Trešdiena, 01. oktobris
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis

Reģistrēties

Izvēlies!

Zelts.Lv, juvelierizstrādājumi, laulību gredzeni
Piedāvājam saderināšanās un laulības gredzenu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Plaša modeļu izvēle – darbnīcā ir pieejami vairāku modeļu paraugi un katalogi.
Ozolciems, ziedu salons
Pušķi vecākiem, līgavas pušķi, ziedi matiem, pušķis „dubultnieks” mešanai, piespraudes, rokassprādzes no ziediem, ziedlapiņu grozs, apsveikuma pušķi, vienkārši ziedi, auto noformējums, baznīcu un kāzu nama dekorēšana, dažādas vītnes, kāzu vārti.
Restorāns-bārs Plate, galdu klāšana viesnīcas "Jelgava" telpās un izbraukuma banketi
Uzticiet savas rūpes par kāzu mielastu restorāna – bāra „Plate” komandai un baudiet savu skaistāko dzīves mirkli, par visu parūpēsimies mēs!
Annas Hotel, Design Hotel Spa Restaurant
Jūsu rīcībā kamīnzāle un restorāns Jums svarīgajiem brīžiem − svinībām, kāzām, sanāksmēm un pasākumiem ar augstākās kvalitātes tehnisko nodrošinājumu un apkalpošanu. Laipni lūdzam!
Brūtes, viesu tradīciju nams
Plaša viesību zāle, kurā varam uzņemt līdz 200 viesiem, kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 25 viesiem, naktsmītni labiekārtotos numuriņos ar 50 guļvietām, romantiskā gaisotnē izjust vecās kaltes un ratnīcas auru, baudot Pļavas ziedu tēju un medu.
AERODIUM, absolūta brīvība vecmeitu ballītē
Lidojums AERODIUM vēja tunelī, iespējams, ir viena no must have aktivitātēm, ko ieplānot atraktīvā un neaizmirstamā vecmeitu ballītē! Lidošana sniedz fantastiskas emocijas un absolūtu brīvības sajūtu!
Ruslans Bilejs, rotkalis
Neparastas un Īpaši Jums veidotas saderināšanās rotas, laulību gredzeni un krāšņumlietas Jūsu kāzu dienai.
Dace Miezīte, Kāzu aģentūra, laulību ceremoniju organizēšana
Organizējam un noformējam laulību ceremonijas brīvā dabā. Varat izmantot pilnu servisu laulību ceremonijas organizēšanā, varat tikai atsevišķus pakalpojumus. Izmaksas ir atkarīgas no Jūsu vēlmēm.
Ellas kūkas, kāzu tortes un citi konditorejas izstrādājumi
Ellas kūkas un konditorejas izstrādājumi tiek pilnībā gatavoti ar rokām pēc vecajām, labajām receptēm, ko man nodevuši mani skolotāji. Savā nozarē strādāju 30 gadus, un šajā laikā mana meistarība ir tikai augusi.
Le Dome, zivju restorāns
Svētku noskaņās klāts galds, skaistas un gaumīgas ziedu dekorācijas, dzīvās mūzikas pavadījums un personāla viesmīlība padarīs Jūsu kāzas Le Dome restorānā par neaizmirstamu notikumu.
Pērle, lielo izmēru kāzu kleitas, kāzu salons, kāzu kleitu šūšana
Mūsu partneri, kāzu tērpu ražotāji, uzskata, ka panākumu atslēga slēpjas produkcijas augstajā kvalitātē. Līgavas dod priekšroku mūsu pieguļošajiem tērpiem to oriģnālā dizaina un cenas dēļ.
Eduards Koliks, kāzu un ģimenes video
Jūsu kāzas - tā ir īpaša diena, ģimenes dzimšanas diena. Šajos svētkos uzdāviniet sev un saviem tuvajiem brīnišķīgu dāvanu - skaistu kāzu videoklipu!
Marats Grišins, kāzu fotogrāfs
Marats Grišins piedāvā pilnu kāzu fotografēšanas servisu ar bilžu apstrādi, kāzu grāmatu, DVD disku, slide show, studijas apgaismojumu utt.
White Deco, ziedu noformējums, dekori, inventāra noma, pilna servisa dekorēšana
Palīdzēsim Jūsu svētkus organizēt labāk, skaistāk un vieglāk. White Deco piedāvā orģinālu ziedu noformējumu, intereantus dekorus, saistošā inventāra nomu.
ABI DIVI, kāzu salons, mūsdienīgas un klasiskas kāzu kleitas
Patiesi kvalitatīvs serviss, kas veltīs Jums un Jūsu līdznācējiem daudz uzmanības, mūsdienīgas un klasiskas kleitas plašā izvēlē un samērīgās cenas!
YourDay.lv, oriģināli kāzu aksesuāri un dekori
YourDay.lv ir viens no plašākajiem interneta veikaliem, kas piedāvā oriģinālus kāzu dekorus un aksesuārus par saprātīgām cenām! Tāpat piedāvājam dažādu kāzu telpu un galdu dekoru nomu un tirdzniecību.
Agnese, kāzu rīkotāja un vadītāja (latviešu valodā)
Skaisti un romantiski! Līksmi un neaizmirstami! Tādi būs Jūsu svētki, ja to organizēšanu, plānošanu, rīkošanu un varbūt - pat vadīšanu uzticēsit man! Jūsu sapnis kļūs par īstenību!
Rundāles pils, laulību ceremoniju vieta
Pils svētku zālēs – Zelta un Baltajā - piedāvājam rīkot koncertus un svinīgas pieņemšanas. Aicinām jaunlaulātos piedzīvot īpašus mirkļus gan laulību ceremonijā, gan dejojot kāzu valsi Baltajā zālē.
FreshART, izklaidējošas aktivitātes un inventāra noma
FreshART piedāvā svaigas idejas kāzām - aktivitātes un spēles viesu izklaidei, inventāra un dekorāciju nomu.
Jūlija, kāzu salons
Pie mums iespējams iegādāties tikai oriģinālās Maggie Sottero un San Patrick-Pronovias kāzu kleitas.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (14)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
inita337
Jaunas baltas kāzu kurpes 40-41 izmērs | 28.12.2012 13:36 Ziņot redakcijai
http://www.jenjenhouse.com/Satin-Stiletto...

Uz kurpém rakstíts 39 izmérs, bet derés 40 vai pat 41 izméram. Krása - balta, apdares materiáls - satíns, iekspuse - áda. Kvalitatívi nostrádátas.

Cena - Ls 27.00 (párdodu par 30 % léták, neká nopirku).

Párdodu, jo man par lielu, bet samainít pret mazáku izméru vini nepienem. Péc vinu tabulas pédas garums ir 24.5 cm, bet faktiski kurpes ir par 1 cm garákas, tas ir 25.5 cm. Táds nu mans bédu stásts, jo kurpes tiesám elegantas, bet músdienígas, un pats galvenais - értas!

Rakstiet seit vai uz e-pastu inita337@inbox.lv.
Atbildésu uz visiem jautájumiem un nosútísu savas bildes.

inita337
| 29.12.2012 19:52 Ziņot redakcijai
Pievienoju bildes.
Papēža augstums 10 cm, platformas augstums 1 cm purngalā, 3 cm vietā, kur atbalstas pēdas spilventiņi.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Peerlite
12.08.2012
| 02.01.2013 01:08 Ziņot redakcijai
pasakainas kurpes!
anderjo
18.05.2013
| 07.01.2013 15:03 Ziņot redakcijai
Ļoti skaistas kurpes!
inita337
| 07.01.2013 17:47 Ziņot redakcijai
Joprojám, meitenes, var pieteikties uz laikosanu!
Līze
24.08.2012
| 08.01.2013 15:09 Ziņot redakcijai
ar vaļēju purngalu jau kāzu kurpes nevarot būt.. tā vismaz ticējumi vēsta..
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 08.01.2013 15:25 Ziņot redakcijai
Kas tad buus, izkritiis cauri?
inita337
| 08.01.2013 17:31 Ziņot redakcijai
Kaut ko tádu es patiesám pirmo reizi dzirdu! Jautri! Ko tik cilvéki neizdomá aiz neko darít!
Tas nav domáts par Tevi, Líze, bet gan par ticéjumiem vispár!
Rockn´roll Bride, labi teikts!
Rockn´roll Bride
19.07.2013
inita337 | 08.01.2013 17:43 Ziņot redakcijai
Man mamma ka tarka uz visiem ticeejumiem, peerles nevar, tas uz raudaashanu, tumshu neko nevar tas uz melnu sviitru (es prasiiju ko tas tieshi noziimee, nemaaceeja atbildeet) vedeejus nepreceetus nevar, dies pasarg. Citas kleitu arii vilkt nevar, ja nu shkjiirusies, neesot uz labu.. Gaidu ar nepacietiibu kas buus naakamais. :) aa veel tur kaut kas bija ar to maiju un nelaimiigu miilestiibu, bet taslaikam no slaavu tradiicijaam.
Burvigaa
Foto
13.07.2013
| 09.01.2013 13:33 Ziņot redakcijai
Kā teiktu mūsu mācītājs - tie visi ir māņi, un kristīgam cilvēkam neklātos tiem ticēt ;)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Burvigaa | 09.01.2013 17:10 Ziņot redakcijai
Ka teiktu relatiivaas un kritiskaas domaashanas piekopeejs - tie visi ir maanji ar ko cilveeks senatnee ir mekleejis izskaidrojumu un jeegu haotiskajai lietu norisei pasaulee. :)
Līze
24.08.2012
Rockn´roll Bride | 10.01.2013 09:16 Ziņot redakcijai
Ļoti svarīgs ticējums –, izejot pie vīra, līgavas kurpēm jābūt slēgtām. Tad laime neaizplūdīs prom no mājām. Bet, ja kurpes piedevām ir bez sprādzēm, bērns viegli nāks pasaulē.

Bet nu.. man pašai kurpes bija ar slēgtu purngalu, bet papēdī siksniņa :)
Rockn´roll Bride
19.07.2013
Līze | 10.01.2013 14:09 Ziņot redakcijai
Tad ir jaaiet gumpaachos, laime pari potiiteem un ne shnjoru ne spraadzju ..
Lab lab es jau aazeejos, ja cilveeks visu dara peec saviem ticeejumiem jo tas vinjam ieness sirdii mieru, tad tas nemaz nav sliktaakais.
inita337
| 10.01.2013 16:51 Ziņot redakcijai
Cerams, ka kázu rítá mana víramáte neraus man no kájam kurpes njost (vina pesteli un máni iet pie sirds). Loti ceru, ka sito vina nebús dzirdéjusi!
inita337
aktuāli!!! | 31.01.2013 21:20 Ziņot redakcijai
KURPES JOPROJĀM IR PĀRDOŠANĀ!!!
LATVIJĀ BŪŠU LĪDZ 12.FEBRUĀRIM!!!
Mērīt varam šosejas posmā no Aizkraukles līdz Rīgai (tas ir, to apdzīvotajās vietās, jo ik pārdienas ar auto mēroju šo ceļa posmu).
  • 1
  • (14)
Tiešsaistē: 6 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 4 redzami : Zaķis26, Aiko, Purucis, Santa111