Svētdiena, 21. decembris
Vārda dienas: Saulcerīte, Tomass, Toms

Reģistrēties

Izvēlies!

Reinis, viesu nams, kāzu svinību vieta Siguldas pievārtē
Viesu nams "Reinis", pašā Siguldas pievārtē, piedāvā pasākumu rīkošanu līdz pat 80 personām. Viesu rīcībā 2 telpas svinību, banketu un semināru rīkošanai - mazākiem kolektīviem zāle līdz 20 personām un lielākām kompānijām zāle ar 80 vietām.
Mārcienas muiža, kāzu svinību vieta
„Mārcienas muiža” ir gatava uzņemties pilnu Jūsu kāzu organizāciju, tie būs svētki tieši Jums – sarīkoti ar atbildības sajūtu un vienotu stilu, lai Jūs ietaupītu gan nervus, gan naudu.
Ceremonia, pilna servisa kāzu organizēšana
Mēs ieguldām daļiņu savas dvēseles, lai organizētu Jūsu kāzu ceremoniju. Nav divu vienādu mīlas stāstu, nav divu vienādu kāzu ceremoniju.
Krimulda, svinību nams
Laipni gaidīti mūsu viesu namā, kur piedāvājam zāles ar parketa grīdu un estrādes tipa skatuvi svinībām līdz 120 personām. Pēc lielākām svinībām ir iespēja pārnakšņot līdz 100 personām.
Agris Enkuzens, laulību gredzeni ar pēcapmaksu
Juvelieris un gravieris Agris Enkuzens izgatavo laulību gredzenus ar pēcapmaksu un veic gravēšanas pakalpojumus arī citām kāzām nepieciešamām lietām - glāzēm, suvenīriem, dāvanām.
Magic Dance Studio, kāzu valsis, jaunlaulāto pirmā deja
Mūsu profesionālie un pieredzes bagātie pedagogi palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūziku, sagatavot tradicionālu kāzu dejas priekšnesumu vai iestudēt īpašu dejas horeogrāfiju pēc jaunā pāra iniciatīvas un vēlmēm.
San Patrick, kāzu modes salons
Šī ir Tava diena un tik ilgi gaidītais mirklis. Spāņu modes nams piedāvā Tev kvalitāti un dizainu – lai Tava kāzu kleita padarītu Tevi par tādu līgavu, kāda vienmēr esi sapņojusi būt!
FLOREO, ziedu salons, visa veida kāzu floristika
Ziedu salons Floreo piedāvā visa veida kāzu floristiku no līgavas pušķa līdz telpas un ceremonijas vietas noformējumam. Atļaujieties būt drosmīgi un izvēlieties neparastu kāzu floristiku!
Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Caramel Events Riga, pilna servisa kāzu aģentūra
Organizēsim jūsu kāzas no A līdz Z, sākot no koncepta radīšanas, svinību vietas atrašanas un beidzot ar pašas kāzu dienas pilnu koordinēšanu.
Alus bārs, mobilais izlejamā alus bārs
Alus Tirgus Mobilais Alus bārs piedāvā svaigu, vēsu alu tieši no mucas Jūsu kāzām vai citiem saviesīgiem pasākumiem. Piedāvājam labākās latviešu un ārzemju alus šķirnes. Pirmās 2 dienas mobilā alus bāra izmantošana ir pilnīgi bez maksas, Jūs maksājat tikai par alu!
Cēsu pils, kāzu programma jaunlaulātajiem
Pēc laulību ceremonijas jaunais pāris var doties uz Cēsu pili, braucot zirgu pajūgā pa senatnīgajām Cēsu vecpilsētas ieliņām. Pils dārzā skaisto notikumu kopā ar viesiem var iemūžināt fotogrāfijās ar majestātisko viduslaiku pili fonā.
Nītaures dzirnavas, viesu nams, kāzu svinību vieta
Mēs priecājamies brīžos, kad varam palīdzēt jaunajam pārim kāzu dienu pārvērst neaizmirstamā un priekpilnā notikumā! "Nītaures dzirnavu" čaklie un draudzīgie rūķīši palīdzēs rast kopsaucēju starp Jūsu sapņiem un iespējām.
Ģirts Raģelis, kāzu fotogrāfs
Man kā kāzu fotogrāfam ir svarīgi strādāt tā, lai caur fotogrāfijām skatītājam radītu sajūtu par šo neatkārtojamo kāzu dienu kā vienotu stāstu. Katras kāzas redzu kā jaunu grāmatu, ko reizē gan lasīt, gan rakstīt.
Arku noma, arku, putnu būrīšu, dizaina priekšmetu noma un noformēšana
Piedāvāju nomāt un noformēt jūsu skaisto notikumu ar kvalitatīvu metāla arku un citiem dekorāciju elementiem. Piedāvāju atvest, uzstādīt, izdekorēt (pēc vajadzības), nojaukt un aizvest.
Fono, muzikālā apvienība
Muzikālā apvienība “Fono” nodrošinās jums patīkamu atpūtu un izklaidi kāzās, koorporatīvos pasākumos un citās ballēs.
Marta Ābele, kāzu make up un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Kāzu diena - tā ir Tava diena un Tavs skaistums, un mans uzdevums to ir izcelt un likt tam mirdzēt kāzu dienā kā briljanta gredzenam zeltnesī.
Labapirts (Zimmerfrei), viesu nams, kāzu svinību vieta Ādažos
Atpūtas komplekss (20 km no Rīgas) sastāv no divām lielām ēkām: pirtsmāja un viesu māja. Kopā (abās mājās) viesu nams var uzņemt 50 nakšņotājus. Kāzu otrajai dienai varam piedāvāt fantastisku piedzīvojumu melnajā etnogrāfiskajā pirtiņā un karstajā ūdens baļļā.
Bille, viesību nams
Svinības līdz pat 130 cilvēkiem, lielā kamīnhalle dejošanai. Jaunlaulāto nummuri, luksus nummuri un 16 labiekārtoti nummuri, kā arī ekonomiskais variants ar 45 guļvietām, svētku mielasts, florista pakalpojumi, terase ar skatu uz upi.
E-ROTAS, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, rotaslietas, juveliera konsultācijas
E-ROTAS.LV atbilstoši svinīgajam kāzu notikumam piedāvā: laulību gredzenus; saderināšanās gredzenus ar dabīgajiem akmeņiem un dārgakmeņiem; līgavas skaistuma pastiprināšanai dabīgo pērļu rotaslietas.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 0 redzami :