Otrdiena, 16. septembris
Vārda dienas: Asja, Asnate, Dāgs

Reģistrēties

Izvēlies!

Upītes, pirts, brīvdienu māja, atpūtas vieta, kāzu svinību vieta
Pie mums ir lieliska atpūta no pilsētas kņadas meža ielokā, lauku klusumā, kur kaimiņu klātbūtne nav jūtama. Vieta piemērota svinībām, kāzām, sporta aktivitātēm vai vienkārši atpūtai.
Ģirts Cīrulis, juvelieris
Nesteidzīgā un ieinteresētā gaisotnē Jūs varat iepazīties ar jaunākajām juveliermākslas tendencēm pasaulē, pēc savām iespējām un gaumes pasūtīt tieši Jums radītus juvelierizstrādājumus.
Dace Purmale (Smuko lietu bodīte), kāzu glāzes, albumi un cita kāzu atribūtika
Smuko lietu bodīte piedāvā mākslinieka apgleznotas glāzes, krūzes, foto albumus, viesu grāmatas un citas dāvanas jaunajam pārim, vecākiem vai vedējiem.
Elefant, restorāns, kāzu svinību vieta Rīgā
Plašais un stilīgais restorāns "Elefant” un lobija bārs atrodas viesnīcas "Wellton Elefant" pirmajā stāvā. Viesnīca piedāvā arī citas plašas telpas pasākumiem ar ietilpību līdz 130 cilvēkiem.
Ceputortes.lv, kāzu kūkas Rīgā
Līvija Vendta. Esmu IEVAS VIRTUVES Kūku cepšanas čempionāta 2012 uzvarētāja. Tortēm lietoju tikai augstas kvalitātes dabīgus piena produktus, mājas ievārījumu, svaigas ogas, kvalitatīvu šokolādi, augstākā labuma miltus.
Valters Preimanis, kāzu fotogrāfs
Mūziķu un slavenību fotogrāfs. Vadījis studentu apmācību fotostudijā. Fotogrāfa darbi ir eksponēti daudzos Latvijas portālos un preses izdevumos, televīzijā, kā arī masu pasākumos. Vairāku foto izstāžu dalībnieks. Kāzas fotografē kopš 2005.gada.
Marta Ābele, kāzu make up un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Kāzu diena - tā ir Tava diena un Tavs skaistums, un mans uzdevums to ir izcelt un likt tam mirdzēt kāzu dienā kā briljanta gredzenam zeltnesī.
White Deco, ziedu noformējums, dekori, inventāra noma, pilna servisa dekorēšana
Palīdzēsim Jūsu svētkus organizēt labāk, skaistāk un vieglāk. White Deco piedāvā orģinālu ziedu noformējumu, intereantus dekorus, saistošā inventāra nomu.
Studio Figura, limfodrenāžas masāža ar fitnesa elementiem
Limfodrenāžas masāža ar fitnesa elementiem: samazina apkārtmērus, mazina celulītu, mazina tūsku, attīra organismu, uzlabo muskuļu tonusu un iedvesmo panākumiem!
San Patrick, kāzu modes salons
Šī ir Tava diena un tik ilgi gaidītais mirklis. Spāņu modes nams piedāvā Tev kvalitāti un dizainu – lai Tava kāzu kleita padarītu Tevi par tādu līgavu, kāda vienmēr esi sapņojusi būt!
Kristaps Hercs, kāzu fotogrāfs
Labprāt satikšos uz kafijas tasi, lai iepazītos tuvāk pirms kāzu dienas. Būšu pagodināts fotogrāfēt tieši Jūsu kāzu dienā.
Meža Salas, atpūtas komplekss, kāzu svinību vieta Limbažu pusē
Atpūtas komplekss „Meža Salas” Kāzu svinībām piedāvā svinību zāli viesu namā (līdz 60 personām), svinību telti 100m2 ar deju grīdas platību 200m2 (līdz 150 personām), vietas laulību ceremonijai.
Valters & Valters, kāzu muzikanti
Vēlaties kāzas, kurās par mūziku un dejām priecāsies gan jaunais pāris, gan visi kāzu viesi? Tad droši zvaniet grupai „Valters&Valters”!
Smalkais Stils, pasākumu inventāra nomas aģentūra, kāzu inventāra noma
Skaistiem svētkiem piedāvājam visa veida kāzu/pasākumu inventāra nomu - no auduma salvetēm līdz galdiem, krēsliem un transporta un dekorēšanas pakalpojumiem.
Gredzenu spilventiņi (Linenquality), kāzu aksesuāri, gredzenu spilventiņi ceremonijai
Mani sauc Vija. Veidoju dažādu krāsu un dizainu gredzenu spilventiņus kāzu ceremonijām. Spilventiņu dekorēšanai izmantoju mežģīnes, organzas lentas, pērlītes un lentītes, pie kurām var piestiprināt laulību gredzenus.
Krimuldas Ilze, kāzu un banketu galdu klāšana un apkalpošana
Mūsu uzņēmums piedāvā Jums un Jūsu viesiem lieliskus galda klājumus ar tikpat lieliskiem ēdieniem. Mums ir plaša pieredze galdu klāšanā lielākajās Rīgas un Latvijas viesību zālēs, viesu namos, viesnīcās, kultūras namos, privātajās un citās sabiedriskās vietās. Klājam galdus ne tikai telpās.
Krimulda, svinību nams
Laipni gaidīti mūsu viesu namā, kur piedāvājam zāles ar parketa grīdu un estrādes tipa skatuvi svinībām līdz 120 personām. Pēc lielākām svinībām ir iespēja pārnakšņot līdz 100 personām.
Jolanta Salaka, līgavu frizūras, grims, izbraucu pie klienta
Katra sieviete savā kāzu dienā vēlas justies un izskatīties visskaistākā. Lai kāzas izdotos, svarīgs ir katrs sīkums. Piedāvāju līgavai izveidot kāzu frizūru un grimu, kurš būs piemērots tieši Tev, kā arī saskaņots ar kāzu kleitu un kopējo stilu.
Andavella, kāzu banketi restorāna telpās un izbraukumos
Tā kā atrodamies blakus Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļai Rūpniecības ielā, tad piedāvājam pēc jūsu laulību ceremonijas uzklāt šampanieša galdu gan dzimtsarakstu nodaļas teritorijā (vai citā jūsu izvēlētā vietā), gan arī mūsu mājīgajās telpās.
Ivo Lorencs, kāzu dīdžejs
Dīdžejs ar divdesmit gadu stāžu uz skatuves, vairāku simtu pasākumu bagāžu, no kuriem vismaz puse – kāzas, 12 gadu pieredzi darbā Eiropas Hitu Radio piedāvā profesionālus DJ pakalpojumus kāziniekiem.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami