Piektdiena, 30. janvāris
Vārda dienas: Pārsla, Tīna, Valentīna

Reģistrēties

Izvēlies!

La Novia Couture, kāzu salons
"La Novia Couture" ir spāņu zīmola, visu līgavu sapņa, ROSA CLARA GROUP oficiālais tirdzniecības pārstāvis Baltijas valstīs. ROSA CLARA GROUP ietilpst 7 zīmoli: Rosa Clara, Two By Rosa Clara, Soft By Rosa Clara, Aire Barcelona, Alma Novia, Luna Novias un Adriana Alier.
Pērle, kāzu salons
Mūsu partneri, kāzu tērpu ražotāji, uzskata, ka panākumu atslēga slēpjas produkcijas augstajā kvalitātē. Līgavas dod priekšroku mūsu pieguļošajiem tērpiem to oriģnālā dizaina un cenas dēļ.
Art Mode, kāzu kleitu dizaina studija
Kāzu kleitu dizaina studija Art Mode palīdzēs īstenot jūsu sapni, izcelt jūsu individualitāti un būt vislabākajai Jūsu Kāzu Dienā! Mūsu kleitā būsiet neatkārtojama un apstiprināsiet mūsu zīmola filozofiju, ka mode var būt arī māksla!
Bebru Nams, kāzu svinību vieta Daugavas krastā, 30 km no Rīgas
Viesu māja "Bebru nams" ir kāzu svinību vieta Ķekavas novadā Daugavas krastā, kas rīko vienas kāzu svinības katru nedēļas nogali, līdz ar to kāzas var ieplānot pamatīgas un nesteidzīgas.
Genovefa, koka kuteris Lielvārdē
Izbraucieni ar koka kuģīti "Genovefa" skaistu mirkļu baudīšanai Jūsu kāzu dienā. Uz "Genovefas" klāja kopā ar kapteini ērti jutīsies 8 pasažieri.
Trīssaliņas, romantiska kāzu svinību vieta, kāzu nakts uz salas
„Trīssaliņas” ir klusa un lieliska vieta skaistām un romantiskām kāzām, un, kā jau noprotat pēc mūsu nosaukuma, dīķī ir trīs salas, uz vienas no kurām atrodas Jaunlaulāto namiņš!
Oskars Briedis, kāzu fotogrāfs
Kāzas fotografēju reportāžas stilā, neiejaucoties notikumu gaitā un tajā pašā laikā nepalaižot garām nevienu notikumu un detaļu. Dienas gaitā arī izveidoju skaistus jaunā pāra un citu viņu draugu un viesu portretus.
Kristians Bērents, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfija ir kā sastindzis mirklis, kas nekad vairs neatgriezīsies. To ieraudzīt un iemūžināt ir, iespējams, viena no maģiskākajām lietām uz šīs saules.
Gatis Šļūka, karikatūru zīmēšana
Zīmēju karikatūras pēc individuāla pasūtījuma. Ja ir konkrēta ideja ko un kā vēlaties attēlot karikatūrā, tad zīmēju tieši tā kā vēlaties, ja konkrētas idejas nav (kā visbiežāk notiek), tad pēc zīmējamo personu apraksta pats izveidoju karikatūras sižetu.
Very Good Event, kāzu noformēšana ar ziediem, audumiem un aksesuāriem
Piedāvājam stilīgu telpu noformēšanu ar izmeklētiem audumiem, ziediem un aksesuāriem. Mēs izstrādāsim Jums ORIĢINĀLU DIZAINU, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un atvēlēto budžetu!
Pīnija, ziedu salons, kāzu floristika Liepājā
Profesionāli, ar mīlestību pret ziediem, ar prieku un pozitīvām domām tiek realizēts katrs pušķis, katrs auto dekors, katrs kāzu floristikas pasūtījums.
Bubble Clouds, lidojošie mākoņi visdažādākajās formās
Bubble Clouds – lidojošie mākoņi visdažādākajās formās. Izvēlieties kādu no jau piedāvātajiem simboliem vai arī izveidojiet savu, pilnīgi unikālu kāzu simbolu - viss ir iespējams, lai jūs to atcerētos arī savās Zelta kāzās!
Ireneta, kāzu salons
Jūsu izvēlei salonā uz vietas vienmēr būs pieejami vairāk kā 250 kleitu modeļi. Visu veidu variācijās no baltās līdz šampanieša krāsai, bet varbūt ko drosmīgāku no varavīksnes gammas?
Oāze, viesu nams un pirts
Piedāvājam patīkamu atpūtu un klājam galdus līdz 80 cilvēkiem un gultasvietas līdz 50 cilvēkiem.
Vladislavs Čistjakovs, saderināšanās un laulību gredzeni
Saderināšanās un laulību gredzenu, kā arī citu juvelierizstrādājumu dizaina izstrāde un izgatavošana pēc klienta individuāla pasūtījuma. 100% roku darbs.
Ginta Pļaviņa, kāzu un citu pasākumu rīkotāja un vadītāja
Ginta Pļaviņa organizē un vada kāzas un citus svinīgus pasākumus latviešu, krievu un angļu valodā. Pilns svinību pakalpojumu klāsts – mākslinieki, mūziķi, DJ, dejotāji, parodisti, foto un video pakalpojumi, tehniskais nodrošinājums – skaņa un gaisma, salūts, transports utt.
Agris Kramiņš, juvelieris, laulību un saderināšanās gredzeni
Darbnīcā var apskatīt visu Latvijas novadu arheoloģisko un etnogrāfisko gredzenu kolekciju un izvēlēties sev atbilstošo gredzena paraugu. Radot savu gredzenu, var izmantot jau esošos paraugus vai savas vēlmes un idejas, ņemot vērā gredzena vēlamo izskatu, praktisko lietojumu, materiāla izvēli un cenu.
Bertini, kāzu kleitu salons
Kāzu salons „Bertini” palīdzēs jums kļūt par skaistuma iemiesojumu, jo līgavas kleita ir patiess mīlestības, izsmalcinātības un grācijas simbols, iespējams tieši pie mums jūs atradīsiet savu sapņu kāzu kleitu.
Azerbaidžāna, restorāns, kāzu svinību vieta netālu no Rīgas
Lieliska vieta lielu un mazu kāzu svinību organizēšanai. Netālu no pilsētas gleznainā vietā pie ezera. "Azerbaidžāna" - garšīgi kā mājās!
Mercedes W115, skaists auto kāzu dienai
Skaists auto Jūsu īpašajai dienai! Izmaksas 200€ dienā. Cenā ietilpst šofera pakalpojumi (iespējams arī bez).
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 9 reģistrētie lietotāji: 3 paslēpušies, 6 redzami : Precos.lv, emaem, Tamija88, Linda&Ints, Arfa, Lovely Bridal