Sestdiena, 02. augusts
Vārda dienas: Normunds, Stefans

Reģistrēties

Izvēlies!

Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu ielūgumi, galda kartes u.c. dekori
Jahta "Valis", romantiski izbraucieni un relaksācija uz ūdens
Piedāvājam kruīzu ar jahtu "Valis" pa sudrabainajiem Baltijas jūras viļņiem - romantiska atpūta jaunlaulātajiem kāzu dienā, pirms vai pēc kāzu svinībām ļaujoties patīkamai relaksācijai uz ūdens.
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu noformēšana un floristika, inventāra noma
Mazmežotnes muiža, kāzu svinību vieta
Gleznainā Lielupes ielejā, paceļoties nelielā pakalnā virs senlejas krastiem, atrodas Mazmežotnes muiža, kuras vēsture saistīta ar muižkungu Līvenu dzimtu no 19. gadsimta.
Kristians Bērents, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfija ir kā sastindzis mirklis, kas nekad vairs neatgriezīsies. To ieraudzīt un iemūžināt ir, iespējams, viena no maģiskākajām lietām uz šīs saules.
Artūrs Jasinskis, fotogrāfs
Savu fotogrāfijas prasmi un stilu esmu izkopis strādājot par fotožurnālistu, skolojoties Profesionālās Fotogrāfijas skolā un trīs gadus veiksmīgi sastrādājoties ar profesionālu kāzu aģentūru Bon Sens.
Ūdensputni, pasākumu un svinību organizēšana
Mūsuprāt, kāzām jābūt priecīgām un mīlestības pilnām – tādām, kāda uzsāktā jaunās ģimenes dzīve. Katrs no mums ir unikāls un neatkārtojams – otra tāda pasaulē vairs nav. Mēs piedāvājam sarīkot Jūsu kāzas tieši tik īpašas, cik īpaši esiet Jūs paši.
Cipruss, ziedu vairumtirdzniecības bāze
Cipruss ir ziedu un telpaugu vairumtirdzniecības bāze. Atrodamies pašā Rīgas viducī – Teikā, Kuršu ielā 3, uzreiz pie paša puķu tirgus. Īpaši piedāvājumi līgavu pušķiem un kāzu dekorācijām.
Daces kūkas, greznas tortes Jūsu kāzām un ikdienai
Garšīgas, dzīvas un dabīgas kūkas Jūsu kāzām un citiem svētkiem un svinībām! Palutiniet savas garšas kārpiņas ar kūku, kas gatavota no kvalitatīviem produktiem un Latvijā audzētām ogām.
Baltvilla, romantiski piedāvājumi Baltezera krastā
Kāzas... Tik ļoti īpašas divām mīlošām sirdīm... Aicinām Jūs pavadīt mīlestības pilnu piedzīvojumu viesnīcā Baltvilla! Spēkā arī citi romantiski piedāvājumi: Šokolādes naktis, Patīkams pārsteigums un Romantiskas brīvdienas.
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra
Kāzu aģentūra CRYSTAL EVENTS ar īpašo attieksmi pārvērtīs jūsu kāzu dienu par brīnumainu kristāla notikumu...
Restorāns Piramīda, kāzu ceremonija un bankets pilsētas centrā, ar skatu uz Esplanādes parku
Restorāns Piramīda atrodas viesnīcā Radisson Blu Rīdzene Hotel un ir ideāla vieta kā izmeklētām vakariņām ar mīļoto cilvēku, tā arī plašām svinībām izsmalcinātā un elegantā atmosfērā.
Kristīne Švāne, kāzu kleitu šūšana, kāzu aksesuāru darināšana
Piedāvājumā - gatavas kāzu kleitas un vakartērpus, kā arī kāzu tērpu un vakartērpu šūšana (gan pēc katalogiem, gan pēc individuālām dizainera skicēm).
Jānis Konons, kāzu fotogrāfs
Jānis Konons ir Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociācijas (LKFA) biedrs. LKFA izsludinātā konkursa "2010 gada labākais kāzu fotogrāfs" II vietas ieguvējs kategorijā "Portrets", V vietas ieguvējs kategorijā "Ceremonija".
Baltic Weddings, profesionāli kāzu fotogrāfi
Mēs esam kāzu fotogrāfu komanda - četri profesionāli fotogrāfi, kas katrs Jums piedāvā savu stilu un redzējumu. Jums atliek vien izvēlēties piemērotāko.
Zvārtavas pils, kāzu svinību vieta vēsturiskā šarma un romantikas mīļotājiem
Lai Jūsu kāzas Zvārtavas pilī būtu neaizmirstamas, piedāvājam laulību ceremoniju pils pagalmā, pie ezera vai kādā no pils iekštelpām. Piedāvājam arī pils telpu dekorēšanu un kāzu galdu klāšanu.
DJ BRUMO (Ainārs Brumermanis), kāzu dīdžejs
Fonotēkas krājumi man ir ļoti plaši tāpēc vienmēr izdosies atrast optimālāko variantu vai kompromisu. Līdz šim manos pasākumos nav bijis garlaicīgi nevienai vecuma paaudzei, kā teica vienā labā padomju laiku filmā „Tancujut vse„ !
Reinis, viesu nams, golfa apgūšana, romantiska atpūta
Piedāvājam apgūt vienu no populārākajim sporta veidiem pasaulē - golfu. Ļoti azartiskais un aristokrātiskais golfs ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, sportojot gleznaino Turaidas pakalnu pievārtē.
NikoModa, kāzu kleitas
Runājot par kāzu kleitas izvēli, līgavas ir īpaši izvēlīgas, tai jābūt perfektai. Kāzu kleitai ir liela nozīme tajā, kā līgava jutīsies kāzu dienā: vai tā der, vai tajā jūties ērti, vai tas tiešām ir tas, par ko visu mūžu sapņots.
Marta Ābele, kāzu make up un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Kāzu diena - tā ir Tava diena un Tavs skaistums, un mans uzdevums to ir izcelt un likt tam mirdzēt kāzu dienā kā briljanta gredzenam zeltnesī.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
zanisimooo
18.07.2009
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs? | 07.05.2009 20:39 Ziņot redakcijai
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!

Gintucits
| 09.05.2009 18:33 Ziņot redakcijai
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
16.07.2009
| 11.05.2009 15:57 Ziņot redakcijai
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
23.05.2009
| 11.05.2009 20:05 Ziņot redakcijai
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami