Ceturtdiena, 17. aprīlis
Vārda dienas: Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

Reģistrēties

Izvēlies!

Bērzkalni, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Bauskas
Viesu nams "Bērzkalni" atrodas Īslīces pagastā, 2 km no Bauskas centra. Mums ir liela pieredze dažādu pasākumu apkalpošanā. Sniedzam pasākumu pilnu servisu, tas sevī ietver ēdienu pagatavošanu, apkalpošanu pie galdiem, telpu un galdu dekorēšanu ar ziediem.
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra
Kāzu aģentūra CRYSTAL EVENTS ar īpašo attieksmi pārvērtīs jūsu kāzu dienu par brīnumainu kristāla notikumu...
Cafeteria, kāzu galds, kāzu galda apkalpošana, uzkodas un šampanietis pēc ceremonijas
Parūpēsimies, lai šajā nozīmīgajā dienā, Jūsu un Jūsu viesu vēlmes ir apkalpotas augstākajā kvalitātē. Izstrādāsim individuālu un īpašu piedāvājumu tieši Jūsu kāzām un pielāgosimies kāzu tematikai.
Fantastiski.lv, ielūgumi burvīgām kāzām
Burvīgām kāzām piedāvājam fantastiskus ielūgumus. Mūsu mājas lapā atradīsiet savai gaumei piemērotus kāzu ielūgumus un citas fantastiskas lietas Jūsu īpašajai dienai.
ANVESA, modernas rotas un burvīgi kāzu aksesuāri
ANVESA piedāvā neaprakstāmi skaistas rotas un modernus aksesuārus, tai skaitā arī kāzu rotas. Kolekciju klāsts nepārtraukti tiek papildināts ar jauniem sezonas modeļiem, kurus Jūs varat iegādāties veikalos Rīgā un Jūrmalā.
Rita Zēģele, make-up, make-up apmācības, stiliste, skropstu pieaudzēšana
Piedāvājumā: make-up, arī make-up apmācības, stiliste, skropstu pieaudzēšana, uzacu korekcija (iespējama izbraukšana pie klienta). Pieejami arī pieaicināta friziera pakalpojumi.
bannté, kāzu rīkotāji
Nav labāka veida, kā uzsākt dienu – baudīt rīta kafiju un plānot kāda īpašo svētku dienu. Ideju ir daudz, atliek vien pavērt lādi un atrast katram piemērotāko, lai dalītos skaistumā un piepildītu fantāzijas par katra ideālajiem svētkiem!
ŠOKOLĀDES MUZEJS, kāzu pieturvieta Tukuma novadā
Jaunā pāra saigaidīšana ar Mīlestības vārtiem, iepazīstināšana ar šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, ceļojums trifeļu istabā un vēl, un vēl... Ļaujieties šokolādei!
D’vine Lounge, vieta modernam kāzu banketam Rīgas centrā
D’vine vīna bārs atrodas viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija otrajā stāvā, savukārt, bāra lounge – trešajā stāvā, kas ir ideāla vieta privātai kāzu ballītei, kokteiļvakaram vai banketam līdz 40 cilvēkiem.
Zarumi, kāzu atribūtikas šūšanas un izšūšanas darbnīca
Visu veidu kāzu atribūtikas izšūšanas ar Jūsu izvēlētiem ornamentiem, zīmējumiem, iniciāļiem.
Augstrozes Raiskuma muiža, viesību nams
Raiskuma muižas hronika aizsākusies 15.gs. gleznainā vietā pie Raiskuma ezera. Senās muižas ēkas, terasveidīgs parks, ozolu alejas rada senatnīgu sajūtu un patīkamu auru.
Spirits & Wine, alkohola lielveikals - noliktava, alkohols Jūsu kāzām
Jaunais gads vai Kāzu diena – atzīmējiet to ar smiekliem un dzirksti no šampanieša glāzes. Plašs šampanieša un citu alkoholisko dzērienu klāsts par izdevīgākām cenām kā akciju laikā lielveikalos. Gaidīsim Jūs alkohola lielveikalā Spirits&Wine Andrejostā.
Aļņi, viesu nams, kāzu svinību vieta
Viesu Nams „Aļņi” piedāvā: Viesu māju ar banketu zāli svinībām un semināriem līdz 40 personām. 3 trīsvietīgiem numuriem un 1 divvietīgu numuru un atpūtas telpu, numuru jaunlaulātajiem, pirti un lauku SPA.
Ūdensdzirnas, viesu nams
„Ūdensdzirnas” atpūtas komplekss ir ar savu „dvēselīti” – interesanta un neatkārtojama vide, kā arī piedāvājums ir daudzveidīgs un cenas pieejamas. Brīvs 2012.gada 21.jūlijs!
Ventaskrasti, viesu nams
"Ventaskrasti" atrodas Ventspils- Kuldīga šosejas 21. km pašā Ventas upes krastā. Ideāla vieta kāzu, jubileju, semināru un citu pasākumu rīkošanai.
Smalkais Stils, pasākumu inventāra nomas aģentūra, kāzu inventāra noma
Skaistiem svētkiem piedāvājam visa veida kāzu/pasākumu inventāra nomu - no auduma salvetēm līdz galdiem, krēsliem un transporta un dekorēšanas pakalpojumiem.
Siroko, viesu nams pie jūras
Mājīgs viesu nams ar fantastisku atrašanās vietu - klusā meža ielokā, gandrīz pašā jūras krastā. Viesu nams atrodas Vidzemes Jūrmalā, Carnikavas novadā. Tas ir tikai 25 minūšu brauciens no Rīgas uz patīkamu paradīzi, kur iespējams izbaudīt dabas skaistumu – smiltis, jūra un mežs.
Emīla Gustava Šokolāde, kāzu tortes, dekori tortēm
Mūsu miestardarbnīca piedāvā oriģinālus konditorijas un šokolādes izstrādājumus kāzu svinībām - kūkas kāzām, kāzu tortes pēc īpašas jaunā pāra receptes un dizaina, visdažādākos šokolādes dekorus ar ko papildināt jūsu kāzu tortes vai galda noformējumu.
Zaļie Atvari, viesu nams
Esiet laipni gaidīti mūsu viesmīlīgajās telpās, lieliska vieta Jūsu izvēlei un jaukai izklaidei! Tiek piedāvāts pirts komplekss, telpas svinībām, mājīgas istabas, omulīgā atmosfēra un iespēja pasūtīt ēdināšanu.
Mazā Parīze, kāzu ateljē - veikals, kāzu kleitu, vakarkleitu, aksesuāru šūšana un labošana
„Mazā Parīze” - tas ir šūšanas ateljē, kurš specializējas tieši kāzu kleitu šūšanā. Mēs pielāgojam un pāršujam arī citur iegādātas kleitas un apģērbus. Strādājam tikai pēc pieraksta.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (20)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
