Sestdiena, 19. aprīlis
Vārda dienas: Fanija, Vēsma

Reģistrēties

Izvēlies!

San Patrick, kāzu modes salons
Šī ir Tava diena un tik ilgi gaidītais mirklis. Spāņu modes nams piedāvā Tev kvalitāti un dizainu – lai Tava kāzu kleita padarītu Tevi par tādu līgavu, kāda vienmēr esi sapņojusi būt!
Dabaicēni, skaista un netradicionāla kāzu vieta Dobelē
Ja vēlaties atpūsties no pilsētas kņadas un trokšņiem, izbaudīt klusumu un dabu, laipni aicināti viesoties pie mums, Dabaicēnos.
Brūtes, viesu tradīciju nams
Plaša viesību zāle, kurā varam uzņemt līdz 200 viesiem, kamīnzāli šaurākam viesu lokam līdz 25 viesiem, naktsmītni labiekārtotos numuriņos ar 50 guļvietām, romantiskā gaisotnē izjust vecās kaltes un ratnīcas auru, baudot Pļavas ziedu tēju un medu.
Riviera - Rīga, bižutērija un aksesuāri
Piedāvājam plašu rotājumu un aksesuāru klāstu: matu sprādzes, gumijas, stīpiņas, dekoratīvās ķemmītes, auskarus, kaklarotas, kulonus, piespraudes, aproces, matu sukas, kosmētikas somiņas, aproču pogas vīriešiem, košus rotājumus bērniem.
Vahtangs Siharulidze, kāzu foto, Love Story fotosesija
Kvalitatīvajās kāzu fotogrāfijās iemūžinātās emocijas priecēs jūs vēl ilgus gadus. Uzdāviniet sev svētkus un iespaidus, ko atcerēties mūžam!
Rāmavas (Depkina) muiža, romantiska kāzu vieta Pierīgā
Labdien, es esmu Rāmavas muiža. Mans lielākais prieks ir dāvāt brīnišķīgu noskaņu, sirds siltumu un neaizmirstamas atmiņas tiem, kuri pie manis ciemojas. Uzticiet man uzburt svētku noskaņu un uzklāt skaistu galdu Jūsu īpašajam dzīves notikumam!
Zelts.Lv, juvelierizstrādājumi, laulību gredzeni
Piedāvājam saderināšanās un laulības gredzenu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Plaša modeļu izvēle – darbnīcā ir pieejami vairāku modeļu paraugi un katalogi.
Mauriņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
„Mauriņi” – speciāls kāzu piedāvājums, kas izstrādāts kopā ar Allažu pagasta speciālistiem. Godavārti, mičošana, „čigāni” - teātra un ansambļa izpildījumā. Bagātīgs un skaisti noformēts galds ar lauku delikatesēm. Iespējas ir neierobežotas, atliek tikai izvēlēties!
Elita Vīna, Puķu Elvis, kāzu floristika, līgavu pušķi
Kopā ar savu komandu piedāvāju noformēt Jūsu kāzas. Varam parūpēties par kāzu dienas tradicionālajiem aksesuāriem - līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi un piespraudēm vedējiem, kā arī palīdzēt skaisti izdekorēt svinību telpu, baznīcu, brīvdabas uzstādījumus.
Alekss Hercbergs, kāzu un pasākumu dīdžejs
Profesionāls kāzu dīdžejs Alekss Hercbergs piedāvā Jums Dj, apskaņošanas un gaismošanas pakalpojumus, gaismas efektus… visu, lai Jūsu kāzu svinību ballīte paliktu atmiņā uz visu mūžu! Šovasar īpašais piedāvājums tiem, kas pasūta pilnu dj pakalpojumu un apskaņošanas komplektu: kāzu dāvana no manis – karaoke bez maksas!
RB Stils, kāzu ielūgumi, uzlīmes un suvenīru apdruka
Izgatavosim kāzu ielūgumus un galda kartes tieši Jums! Uzklausīsim Jūsu vēlmes un dosim padomu, ja tas būs nepieciešams. Mēģināsim kopā atrast gan vislabāko dizainisko, gan finansiālo risinājumu. Laipni gaidīti!
Aiga Garanča, kāzu ielūgumi, galda kartes, kāzu albumi
Ja Jums ir sajūta, ka vēlaties dalīties mīlestībā un izrādīt cieņu un sirsnību sev tuviem cilvēkiem, ieprieciniet viņus ar rūpīgi pagatavotiem ielūgumiem.
Lobes krogs, viesu nams
Ideāla vieta kāzu un jubileju svinībām. Jūsu svinībās piedāvājam zāli un galda klāšanu līdz 150 viesiem, pirti, kā arī relaksāciju siltā āra baļļā. Vasaras sezonā varam piedāvāt līdz 90 guļvietām. Kā arī papusdienot āra terasē.
Mežvidi, viesu nams kāzām Kurzemē
Piedāvājam plašas, ērtas un mūsdienīgas telpas ar gaumīgi latvisku interjeru.Svinību zāle līdz 100 personām. Plašajā teritorijā varēsiet gan baudīt dabu, gan veselīgi atpūsties kaimiņu un svešu acu netraucēti.
Priedes krogs, krogs, kāzu svinību vieta
Mūsu piedāvājumā: lauku atmosfēra pašā Rīgas pievārtē, kāzu galda klāšana, īpaša noskaņa simtgadīgajā kroga ēkā, Brīvdabas muzeja tradīcijas un piedāvājumi, laulības Usmas baznīcā.
Anna Galejeva, fotogrāfe
Kāzas ir tā īpašā diena, kuru gribas atcerēties visu mūžu! Fotogrāfijas - tas ir labākais veids, kā šīs atmiņas saglabāt tikpat košas un dzīvespriecīgas kā pirmajā dienā!
Triumph, veļa kāzām un ikdienai, korsetes, nakts veļa
Triumph veļu raksturo kvalitāte, modes tendences un komforts. Tā ir veļa jauniešu dzīvespriekam, sievietes briedumam un seksualitātei, sievietes gadu pieredzei un formu dažādībai. Piedāvājumā ir arī vīriešu veļa, kā arī peldkostīmi, peldbikses, mājastērpi un naktsveļa.
BETOLLI, oriģināli krekli kāzām, izveido savu kreklu pats
BETOLLI piedāvā mājas lapu, kurā pašrocīgi var uzkonstruēt un pasūtīt sev individuālu kreklu. Krekla radīšanas (konstruēšanas) procesā var izvēlēties sev atbilstošu krekla modeli, izmēru un dažādas papildu detaļas.
Ceriņu sēta, gleznaina kāzu svinību vieta netālu no Rīgas
Piedāvājam izvēlēties 2 kotedžas kāzu svinībām: 2-stāvu un 1-stāvu. Dzīvošanas cenā ir iekļauts pilns pakalpojumu klāsts: pārtika, kas pagatavota no ekoloģiski tīriem produktiem un ar mīlestību, gultasveļas maiņa, sagaidīšana un pavadīšana lidostā.
Green Island, burvīga atpūta vienīgajā peldošajā SPA centrā Latvijā
Neaizmirstamas sajūtas atpūtas kompleksā "Green Island"! Garantējam nebijušas, neaizmirstamas izjūtas, možu garu, veselību un jaunus iespaidus Latvijā vienīgajā veselības kompleksā, kas atrodas uz ūdens.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (12)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Anciite20
26.05.2012
Līgavas kleita 42 | 25.06.2012 20:40 Ziņot redakcijai
Pārdodu savu sapņu kleitiņu 42-46 izmēram,kuplu krūšu ipašniecēm derēs pilnīgi droši,Kāzās biju 5 grūtniecības mēnesī ,bet kleitas šuvums to noslēpa pilnībā. kleitas augša izšūta ar mežģīni un svarovska kristāliņiem.Līdzi došu apakšsvārkus un gredzenu spilventiņu.Cena 200 ls.Kleita šuta uz pasūtījumu ,ķīmiski iztīrīta,ir kā jauna.

