Pirmdiena, 20. oktobris
Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

Reģistrēties

Izvēlies!

Mazā Parīze, kāzu ateljē - veikals, kāzu kleitu, vakarkleitu, aksesuāru šūšana un labošana
„Mazā Parīze” - tas ir šūšanas ateljē, kurš specializējas tieši kāzu kleitu šūšanā. Mēs pielāgojam un pāršujam arī citur iegādātas kleitas un apģērbus. Strādājam tikai pēc pieraksta.
Kaspars Rocis, kāzu fotogrāfs
Katras kāzas ir citādākas, pateicoties cilvēkiem, kuri tajās piedalās, notikumiem, kuri norisinās, un sajūtām, kuras šīs kāzas rada.
Cerise, kāzu dekori, mēbeles, floristika un cita atribūtika
"Cerise" piedāvā plašu kāzu dekoru sortimentu dažādām tematikām un stiliem. Dekorus iespējams gan nopirkt, gan iznomāt.
ESPA Rīga, pirmskāzu ballīte SPA centrā
Piedāvājam Jums organizēt neaizmirstamu pirmskāzu ballīti vienā no lielākajiem 5-zvaigžņu SPA centriem Baltijā ESPA Rīga, kur varēsiet ļauties patīkamai un ekskluzīvai pirmssvētku atpūtai draudzeņu lokā, baudot lielisku atmosfēru un sirsnīgas sarunas.
Kārumnieki, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Siguldas centra
Mājīgas telpas kāzu svinībām un citiem svētkiem. Piedāvājam nopērties slapjajā pirtī un relaksēties karstā āra kublā. Ja būsiet divatā, varēsiet baudīt neaizmirstamu vakaru jaukajā kamīnzālē un džakuzi.
Ungurmuiža, vieta kāzām netālu no Cēsīm
Ungurmuiža - tā ir gandrīz 300 gadu vēsture, tas ir harmonisks koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, ko 1732. gadā cēlis Krievijas cara Pētera I ģenerālleitants brīvkungs Baltazars fon Kampenhauzens.
Svētki no sirds (meistardarbnīca ikvienam), kāzu rīkotāji
Mēs esam "Svētki no sirds" divas pusītes, kas kopīgi veido, ar mīlestības pilnu sirdi, pieredzes bagātu svētku organizēšanas tandēmu.
Baltic Beach Hotel, laulību ceremoniju vieta
Vērienīgas kāzas plašā banketu zālē, svētku vakariņas izsmalcinātā restorānā vai intīma ceremonija parkā ar skatu uz jūru – viesnīcā Baltic Beach Hotel viss ir iespējams! Svinību vietas izvēle atspoguļos Jūsu individuālo gaumi un personību.
Mercedes W115, skaists auto kāzu dienai
Skaists auto Jūsu īpašajai dienai! Izmaksas 200€ dienā. Cenā ietilpst šofera pakalpojumi (iespējams arī bez).
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra, laulību ceremonijas rīkošana un noformēšana
Lai Jūsu kāzu diena mirdzētu kā kristāla notikums, mēs piedāvājam pilnībā parūpēties par laulību ceremoniju, arī par svinībām brīvā dabā.
Marats Grišins, kāzu fotogrāfs
Marats Grišins piedāvā pilnu kāzu fotografēšanas servisu ar bilžu apstrādi, kāzu grāmatu, DVD disku, slide show, studijas apgaismojumu utt.
Burtakas, kāzu svinību vieta Straupē
Brīnumjauka vieta tikai 65km no Rīgas, Valmieras virzienā. Piedāvājam dažāda veida telpas kāzu svinībām līdz 70 personām.
Annas Hotel, Design Hotel Spa Restaurant
Jūsu rīcībā kamīnzāle un restorāns Jums svarīgajiem brīžiem − svinībām, kāzām, sanāksmēm un pasākumiem ar augstākās kvalitātes tehnisko nodrošinājumu un apkalpošanu. Laipni lūdzam!
Maritim Park Hotel Riga, viesnīca, svinību vieta modernām kāzām Rīgā
Ja esat modernu kāzu piekritēji, „Maritim Park Hotel Riga” banketu zāles ir piemērotas tieši Jūsu kāzu svinībām. Mēs piedāvājam visu veiksmīgai Jūsu kāzu svinību norisei!
Wine&Dine, kāzu tortes pēc pasūtījuma
Tortes - tā ir īsta māksla saldumu pasaulē. Oriģināls un burvīgs dizains, neaizmirstama garšas sajūta un neatvairāmi skaistas tortes tieši Jums. Konditorijas Wine&Dine burvju mākslinieki pārvērtīs Jūsu svētkus īstā pasakā.
Ieva Bistrova, svētku vadītāja un organizatore ar lielu skatuves pieredzi
Es esmu diplomēta svētku vadītāja un organizatore ar lielu skatuves pieredzi. Palīdzēšu vedējiem arī kāzu tradīciju jautājumos, kā arī esmu dziedātāja un topošā mūzikas terapeite.
Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Aigars Magons, pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs
Aigars Magons - pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs. Bijušais šova programmu dejotājs, horeogrāfs, jau 8 gadus producents un aģentūras „www.showagency.eu” vadītājs.
Lizante, ziedu salons
Kāzas - vienreizējs un neatkārtojams notikums. Ziedi ir šī pasākuma neatņemama un būtiska sastāvdaļa.
Art Zane, starptautiski godalgota vizāžiste un friziere
Gribi, lai topošais vīrs nespēj ne acu novērst no Tevis? Vēlies no draudzenēm dzirdēt vēl nebijušus komplimentus? Tad mēs noteikti sadarbosimies, jo es gribu palīdzēt realizēt Tavus sapņus par to, kā izskatīties īpašajā dienā.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (14)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
inita337
Jaunas baltas kāzu kurpes 40-41 izmērs | 28.12.2012 13:36 Ziņot redakcijai
http://www.jenjenhouse.com/Satin-Stiletto...

