Piektdiena, 30. janvāris
Vārda dienas: Pārsla, Tīna, Valentīna

Reģistrēties

Izvēlies!

Ieva Biķe, videomeitene un Mārtiņš Biķis, fotogrāfs
Kāzu video ir mana pamatnodarbošanās un sirdslieta. Sestdienās strādāju kopā ar savu vīru fotogrāfu. Esam komanda, kas viens otru papildina, netraucē, kas ir būtiski, jo neparādamies viens otra kadros.
Ellas kūkas, kāzu tortes un citi konditorejas izstrādājumi
Ellas kūkas un konditorejas izstrādājumi tiek pilnībā gatavoti ar rokām pēc vecajām, labajām receptēm, ko man nodevuši mani skolotāji. Savā nozarē strādāju 30 gadus, un šajā laikā mana meistarība ir tikai augusi.
Mārcienas muiža, kāzu svinību vieta
„Mārcienas muiža” ir gatava uzņemties pilnu Jūsu kāzu organizāciju, tie būs svētki tieši Jums – sarīkoti ar atbildības sajūtu un vienotu stilu, lai Jūs ietaupītu gan nervus, gan naudu.
Baltfilm.lv, radoša videogrāfu un fotogrāfu apvienība
Baltfil.lv piedāvā: kāzu filmas uzņemšanu un montāžu; kāzu makslinieciska klipa (3 - 5min.) izveidošanu; foto reportāžu un mākslas foto.
Ceremonia, pilna servisa kāzu organizēšana
Mēs ieguldām daļiņu savas dvēseles, lai organizētu Jūsu kāzu ceremoniju. Nav divu vienādu mīlas stāstu, nav divu vienādu kāzu ceremoniju.
Trīssaliņas, romantiska kāzu svinību vieta, kāzu nakts uz salas
„Trīssaliņas” ir klusa un lieliska vieta skaistām un romantiskām kāzām, un, kā jau noprotat pēc mūsu nosaukuma, dīķī ir trīs salas, uz vienas no kurām atrodas Jaunlaulāto namiņš!
Green Island, burvīga pirmskāzu ballīte vienīgajā peldošajā SPA centrā Latvijā
Neaizmirstama vecmeitu un vecpuišu ballīte atpūtas kompleksā "Green Island". Garantējam nebijušas, neaizmirstamas izjūtas, možu garu, veselību un jaunus iespaidus Latvijā vienīgajā veselības kompleksā, kas atrodas uz ūdens.
Love Story, spāņu kāzu un vakarkleitu studija
1964. gadā Barselonā (Spānijā) dibinātā tirdzniecības marka San Patrick piedāvā dizainu kāzu kleitām, kuras darinātas no ekskluzīviem materiāliem.
Nils Smelteris, kāzu fotogrāfs
Laba fotogrāfija - tas ir sastindzis mirklis...taču izdevušies šie mirkļi spēj uzrunāt skatītāju, katrreiz atsaucot atmiņā piedzīvotās emocijas un skaistākos brīžus.
SemaraH Hotel Jomas Sēta, viesnīca, restorāns, kāzu svinību vieta Jūrmalā
Kāzu svinības katra cilvēka dzīvē ir ļoti nozīmīgs notikums, tāpēc vienu no svarīgākajiem brīžiem dzīvē piedāvājam Jums atzīmēt Semarah Hotel Jomas Sēta. Mūsu profesionālie kāzu plānotāji parūpēsies, lai Jums pašiem ne par ko nebūtu jāsatraucas, bet tikai jābauda šī lieliskā diena.
ABI DIVI, kāzu salons, mūsdienīgas un klasiskas kāzu kleitas
Patiesi kvalitatīvs serviss, kas veltīs Jums un Jūsu līdznācējiem daudz uzmanības, mūsdienīgas un klasiskas kleitas plašā izvēlē un samērīgās cenas!
Party Photo Box, jautra un atraktīva filmēšanās un fotografēšanās kāzu dienā
Vēlies pārsteigt un iepriecināt savus viesus ar ko orģinālu un vēl nebijušu?! Party Photo Box ir tieši tas, kas vajadzīgs!
Bertini, kāzu kleitu salons
Kāzu salons „Bertini” palīdzēs jums kļūt par skaistuma iemiesojumu, jo līgavas kleita ir patiess mīlestības, izsmalcinātības un grācijas simbols, iespējams tieši pie mums jūs atradīsiet savu sapņu kāzu kleitu.
Cerise, kāzu dekori, mēbeles, floristika un cita atribūtika
"Cerise" piedāvā plašu kāzu dekoru sortimentu dažādām tematikām un stiliem. Dekorus iespējams gan nopirkt, gan iznomāt.
RR Agency
“RR Agency” ir pilna servisa aģentūra, kas palīdzēs Jūsu dzīves skaisto notikumu nosvinēt godam, izgaršojot katru sekundi un atstājot vislabākās atmiņas, ar kurām dalīties draugu, ģimenes un mazbērnu lokā!
Edita Gvazdžiauskaite (Svētku Rezidence), kāzu ielūgumi, galda kartes u.c. dekori
Retro Auto Noma, retro stila auto Jūsu kāzām
Kāzu dienai uzņēmums Retro Auto Noma piedāvā izvēlēties kādu no Jūsu vecāku vai vecvecāku bērnības dienu automašīnām. Piedāvājumā dažādu krāsu un marku retro stila automašīnas.
Roberts Gorenko, kāzu fotogrāfs
Fotogrāfija - tā ir iespēja saglabāt sajūtas, atkārtoti izjust emocijas un notvert mirkļus...
Maritim Park Hotel Riga, viesnīca, svinību vieta modernām kāzām Rīgā
Ja esat modernu kāzu piekritēji, „Maritim Park Hotel Riga” banketu zāles ir piemērotas tieši Jūsu kāzu svinībām. Mēs piedāvājam visu veiksmīgai Jūsu kāzu svinību norisei!
Vālodzes, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Siguldas centra
Jauna ekoloģiska būve netālu no Siguldas. Telpas viesībām ar terasi, no kuras paveras jauks skats uz Matiņa ezeru.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
zanisimooo
18.07.2009
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs? | 07.05.2009 20:39 Ziņot redakcijai
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!

Gintucits
| 09.05.2009 18:33 Ziņot redakcijai
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
16.07.2009
| 11.05.2009 15:57 Ziņot redakcijai
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
23.05.2009
| 11.05.2009 20:05 Ziņot redakcijai
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 6 reģistrētie lietotāji: 3 paslēpušies, 3 redzami : chocco, helliite, Arfa