Pirmdiena, 22. decembris
Vārda dienas: Saulvedis

Reģistrēties

Izvēlies!

BIBLIOTĒKA N°1, restorāns, kāzu svinību vieta ar īpašu atmosfēru
Ja vēlaties savam pasākumam piešķirt īpašu atmosfēru, rīkojiet to pie mums! „BIBLIOTĒKA No.1 Restorāns” piedāvā Jums divas komfortablas telpas, kas būs lieliski piemērotas kāzām vai jebkuram citam Jūsu iecerētajam pasākumam.
Caramel Events Riga, pilna servisa kāzu aģentūra
Organizēsim jūsu kāzas no A līdz Z, sākot no koncepta radīšanas, svinību vietas atrašanas un beidzot ar pašas kāzu dienas pilnu koordinēšanu.
Ceremonia, pilna servisa kāzu organizēšana
Mēs ieguldām daļiņu savas dvēseles, lai organizētu Jūsu kāzu ceremoniju. Nav divu vienādu mīlas stāstu, nav divu vienādu kāzu ceremoniju.
Arkadia SPA Hotel, kāzu svinību vieta pie jūras Engures novadā
SPA Arkadia atrodas ainaviskā vietā Lāčupītes krastā, tikai 60 km attālumā no Rīgas un 15 km attālumā no Jūrmalas. Viesnīca atrodas tikai 300 m no klusās un smilšainās pludmales un piedāvā sarīkot svinības līdz 180 viesiem.
Kārumnieki, viesu nams, kāzu svinību vieta netālu no Siguldas centra
Mājīgas telpas kāzu svinībām un citiem svētkiem. Piedāvājam nopērties slapjajā pirtī un relaksēties karstā āra kublā. Ja būsiet divatā, varēsiet baudīt neaizmirstamu vakaru jaukajā kamīnzālē un džakuzi.
Oskars Kupics, OK Foto, kāzu foto, kāzu fotogrāfs, pirmskāzu fotosesija
Piedāvāju kāzu foto gan visas dienas garumā, gan pēc klienta vēlmes arī īsākam laikam. Fotografēju pārsvarā reportāžas stilā, īpaši neiejaucoties kāzu norisē.
NOMAGALDU, pasākumu inventāra noma
pie mums atradīsi visu nepieciešamo veiksmīgai pasākuma norisei, turklāt par zemām cenām – sākot no galdiem, krēsliem un traukiem līdz pat gāzes sildītājiem un kolonnām.
Nītaures dzirnavas, viesu nams, kāzu svinību vieta
Mēs priecājamies brīžos, kad varam palīdzēt jaunajam pārim kāzu dienu pārvērst neaizmirstamā un priekpilnā notikumā! "Nītaures dzirnavu" čaklie un draudzīgie rūķīši palīdzēs rast kopsaucēju starp Jūsu sapņiem un iespējām.
D’vine Lounge, vieta modernam kāzu banketam Rīgas centrā
D’vine vīna bārs atrodas viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija otrajā stāvā, savukārt, bāra lounge – trešajā stāvā, kas ir ideāla vieta privātai kāzu ballītei, kokteiļvakaram vai banketam līdz 40 cilvēkiem.
Kučuru dzirnavas, viesu māja
Pie mums katrs jaunais pāris ir īpašs un mēs katram sarīkojam neatkārtojamus svētkus. Mēs piedāvājam interesantas un neredzētas izdarības jaunajam pārim un viņu viesiem.
RetroRent, auto noma, retro auto noma, kūka butaforija
SIA "RetroRent" ar prieku piedāvā Jums iespēju iznomāt automašīnas, kuras unikālas ar to, ka dažas no tām Baltijā sastopamas vienīgās. Kopā ar mums Jūs piedzīvosiet patiesi patīkamas un bezrūpīgas emocijas.
Mājas kūkas, kāzu kūkas Siguldā
Mājas kūkas piedāvā Jums iegādāties kūkas un tortes, kas ir no dabīgām izejvielām un bez mākslīgām krāsvielām. Izvēlieties savai kāzu kūkai labāko garšas buķeti!
Gatis Elziņš, rotkalis, precību un saderināšanās gredzeni, zīmola MIAU.LV izveidotājs
Izgatavos visdažādākās sarežģītības pakāpes rotas pēc individuāla pasūtījuma un dizaina. Var izgatavot no Jūsu materiāla un īsos termiņos.
Rēzijas, viesu nams kāzām Daugavas krastā
Aicinām Jūs izmantot viesu nama Rēzijas jaukās telpas kāzu svinībām. Jūsu rīcībā banketu zāle 50 personām, kamīnzāle 70 personām, plaša āra un jumta terase, sauna ar baseinu un slidkalniņu Daugavā, laiva, laba peldvieta, jaunlaulāto numuriņš, labiekārtoti viesu numuri un zāle ar ekonomiskās klases papildvietām.
Raušu meistars, kāzu tortes
Konditoreja „Raušu Meistars” labi pazīstama ar svaigām un garšīgām smalkmaizītēm, pīrādziņiem un kāzu tortēm. Mūsu konditorejas izstrādājumi lieliski papildinās Jūsu svētku galdu!
Aiga Garanča, kāzu ielūgumi, galda kartes, kāzu albumi
Ja Jums ir sajūta, ka vēlaties dalīties mīlestībā un izrādīt cieņu un sirsnību sev tuviem cilvēkiem, ieprieciniet viņus ar rūpīgi pagatavotiem ielūgumiem.
Rozītes Konditoreja, brīnišķīgas kāzu tortes jūsu īpašajai dienai
Brīnišķīgas tortes Jūsu īpašajai dienai! Pašas labākās un svaigākās sastāvdaļas, lieliska garša un īpaši jums izveidots dizains.
De Lukss, kāzu salons
Mūsu kāzu salons “De Lukss” piedāvā plašu kāzu kleitu sortimentu, vairāk nekā 300 modeļus, kā arī vakartērpus un smokingus. Mūsu kāzu salonā Jūs varēsiet atrast, kā lielos, tā arī mazos izmērus, ekskluzīvus modeļus, dažāda stila vakartērpus.
Vincento.lv, kāzu aksesuāri, kāzu rotas, kāzu aksesuāri vīriešiem
Vincento.lv piedāvā sieviešu un vīriešu kāzu bižutērijas un aksesuāru plašu izvēli. Pie mums var atrast diadēmas, auskarus, kaklarotas, kuloniņus, brošas, rokassprādzes un gredzenus jebkurai gaumei. Mēs piedāvājam vairāk kā 1000 atšķirīgus rotājumus.
Mazā Parīze, kāzu ateljē - veikals, kāzu kleitu, vakarkleitu, aksesuāru šūšana un labošana
„Mazā Parīze” - tas ir šūšanas ateljē, kurš specializējas tieši kāzu kleitu šūšanā. Mēs pielāgojam un pāršujam arī citur iegādātas kleitas un apģērbus. Strādājam tikai pēc pieraksta.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (20)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
