Piektdiena, 25. jūlijs
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna

Reģistrēties

Izvēlies!

Baltatour, kāzu ceļojumi
Baltatour piedāvā Jums pavadīt neaizmirstamas kāzas pasakainā, tirkīzzilu viļņu ieskautā pludmalē - Antigva, Jamaika, Bahamas, St. Lucia, Sardīnija.
Aleksandrs Tarabanovskis, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfs, kas Jūsu Lielajā dienā būs ne vien kopā ar Jums, bet arī tur, kur Jūs nevarat būt, būs Jūsu acis, lai pēc tam fotogrāfijas kļūtu par mīļu atmiņu šai dienai.
Colombo, restorāns viesnīcā Karavella
Restorāns Colombo atrodas klusajā centrā, viesnīcas Karavella 12. stāvā. Šī ir ideāla vieta kā izmeklētām vakariņām ar mīļoto cilvēku, tā arī svinībām elegantā gaisotnē ar neaizmirstamu skatu uz Vecrīgu, Daugavu un ostu.
Hotel Roma
Jaunajam pārim un kāzu viesiem piedāvājam svētku vakariņas viesnīcas 7.stāva restorānā, kurā agrāk atradās slavenākais Rīgas restorāns Otto Schwarz. Mūsu šefpavāra ēdienkartē atradīsiet gan plašu Eiropas, gan tradicionālās latviešu virtuves ēdienu klāstu.
Dzērienu fabrika, dzērieni kāzām un ballītēm
Dzērienu fabrika ir veikals, kas parūpēsies par kāzu un citu svētku dzērienu klāstu, lai Jūsu ziņā paliktu pašu svētku baudīšana! Veikala sortimentā ir plašs alkoholisko dzērienu sortiments no visas pasaules.
Arioso, kāzu ielūgumi
Ielūgums ietver sevī vairāk kā tikai uz papīra uzrakstītu informāciju. Jūsu kāzu ielūgums var ietver sevī kādu daļiņu no Jums pašiem un Jūsu mīlestības.
Daugavkrasti, viesnīca, kāzu svinību vieta Jēkabpilī
Iespējama galdu klāšana kāzām un visa veida banketiem pēc klienta pasūtījuma. Iespējami banketi vairāk nekā 200 personām. Cenas pēc vienošanās.
D’vine Lounge, vieta modernam kāzu banketam Rīgas centrā
D’vine vīna bārs atrodas viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija otrajā stāvā, savukārt, bāra lounge – trešajā stāvā, kas ir ideāla vieta privātai kāzu ballītei, kokteiļvakaram vai banketam līdz 40 cilvēkiem.
Zaļā Galma kapella, kāzu muzikanti
Jauna, interesanta mūziķu apvienība, kas radīs Jūsu pasākumam vienkāršu un jautru noskaņu. Kapella ir veidota pēc mūsu senču lauku muzicēšanas tradīcijām un sastāv tikai no akustiskiem instrumentiem.
Ūdensdzirnas, viesu nams
„Ūdensdzirnas” atpūtas komplekss ir ar savu „dvēselīti” – interesanta un neatkārtojama vide, kā arī piedāvājums ir daudzveidīgs un cenas pieejamas. Brīvs 2012.gada 21.jūlijs!
Mālpils muiža
