Ceturtdiena, 30. oktobris
Vārda dienas: Adīna, Nadežda, Nadīna, Ulla

Reģistrēties

Izvēlies!

Myosotis, kāzu kleitas no Francijas
MYOSOTIS ir oficiālais franču kolekciju pārstāvis Latvijā. Lai kāda būtu Jūsu izvēle, neaizmirstiet, ka mūsu kolekcijas galvenā rota esat tieši Jūs pati...
Hotel Tigra, kāzu galdu klāšana viesnīcas "Tigra" restorānā "Eifrata"
Restorāna “Eifrata” šefpavārs un profesionālie viesmīļi parūpēsies, lai svinību galds ir bagātīgi klāts ar jūsu izvēlētajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī ikviena viesa vēlmes tiktu pilnībā izpildītas.
KID* restorāns, kāzu galdu klāšana izbraukumos
KID* restorāni organizē kāzu galdus no skaistām vakariņām jūsu ģimenes lokā līdz greznām un lielām kāzām trīs dienu garumā. Papildus varam nodrošināt arī tehnisko aprīkojumu - galdus, krēslus, gaismas u.c. nepieciešamas lietas.
Mauriņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
„Mauriņi” – speciāls kāzu piedāvājums, kas izstrādāts kopā ar Allažu pagasta speciālistiem. Godavārti, mičošana, „čigāni” - teātra un ansambļa izpildījumā. Bagātīgs un skaisti noformēts galds ar lauku delikatesēm. Iespējas ir neierobežotas, atliek tikai izvēlēties!
GAZ 24 (Voldzīte)
GAZ 24 (Voldzītes) noma dažādiem pasākumiem.
ALEXVIDEO, kāzu filmēšana un video montāža
Alex Video – tā ir profesionāla kāzu, dzimšanas dienu, kooperatīvo pasākumu, bērnu svētku un citu pasākumu filmēšana. Strādājam jau kopš 2004. gada. Piedāvājam filmēšanu arī ar divām kamerām un filmas montāžu.
Cēsu pils, laulību ceremoniju vieta
Cēsu pils aicina rīkot laulību ceremoniju Jaunās pils Lielajā salonā vai pils dārzā. Varam ieteikt pārbaudītus cienasta sarūpētājus vai papildināt pasākumu ar kādu no mūsu programmām.
Garden Hotel, pilsētas komforta un dabas burvības apvienojums Latgalē
Pilsētas komforts un dabas burvība vienuviet - labākā viesnīca Latgalē! Lieliska vieta atpūtai dabā un svinību rīkošanai.
Party Photo Box, jautra un atraktīva fotografēšanās kāzu dienā
Vēlies pārsteigt un iepriecināt savus viesus ar ko orģinālu un vēl nebijušu?! Party Photo Box ir tieši tas, kas vajadzīgs!
Perfetto, kāzu aksesuāri un atribūtika
Balti lietussargi un saulessargi, kājas mežģīnes, matu rotājumi, apmetņi, puskažoki, bolero, gredzenu spilventiņi, galda dekori, krēslu pārvalki, mičošanas piederumi, albūmi un viesu grāmatas, pūra lādes, pastkastītes, guldināšanas piederumi un citas lietas pēc individuāla pasūtījuma.
Ezernieki, viesu nams, kāzu svinību vieta Lubānas novadā
Viesu nams „Ezernieki” ir kā radīts Jūsu kāzu norisei. Kaut arī mūsu skaistais guļbūves nams darbojas vien dažus gadus, ar katru vasaru uzņemam arvien vairāk kāzinieku, šķiet, šovasar būs līdzšinējais rekords nosvinēto kāzu ziņā!
Radošā darbnīca Pļava, svētku noformēšana, kāzu floristika un dekori, radošās darbnīcas
Kāzu un svētku radošās idejas un realizācija – ielūgumi, floristika, telpu noformējums, foto stūra izveide... līdz pat svētku tortei.
Aģentūra Non-Stop Studio, kāzu organizēšana un vadīšana
Aģentūra „Non-Stop Studio” piedāvā pakalpojumu klāstu, no kura Jūs varat izvēlēties Jums nepieciešamo – radošais noformējums, plānošana un organizēšana un/vai kāzu vadīšana.
GalleryBeNa, kāzu ielūgumi un aksesuāri. Roku darbi ar sirdi.
GalleryBeNa kāzu ielūgumi un aksesuāri Jūsu kāzām. Roku darbi ar sirdi. Vērtības: honest and quality. Vīzija: The beauty will save the world.
Ungurmuiža, vieta kāzām netālu no Cēsīm
Ungurmuiža - tā ir gandrīz 300 gadu vēsture, tas ir harmonisks koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, ko 1732. gadā cēlis Krievijas cara Pētera I ģenerālleitants brīvkungs Baltazars fon Kampenhauzens.
Annas Hotel, Design Hotel Spa Restaurant
Jūsu rīcībā kamīnzāle un restorāns Jums svarīgajiem brīžiem − svinībām, kāzām, sanāksmēm un pasākumiem ar augstākās kvalitātes tehnisko nodrošinājumu un apkalpošanu. Laipni lūdzam!
Adventure Ride, izjāde zirga pajūgā vai kamanās
Pajūgs vai kamanas kāzām, rati vai ragavas bērnu ballītēm, kā arī lieliskas fotosesijas ar zirgiem priežu mežā, pļavā, pludmalē vai gaujmalā palīdzēs veidot Jūsu īpašo pasākumu vēl īpašāku.
Skrīveru saldumi, ekskursiju programma “Mans Saldumiņš”
Programma Jaunlaulātajiem un kāzu viesiem. Skrīveru saldumi aicina Kāzu dienā nobaudīt saldu piedzīvojumu mūsu Saldumu darbnīcā! Programmas ilgums – 30 min – 1 stunda.
Agris Enkuzens, laulību gredzeni ar pēcapmaksu
Juvelieris un gravieris Agris Enkuzens izgatavo laulību gredzenus ar pēcapmaksu un veic gravēšanas pakalpojumus arī citām kāzām nepieciešamām lietām - glāzēm, suvenīriem, dāvanām.
Jaundzērvītes, kāzu svinību vieta Valmieras pusē
Viesu nams ir kā radīts kāzu, banketu un dažādu citu svētku svinēšanai. Tam paredzēta zāle, kurā omulīgi jutīsies 30 līdz 100 personas. Piedāvājam arī pirtiņu, svinību ēdienkarti un dzīvo mūziku!
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 0 redzami :