Svētdiena, 26. aprīlis
Vārda dienas: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Reģistrēties

Izvēlies!

Dekonoma, dekorāciju noma laulību ceremonijām un kāzām
Dekorācijas kāzām un kāzu ceremonijas vietas noformēšana jebkurā vietā, romantisko brīžu noformēšana, kolonnas, arkas un dekoratīvie ziedi, LOVE burti, laternas, fotosienas, kā arī citas dekorācijas Jūsu svinībām.
Deluxe Way, greznas kāzu dāvaniņas un saldumi
Deluxe Way piedāvā augļu torņus kāzām, krāšņus augļu pušķus dažādās toņu gammās, personalizētas mazās dāvaniņas viesiem, augļu uzkodas uz kociņa, līgavas un līgavaiņa kostīmā tērptas svaigas zemenes, īpaša dizaina svaigu augļu saldumus jebkuriem svētkiem.
Kristīne Švāne, kāzu kleitu šūšana, kāzu aksesuāru darināšana
Piedāvājumā - gatavas kāzu kleitas un vakartērpus, kā arī kāzu tērpu un vakartērpu šūšana (gan pēc katalogiem, gan pēc individuālām dizainera skicēm).
Sparkling, pilna servisa kāzu plānošana, organizēšana, noformēšana un uzraudzība
"Skaistākās, sirsnīgākās, mīļākās, kāzas, kurās esam piedalījušies, neskatoties, ka tās bija savējās! Izsmalcināti, gaumīgi, stilīgi! Piedomāts līdz pat sīkākajai detaļai! Fantastisks galdu noformējums, ziedi, sveces. Perfekta organizācija un precizitāte!" Ilze un Normunds
Estetik SPA, med & SPA centrs
Med & SPA centrs Estetik SPA palīdz visa vecuma sievietēm un vīriešiem cīnīties ar tādām estētiskām problēmām kā liekais ķermeņa apjoms, celulīts, grumbiņas, sejas ādas nogurums, akne un citas. Estetik SPA pakalpojumu klāstā ir vismodernākās aparātmetodikas, kā arī populārākās klasiskās procedūras.
Andrēnkalni, svinību vieta Kosas ezera krastā
Atpūtas bāze „Ezerrozes” un kalnu slēpošanas trases "Andrēnkalni" atrodas Kosas ezera krastā, gleznainā vietā Cēsu, Ērgļu un Vecpiebalgas krustceļā. Apkārtne bagāta ar dabas un vēstures objektiem.
Hotel Fontaine Royal, viesnīca, kāzu svinību vieta Liepājā
Piedāvājam izīrēt kāzu organizēšanai: ZELTA zāli (līdz 150 personām) un BALTO zāli (līdz 50 personām). Banketa galds (bez alkoholiskiem dzērieniem), sākot no 8 Ls par personu.
Līgas pirts, viesu nams
Viesu namiņā Līgas, esam padomājuši par Jūsu ērtībām līdz pēdējam sīkumam. Ja būsiet divatā-neaizmirstams vakars Jums būs jaukā kamīnzālē. Ja plānojas lielāks „tusiņš”, varam uzņemt līdz pat 100 cilvēkiem un arī izguldīt.
Uzbur svētkus, dekorāciju noma kāzu svinībām
„Uzbur svētkus” piedāvā iznomāt pašdarinātas satīna rožu bumbas un bumbiņu gaismu virtenes. Ja vēlaties, lai šīs skaistās dekorācijas izkrāšņo arī jūsu svētkus, sazinieties ar mums!
Silva, kāzu galdu klājēji
Klājam un apkalpojam kāzu galdus. Pasūtiet ēdienu pie mums, rīkojat svinības mūsu banketu zālē vai aiciniet mūs izbraukuma banketā. Plašs konditorejas klāsts un īpašas kāzu tortes.
Reinis, viesu nams, golfa apgūšana, romantiska atpūta
Piedāvājam apgūt vienu no populārākajim sporta veidiem pasaulē - golfu. Ļoti azartiskais un aristokrātiskais golfs ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, sportojot gleznaino Turaidas pakalnu pievārtē.
Brūtes, viesu tradīciju nams
Plaša viesību zāle, kurā varam uzņemt līdz 200 viesiem, kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 25 viesiem, naktsmītni labiekārtotos numuriņos ar 50 guļvietām, romantiskā gaisotnē izjust vecās kaltes un ratnīcas auru, baudot Pļavas ziedu tēju un medu.
RR Agency
“RR Agency” ir pilna servisa aģentūra, kas palīdzēs Jūsu dzīves skaisto notikumu nosvinēt godam, izgaršojot katru sekundi un atstājot vislabākās atmiņas, ar kurām dalīties draugu, ģimenes un mazbērnu lokā!
Eduards Koliks, kāzu un ģimenes video
Jūsu kāzas - tā ir īpaša diena, ģimenes dzimšanas diena. Šajos svētkos uzdāviniet sev un saviem tuvajiem brīnišķīgu dāvanu - skaistu kāzu videoklipu!
Skybird productions, kāzu video
Piedāvājam iemūžināt skaistākos mirkļus no Jūsu īpašās dienas video formātā. Mūsu komandā ir profesionāli video operatori ar vairāku gadu pieredzi, piedāvājumu klāsts ir samērā elastīgs - varam pielāgoties Jūsu vēlmēm un iespējām.
Eosa Organic Beauty, rītausmas dabiskais skaistums
Sengrieķu mitoloģijā Eos ir rītausmas dieviete, kas radījusi visas zvaigznes, kuras spīd pie naksnīgām debesīm, kā arī visus vējus. Eosa Organic Beauty zvaigznes ir skaistums un labsajūta, kuru vēlamies dāvāt mūsu klientiem.
Ozoliņa konditoreja, kāzu tortes, sāļās uzkodas
SIA „Ozoliņa konditoreja” piedāvā konditorejas un virtuves izstrādājumus jūsu kāzu galdam – tortes, kūciņas, pīrāgus, raušus, sāļās uzkodas, izstrādājumus furšeta galdam, siltās uzkodas.
Taizers, kāzu muzikantu grupa
Grupas „Taizers” mūzika neļauj skumt nevienam. :) Spēlējam kāzās, jubilejās un citos pasākumos. Dzīvā mūzika jebkurai gaumei. Esam 2 cilvēki: Egils un Normunds (pēc vajadzības reizēm spēlējam arī trijatā + saksofons).
La Novia Couture, kāzu salons
"La Novia Couture" ir spāņu zīmola, visu līgavu sapņa, ROSA CLARA GROUP oficiālais tirdzniecības pārstāvis Baltijas valstīs. ROSA CLARA GROUP ietilpst 7 zīmoli: Rosa Clara, Two By Rosa Clara, Soft By Rosa Clara, Aire Barcelona, Alma Novia, Luna Novias un Adriana Alier.
Atis Auzāns ar grupu
Vedējiem būs prieks par tādiem palīgiem viņu darbā. Dejot gribētāji kājas jutīs pēc tam vēl vairākas dienas… Tie, kam dejot negribēsies, varēs baudīt skaistu koncertu.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 2 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 2 redzami : diiwucis18, Kristine_UK