Mālpils muiža kāzām piedāvā 10 dažāda izmēra zāles līdz 150 cilvēkiem, 17 plašus, gaumīgus un izsmalcinātā stilā veidotus numuriņus. Romantiskais baroka stila parks vilina apmeklētājus ar savu īpašo auru.
Dikļu pils, laulību ceremonija pils dārzā
Ziediem, dabas smaržām un putnu treļļiem piepildīta laulību ceremonija Pils dārzā vai vēsākā laikā karstu siržu un omulīga kamīna sildītā romantiskajā Dāmu salonā. Ticiet vai nē – vēl ne reizi svinīgo laulību ceremoniju pils dārzā nav iztraucējis lietus.
Mārcienas SPA kūrorts
Jebkuram ir tīkama ikviena skaistumkopšanas procedūra, bet vai nebūtu vēl patīkamāk to izbaudīt kopā ar savu mīļoto cilvēku divvientulībā?
Tatjana Svoboda, kāzu un ģimenes fotogrāfe
Mana formula: laba fotogrāfija = notverta būtība. Vienādi svarīgs ir gan iegūtā fotoattēla skaistums, gan arī emocionalitāte un tās nozīme. Katrs cilvēks ir unikāls, katrs mirklis – neatkārtojams.
Ānes muiža, kāzu svinību vieta Lielupes krastā
Lielupes rāmais plūdums un jaukie skati palīdz aizmirst drudžaino plānošanu, dodot vietu būtiskajam - sev un saviem tuvajiem. Lieliska vieta kāzu svinībām. Svinību telpas Meldru mājā līdz 60 cilvēkiem un Liepu mājā līdz 120 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 60 cilvēkiem.
Bīriņu Pils
Skaistākā kāzu vieta Vidzemē, kas ļaus izsapņot un izdzīvot visskaistākos mirkļus Jūsu dzīvē. Uzņemam kāzu svinības līdz 100 viesiem ar ēdināšanas un nakšņošanas iespējām. Īpaši iecienītas pie mums ir ceremonijas.
100% atpūta, viesu nams, svinību vieta kāzām
Atrodamies tikai 15 minūšu braucienā no Rīgas centra ļoti ērti piebraucamā vietā. Piedāvājam banketzāli līdz 45 cilvēkiem, istabu jaunajam pārim un guļvietas 35 viesiem.
Skrīveru saldumi, ekskursiju programma “Mans Saldumiņš”
Skrīveru saldumi aicina Kāzu dienā vai Pirmskāzu ballītē nobaudīt saldu piedzīvojumu mūsu Saldumu darbnīcā! Programmas ilgums – 30 min – 1 stunda.
Nītaures dzirnavas, viesu nams, kāzu svinību vieta
Mēs priecājamies brīžos, kad varam palīdzēt jaunajam pārim kāzu dienu pārvērst neaizmirstamā un priekpilnā notikumā! "Nītaures dzirnavu" čaklie un draudzīgie rūķīši palīdzēs rast kopsaucēju starp Jūsu sapņiem un iespējām.
Ilze Siliņa, kāzu rīkotāja un vadītāja
Kāzu, korporatīvo pasākumu, jubileju un citu Jūsu skaisto dzīves mirkļu noorganizēšana un vadīšana.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (14)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
inita337
Jaunas baltas kāzu kurpes 40-41 izmērs | 28.12.2012 13:36 Ziņot redakcijai
http://www.jenjenhouse.com/Satin-Stiletto...

Uz kurpém rakstíts 39 izmérs, bet derés 40 vai pat 41 izméram. Krása - balta, apdares materiáls - satíns, iekspuse - áda. Kvalitatívi nostrádátas.

Cena - Ls 27.00 (párdodu par 30 % léták, neká nopirku).

Párdodu, jo man par lielu, bet samainít pret mazáku izméru vini nepienem. Péc vinu tabulas pédas garums ir 24.5 cm, bet faktiski kurpes ir par 1 cm garákas, tas ir 25.5 cm. Táds nu mans bédu stásts, jo kurpes tiesám elegantas, bet músdienígas, un pats galvenais - értas!

Rakstiet seit vai uz e-pastu inita337@inbox.lv.
Atbildésu uz visiem jautájumiem un nosútísu savas bildes.

inita337
| 29.12.2012 19:52 Ziņot redakcijai
Pievienoju bildes.
Papēža augstums 10 cm, platformas augstums 1 cm purngalā, 3 cm vietā, kur atbalstas pēdas spilventiņi.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Peerlite
12.08.2012
| 02.01.2013 01:08 Ziņot redakcijai
pasakainas kurpes!
anderjo
18.05.2013
| 07.01.2013 15:03 Ziņot redakcijai
Ļoti skaistas kurpes!
inita337
| 07.01.2013 17:47 Ziņot redakcijai
Joprojám, meitenes, var pieteikties uz laikosanu!
Līze
24.08.2012
| 08.01.2013 15:09 Ziņot redakcijai
ar vaļēju purngalu jau kāzu kurpes nevarot būt.. tā vismaz ticējumi vēsta..
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 08.01.2013 15:25 Ziņot redakcijai
Kas tad buus, izkritiis cauri?
inita337
| 08.01.2013 17:31 Ziņot redakcijai
Kaut ko tádu es patiesám pirmo reizi dzirdu! Jautri! Ko tik cilvéki neizdomá aiz neko darít!
Tas nav domáts par Tevi, Líze, bet gan par ticéjumiem vispár!
Rockn´roll Bride, labi teikts!
Rockn´roll Bride
19.07.2013
inita337 | 08.01.2013 17:43 Ziņot redakcijai
Man mamma ka tarka uz visiem ticeejumiem, peerles nevar, tas uz raudaashanu, tumshu neko nevar tas uz melnu sviitru (es prasiiju ko tas tieshi noziimee, nemaaceeja atbildeet) vedeejus nepreceetus nevar, dies pasarg. Citas kleitu arii vilkt nevar, ja nu shkjiirusies, neesot uz labu.. Gaidu ar nepacietiibu kas buus naakamais. :) aa veel tur kaut kas bija ar to maiju un nelaimiigu miilestiibu, bet taslaikam no slaavu tradiicijaam.
Burvigaa
Foto
13.07.2013
| 09.01.2013 13:33 Ziņot redakcijai
Kā teiktu mūsu mācītājs - tie visi ir māņi, un kristīgam cilvēkam neklātos tiem ticēt ;)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Burvigaa | 09.01.2013 17:10 Ziņot redakcijai
Ka teiktu relatiivaas un kritiskaas domaashanas piekopeejs - tie visi ir maanji ar ko cilveeks senatnee ir mekleejis izskaidrojumu un jeegu haotiskajai lietu norisei pasaulee. :)
Līze
24.08.2012
Rockn´roll Bride | 10.01.2013 09:16 Ziņot redakcijai
Ļoti svarīgs ticējums –, izejot pie vīra, līgavas kurpēm jābūt slēgtām. Tad laime neaizplūdīs prom no mājām. Bet, ja kurpes piedevām ir bez sprādzēm, bērns viegli nāks pasaulē.

Bet nu.. man pašai kurpes bija ar slēgtu purngalu, bet papēdī siksniņa :)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 10.01.2013 14:09 Ziņot redakcijai
Tad ir jaaiet gumpaachos, laime pari potiiteem un ne shnjoru ne spraadzju ..
Lab lab es jau aazeejos, ja cilveeks visu dara peec saviem ticeejumiem jo tas vinjam ieness sirdii mieru, tad tas nemaz nav sliktaakais.
inita337
| 10.01.2013 16:51 Ziņot redakcijai
Cerams, ka kázu rítá mana víramáte neraus man no kájam kurpes njost (vina pesteli un máni iet pie sirds). Loti ceru, ka sito vina nebús dzirdéjusi!
inita337
aktuāli!!! | 31.01.2013 21:20 Ziņot redakcijai
KURPES JOPROJĀM IR PĀRDOŠANĀ!!!
LATVIJĀ BŪŠU LĪDZ 12.FEBRUĀRIM!!!
Mērīt varam šosejas posmā no Aizkraukles līdz Rīgai (tas ir, to apdzīvotajās vietās, jo ik pārdienas ar auto mēroju šo ceļa posmu).
  • 1
  • (14)
Tiešsaistē: 9 reģistrētie lietotāji: 3 paslēpušies, 6 redzami : Precos.lv, AL_kvadrātā, amiliga, Priecīgā, WhosThatGirl, niks.zvaigzne