Ceturtdiena, 31. jūlijs
Vārda dienas: Angelika, Anhelita, Ruta, Rūta, Sigita

Reģistrēties

Izvēlies!

Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu ielūgumi, galda kartes u.c. dekori
Jahta "Valis", romantiski izbraucieni un relaksācija uz ūdens
Piedāvājam kruīzu ar jahtu "Valis" pa sudrabainajiem Baltijas jūras viļņiem - romantiska atpūta jaunlaulātajiem kāzu dienā, pirms vai pēc kāzu svinībām ļaujoties patīkamai relaksācijai uz ūdens.
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu noformēšana un floristika, inventāra noma
Mazmežotnes muiža, kāzu svinību vieta
Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža, kuras vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu no 19. gadsimta.
Jaun-Ieviņas, viesu nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Esi lapni gaidīts viesu namā Jaun-Ieviņas! Svini savu nozīmīgāko dzīves mirkli - kāzas - pie mums - skaistā viesu namā dīķa krastā.
Līcīši, dabas relaksācijas un kāzu svinību komplekss Ķeguma novadā
Priecāsimies, ja savas dzīves skaistākajiem svētkiem izvēlēsieties mūsu Dabas relaksācijas un svinību kompleksu "Līcīši", un strādāsim, lai Jūsu svētki būti tādi, kādus esat iecerējuši!
DJ BRUMO (Ainārs Brumermanis), kāzu dīdžejs
Fonotēkas krājumi man ir ļoti plaši tāpēc vienmēr izdosies atrast optimālāko variantu vai kompromisu. Līdz šim manos pasākumos nav bijis garlaicīgi nevienai vecuma paaudzei, kā teica vienā labā padomju laiku filmā „Tancujut vse„ !
Dekonoma, dekorāciju noma laulību ceremonijām un kāzām
Dekorācijas kāzām un kāzu ceremonijas vietas noformēšana jebkurā vietā, romantisko brīžu noformēšana, kolonnas, arkas un dekoratīvie ziedi, LOVE burti, laternas, fotosienas, kā arī citas dekorācijas Jūsu svinībām.
NIKI, atpūtas komplekss, kāzu svinību vieta Garkalnes novadā
Atpūtas komplekss "NIKI" piedāvā iespēju ne tikai apmeklēt pirti un pasēdēt jaukajā skulptūru dārzā upītes krastā, baudot tuvējā priežu meža atsvaidzinošo klātbūtni, bet arī rīkot kāzas un citas svinības.
Sea Ray Sundancer 260, ātrgaitas kruīza kuteris, romantisks izbrauciens pa upi vai jūru
Piedāvājam doties braucienā ar ātrgaitas kruīza kuteri Sea Ray Sundancer 260 pa galvenajām Latvijas ūdens artērijām – Daugavu, Lielupi, Buļļupi – kur paveras reti Rīgas un Jūrmalas skati, kurus nav iespējams redzēt citviet.
CoCo, kvalitatīva mūzika kāzās un saviesīgos pasākumos
Grupa CoCo (ex.Galdi) ir profesionālu, izglītotu mūziķu apvienība, kas izpilda augstas kvalitātes dzīvo mūziku visdažādākajos saviesīgos pasākumos.
Furšets, kāzu galdu klāšana
Mēs piedāvājam kāzu galda klāšanu gan sava uzņēmuma viesmīlīgajās telpās Siguldā, gan jebkurā Jūsu izvēlētajā vietā un laikā - ar pilnu vai daļēju viesu apkalpošanu. Katram pasūtījumam piedāvājam individuālu ēdienkarti.
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra
Kāzu aģentūra CRYSTAL EVENTS ar īpašo attieksmi pārvērtīs jūsu kāzu dienu par brīnumainu kristāla notikumu...
Ozolciems, ziedu salons
Pušķi vecākiem, līgavas pušķi, ziedi matiem, pušķis „dubultnieks” mešanai, piespraudes, rokassprādzes no ziediem, ziedlapiņu grozs, apsveikuma pušķi, vienkārši ziedi, auto noformējums, baznīcu un kāzu nama dekorēšana, dažādas vītnes, kāzu vārti.
Ungurmuiža, laulību ceremoniju vieta
Kungu mājas svinību zāle, terase vai muižas parks ir lieliska vieta skaistākajiem dzīves mirkļiem - kāzu svinībām un laulību ceremonijām.
Dzērienu fabrika, dzērieni kāzām un ballītēm
Dzērienu fabrika ir veikals, kas parūpēsies par kāzu un citu svētku dzērienu klāstu, lai Jūsu ziņā paliktu pašu svētku baudīšana! Veikala sortimentā ir plašs alkoholisko dzērienu sortiments no visas pasaules.
Copes, viesu nams
Telpas svinībām līdz 100 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 60 personām, vieta sporta spēlēm, pirts, baseins, ēdināšanas pakalpojumi, makšķerēšanas iespējas.
Schetelig, kāzu floristikas materiāli
Laipnas un atsaucīgas meitenes Jums palīdzēs izvēlēties kāzām nepieciešamos kāzu floristikas materiālus.
Imants Strangots, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfa pakalpojumi bez ierobežojumiem laikā un telpā. Kontaktējoties sīkāka informācija par izmaksām, laikiem un piedāvājumu.
Mazā Parīze, kāzu ateljē - veikals, kāzu kleitu, vakarkleitu, aksesuāru šūšana un labošana
„Mazā Parīze” - tas ir šūšanas ateljē, kurš specializējas tieši kāzu kleitu šūšanā. Mēs pielāgojam un pāršujam arī citur iegādātas kleitas un apģērbus. Strādājam tikai pēc pieraksta.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami