Trešdiena, 20. augusts
Vārda dienas: Bernhards, Boriss, Rojs, Zāmuels

Reģistrēties

Izvēlies!

Rolfs Vendiņš, kāzu fotogrāfs
LABĀKĀS FOTOGRĀFIJAS JŪSU KĀZU DIENAI!
Teltis.lv, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Event Empire, kāzu rīkotāji un vadītāji
Svētku organizēšana ir mūsu iemīļotais ikdienas darbs. Uzticiet mums savas pirmskāzu rūpes un veltiet brīvo laiku viens otram, gaidot savu Lielo dienu kopā!
Sapņu saliņa, viesu nams, kāzu svinību vieta Salaspils novadā
Aicinām nosvinēt Jūsu svētkus pie sevis, „Sapņu saliņā.” Labprāt uzņemsim Jūs gan Jūsu lielajā, baltajā dienā, gan vēlāk, atceroties šo skaisto notikumu, kādā kāzu jubilejā.
Niks Zvaigzne, kāzu vadītājs
Niks Zvaigzne, kāzu un pasākumu vadītājs: "Mana panākuma atslēga – izdzīvot Jūsu svarīgo notikumu kā savējo, tādejādi izejot cauri visam emociju virpulim kopā ar Jums un gūt abpusēju gandarījumu!"
Lejasmalas, atpūtas komplekss Latgalē Lejas ezera krastā
Atpūtas komplekss "Lejasmalas" piedāvā neaizmirstamu kāzu dienas norisi Latgalē – "Lejas" ezera krastā. Kāzas var svinēt līdz 200 viesiem un nakšņot līdz 100 viesiem.
Škutāna deju skola, kāzu valsis
“Škutāna deju skolā” iestudētais kāzu valsis vai kāzu deja kļūs par romantiskā notikuma greznāko rotu, jo pasniedzējiem ir liela profesionāla dejošanas pieredze un pārbaudītas, efektīvas apmācības metodes.
ANVESA, modernas rotas un burvīgi kāzu aksesuāri
ANVESA piedāvā neaprakstāmi skaistas rotas un modernus aksesuārus, tai skaitā arī kāzu rotas. Kolekciju klāsts nepārtraukti tiek papildināts ar jauniem sezonas modeļiem, kurus Jūs varat iegādāties veikalos Rīgā un Jūrmalā.
Dikļu pils
Dikļu pils ir izcila vieta kāzām, jo pie mums ir viss, lai šis dzīves svinīgais un nozīmīgais pasākums kļūtu neaizmirstams. Mēs lepojamies ne tikai ar greznajām zālēm un izsmalcināto restorānu, mēs lepojamies arī ar laipno un kvalitatīvo apkalpošanu.
Daina Kalniņa "Ziedi Reizija", ziedi un noformējums kāzām
Ar ziediem, ziedu kompozīcijām un ziedu dekoriem piepildu jaunā pāra visneierastākās vēlmes. Katrs pāris ir unikāls un unikālas, katram pārim īpaši un no visas sirds gatavotas, ir manas ziedu kompozīcijas.
ESPA Rīga, pirmskāzu ballīte SPA centrā
Piedāvājam Jums organizēt neaizmirstamu pirmskāzu ballīti vienā no lielākajiem 5-zvaigžņu SPA centriem Baltijā ESPA Rīga, kur varēsiet ļauties patīkamai un ekskluzīvai pirmssvētku atpūtai draudzeņu lokā, baudot lielisku atmosfēru un sirsnīgas sarunas.
Gatis Ločmelis, kāzu fotogrāfs
Esmu estēts, optimists un vizuālists. Fotografēju kāzas. Mīlu savu darbu un mīlu iespējas, kādas man tiek dotas. Ja ir vēlme, lai esmu tieši Jūsu kāzu fotogrāfs, rakstiet - sarunāsim.
Lizante, ziedu salons
Kāzas - vienreizējs un neatkārtojams notikums. Ziedi ir šī pasākuma neatņemama un būtiska sastāvdaļa.
Aģentūra Smalkais Stils
Mūsu mērķis ir radīt garšīgus, skaistus un neaizmirstamus svētkus jums un jūsu viesiem, lai varat ļauties un izbaudīt svinību mirkļus!
Myosotis, kāzu kleitas no Francijas
MYOSOTIS ir oficiālais franču kolekciju pārstāvis Latvijā. Lai kāda būtu Jūsu izvēle, neaizmirstiet, ka mūsu kolekcijas galvenā rota esat tieši Jūs pati...
Ģirts Raģelis, kāzu fotogrāfs
Man kā kāzu fotogrāfam ir svarīgi strādāt tā, lai caur fotogrāfijām skatītājam radītu sajūtu par šo neatkārtojamo kāzu dienu kā vienotu stāstu. Katras kāzas redzu kā jaunu grāmatu, ko reizē gan lasīt, gan rakstīt.
Baltfilm.lv, radoša videogrāfu un fotogrāfu apvienība
Baltfil.lv piedāvā: kāzu filmas uzņemšanu un montāžu; kāzu makslinieciska klipa (3 - 5min.) izveidošanu; foto reportāžu un mākslas foto.
De Lukss, kāzu salons
Mūsu kāzu salons “De Lukss” piedāvā plašu kāzu kleitu sortimentu, vairāk nekā 300 modeļus, kā arī vakartērpus un smokingus. Mūsu kāzu salonā Jūs varēsiet atrast, kā lielos, tā arī mazos izmērus, ekskluzīvus modeļus, dažāda stila vakartērpus.
Liel-Kaibēni, viesu nams
Lielkaibēni ir kāzām radīts viesunams Vidzemes skaistākajā vietā - Vecpiebalgā. Jūsu svinībām piedāvājam 2 kamīnzāles, lielākajā no tām ap galdu varam ērti izvietot līdz 70 svinētājiem. Viesu namam ir ērta izeja uz dīķi ar laipu, kā arī lapenīti, kas viegli pielāgojama mičošanai.
Aļņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
Viesu Nams „Aļņi” piedāvā: Viesu māju ar banketu zāli svinībām un semināriem līdz 40 personām. 3 trīsvietīgiem numuriem un 1 divvietīgu numuru un atpūtas telpu, numuru jaunlaulātajiem, pirti un lauku SPA.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
zanisimooo
18.07.2009
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs? | 07.05.2009 20:39 Ziņot redakcijai
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!

Gintucits
| 09.05.2009 18:33 Ziņot redakcijai
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
16.07.2009
| 11.05.2009 15:57 Ziņot redakcijai
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
23.05.2009
| 11.05.2009 20:05 Ziņot redakcijai
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : Zaķis26