākās kvalitātes auduma klāstu līgavaiņu kreklu izšūšanai pēc individuāla pasūtījuma.
Ezeri, SPA viesnīca, kāzu svinību vieta Siguldā
Pie viesnīcas ir iekārtots atpūtas un pastaigu dārzs, kurā Jūs varat priecāties par ziedošām puķēm, dekoratīviem krūmiem un atrast harmoniju savā dvēselē tieši savā kāzu dienā. Skaistas un neaizmirstamas svinības.
Lizante, ziedu salons
Kāzas - vienreizējs un neatkārtojams notikums. Ziedi ir šī pasākuma neatņemama un būtiska sastāvdaļa.
Beautiful day, kāzu salons pozitīviem cilvēkiem
Kāzu salons Beautiful day - kāzu tērpu un vakarkleitu salons pozitīviem cilvēkiem! Piedāvājumā ir viss, sākot no līgavas un viņas draudzeņu kleitām un kurpēm līdz pat mīļiem sīkumiņiem – šampanieša pudeļu un pokālu dekoriem un gredzenu spilventiņiem.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (14)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
inita337
Jaunas baltas kāzu kurpes 40-41 izmērs | 28.12.2012 13:36 Ziņot redakcijai
http://www.jenjenhouse.com/Satin-Stiletto...

Uz kurpém rakstíts 39 izmérs, bet derés 40 vai pat 41 izméram. Krása - balta, apdares materiáls - satíns, iekspuse - áda. Kvalitatívi nostrádátas.

Cena - Ls 27.00 (párdodu par 30 % léták, neká nopirku).

Párdodu, jo man par lielu, bet samainít pret mazáku izméru vini nepienem. Péc vinu tabulas pédas garums ir 24.5 cm, bet faktiski kurpes ir par 1 cm garákas, tas ir 25.5 cm. Táds nu mans bédu stásts, jo kurpes tiesám elegantas, bet músdienígas, un pats galvenais - értas!

Rakstiet seit vai uz e-pastu inita337@inbox.lv.
Atbildésu uz visiem jautájumiem un nosútísu savas bildes.

inita337
| 29.12.2012 19:52 Ziņot redakcijai
Pievienoju bildes.
Papēža augstums 10 cm, platformas augstums 1 cm purngalā, 3 cm vietā, kur atbalstas pēdas spilventiņi.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Peerlite
12.08.2012
| 02.01.2013 01:08 Ziņot redakcijai
pasakainas kurpes!
anderjo
18.05.2013
| 07.01.2013 15:03 Ziņot redakcijai
Ļoti skaistas kurpes!
inita337
| 07.01.2013 17:47 Ziņot redakcijai
Joprojám, meitenes, var pieteikties uz laikosanu!
Līze
24.08.2012
| 08.01.2013 15:09 Ziņot redakcijai
ar vaļēju purngalu jau kāzu kurpes nevarot būt.. tā vismaz ticējumi vēsta..
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 08.01.2013 15:25 Ziņot redakcijai
Kas tad buus, izkritiis cauri?
inita337
| 08.01.2013 17:31 Ziņot redakcijai
Kaut ko tádu es patiesám pirmo reizi dzirdu! Jautri! Ko tik cilvéki neizdomá aiz neko darít!
Tas nav domáts par Tevi, Líze, bet gan par ticéjumiem vispár!
Rockn´roll Bride, labi teikts!
Rockn´roll Bride
19.07.2013
inita337 | 08.01.2013 17:43 Ziņot redakcijai
Man mamma ka tarka uz visiem ticeejumiem, peerles nevar, tas uz raudaashanu, tumshu neko nevar tas uz melnu sviitru (es prasiiju ko tas tieshi noziimee, nemaaceeja atbildeet) vedeejus nepreceetus nevar, dies pasarg. Citas kleitu arii vilkt nevar, ja nu shkjiirusies, neesot uz labu.. Gaidu ar nepacietiibu kas buus naakamais. :) aa veel tur kaut kas bija ar to maiju un nelaimiigu miilestiibu, bet taslaikam no slaavu tradiicijaam.
Burvigaa
Foto
13.07.2013
| 09.01.2013 13:33 Ziņot redakcijai
Kā teiktu mūsu mācītājs - tie visi ir māņi, un kristīgam cilvēkam neklātos tiem ticēt ;)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Burvigaa | 09.01.2013 17:10 Ziņot redakcijai
Ka teiktu relatiivaas un kritiskaas domaashanas piekopeejs - tie visi ir maanji ar ko cilveeks senatnee ir mekleejis izskaidrojumu un jeegu haotiskajai lietu norisei pasaulee. :)
Līze
24.08.2012
Rockn´roll Bride | 10.01.2013 09:16 Ziņot redakcijai
Ļoti svarīgs ticējums –, izejot pie vīra, līgavas kurpēm jābūt slēgtām. Tad laime neaizplūdīs prom no mājām. Bet, ja kurpes piedevām ir bez sprādzēm, bērns viegli nāks pasaulē.

Bet nu.. man pašai kurpes bija ar slēgtu purngalu, bet papēdī siksniņa :)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 10.01.2013 14:09 Ziņot redakcijai
Tad ir jaaiet gumpaachos, laime pari potiiteem un ne shnjoru ne spraadzju ..
Lab lab es jau aazeejos, ja cilveeks visu dara peec saviem ticeejumiem jo tas vinjam ieness sirdii mieru, tad tas nemaz nav sliktaakais.
inita337
| 10.01.2013 16:51 Ziņot redakcijai
Cerams, ka kázu rítá mana víramáte neraus man no kájam kurpes njost (vina pesteli un máni iet pie sirds). Loti ceru, ka sito vina nebús dzirdéjusi!
inita337
aktuāli!!! | 31.01.2013 21:20 Ziņot redakcijai
KURPES JOPROJĀM IR PĀRDOŠANĀ!!!
LATVIJĀ BŪŠU LĪDZ 12.FEBRUĀRIM!!!
Mērīt varam šosejas posmā no Aizkraukles līdz Rīgai (tas ir, to apdzīvotajās vietās, jo ik pārdienas ar auto mēroju šo ceļa posmu).
  • 1
  • (14)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : zizakii