G-unit
Foto
04.07.2008
Dzīvās puķes matos.... | 16.06.2008 09:12 Ziņot redakcijai
Sakiet,kur tās jāiegādājās-ziedu salonos...varbūt kāda tādus zin Rīgā????
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:18 Ziņot redakcijai
Jebkurā sev tuvākajā ziedu salonā (salonā, nevis veikalā)- jautā pārdevējām un viņas Tev noteikti ieteiks labāko risinājumu! Ja ir nepieciešams arī kāzu pušķis, ieteiktu Tev ziediņus matiem un pušķi pasūtīt kopā vienā vietā, jo tad ziediņus gan pušķim, gan matiem varēsi ļoti labi saskaņot.
Ingeborga
21.06.2008
| 16.06.2008 09:20 Ziņot redakcijai
man friziere neiteica dzīvās puķes, jo viņas ir smagas un, vīstot esot iespaids, ka līgavai "ragi uzlikti" jau kāzu dienā. labāk mākslīgie
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:23 Ziņot redakcijai
Nepiekritīšu, ka viņas ātri vīst. Man bija mazi neizplaukuši rozīšu pumpuriņi. Viņu kātiņi tika notīti un speciāli sagatavoti un apstrādāti un vēl nākamās dienas vakarā, kad viņus metu ārā, viņi izskatījās kā tikko uztaisīti. Drošivien, ja izvēla slielas izplaukušas rozes, tad viņas izskatās kā dārzs uz galvas un arī vītuma pazīmes ir redzamas, bet mani rožu pumpuriņi bija superīgi!
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:25 Ziņot redakcijai
... un mākslīgs tomēr paliek mākslīgs... it īpaši vasarā, kad viss zied un pļavas un dārzi pilni ziediem, manuprāt, ir neprāts likt uz galvas kau tko mākslīgu... Piedodiet, ja kādu aizvainoju....
pekainite
| 16.06.2008 09:49 Ziņot redakcijai
Vienīgas, ko varu vēl piebilst, pirms ej uz ziedu salonu, aizej pie friziera, kas veidos kāzu frizūru, izrunājiet, ko un kā taisīsiet un pajautā, kā labāk tos ziedu dekorus taisīt. Man frizierīte teica, ka floristi uztaisa skaisti, bet lielākoties viņiem nav sajēgas par frizūras veidošanu un rezultātā stiprinājumi mēdzot būt milzīgi un tādi, kas "lauž" frizūru. Pilīvuriņu man šuva šuvēja un arī kosultējos ar frizierīti, kā labāk, tad arī viņa teica, lai tik neliek nekādas ķemmes klāt, jo arī tās "lauž" frizūru, bet kopdarbs konsultējoties ar visām darbiņā iesaistītajām pusēm sanāk super! :)
Annaleah
Foto
31.05.2008
| 16.06.2008 10:42 Ziņot redakcijai
es arī sākumā domāju likt ko mākslīgu, pērlītes vai ko līdzīgu, bet frizierīte pārliecināja, ka vajag dzīvos ziediņus... Un man ļoti patika, izskatās lieliski, man nākamās dienas rītā tikai apvīta, jo no rīta saule karsēja kā traka.. Bet visu kāzu dienu skaisti turējās. Man liekas, ka ar dzīviem ziediņiem matos līgava izskatās daudz jaunāka un meitenīgāka :)