G-unit
Foto
04.07.2008
Dzīvās puķes matos.... | 16.06.2008 09:12 Ziņot redakcijai
Sakiet,kur tās jāiegādājās-ziedu salonos...varbūt kāda tādus zin Rīgā????
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:18 Ziņot redakcijai
Jebkurā sev tuvākajā ziedu salonā (salonā, nevis veikalā)- jautā pārdevējām un viņas Tev noteikti ieteiks labāko risinājumu! Ja ir nepieciešams arī kāzu pušķis, ieteiktu Tev ziediņus matiem un pušķi pasūtīt kopā vienā vietā, jo tad ziediņus gan pušķim, gan matiem varēsi ļoti labi saskaņot.
Ingeborga
21.06.2008
| 16.06.2008 09:20 Ziņot redakcijai
man friziere neiteica dzīvās puķes, jo viņas ir smagas un, vīstot esot iespaids, ka līgavai "ragi uzlikti" jau kāzu dienā. labāk mākslīgie
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:23 Ziņot redakcijai
Nepiekritīšu, ka viņas ātri vīst. Man bija mazi neizplaukuši rozīšu pumpuriņi. Viņu kātiņi tika notīti un speciāli sagatavoti un apstrādāti un vēl nākamās dienas vakarā, kad viņus metu ārā, viņi izskatījās kā tikko uztaisīti. Drošivien, ja izvēla slielas izplaukušas rozes, tad viņas izskatās kā dārzs uz galvas un arī vītuma pazīmes ir redzamas, bet mani rožu pumpuriņi bija superīgi!
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:25 Ziņot redakcijai
... un mākslīgs tomēr paliek mākslīgs... it īpaši vasarā, kad viss zied un pļavas un dārzi pilni ziediem, manuprāt, ir neprāts likt uz galvas kau tko mākslīgu... Piedodiet, ja kādu aizvainoju....
pekainite
| 16.06.2008 09:49 Ziņot redakcijai
Vienīgas, ko varu vēl piebilst, pirms ej uz ziedu salonu, aizej pie friziera, kas veidos kāzu frizūru, izrunājiet, ko un kā taisīsiet un pajautā, kā labāk tos ziedu dekorus taisīt. Man frizierīte teica, ka floristi uztaisa skaisti, bet lielākoties viņiem nav sajēgas par frizūras veidošanu un rezultātā stiprinājumi mēdzot būt milzīgi un tādi, kas "lauž" frizūru. Pilīvuriņu man šuva šuvēja un arī kosultējos ar frizierīti, kā labāk, tad arī viņa teica, lai tik neliek nekādas ķemmes klāt, jo arī tās "lauž" frizūru, bet kopdarbs konsultējoties ar visām darbiņā iesaistītajām pusēm sanāk super! :)
Annaleah
Foto
31.05.2008
| 16.06.2008 10:42 Ziņot redakcijai
es arī sākumā domāju likt ko mākslīgu, pērlītes vai ko līdzīgu, bet frizierīte pārliecināja, ka vajag dzīvos ziediņus... Un man ļoti patika, izskatās lieliski, man nākamās dienas rītā tikai apvīta, jo no rīta saule karsēja kā traka.. Bet visu kāzu dienu skaisti turējās. Man liekas, ka ar dzīviem ziediņiem matos līgava izskatās daudz jaunāka un meitenīgāka :)

