Trešdiena, 26. novembris
Vārda dienas: Konrāds, Sebastians

Reģistrēties

Izvēlies!

Burtakas, kāzu svinību vieta Straupē
Brīnumjauka vieta tikai 65km no Rīgas, Valmieras virzienā. Piedāvājam dažāda veida telpas kāzu svinībām līdz 70 personām.
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra, laulību ceremonijas rīkošana un noformēšana
Lai Jūsu kāzu diena mirdzētu kā kristāla notikums, mēs piedāvājam pilnībā parūpēties par laulību ceremoniju, arī par svinībām brīvā dabā.
BANGERT'S, restorāns pie Ventas rumbas
Restorāns aicina pie sevis jaunlaulātos, piedāvājot elegantu un mājīgu interjeru vienlaicīgi. Piemērota vieta gan nelielām svinībām ģimenes lokā, gan jautrai ballītei atraktīvu draugu lokā.
Fantastic Four, stīgu kvartets
Stīgu kvartetā Fantastic Four ir apvienojušies četri atraktīvi mūziķi no Latvijas Nacionālā Simfoniskā Orķestra un kamerorķestra Sinfonietta Riga. Mūsu repertuārā ir gan džeza, gan klasiskā mūzika, gan popmūzika, kā arī spēlējam skaņdarbus pēc pasūtījuma.
BANGERT'S, restorāns pie Ventas rumbas
Restorāns aicina pie sevis jaunlaulātos, piedāvājot elegantu un mājīgu interjeru vienlaicīgi. Piemērota vieta gan nelielām svinībām ģimenes lokā, gan jautrai ballītei atraktīvu draugu lokā.
Klidziņa, kāzu svinību vieta Skrīveru novadā
Bistro/restorāns/banketu zāle „Klidziņa” atrodas Skrīveros, Daugavas krastā un piedāvā plašas telpas svinībām – kāzās varam uzņemt līdz 120 personām!
Baltakmeņu muiža, viesu nams
Viesu nams "Baltakmeņu muiža" atrodas klusā ainaviskā vietā divu dīķu ielokā ar apzaļumotu apkārtni dažādām aktivitātēm, jauku lapeni dīķa krastā. Spējam uzņemt līdz pat 60 personām.
Caramel Events Riga, pilna servisa kāzu aģentūra
Organizēsim jūsu kāzas no A līdz Z, sākot no koncepta radīšanas, svinību vietas atrašanas un beidzot ar pašas kāzu dienas pilnu koordinēšanu.
Laimes ligzda, viesību nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Jūs un Jūsu viesi būsiet laimīgi, ja svinēsiet savas kāzas Laimes Ligzdā!
Timils, kāzu kleitu un vakartērpu salons
Mūsu kolekcijā ir vairāk nekā 1000 greznu kāzu tērpu - gan klasiski, gan mūsdienīgi, kas darināti pēc pēdējām modes tendencēm. Visu šo satriecošo tērpu dizainere ir Oksana Mukha.
Baltic Wedding, kāzu filmu studija
Kāzu filmu studija Baltic Wedding piedāvā: kāzu videofilmēšanu un montāžu, kāzu foto pakalpojumus, aero video un foto.
Mazā Parīze, kāzu ateljē - veikals, kāzu kleitu, vakarkleitu, aksesuāru šūšana un labošana
„Mazā Parīze” - tas ir šūšanas ateljē, kurš specializējas tieši kāzu kleitu šūšanā. Mēs pielāgojam un pāršujam arī citur iegādātas kleitas un apģērbus. Strādājam tikai pēc pieraksta.
Altia Latvia, izcils alkohola piedāvājums par izcilām cenām
Altia Latvia jau kopš 1996. gada ir viens no lielākajiem un stabilākajiem spēlētajiem alkohola vairumtirdzniecībā Latvijā! Šobrīd arī Tev ir lieliska iespēja iegādāties alkoholiskos dzērienus savām svinībām par vairumtirdzniecības cenām!
Dizaina Fabrika, kāzu dekorācijas
Unikāla pieeja kāzu ceremonijas vietas dekoriem, galdu noformējumam, telpas dizainam, kā arī kāzu inventāra noma.
Skultes muiža, kāzu svinību un laulību ceremoniju vieta
Viesu nams „Skultes muiža” ir ideāla vieta atpūtai ar ģimeni, mīļoto cilvēku, kā arī kāzu, sporta svētku, semināru un citu pasākumu rīkošanai. Senās muižas ēka ar gleznaino parku vedina uz romantiku. Tuvumā esošā jūra ļauj padarīt krāsaināku pasākuma gaisotni. Varam uzņemt līdz 100 viesiem. Būsiet vienmēr laipni gaidīti!
VISS Jums, materiāli telpu un dāvanu noformēšanai
Lieliska iepirkšanās vieta vedējiem un kāzu rīkotājiem. Daudz un dažādas lietas telpu noformēšanai, dāvanu un ziedu iesaiņošanai, dekoratīvās sveces, mākslīgie un sausie ziedi, lentas un daudz citu sīkumu.
Bruņinieku muiža, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Rīgas
Viesu nams "Bruņinieku muiža", 3 km no Rīgas, piedāvā Jums banketu zāli 70 cilvēkiem, pirti, karaoke, biljardu, 11 mājīgas istabas un dīķi. Ļoti skaista vieta, izolēta ar žogu, ideāli piemērota apūtai un kāzu svinībām.
Inga Gedoviusa, makeup un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Mani vienmēr ir uzrunājis cilvēka skaistums. Skaisti cilvēki. Skaistas sejas. Tādēļ esmu sevi pilnveidojusi skaistumkopšanas jomā un vēlos sniegt savas prasmes Tev, lai padarītu Tavu kāzu dienu skaistuma pilnu.
Aina, ziedu salons, kāzu floristikas meistari
...ar sajūtām, ar pacietību, ar atdevi, ar mīlestību pret ziediem, ar prieku, ar pozitīvām domām, ar profesionalitāti... Tieši tā tiks veidots un uzburts Jūsu līgavas pušķis un citi kāzu noformējumi mūsu rokās!
Johnny and Kalns (Johnny Band), muzikanti jautrām kāzām
Mūsu repertuārs ir ļoti plašs un jau vairākus gadus priecē cilvēkus gan Latvijā, gan ārpus tās. Mums muzicējot, pats svarīgākais ir kvalitāte un tas, lai klients būtu laimīgs un apmierināts. Muzicējam jebkuru veidu pasākumos - kāzās, dzimšanas dienās utt.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : Precos.lv, Kristīīne13