Uz kurpém rakstíts 39 izmérs, bet derés 40 vai pat 41 izméram. Krása - balta, apdares materiáls - satíns, iekspuse - áda. Kvalitatívi nostrádátas.

Cena - Ls 27.00 (párdodu par 30 % léták, neká nopirku).

Párdodu, jo man par lielu, bet samainít pret mazáku izméru vini nepienem. Péc vinu tabulas pédas garums ir 24.5 cm, bet faktiski kurpes ir par 1 cm garákas, tas ir 25.5 cm. Táds nu mans bédu stásts, jo kurpes tiesám elegantas, bet músdienígas, un pats galvenais - értas!

Rakstiet seit vai uz e-pastu inita337@inbox.lv.
Atbildésu uz visiem jautájumiem un nosútísu savas bildes.

inita337
| 29.12.2012 19:52 Ziņot redakcijai
Pievienoju bildes.
Papēža augstums 10 cm, platformas augstums 1 cm purngalā, 3 cm vietā, kur atbalstas pēdas spilventiņi.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Peerlite
12.08.2012
| 02.01.2013 01:08 Ziņot redakcijai
pasakainas kurpes!
anderjo
18.05.2013
| 07.01.2013 15:03 Ziņot redakcijai
Ļoti skaistas kurpes!
inita337
| 07.01.2013 17:47 Ziņot redakcijai
Joprojám, meitenes, var pieteikties uz laikosanu!
Līze
24.08.2012
| 08.01.2013 15:09 Ziņot redakcijai
ar vaļēju purngalu jau kāzu kurpes nevarot būt.. tā vismaz ticējumi vēsta..
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 08.01.2013 15:25 Ziņot redakcijai
Kas tad buus, izkritiis cauri?
inita337
| 08.01.2013 17:31 Ziņot redakcijai
Kaut ko tádu es patiesám pirmo reizi dzirdu! Jautri! Ko tik cilvéki neizdomá aiz neko darít!
Tas nav domáts par Tevi, Líze, bet gan par ticéjumiem vispár!
Rockn´roll Bride, labi teikts!
Rockn´roll Bride
19.07.2013
inita337 | 08.01.2013 17:43 Ziņot redakcijai
Man mamma ka tarka uz visiem ticeejumiem, peerles nevar, tas uz raudaashanu, tumshu neko nevar tas uz melnu sviitru (es prasiiju ko tas tieshi noziimee, nemaaceeja atbildeet) vedeejus nepreceetus nevar, dies pasarg. Citas kleitu arii vilkt nevar, ja nu shkjiirusies, neesot uz labu.. Gaidu ar nepacietiibu kas buus naakamais. :) aa veel tur kaut kas bija ar to maiju un nelaimiigu miilestiibu, bet taslaikam no slaavu tradiicijaam.
Burvigaa
Foto
13.07.2013
| 09.01.2013 13:33 Ziņot redakcijai
Kā teiktu mūsu mācītājs - tie visi ir māņi, un kristīgam cilvēkam neklātos tiem ticēt ;)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Burvigaa | 09.01.2013 17:10 Ziņot redakcijai
Ka teiktu relatiivaas un kritiskaas domaashanas piekopeejs - tie visi ir maanji ar ko cilveeks senatnee ir mekleejis izskaidrojumu un jeegu haotiskajai lietu norisei pasaulee. :)
Līze
24.08.2012
Rockn´roll Bride | 10.01.2013 09:16 Ziņot redakcijai
Ļoti svarīgs ticējums –, izejot pie vīra, līgavas kurpēm jābūt slēgtām. Tad laime neaizplūdīs prom no mājām. Bet, ja kurpes piedevām ir bez sprādzēm, bērns viegli nāks pasaulē.

Bet nu.. man pašai kurpes bija ar slēgtu purngalu, bet papēdī siksniņa :)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 10.01.2013 14:09 Ziņot redakcijai
Tad ir jaaiet gumpaachos, laime pari potiiteem un ne shnjoru ne spraadzju ..
Lab lab es jau aazeejos, ja cilveeks visu dara peec saviem ticeejumiem jo tas vinjam ieness sirdii mieru, tad tas nemaz nav sliktaakais.
inita337
| 10.01.2013 16:51 Ziņot redakcijai
Cerams, ka kázu rítá mana víramáte neraus man no kájam kurpes njost (vina pesteli un máni iet pie sirds). Loti ceru, ka sito vina nebús dzirdéjusi!
inita337
aktuāli!!! | 31.01.2013 21:20 Ziņot redakcijai
KURPES JOPROJĀM IR PĀRDOŠANĀ!!!
LATVIJĀ BŪŠU LĪDZ 12.FEBRUĀRIM!!!
Mērīt varam šosejas posmā no Aizkraukles līdz Rīgai (tas ir, to apdzīvotajās vietās, jo ik pārdienas ar auto mēroju šo ceļa posmu).
  • 1
  • (14)
Tiešsaistē: 7 reģistrētie lietotāji: 3 paslēpušies, 4 redzami : gundux, Precos.lv, eviiia, EliiT