sev rožu pumpuriņus pasūtīju tajā ziedu salonā, kas uz Brīvības ielas, pretī Ģertrūdes baznīcai, tāds apaļš namiņš, neatceros nosaukumu..
G-unit
Foto
04.07.2008
| 16.06.2008 11:25 Ziņot redakcijai
Un cik aptuveni jums izmaksāja tādi rožu pumpuriņi???
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 11:56 Ziņot redakcijai
Precīzu cenu neatminos, atceros, ka nobrīnījos, ka viņi tik lēti sanāca (biju gatavojusies uz kaut ko dārgāku). Par 7 gabaliem samaksāju kaut ko uz 5 ls.
sinduciitis
Foto
:) | 16.06.2008 14:38 Ziņot redakcijai
Man arī bija dzīvie ziediņi matos,man patika un bija svaigi visu laiku :) ziedu veikalā paņemu vienkārši frēzijas,tādas pašas kā bija domātas pušķī.Iepriekš ar frizieri biju saskaņojusi frizūru,tad viņai bija speciālas sprādzītes ar ko ziediņus matos iespraust,man patika :)

lietotāja foto
efuciss
12.07.2008
| 16.06.2008 15:17 Ziņot redakcijai
Man ir jautājusm, vai var likt gan dzīvos ziedus gan plīvuru? Vai nav par daudz?
miledija
11.08.2007
| 16.06.2008 15:29 Ziņot redakcijai
savējos ziedus matyiem pasūtīju vecrīgā salonā Linda! tas gan nebija turpat kur pušķis bet bija tuvu frizētavai - ulu! ļoti smuki bija -kā jau te rakstija - rozītes pumpuros un vēl kaut kādi mazi ziediņi visi uz tādām speciālām taka drātiņām , ta ka adatiņām, un ap'vīst pavisam neapvīta!!! vēl tagad kā iebalzamēti stāv!!! ā - maksa - laikam Ls 5-6 bija, bet saņēmu es ar veselu kušķi ziediņu pat tik daudz nevajadzēja!!
meituks
09.08.2008
| 16.06.2008 15:38 Ziņot redakcijai
Varbūt kādai ir bildīte, kur matos ir orhidejas!?
Deisiii
Foto
05.07.2008
| 16.06.2008 15:55 Ziņot redakcijai
Visu laiku biju pret dzīvajiem ziediem matos, bet sestdien taisot izmēģinājumu, friziere man sasprauda matos rozes, nu izskatījās ļoti labi, arī kopā ar plīvuru. Tās rozes bija palielas, pasūtīšu mazus pumpuriņus un lai riņķī apliek plivurpuķīti un domāju, ka būs ļoti skaisti:) Pēc mičošanas kad noņems plīvuru matos paliks skaisti akcenti:)
Annaleah
Foto
31.05.2008
| 16.06.2008 16:08 Ziņot redakcijai
man bija gan rozītes, gan plīvurs, ļoti labi izskatījās, jo tie pumpuriņi it kā noslēdza plīvuru, tie bija 5 rožu pumpuriņi vienā rindā plīvura augšpusē. Mati salokoti, un labi izskatījās arī pēc plīvura noņemšanas, bija balts smuks akcentiņš. Maksāja 8 vai 10 latus, īsti neatceros.
Susurinsh
Foto
26.04.2008
| 16.06.2008 16:47 Ziņot redakcijai
Manā kāzu frizūras izmēginājumā bija orhidejas. Turējās labi visu dienu. Šī bilde tapusi vēlā vakarā.

lietotāja foto
aijochka
| 16.06.2008 17:21 Ziņot redakcijai
man bija ziedu maza diadēma, kurā bija viena kalliņa, un vairākas no rožu ziedlapiņām taisītas it kā tūtiņas(lai forma līdzinātos kallām)vēl smalki zaļumiņi.zeltīti eņģeļmatiņi(kurus vēlējāmies gan tādus garākus, lai būtu kur izvīt)..uztaisīta uz tādas kā pakatnītes. turējās labi...mana friziere tikai visu laiku piekodināja, lai netaisot lielus ziedus(veselus rožu ziedus), izskatīšoties kā puķu dobe....cik maksā-nezinu...pirkts kopā ar līgavas pušķi, piespraudēm un mašinu rotāj.Lēti- 36 ls
Mīkijs
10.08.2007
| 16.06.2008 20:21 Ziņot redakcijai
Aijochka rakstīja - lai netaisot lielus ziedus(veselus rožu ziedus), izskatīšoties kā puķu dobe....
Nu tā jau ar nemaz nav, ir frizūras kur arī veseli rožu ziedi izskatā labi, bet tas protams ir atkarīgs no matu garuma

lietotāja foto
ingreta
| 16.06.2008 20:48 Ziņot redakcijai
Man meitai uz izlaidumu bija frēzijas dzīvās matos.Super izskatījās un turējās visu dienu un nakti.

lietotāja foto
aijochka
Mīkijs | 17.06.2008 09:58 Ziņot redakcijai
Bet Tev taču pašai ļoti jauki nelieli ziediņi....iet runa par tām traki lielajām galvām...un arī-kāda frizūra-varbūt tieši ar to vienu ziedu pietiek, vienu, bet lielu un pamatīgu....
es rakstīju, ko mana friziere ieteica tieši man....
esmu redzējusi frizūras ar lilijas ziedu- nu, kā var to mazu uztaisīt, nekā.....
katram pēc ieskatiem , patikšanas, iespējām...īstenībā- man patīk visādi veidi, kur ir dzīvie ziedi, katram savs skaistums...it sevišķi vasarā...
aijochka
Ziedu diadēma | 22.06.2008 19:49 Ziņot redakcijai
.
  • 1
  • (20)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami