Trešdiena, 01. aprīlis
Vārda dienas: Dagne, Dagnis

Reģistrēties

Izvēlies!

Ūdensdzirnas, viesu nams
„Ūdensdzirnas” atpūtas komplekss ir ar savu „dvēselīti” – interesanta un neatkārtojama vide, kā arī piedāvājums ir daudzveidīgs un cenas pieejamas. Brīvs 2012.gada 21.jūlijs!
Ilze Suta, vakara vadītāja
Jautra, atraktīva svētku pasākumu vadītāja, ar skatuves pieredzi. Priecēšu Jūs kāzās, ballēs, jubilejās, bērnu svētkos un dažādos citos burziņos.
Fono, muzikālā apvienība
Muzikālā apvienība “Fono” nodrošinās jums patīkamu atpūtu un izklaidi kāzās, koorporatīvos pasākumos un citās ballēs.
Mans drēbju skapis, augstas kvalitātes vīriešu uzvalki, krekli, mēteļi, apavi un aksesuāri
Mans drēbju skapis piedāvā augstas kvalitātes vīriešu uzvalkus, mēteļus, kreklus, apavus un aksesuārus. Vīriešu uzvalki tiek piedāvāti no 44.-74. izmēram.
Catrin, kāzu kleitas, kāzu salons Jelgavā
Kāzu salons "Catrin" piedāvā krāšņas kāzu kleitas no pasaules izcilākājiem ražotājiem un kāzu modes noteicējiem, lai savā īpašajā dienā Jūs sajustos kā īsta princese!
Baltā Čaika, kāzu auto
Piedāvāju izīrēt auto kāzām: Čaika GAZ 13, balta, 8-vietīga, 1974.gada, motors 5,5 litri, kā arī Mercury Monterey, 1958. gada, 6-vietīga.
Vecgulbenes muiža, kāzu svinību vieta Gulbenē
Muižas kompleksā ietilpst ne tikai Baltā pils, kas ir visiespaidīgākā neorenesanses ietekmē celtā ēka Baltijā, bet arī Manēža, kas agrāk bija lielākā slēgtā manēža Baltijā. Manēžā atrodas viesnīca ar 13 labiekārtotiem numuriņiem un 10 hosteļa numuriņiem
Pīrāgi, viesu nams
Šeit Jūs netraucēs pilsētas kņada un čalas, šeit Jūs varēsiet netraucēti nosvinēt savus mūža skaistākos svētkos, ļaujoties fantastiskai atpūtai.
Aigars Magons, pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs
Aigars Magons - pieredzējis pasākumu un kāzu vadītājs. Bijušais šova programmu dejotājs, horeogrāfs, jau 8 gadus producents un aģentūras „www.showagency.eu” vadītājs.
Lācītes, atpūtas parks, kāzu svinību vieta Gaujas krastā
Pa ceļam no Smiltenes līdz Gulbenei, 140 km no Rīgas, gleznainā vietā Gaujas krastā atrodas atpūtas parks "Lācītes". Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai kāzas, atpūta ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem Jums paliktu atmiņā un gribētos atgriezties vēl un vēl!
Lūšu Drava, saldas dāvaniņas kāzu viesiem
Lūšu Drava piedāvā veselīgus un garšīgus medus produktus glītā iepakojumā, kas ar Jūsu personalizēto dizainu var kļūt par aizkustinošu, bet tajā pašā laikā arī praktisku dāvanu kāzu viesiem.
Grantiņi, kāzu svinību vieta
Atpūtas komplekss “Grantiņi” atrodas skaistā vietā 10 km attālumā no Jelgavas. Uz 50 ha zemes, kurus ieskauj gan ūdens, gan meži, gan saules glāsti, varat izbaudīt skaistāko dienu jūsu mūžā - jūsu kāzas.
Bēršas, rezidence romantikai. Atpūtai un pasākumiem
„Bēršas” atrodas gleznainajā Gaujas senielejā. Atpūtai un pasākumiem piedāvājam viesu māju, viesību ēku ar pirti un vasaras sezonā daļēji slēgtu vasaras nojumi ar stiklotu lapeni.
Nils Smelteris, kāzu fotogrāfs
Laba fotogrāfija - tas ir sastindzis mirklis...taču izdevušies šie mirkļi spēj uzrunāt skatītāju, katrreiz atsaucot atmiņā piedzīvotās emocijas un skaistākos brīžus.
Jaunpils pils
Pili no trim pusēm apņem ūdens, kas veido nepārvaramu nožogojumu no ārpasaules, bruģētie celiņi un smagnējie mūri... It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...
Islande Hotel, kāzu svinību vieta Rīgā
Viesnīca „Islande Hotel” Jūsu svinībām piedāvā restorānus 1. stāvā un 9. stāvā, kā arī vasaras jumta terasi. Viesnīcas personāls parūpēsies, lai Jūsu svētki būtu neaizmirstami!
Altia Latvia, izcils alkohola piedāvājums par izcilām cenām
Altia Latvia jau kopš 1996. gada ir viens no lielākajiem un stabilākajiem spēlētajiem alkohola vairumtirdzniecībā Latvijā! Šobrīd arī Tev ir lieliska iespēja iegādāties alkoholiskos dzērienus savām svinībām par vairumtirdzniecības cenām!
Masters svētku organizēšanas meistari
Viegla, nepiespiesta vakara atmosfēra, mikromaģijas un ilūzijas triki, šovi un vakara vadītāja Vadima pārsteigumi - izvēlamies droši Masters.lv!
Vecrīga, atpūtas kuģis
Atpūtas kuģītis „Vecrīga” spēj uzņemt līdz 150 cilvēkiem. Brauciena laikā gar vecpilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Vecrīgu ar tās torņiem, Prezidenta pili, Rīgas pasažieru ostu un, protams, TV torni Zaķusalā.
Ļena, kāzu floriste, gaumīgas kāzu dekorācijas, līgavu pušķi
Ziedi padarīs īpašu ikvienu Jūsu dzīves mirkli! Ziedi ir mana kaislība: man ir svarīgs katrs stiebriņš un ziedlapiņa. Uzticieties man, un rezultāts Jums patiks!
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
zanisimooo
18.07.2009
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs? | 07.05.2009 20:39 Ziņot redakcijai
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!

Gintucits
| 09.05.2009 18:33 Ziņot redakcijai
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
16.07.2009
| 11.05.2009 15:57 Ziņot redakcijai
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
23.05.2009
| 11.05.2009 20:05 Ziņot redakcijai
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 6 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 4 redzami : madapa, Sauleszakkis, AnRu, jana111