lietotāja foto lietotāja foto lietotāja foto
Sindija1992
06.07.2013
| 28.06.2012 19:50 Ziņot redakcijai
Vai tiešām gribas tādu skaistumu pārdot - uzreiz jau pēc šī skaistā notikuma? :(
Anciite20
26.05.2012
| 28.06.2012 20:46 Ziņot redakcijai
Kāda jēga man viņu mājās mīcīt no viena stūra uz otru ,ja manā dzīvoklī nav vietas.Atstāju par piemiņu plīvuru un pušķis skaisti stāv.Lai kāda līgaviņa ir tik pat skaista un laimīga,kāda jēga no skapī nogrūšanas.
Mamma arī kādreiz cerēja ka varbūt es uzvilkšu viņas kleitu un glabāja,bet pēc vairāk kā 20 gadiem ,kleita sen nav modē un stāv noputējusi ,nekam nevajadzīga.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 30.06.2012 23:04 Ziņot redakcijai
Nav jau runa par to, ka meitai būtu jāvelk mātes kleita... Man, piemēram, patika uzvilkt savas mammas kāzu kleitu un pašausmināties :))) Tā jau ir ģimenes relikvija!
rutuxs
20.02.1993
| 02.07.2012 11:04 Ziņot redakcijai
Pilnīgi saprotu tēmas autori. Priekš manis tas ir tikai apģērbs, ko velk kāzu dienā. Un nekāda reklivija. Es arī netaisījos glabāt skapī. Man viss jau ir sen vai nu izmests, sagriezts vai pārdots. Es neglabāju mantas, bet atmiņas. Kas grib glabāt, lai glabā, kas grib pārdot, lai pārdot.
zuze2010
Foto
15.09.2012
| 02.07.2012 12:59 Ziņot redakcijai
galvenais pēc gadiem nenožēlot...
Anciite20
26.05.2012
| 02.07.2012 14:57 Ziņot redakcijai
Kāda jēga relikvijai ja viens viņu sagriež,ja citai meita novazā pa mājām vai dziļi skapī iegrūsta stāv.Neredzu j;egu.Labāk lai kāda meitene vēl papriecājas un uzvelk.
Mona92
Foto
18.08.2012
| 02.07.2012 17:09 Ziņot redakcijai
Pareizi nav ko glabat,es savu ar neglabasu tad man speciali jaire kada telpa :D
Anciite20
26.05.2012
| 12.08.2012 22:53 Ziņot redakcijai
paceļu tēmu ,joprojām kleitņa tirgojas.Par cenu varam parunāt ja būs pircēja.
Anciite20
26.05.2012
| 03.11.2012 15:34 Ziņot redakcijai
Kleitiņa joprojām gaida jauno saimnieci.Par cenu varam vienoties.
ingreta
| 05.01.2013 11:12 Ziņot redakcijai
Dior
Foto
| 10.01.2013 22:15 Ziņot redakcijai
Es gan pēc kāzām paturēšu savu kleitu. Jā, nevēlos dalīties tajā ar kādu citu, man taču ir uz to tiesības. Varbūt, ja kleitu pirktu, nevis šūtu, būtu citās domās, nezinu. Lai stāv gadu gadiem, tā toties būs tikai mana. :)
saulīc
Meklēju kāzu kleitu | 30.01.2013 11:54 Ziņot redakcijai
meklēju kāzu kleitu uz 38-40 izmēra....gaidu piedāvājumus!Rīgā
  • 1
  • (12)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : Taureniitis, Maarina