Svētdiena, 24. maijs
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone

Reģistrēties

Izvēlies!

Schetelig, kāzu floristikas materiāli
Laipnas un atsaucīgas meitenes Jums palīdzēs izvēlēties kāzām nepieciešamos kāzu floristikas materiālus.
Agris Bušs (DJ Bush), kāzu dīdžejs un vadītājs
Sveicieni visiem tiem, kuri ir sākuši meklēt mūziku un izklaidi kāzu dienai! Es, Agris Bušs, esmu noorganizējis vairāk nekā 50 kāzu dienas, esot kopā ar jaunlaulātajiem ne tikai kā kāzu dīdžejs, bet arī kā nozīmīgā pasākuma vadītājs.
Akurāts, pasākumu aprīkojuma serviss
"Akurāts" pasākumu aprīkojuma serviss piedāvā klientiem dažāda izmēra teltis un nojumes, kuras aprīkojam ar koka grīdu, stikla vai plastmasas sienām, kā arī ar griestu un sienu dekoru.
Aquafit studija [B R E E Z E} water movements, veselības programmas līgavai
"Aquafit studija [BREEZE} watermovements" apvieno trīs elementus savā pakalpojumā: kustība udenī, procedūras veselam ķermenim, veselīgs dzērienu bārs.
Svētku dekoru darbnīca
"Svētku dekoru darbnīca" piedāvā dekorus visdažādākajām svinībām par draudzīgām cenām. Dekorus iespējams pasūtīt arī ar indidivuālu dizainu.
Allas Avtaikinas kāzu kleitu veikals – ateljē, komisijas veikals, šūšana, remonts un noma
Kāzas, svinības, balle, izlaidums, uzstāšanās – mans mērķis ir par saprātīgām cenām palīdzēt Jums izskatīties neatvairāmi jebkurā dzīves situācijā. Visus manus darbus, tai skaitā aksesuārus, piedāvājam arī iznomāt par īpaši izdevīgām cenām.
Lūšu Drava, saldas dāvaniņas kāzu viesiem
Lūšu Drava piedāvā veselīgus un garšīgus medus produktus glītā iepakojumā, kas ar Jūsu personalizēto dizainu var kļūt par aizkustinošu, bet tajā pašā laikā arī praktisku dāvanu kāzu viesiem.
Deluxe Way, greznas kāzu dāvaniņas un saldumi
Deluxe Way piedāvā augļu torņus kāzām, krāšņus augļu pušķus dažādās toņu gammās, personalizētas mazās dāvaniņas viesiem, augļu uzkodas uz kociņa, līgavas un līgavaiņa kostīmā tērptas svaigas zemenes, īpaša dizaina svaigu augļu saldumus jebkuriem svētkiem.
Ģirts Cīrulis, juvelieris
Nesteidzīgā un ieinteresētā gaisotnē Jūs varat iepazīties ar jaunākajām juveliermākslas tendencēm pasaulē, pēc savām iespējām un gaumes pasūtīt tieši Jums radītus juvelierizstrādājumus.
Santa, kāzu salons, kāzu kleitas, aksesuāri
Profesionāli kāzu modes speciālisti un pārdevējas tērpu pielaikošanas brīdī ieteiks Jums vispiemērotākos un skaistākos kāzu tērpus kāzu salonā Santa.
Astro, trauku un svinību inventāra noma kāzām
SIA Astro ir trauku un galda piederumu vairumtirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā trauku un svinību inventāra nomu Jūsu kāzām. Mēs piedāvājam arī nogādāt iznomāto inventāru uz Jūsu svinību vietu un pēc savākt atpakaļ.
Sunny Production, kāzu un pasākumu rīkotāji un vadītāji, pilna servisa pasākumu aģentūra
Sunny Production pārvērtīs jūsu sapņus mērķos ar precīziem termiņiem!
Radošo darbu galerija, materiāli kāzu ielūgumiem, zīmogi, krāsas, zīmogu laka
Piedāvājam dažāda veida materiālus kāzu dekorāciju un ielūgumu izgatavošanai.
Svelmes, kāzu svinību vieta Ķekavas novadā
„Svelmes” atrodas ļoti tuvu Rīgai, tikai 10 minūšu braucienā no centra - Bauskas šosejas 12. kilometra malā, kāzu svinībām piedāvājot divus viesu namus – nelielām kāzām ar ietilpību līdz 25 personām un lielāku – līdz 70 personām.
Ingrida Bridal, kāzu salons un kāzu modes studija
Latviešu dizaineres Ingrīdas Vaivades kolekcijās sajūtama pasaules modes tendenču elpa, mazliet romantikas, mazliet glamūra un mazliet audumā izteiktas sapņošanas. Kāzu modes studija Ingrīda piedāvā plašu klāstu dažāda piegriezuma un stila kāzu kleitas - no klasiskā līdz modernajam, no satīna līdz zīdam.
Oksana Solnceva, īpašie kāzu ielūgumi
Kāzu ielūgums - tā ir pirmā nots, kas tiek atskaņota Jūsu svinību simfonijā. Karalisks, taisīts no smaga, eleganta papīra, vai romantisks, ar Jūsu smaidošo fotogrāfiju, - kāzu ielūgums vēl ilgi pirms pašiem svētkiem uzdod tiem toni.
Trešā brigāde, kāzu muzikantu ansamblis
Repertuārs dažādām gaumēm, spēlējam gan latviešu jaunākas un vecākas dziesmas, gan arī šo to no ārzemniekiem. Sagaidām jauno pāri ar akustisko ģitāru un saksofonu. Varam sagaidīt jauno pāri ārpus telpām.
Inese Tīkmane, kāzu video
Kvalitatīvi un radoši video risinājumi Jūsu skaistāko dzīves mirkļu iemūžināšanai. 
Profesionāla video operatora pakalpojumi kāzu filmēšanā un montāžā. Ir pieredze un izglītība.
Skrīveru saldumi, ekskursiju programma “Mans Saldumiņš”
Programma Jaunlaulātajiem un kāzu viesiem. Skrīveru saldumi aicina Kāzu dienā nobaudīt saldu piedzīvojumu mūsu Saldumu darbnīcā! Programmas ilgums – 30 min – 1 stunda.
Hotel Jūrmala SPA, kāzu svinību vieta
Pie mums ir viss jūsu svinībām. Pasūtot kāzu banketu vismaz 1500 EUR vērtībā, Hotel Jūrmala Spa svinību telpas bez maksas.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
zanisimooo
18.07.2009
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs? | 07.05.2009 20:39 Ziņot redakcijai
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!

Gintucits
| 09.05.2009 18:33 Ziņot redakcijai
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
16.07.2009
| 11.05.2009 15:57 Ziņot redakcijai
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
23.05.2009
| 11.05.2009 20:05 Ziņot redakcijai
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : Līdža