Svētdiena, 01. marts
Vārda dienas: Ilgvars, Ivars

Reģistrēties

Izvēlies!

Kāli, viesu nams
Piedāvājām telpas banketiem un svinībām. Viesiem ir pieejamas divas ēkas - Mazā pirts un Lielā pirts. Klājam svētku galdus. Iespēja pamakšķerēt un vizināties ar laivu.
Andra Jurēvica, gaumīgi veidoti kāzu ielūgumi un galda kartes
Piedāvāju izgatavot gaumīgi noformētus kāzu ielūgumus un galda kartes atbilstoši jūsu izvēlētajam svinību formātam, tematikai un krāsu gammai.
Vidzemes pērle, viesību māja
Laipni aicināti nosvinēt savas kāzu svinības vai kāzu jubileju pavisam jaunā kāzu svinību vietā "Vidzemes pērle"!
Ziedu bode, līgavu pušķi, telpu noformējums un cita kāzu floristika
Ziedu bodes komandā strādā floristi ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi pasākumu noformēšanā un ziedu kompozīciju veidošanā. Ar ziedu palīdzību Mēs padarīsim Jūsu svētkus košākus, skaistākus un atmiņā paliekošākus.
KOKOS, kāzu uzvalki, mūsdienīgi apģērbi vīriešiem
Sieviešu, vīriešu apgērbu un aksesuāru veikals KOKOS piedāvā stilīgus un mūsdienīgus apģērbus no vadošajiem pasaules dizaineriem par pieejamām cenām. Mēs atrodamies pašā Rīgas sirdī – F.Sadovņikova ielā 39.
Artūrs Kapša, kāzu fotogrāfs
Iemūžinu svarīgākos dzīves mirkļus!
Ungurmuiža, vieta kāzām netālu no Cēsīm
Ungurmuiža - tā ir gandrīz 300 gadu vēsture, tas ir harmonisks koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, ko 1732. gadā cēlis Krievijas cara Pētera I ģenerālleitants brīvkungs Baltazars fon Kampenhauzens.
SOLA CAFASSO, kāzu tērpu un vakarkleitu salons
SOLA CAFASSO piedāvā izsmalcinātas un kvalitatīvas kāzu kleitas, kas liks iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Askētiskas un izsmalicinātas, klasiskas un ekstravagantas – tādas ir SOLA CAFASSO kleitas – katrai gaumei un maciņam.
Jānis Liflands, fotogrāfs
Pirms kāzām vienmēr man ir satraukums, pēc kāzām vienmēr man ir laba padarīta darba sajūta un prieks. Piepildiet manu vasaru ar satraukumu, kas vainagojas ar jūsu prieku.
GAZ 24 (Voldzīte)
GAZ 24 (Voldzītes) noma dažādiem pasākumiem.
Allas un Vinetas Kārumlāde, kāzu tortes un kūkas Cēsīs
Allas un Vinetas Kārumlādē konditores izsapņos kāzu kārumiņus kopā ar Jums. Šeit var atrast interesantus, saldus risinājumus dažādiem svētkiem, bērnu ballītēm, ikdienai, kā arī oriģinālas saldas dāvaniņas Jums un Jūsu draugiem.
Andrejs Rutkovskis, visa veida gravējumi, roku darbs
Piedāvāju plašas iespējas padarīt Jūsu lietas un dāvanas īpašas un neatkārtojamas! Gravēju visdažādākos materiālos un priekšmetos: dažādos metālos, stiklā, porcelānā, pulksteņos, karotēs, pildspalvās, šķiltavās, rotaslietās u.tml.
Retro Garage, klasiskas Retro automašīnas Jūsu kāzu dienai
Klasiskas automašīnas - svinīgākajiem Jūsu dzīves mirkļiem. Skaisti automašīnu modeļi - brīnišķīgām fotosesijām. Lieli un ērti dīvānsēdekļi - Jūsu komfortam. Kārtīgi un uzmanīgi auto vadītāji - Jūsu drošībai. Īpaša diena - īpaša attieksme.
Alekss Hercbergs, kāzu un pasākumu dīdžejs
Profesionāls kāzu dīdžejs Alekss Hercbergs piedāvā Jums Dj, apskaņošanas un gaismošanas pakalpojumus, gaismas efektus… visu, lai Jūsu kāzu svinību ballīte paliktu atmiņā uz visu mūžu! Šovasar īpašais piedāvājums tiem, kas pasūta pilnu dj pakalpojumu un apskaņošanas komplektu: kāzu dāvana no manis – karaoke bez maksas!
Aļņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
Viesu Nams „Aļņi” piedāvā: Viesu māju ar banketu zāli svinībām un semināriem līdz 40 personām. 3 trīsvietīgiem numuriem un 1 divvietīgu numuru un atpūtas telpu, numuru jaunlaulātajiem, pirti un lauku SPA.
Perfetto, kāzu aksesuāri un atribūtika
Balti lietussargi un saulessargi, kājas mežģīnes, matu rotājumi, apmetņi, puskažoki, bolero, gredzenu spilventiņi, galda dekori, krēslu pārvalki, mičošanas piederumi, albūmi un viesu grāmatas, pūra lādes, pastkastītes, guldināšanas piederumi un citas lietas pēc individuāla pasūtījuma.
Romualds Ignatjevs, kāzu fotogrāfs
Fotografēju kāzas, sākot ar līgavas gatavošanos un beidzot ar mičošanu un tortes pasniegšanu. Kāzas fotografēju reportāžas stilā, notverot „īstos” mirkļus - emocijas, notikumus un detaļas! Brīvie datumi: 11.augusts, kā arī vēl ir brīvi daži datumi septembrī un oktobrī.
Ansis, ziedu salons
Līgavu pušķi, piespraudes un matu rotas, kāzu auto dekori.
Allas Avtaikinas kāzu kleitu veikals – ateljē, komisijas veikals, šūšana, remonts un noma
Kāzas, svinības, balle, izlaidums, uzstāšanās – mans mērķis ir par saprātīgām cenām palīdzēt Jums izskatīties neatvairāmi jebkurā dzīves situācijā. Visus manus darbus, tai skaitā aksesuārus, piedāvājam arī iznomāt par īpaši izdevīgām cenām.
Pērle, kāzu salons
Mūsu partneri, kāzu tērpu ražotāji, uzskata, ka panākumu atslēga slēpjas produkcijas augstajā kvalitātē. Līgavas dod priekšroku mūsu pieguļošajiem tērpiem to oriģnālā dizaina un cenas dēļ.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami