Sestdiena, 25. oktobris
Vārda dienas: Beāte, Beatrise

Reģistrēties

Izvēlies!

Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Hotel Tigra paradīzes dārzs netālu no gleznainās Cēsu pilsētas
Pavisam netālu no gleznainās Cēsu pilsētas, kas apbur un valdzina ar savu senatnīgumu, atrodas Paradīzes dārza filiāle - viesnīca Tigra, kas savas durvis vēra 2014. gadā.
LIELIE BURTI, kāzu dekori
LIELIE BURTI radīti, lai padarītu kāzu svinības un fotosesijas atraktīvākas. Jums ir iespēja iznomāt vai iegādāties dažādu fontu, izmēru un krāsu LIELOS BURTUS Jūsu visskaistākajai fotosesijai.
Adventure Ride, izjāde zirga pajūgā vai kamanās
Pajūgs vai kamanas kāzām, rati vai ragavas bērnu ballītēm, kā arī lieliskas fotosesijas ar zirgiem priežu mežā, pļavā, pludmalē vai gaujmalā palīdzēs veidot Jūsu īpašo pasākumu vēl īpašāku.
Hotel Tigra, kāzu galdu klāšana viesnīcas "Tigra" restorānā "Eifrata"
Restorāna “Eifrata” šefpavārs un profesionālie viesmīļi parūpēsies, lai svinību galds ir bagātīgi klāts ar jūsu izvēlētajiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī ikviena viesa vēlmes tiktu pilnībā izpildītas.
Aivars Tipsis, fotogrāfs
Profesionāls fotogrāfs Aivars Tipsis piedāvā pirmskāzu fotosesijas, kāzu un citu pasākumu fotografēšanu, visā Latvijā, kā arī savā fotostudijā Rīgas centrā.
NIKI, atpūtas komplekss, kāzu svinību vieta Garkalnes novadā
Atpūtas komplekss "NIKI" piedāvā iespēju ne tikai apmeklēt pirti un pasēdēt jaukajā skulptūru dārzā upītes krastā, baudot tuvējā priežu meža atsvaidzinošo klātbūtni, bet arī rīkot kāzas un citas svinības.
Sanita Austruma, kāzu tortes Tukumā
Skaista un garda kāzu kūka ir viens no Jūsu baltās dienas neatņemamiem simboliem. Ar vairāk kā 15 gadu pieredzi palīdzu piepildīt Jaunā pāra sapņus par savu kāzu kūku, garšai katrā izstrādājumā ieliekot saujiņu mīlestības arī no sevis.
Kāzu burves, kāzu aģentūra, profesionāli kāzu rīkošanas un organizēšanas pakalpojumi
Ikviens vēlas, lai Kāzu diena būtu aizraujošs sākums jaunam dzīves posmam, līdz ar to satraukumu par Jūsu kāzu dienas norisi uzņemsimies mēs. Mēs zinām, kā burt, lai radītu skaistu un neaizmirstamu kāzu dienu!
Daugavas koncertzāle, kāzu svinību vieta Rīgas centrā
Jauns trends kāzu svinību vietās! 2013.gada vasaras sākumā Rīgas centrā, Triangula Bastiona ēkā, durvis vēra jauna atvērtā tipa koncertzāle ar terasi un lielisku skatu uz galvaspilsētu, un Daugavu.
Magic Dance Studio, kāzu valsis, jaunlaulāto pirmā deja
Mūsu profesionālie un pieredzes bagātie pedagogi palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūziku, sagatavot tradicionālu kāzu dejas priekšnesumu vai iestudēt īpašu dejas horeogrāfiju pēc jaunā pāra iniciatīvas un vēlmēm.
Romualds Ignatjevs, kāzu fotogrāfs
Fotografēju kāzas, sākot ar līgavas gatavošanos un beidzot ar mičošanu un tortes pasniegšanu. Kāzas fotografēju reportāžas stilā, notverot „īstos” mirkļus - emocijas, notikumus un detaļas! Brīvie datumi: 11.augusts, kā arī vēl ir brīvi daži datumi septembrī un oktobrī.
BaltImage Style, kāzu kleitu, vakartērpu šūšana, kāzu aksesuāru darināšana
Nav laika un vēlmes skriet pa veikaliem un laikot milzum daudz dažādu kleitu? Jums ir savs bērnības sapnis - ideālā kleita, par ko esat sapņojusi vienmēr, bet nekur to nespējat atrast? Mēs īstenosim šo sapni!
Riviera - Rīga, bižutērija un aksesuāri
Piedāvājam plašu rotājumu un aksesuāru klāstu: matu sprādzes, gumijas, stīpiņas, dekoratīvās ķemmītes, auskarus, kaklarotas, kulonus, piespraudes, aproces, matu sukas, kosmētikas somiņas, aproču pogas vīriešiem, košus rotājumus bērniem.
Ungurmuiža, laulību ceremoniju vieta
Kungu mājas svinību zāle, terase vai muižas parks ir lieliska vieta skaistākajiem dzīves mirkļiem - kāzu svinībām un laulību ceremonijām.
Vahtangs Siharulidze, kāzu foto, Love Story fotosesija
Kvalitatīvajās kāzu fotogrāfijās iemūžinātās emocijas priecēs jūs vēl ilgus gadus. Uzdāviniet sev svētkus un iespaidus, ko atcerēties mūžam!
BIBLIOTĒKA N°1, restorāns, kāzu svinību vieta ar īpašu atmosfēru
Ja vēlaties savam pasākumam piešķirt īpašu atmosfēru, rīkojiet to pie mums! „BIBLIOTĒKA No.1 Restorāns” piedāvā Jums divas komfortablas telpas, kas būs lieliski piemērotas kāzām vai jebkuram citam Jūsu iecerētajam pasākumam.
Šokolādes strūklakas kāzām un ballītēm
Pārsteidz savus viesus! Padari savas kāzas neaizmirstamas ar mūsu īpašajām un saldajām šokolādes strūklakām. Svaigi augļi siltā gardā šokolāde...
Rāmavas (Depkina) muiža, romantiska kāzu vieta Pierīgā
Labdien, es esmu Rāmavas muiža. Mans lielākais prieks ir dāvāt brīnišķīgu noskaņu, sirds siltumu un neaizmirstamas atmiņas tiem, kuri pie manis ciemojas. Uzticiet man uzburt svētku noskaņu un uzklāt skaistu galdu Jūsu īpašajam dzīves notikumam!
Smalkais Stils, pasākumu inventāra nomas aģentūra, kāzu inventāra noma
Skaistiem svētkiem piedāvājam visa veida kāzu/pasākumu inventāra nomu - no auduma salvetēm līdz galdiem, krēsliem un transporta un dekorēšanas pakalpojumiem.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
zanisimooo
18.07.2009
Uzposēja Siguldā vai Cēsīs? | 07.05.2009 20:39 Ziņot redakcijai
Vai kāda var ieteikt kadu patiešām labu kosmetaloģi Siguldas vai Cēsu pusē, kas varētu kāzu dienā palīdzēt? Varbūt kādai ir pieredze, kur toč nevajadzētu iet? Kā ar frizieriem? Varbūt varat ko ieteikt?
Paldies!

Gintucits
| 09.05.2009 18:33 Ziņot redakcijai
Es vairākus gadus esmu nostrādājusi par grimētāju žurnālos un fotostudijās un ieteiktu kādas dienas iepriekš pirms kāzām aiziet pie kosmetaloģes, lai attīra skaisti un gludi ādu. Katrā ziņā uz koptas ādas grims izskatās skaistāk. Un tad kāzu dienā pie profesionāla grima mākslinieka. Jo bieži gadās, ka kosmetolgi nenogrimē tik labi. Katram savs darbiņš :)
Varu iedot labas kosmetoloģes Cēsīs telefonu, strādā centrā.
Man kāzu dienā frizūru taisīja Salonā Sanda Cēsīs, ļoti skaisti sanāca. Ja vajag varu bildīti parādīt .
kate09
16.07.2009
| 11.05.2009 15:57 Ziņot redakcijai
Neiesaku iet uz Tunisu Siguldā. Aizgāju uz izmēģinājumu ar domu, ka gadījumā, ja būs labi, tad pieteikšu kāzu grimmam, bet bija briesmīgi. Lai arī man sejas āda gaiša, es tiku notonēta par diviem toņiem tumšāka, ko nokonstatēju tikai izejot laukā dabiskā apgaismojumā. Un Gintucītim taisnība - ne vienmēr kosmetalogs spēj būt arī vizāžists. Manā gadījumā tas apstiprinājās.
DoTheRightThing
23.05.2009
| 11.05.2009 20:05 Ziņot redakcijai
Gintucits, iedod, lūdzu, telefonu tai kosmetoloģei
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 2 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 2 redzami : Purucis, Ehz_forshaa