Ceturtdiena, 28. augusts
Vārda dienas: Auguste, Guste

Reģistrēties

Izvēlies!

Dabaicēni, skaista un netradicionāla kāzu vieta Dobelē
Ja vēlaties atpūsties no pilsētas kņadas un trokšņiem, izbaudīt klusumu un dabu, laipni aicināti viesoties pie mums, Dabaicēnos.
TELTIS.LV, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Event Empire, kāzu rīkotāji un vadītāji
Svētku organizēšana ir mūsu iemīļotais ikdienas darbs. Uzticiet mums savas pirmskāzu rūpes un veltiet brīvo laiku viens otram, gaidot savu Lielo dienu kopā!
Santa, kāzu salons Viļņā
Kāzu salons "Santa" Lietuvā sadarbojas tikai ar atzītākajiem un slavenākajiem kāzu kleitu zīmoliem kā Maggie Sottero, Novia Dart, San Patrick, Pronovias, Tony Bowls u.c., kas pieliek visas savas pūles un talantu, lai radītu pasaules klases šedevru.
LOVELY BRIDAL BOUTIQUE, kāzu salons, kāzu kleitas par adekvātām cenām pa tiešo no ražotāja
Esi noskatījusi sev kāzu kleitu no modes žurnāla, bet neesi gatava maksāt par to milzīgu naudu? Iespējams, Tev vairs nav jāmeklē kompromiss starp savu sapni un maciņu, jo Lovely Bridal piedāvā kleitas, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm un ir par adekvātām cenām.
Linda Rūķīte, fotogrāfe
Attēliem jārada stāsts, kas arī bez vārdiem varētu atjaunot to brīnišķīgo gaisotni, kas valdīja vienā no dzīves vissvarīgākajām dienām.
TELTIS.LV, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Lācītes, atpūtas parks, kāzu svinību vieta Gaujas krastā
Pa ceļam no Smiltenes līdz Gulbenei, 140 km no Rīgas, gleznainā vietā Gaujas krastā atrodas atpūtas parks "Lācītes". Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai kāzas, atpūta ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem Jums paliktu atmiņā un gribētos atgriezties vēl un vēl!
Party Photo Box, jautra un atraktīva filmēšanās un fotografēšanās kāzu dienā
Vēlies pārsteigt un iepriecināt savus viesus ar ko orģinālu un vēl nebijušu?! Party Photo Box ir tieši tas, kas vajadzīgs!
Fono, muzikālā apvienība
Muzikālā apvienība “Fono” nodrošinās jums patīkamu atpūtu un izklaidi kāzās, koorporatīvos pasākumos un citās ballēs.
Silva, kāzu tortes
Mūsu konditori piedāvā tortes Jūsu kāzām no klasikas līdz ekstravagancei: kāzu tortes, kliņģeri, sālsmaize vecākiem, tortes no mazām kūciņām.
Annas, viesību un atpūtas māja
Viesību un atpūtas māja „Annas” atrodas klusā ainaviskā vietā Ādažos, liela dīķa ielokā ar plašu apzaļumotu apkārtni, dažādām aktivitātēm, jauku lapeni pašā dīķa krastā un laiviņu izbraucieniem pa to.
Copes, viesu nams
Telpas svinībām līdz 100 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 60 personām, vieta sporta spēlēm, pirts, baseins, ēdināšanas pakalpojumi, makšķerēšanas iespējas.
GalleryBeNa, kāzu ielūgumi un aksesuāri. Roku darbi ar sirdi.
GalleryBeNa kāzu ielūgumi un aksesuāri Jūsu kāzām. Roku darbi ar sirdi. Vērtības: honest and quality. Vīzija: The beauty will save the world.
Niks Zvaigzne, kāzu vadītājs
Niks Zvaigzne, kāzu un pasākumu vadītājs: "Mana panākuma atslēga – izdzīvot Jūsu svarīgo notikumu kā savējo, tādejādi izejot cauri visam emociju virpulim kopā ar Jums un gūt abpusēju gandarījumu!"
Saiva Liepiņa, kāzu fotogrāfe
Piedāvāju iemūžināt jūsu kāzu dienas skaistākos mirkļus. Šie mirkļi veido stāstu par jūsu īpašo dienu, kurš saglabāsies fotogrāfijās kā spilgtas, nezūdošas atmiņas...
Magic Dance Studio, kāzu valsis, jaunlaulāto pirmā deja
Mūsu profesionālie un pieredzes bagātie pedagogi palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūziku, sagatavot tradicionālu kāzu dejas priekšnesumu vai iestudēt īpašu dejas horeogrāfiju pēc jaunā pāra iniciatīvas un vēlmēm.
Kārumnieki, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Siguldas centra
Mājīgas telpas kāzu svinībām un citiem svētkiem. Piedāvājam nopērties slapjajā pirtī un relaksēties karstā āra kublā. Ja būsiet divatā, varēsiet baudīt neaizmirstamu vakaru jaukajā kamīnzālē un džakuzi.
Liel-Kaibēni, viesu nams
Lielkaibēni ir kāzām radīts viesunams Vidzemes skaistākajā vietā - Vecpiebalgā. Jūsu svinībām piedāvājam 2 kamīnzāles, lielākajā no tām ap galdu varam ērti izvietot līdz 70 svinētājiem. Viesu namam ir ērta izeja uz dīķi ar laipu, kā arī lapenīti, kas viegli pielāgojama mičošanai.
Agris Bušs (DJ Bush), kāzu dīdžejs un vadītājs
Sveicieni visiem tiem, kuri ir sākuši meklēt mūziku un izklaidi kāzu dienai! Es, Agris Bušs, esmu noorganizējis vairāk nekā 50 kāzu dienas, esot kopā ar jaunlaulātajiem ne tikai kā kāzu dīdžejs, bet arī kā nozīmīgā pasākuma vadītājs.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami