Ceturtdiena, 24. jūlijs
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

Reģistrēties

Izvēlies!

Baltatour, kāzu ceļojumi
Baltatour piedāvā Jums pavadīt neaizmirstamas kāzas pasakainā, tirkīzzilu viļņu ieskautā pludmalē - Antigva, Jamaika, Bahamas, St. Lucia, Sardīnija.
Aleksandrs Tarabanovskis, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfs, kas Jūsu Lielajā dienā būs ne vien kopā ar Jums, bet arī tur, kur Jūs nevarat būt, būs Jūsu acis, lai pēc tam fotogrāfijas kļūtu par mīļu atmiņu šai dienai.
Colombo, restorāns viesnīcā Karavella
Restorāns Colombo atrodas klusajā centrā, viesnīcas Karavella 12. stāvā. Šī ir ideāla vieta kā izmeklētām vakariņām ar mīļoto cilvēku, tā arī svinībām elegantā gaisotnē ar neaizmirstamu skatu uz Vecrīgu, Daugavu un ostu.
Ieva Biķe, videomeitene un Mārtiņš Biķis, fotogrāfs
Kāzu video ir mana pamatnodarbošanās un sirdslieta. Sestdienās strādāju kopā ar savu vīru fotogrāfu. Esam komanda, kas viens otru papildina, netraucē, kas ir būtiski, jo neparādamies viens otra kadros.
YourDay.lv, kāzu dekoru un inventāra noma
Viens no lielākajiem kāzu dekoru un aksesuāru interneta veikaliem YourDay.lv piedāvā krēslu pārvalkus, galdautus, vāzes, svečturus, saulessargus un cita kāzu inventāra nomu.
Tea & Coffee Garden, kāzu toršu meistari
Par Jūsu skaistāko dienu gādās banketu restorāns Gardenia, kas atrodas romantiskā Vecrīgas pagalmā – profesionāla komanda, elegants interjers, izsmalcināti ēdieni un burvīgas kāzu tortes par samērīgām cenām.
Gatis Šļūka, karikatūru zīmēšana
Zīmēju karikatūras pēc individuāla pasūtījuma. Ja ir konkrēta ideja ko un kā vēlaties attēlot karikatūrā, tad zīmēju tieši tā kā vēlaties, ja konkrētas idejas nav (kā visbiežāk notiek), tad pēc zīmējamo personu apraksta pats izveidoju karikatūras sižetu.
Santa, viesnīca
Kāpēc jālauza galva par brīvdienām, tuvojošamies svētkiem vai cita pasākuma organizēšanu? Uzticiet visas rūpes viesnīcas un restorāna personālam. Mīļi gaidām Siguldā un mūsu viesnīcā "Santa".
Alekss Hercbergs, kāzu un pasākumu dīdžejs
Profesionāls kāzu dīdžejs Alekss Hercbergs piedāvā Jums Dj, apskaņošanas un gaismošanas pakalpojumus, gaismas efektus… visu, lai Jūsu kāzu svinību ballīte paliktu atmiņā uz visu mūžu! Šovasar īpašais piedāvājums tiem, kas pasūta pilnu dj pakalpojumu un apskaņošanas komplektu: kāzu dāvana no manis – karaoke bez maksas!
Art Zane, starptautiski godalgota vizāžiste un friziere
Gribi, lai topošais vīrs nespēj ne acu novērst no Tevis? Vēlies no draudzenēm dzirdēt vēl nebijušus komplimentus? Tad mēs noteikti sadarbosimies, jo es gribu palīdzēt realizēt Tavus sapņus par to, kā izskatīties īpašajā dienā.
fineArtPrint.lv, kāzu bilžu druka, ierāmēšana, kāzu foto kanvas
Jūsu kāzu bildes izdrukāsim uz piemērotākā materiāla un veiksim darba noformēšanu, kas paspilgtinās bildi. Fotogrāfijas rāmējam, līmējam uz pamatnēm, drukājam uz kanvām un uzvelkam tās uz apakšrāmjiem.
Grand Palace Hotel, kāzu vieta romantiskās noskaņās pieczvaigžņu līmenī Vecrīgā
Vecrīgas romantiskajās un vēsturiskajās noskaņās ieskautā ekskluzīvā viesnīca Grand Palace Hotel un SUITE Restorāns & Lounge ir ideāli piemērota vieta Jūsu kāzu svinībām pieczvaigžņu līmenī. Mēs padarīsim Jūsu ‘lielo’ dienu par patiesi neaizmirstamu notikumu.
Bērzkalni, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Bauskas
Viesu nams "Bērzkalni" atrodas Īslīces pagastā, 2 km no Bauskas centra. Mums ir liela pieredze dažādu pasākumu apkalpošanā. Sniedzam pasākumu pilnu servisu, tas sevī ietver ēdienu pagatavošanu, apkalpošanu pie galdiem, telpu un galdu dekorēšanu ar ziediem.
Barkarola, salonmūzikas ansamblis, romantiska mūzika Jūsu kāzām
Kāzas – tas ir īpašs brīdis cilvēka dzīvē... Ansamblis „Barkarola” radīs romantisku gaisotni jebkurā Jūsu izvēlētā vietā - baznīcā, greznā zālē, viesu namā vai brīvā dabā.
Bonton, kāzu preču veikals - outlet
Apmeklējiet kāzu preču veikalu – outlet „Bonton”! Šeit jūs atradīsiet skaistas kāzu kleitas no iepriekšējās sezonas kolekcijas, kuras tiek pārdotas par zemām cenām. Kā arī aksesuārus, vakarkleitas un uzvalkus!
Piena muiža - Berghof, kāzu svinību un laulību ceremoniju vieta
Greznajās Berghofas muižas zālēs valda draiska viegluma un bezrūpības gaisotne. Tās īpaši piemērotas elpu aizraujošu svinību rīkošanai. Eņģeļu, Līgo vai Lielā svinību zālē galdus var klāt 12 līdz 100 viesiem.
Green Island, burvīga pirmskāzu ballīte vienīgajā peldošajā SPA centrā Latvijā
Neaizmirstama vecmeitu un vecpuišu ballīte atpūtas kompleksā "Green Island". Garantējam nebijušas, neaizmirstamas izjūtas, možu garu, veselību un jaunus iespaidus Latvijā vienīgajā veselības kompleksā, kas atrodas uz ūdens.
Zaļie Atvari, viesu nams
Esiet laipni gaidīti mūsu viesmīlīgajās telpās, lieliska vieta Jūsu izvēlei un jaukai izklaidei! Tiek piedāvāts pirts komplekss, telpas svinībām, mājīgas istabas, omulīgā atmosfēra un iespēja pasūtīt ēdināšanu.
Pīnija, ziedu salons, kāzu floristika Liepājā
Profesionāli, ar mīlestību pret ziediem, ar prieku un pozitīvām domām tiek realizēts katrs pušķis, katrs auto dekors, katrs kāzu floristikas pasūtījums.
SHISHI Home of Beauty, profesionāla kāzu floristika, dizaina aksesuāri, nevīstoši augi
Mūsu profesionālie floristi padarīs jūsu kāzas neaizmirstamas, noformējot tās ar dzīvajiem vai auduma ziediem un krāšņiem aksesuāriem – svečturiem, putnu būriem, statīviem, vāzēm.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 0 redzami :