sev rožu pumpuriņus pasūtīju tajā ziedu salonā, kas uz Brīvības ielas, pretī Ģertrūdes baznīcai, tāds apaļš namiņš, neatceros nosaukumu..
G-unit
Foto
04.07.2008
| 16.06.2008 11:25 Ziņot redakcijai
Un cik aptuveni jums izmaksāja tādi rožu pumpuriņi???
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 11:56 Ziņot redakcijai
Precīzu cenu neatminos, atceros, ka nobrīnījos, ka viņi tik lēti sanāca (biju gatavojusies uz kaut ko dārgāku). Par 7 gabaliem samaksāju kaut ko uz 5 ls.
sinduciitis
Foto
:) | 16.06.2008 14:38 Ziņot redakcijai
Man arī bija dzīvie ziediņi matos,man patika un bija svaigi visu laiku :) ziedu veikalā paņemu vienkārši frēzijas,tādas pašas kā bija domātas pušķī.Iepriekš ar frizieri biju saskaņojusi frizūru,tad viņai bija speciālas sprādzītes ar ko ziediņus matos iespraust,man patika :)

lietotāja foto
efuciss
12.07.2008
| 16.06.2008 15:17 Ziņot redakcijai
Man ir jautājusm, vai var likt gan dzīvos ziedus gan plīvuru? Vai nav par daudz?
miledija
11.08.2007
| 16.06.2008 15:29 Ziņot redakcijai
savējos ziedus matyiem pasūtīju vecrīgā salonā Linda! tas gan nebija turpat kur pušķis bet bija tuvu frizētavai - ulu! ļoti smuki bija -kā jau te rakstija - rozītes pumpuros un vēl kaut kādi mazi ziediņi visi uz tādām speciālām taka drātiņām , ta ka adatiņām, un ap'vīst pavisam neapvīta!!! vēl tagad kā iebalzamēti stāv!!! ā - maksa - laikam Ls 5-6 bija, bet saņēmu es ar veselu kušķi ziediņu pat tik daudz nevajadzēja!!
meituks
09.08.2008
| 16.06.2008 15:38 Ziņot redakcijai
Varbūt kādai ir bildīte, kur matos ir orhidejas!?
Deisiii
Foto
05.07.2008
| 16.06.2008 15:55 Ziņot redakcijai
Visu laiku biju pret dzīvajiem ziediem matos, bet sestdien taisot izmēģinājumu, friziere man sasprauda matos rozes, nu izskatījās ļoti labi, arī kopā ar plīvuru. Tās rozes bija palielas, pasūtīšu mazus pumpuriņus un lai riņķī apliek plivurpuķīti un domāju, ka būs ļoti skaisti:) Pēc mičošanas kad noņems plīvuru matos paliks skaisti akcenti:)
Annaleah
Foto
31.05.2008
| 16.06.2008 16:08 Ziņot redakcijai
man bija gan rozītes, gan plīvurs, ļoti labi izskatījās, jo tie pumpuriņi it kā noslēdza plīvuru, tie bija 5 rožu pumpuriņi vienā rindā plīvura augšpusē. Mati salokoti, un labi izskatījās arī pēc plīvura noņemšanas, bija balts smuks akcentiņš. Maksāja 8 vai 10 latus, īsti neatceros.
Susurinsh
Foto
26.04.2008
| 16.06.2008 16:47 Ziņot redakcijai
Manā kāzu frizūras izmēginājumā bija orhidejas. Turējās labi visu dienu. Šī bilde tapusi vēlā vakarā.

lietotāja foto
aijochka
| 16.06.2008 17:21 Ziņot redakcijai
man bija ziedu maza diadēma, kurā bija viena kalliņa, un vairākas no rožu ziedlapiņām taisītas it kā tūtiņas(lai forma līdzinātos kallām)vēl smalki zaļumiņi.zeltīti eņģeļmatiņi(kurus vēlējāmies gan tādus garākus, lai būtu kur izvīt)..uztaisīta uz tādas kā pakatnītes. turējās labi...mana friziere tikai visu laiku piekodināja, lai netaisot lielus ziedus(veselus rožu ziedus), izskatīšoties kā puķu dobe....cik maksā-nezinu...pirkts kopā ar līgavas pušķi, piespraudēm un mašinu rotāj.Lēti- 36 ls
Mīkijs
10.08.2007
| 16.06.2008 20:21 Ziņot redakcijai
Aijochka rakstīja - lai netaisot lielus ziedus(veselus rožu ziedus), izskatīšoties kā puķu dobe....
Nu tā jau ar nemaz nav, ir frizūras kur arī veseli rožu ziedi izskatā labi, bet tas protams ir atkarīgs no matu garuma

lietotāja foto
ingreta
| 16.06.2008 20:48 Ziņot redakcijai
Man meitai uz izlaidumu bija frēzijas dzīvās matos.Super izskatījās un turējās visu dienu un nakti.

lietotāja foto
aijochka
Mīkijs | 17.06.2008 09:58 Ziņot redakcijai
Bet Tev taču pašai ļoti jauki nelieli ziediņi....iet runa par tām traki lielajām galvām...un arī-kāda frizūra-varbūt tieši ar to vienu ziedu pietiek, vienu, bet lielu un pamatīgu....
es rakstīju, ko mana friziere ieteica tieši man....
esmu redzējusi frizūras ar lilijas ziedu- nu, kā var to mazu uztaisīt, nekā.....
katram pēc ieskatiem , patikšanas, iespējām...īstenībā- man patīk visādi veidi, kur ir dzīvie ziedi, katram savs skaistums...it sevišķi vasarā...
aijochka
Ziedu diadēma | 22.06.2008 19:49 Ziņot redakcijai
.
  • 1
  • (20)
Tiešsaistē: 0 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 0 redzami