Ceturtdiena, 18. decembris
Vārda dienas: Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Reģistrēties

Izvēlies!

VISS Jums, materiāli telpu un dāvanu noformēšanai
Lieliska iepirkšanās vieta vedējiem un kāzu rīkotājiem. Daudz un dažādas lietas telpu noformēšanai, dāvanu un ziedu iesaiņošanai, dekoratīvās sveces, mākslīgie un sausie ziedi, lentas un daudz citu sīkumu.
Kūkotava, kāzu tortes un citi gardumi
Īpaši gardumi svētkiem - kāzu, dzimumdienu un citu svētku kūkas; uzkodas un visu citu, kas ir Gardi; trakas, īpašas, neparastas tortes radītas īpašiem gadījumiem – bērniem, omammām, priekšniekiem, mīļākajām, visiem; meistardarbus no šokolādes.
Mans drēbju skapis, augstas kvalitātes vīriešu uzvalki, krekli, mēteļi, apavi un aksesuāri
Mans drēbju skapis piedāvā augstas kvalitātes vīriešu uzvalkus, mēteļus, kreklus, apavus un aksesuārus. Vīriešu uzvalki tiek piedāvāti no 44.-74. izmēram.
Baltic Beach Hotel, laulību ceremoniju vieta
Vērienīgas kāzas plašā banketu zālē, svētku vakariņas izsmalcinātā restorānā vai intīma ceremonija parkā ar skatu uz jūru – viesnīcā Baltic Beach Hotel viss ir iespējams! Svinību vietas izvēle atspoguļos Jūsu individuālo gaumi un personību.
Upītes, pirts, brīvdienu māja, atpūtas vieta, kāzu svinību vieta
Pie mums ir lieliska atpūta no pilsētas kņadas meža ielokā, lauku klusumā, kur kaimiņu klātbūtne nav jūtama. Vieta piemērota svinībām, kāzām, sporta aktivitātēm vai vienkārši atpūtai.
ŠOKOLĀDES MUZEJS, kāzu pieturvieta Tukuma novadā
Jaunā pāra saigaidīšana ar Mīlestības vārtiem, iepazīstināšana ar šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, ceļojums trifeļu istabā un vēl, un vēl... Ļaujieties šokolādei!
Mauriņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
„Mauriņi” – speciāls kāzu piedāvājums, kas izstrādāts kopā ar Allažu pagasta speciālistiem. Godavārti, mičošana, „čigāni” - teātra un ansambļa izpildījumā. Bagātīgs un skaisti noformēts galds ar lauku delikatesēm. Iespējas ir neierobežotas, atliek tikai izvēlēties!
Ieva Bistrova, svētku vadītāja un organizatore ar lielu skatuves pieredzi
Es esmu diplomēta svētku vadītāja un organizatore ar lielu skatuves pieredzi. Palīdzēšu vedējiem arī kāzu tradīciju jautājumos, kā arī esmu dziedātāja un topošā mūzikas terapeite.
Rāmavas (Depkina) muiža, romantiska kāzu vieta Pierīgā
Labdien, es esmu Rāmavas muiža. Mans lielākais prieks ir dāvāt brīnišķīgu noskaņu, sirds siltumu un neaizmirstamas atmiņas tiem, kuri pie manis ciemojas. Uzticiet man uzburt svētku noskaņu un uzklāt skaistu galdu Jūsu īpašajam dzīves notikumam!
San Patrick, kāzu modes salons
Šī ir Tava diena un tik ilgi gaidītais mirklis. Spāņu modes nams piedāvā Tev kvalitāti un dizainu – lai Tava kāzu kleita padarītu Tevi par tādu līgavu, kāda vienmēr esi sapņojusi būt!
Justinas Raskauskas (Just FOTO), kāzu fotogrāfs no Lietuvas
Visam ir jābūt atšķirīgam! Šis ir mūsu moto, ar kura palīdzību mēs mēģinām izcelties no pelēkās fotogrāfu masas. Mēs ne tikai uzņemam bildes, mēs apspriežam un iesakām, izstrādājam un eksperementējam, meklējam jaunus risinājumus.
Dizaina Fabrika, netradicionāla kāzu vieta
Ja vēlaties 100% baltās kāzas, vai ja neesat tradicionālo viesu namu piekritēji, piedāvājam jums pavisam alternatīvu un radošu pieeju gan laulību reģistrācijas vietai, gan svinībām.
Jaun-Ieviņas, viesu nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Esi lapni gaidīts viesu namā Jaun-Ieviņas! Svini savu nozīmīgāko dzīves mirkli - kāzas - pie mums - skaistā viesu namā dīķa krastā.
Skrundas muiža, jauna kāzu svinību vieta
2012. gada pavasarī ir pabeigti Skrundas muižas rekonstrukcijas darbi, un jau šovasar kāzu svinētājiem savas durvis ver jauns un krāšņs muižas komplekss pašā Kurzemes sirdī.
Ānes muiža, kāzu svinību vieta Lielupes krastā
Lielupes rāmais plūdums un jaukie skati palīdz aizmirst drudžaino plānošanu, dodot vietu būtiskajam - sev un saviem tuvajiem. Lieliska vieta kāzu svinībām. Svinību telpas Meldru mājā līdz 60 cilvēkiem un Liepu mājā līdz 120 cilvēkiem, naktsmītnes līdz 60 cilvēkiem.
Zelts.Lv, juvelierizstrādājumi, laulību gredzeni
Piedāvājam saderināšanās un laulības gredzenu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Plaša modeļu izvēle – darbnīcā ir pieejami vairāku modeļu paraugi un katalogi.
IN Red Deco shop, līgavu pušķi, kāzu dekorācijas, kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē
Kāzu floristika Rēzeknē un Latgalē. Piedāvājumā līgavu pušķi, līgavaiņu piespraudes, svinību telpu noformējums, galda kompozīcijas, auto noformēšana, suvenīri ar kāzu tematiku, jaunlaulāto numuriņa noformēšana utt.
Riviera - Rīga, bižutērija un aksesuāri
Piedāvājam plašu rotājumu un aksesuāru klāstu: matu sprādzes, gumijas, stīpiņas, dekoratīvās ķemmītes, auskarus, kaklarotas, kulonus, piespraudes, aproces, matu sukas, kosmētikas somiņas, aproču pogas vīriešiem, košus rotājumus bērniem.
Brōļi optimisti, kāzu muzikanti
Mūsu pieredze, augstais profesionālais līmenis, prasme izjust publikas vēlmes un individuālā pieeja katrai uzstāšanās reizei pārvērtīs Jūsu pasākumu par īstu svētku reizi!
Ģirts Raģelis, kāzu fotogrāfs
Man kā kāzu fotogrāfam ir svarīgi strādāt tā, lai caur fotogrāfijām skatītājam radītu sajūtu par šo neatkārtojamo kāzu dienu kā vienotu stāstu. Katras kāzas redzu kā jaunu grāmatu, ko reizē gan lasīt, gan rakstīt.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (3)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
jaunkundze86
Zaļi un pavasarīgi ziedi maijā | 14.03.2012 10:53 Ziņot redakcijai
ko ieteiksiet? gribas tadu riktigi pavasarigu puski un vajag kaut ko zalu klat
kikimonc
| 14.03.2012 11:33 Ziņot redakcijai
Maijpuķītes. Lai gsan ir balta, parasti pušķīšos ir zaļa nokrāsa
viena meitene
04.05.2012
| 14.03.2012 11:38 Ziņot redakcijai
manuprāt, viszaļākās puķes ir šīs http://ziedi.rozentali.lv/44-128-thickbox...
cik esmu skatījusies līgavas pušķu bildes, ir arī koši zaļas lizantes, bet nezinu, vai pie mums pieejamas vispār.ar zaļu nokrāsu ir arī rozes. orhidejas arī ir zaļas, bet ne koši.
idejas var atrast.
http://www.google.lv/search?hl=lv&q=g...
ingreta
| 15.03.2012 08:07 Ziņot redakcijai
runāju ar floristi un viņa pateica ka orhidejas uz maiju diez vai būs iespējams dabūt.
  • 1
  • (3)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : Cukurzirnis