Ceturtdiena, 24. aprīlis
Vārda dienas: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis, Visvaris

Reģistrēties

Izvēlies!

Magic Dance Studio, kāzu valsis, jaunlaulāto pirmā deja
Mūsu profesionālie un pieredzes bagātie pedagogi palīdzēs izvēlēties atbilstošu mūziku, sagatavot tradicionālu kāzu dejas priekšnesumu vai iestudēt īpašu dejas horeogrāfiju pēc jaunā pāra iniciatīvas un vēlmēm.
Alus bārs, mobilais izlejamā alus bārs
Alus Tirgus Mobilais Alus bārs piedāvā svaigu, vēsu alu tieši no mucas Jūsu kāzām vai citiem saviesīgiem pasākumiem. Piedāvājam labākās latviešu un ārzemju alus šķirnes. Pirmās 2 dienas mobilā alus bāra izmantošana ir pilnīgi bez maksas, Jūs maksājat tikai par alu!
SOLA CAFASSO, kāzu tērpu un vakarkleitu salons
SOLA CAFASSO piedāvā izsmalcinātas un kvalitatīvas kāzu kleitas, kas liks iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Askētiskas un izsmalicinātas, klasiskas un ekstravagantas – tādas ir SOLA CAFASSO kleitas – katrai gaumei un maciņam.
The Picture, kāzu un ballīšu mūziķi
Ballīšu spēlēšana nav mūsu pamatdarbs, līdz ar ko mēs vēl aizvien spējam nodrošināt personīgu attieksmi un savu priekšnesumu sniegt ar prieku. Un pats svarīgākais - mēs esam pretimnākoši un darīsim visu, lai kāzas būtu brīnišķīgākais jūsu dzīves notikums.
Villa Anna, viesnīca, kāzu vieta jūras krastā
Maza villa jūras kāpās ar gaišiem linu aizkariem un smaržīgu, mežģīnēm rotātu veļu – tas ir tik tuvu paradīzei zemes virsū un tik tālu no ikdienas rutīnas. Villa Anna jūras krastā – ideāla vieta svinībām, kāzām, gan lielākās, gan mazākās kompānijās. Tveriet mirkli un iegūstiet to namiņā pie jūras zem smaržīgām priedēm, kur domas raisās viegli un pilsētas kņada nemanāmi atkāpjas.
Baltfilm.lv, radoša videogrāfu un fotogrāfu apvienība
Baltfil.lv piedāvā: kāzu filmas uzņemšanu un montāžu; kāzu makslinieciska klipa (3 - 5min.) izveidošanu; foto reportāžu un mākslas foto.
Restorāns Piramīda, kāzu ceremonija un bankets pilsētas centrā, ar skatu uz Esplanādes parku
Restorāns Piramīda atrodas viesnīcā Radisson Blu Rīdzene Hotel un ir ideāla vieta kā izmeklētām vakariņām ar mīļoto cilvēku, tā arī plašām svinībām izsmalcinātā un elegantā atmosfērā.
Arvis Kotins, juvelieris, laulību gredzenu izgatavošana, remonts
Arvja Kotina vislabākie gredzenu piedāvājumi - vislabākajiem klientiem! Īpašas lietas svarīgiem un neaizmirstamiem mirkļiem! Ar prieku tiks uzklausītas un realizētas Jūsu vēlmes.
E-ROTAS, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, rotaslietas, juveliera konsultācijas
E-ROTAS.LV atbilstoši svinīgajam kāzu notikumam piedāvā: laulību gredzenus; saderināšanās gredzenus ar dabīgajiem akmeņiem un dārgakmeņiem; līgavas skaistuma pastiprināšanai dabīgo pērļu rotaslietas.
Majorenhoff, restorāns, kāzu svinību vieta Jūrmalā
Restorāns Majorenhoff atrodas Jūrmalas sirdī. Tā stils, interjers un atmosfēra ir kā radīta dažādiem pasākumiem - lietišķām pusdienām, romantiskiem randiņiem, kāzu svinībām vai tikšanās reizēm ar draugiem.
Dace Miezīte, Kāzu aģentūra, laulību ceremoniju organizēšana
Organizējam un noformējam laulību ceremonijas brīvā dabā. Varat izmantot pilnu servisu laulību ceremonijas organizēšanā, varat tikai atsevišķus pakalpojumus. Izmaksas ir atkarīgas no Jūsu vēlmēm.
Ansis, ziedu salons
Līgavu pušķi, piespraudes un matu rotas, kāzu auto dekori.
Adventure Ride, izjāde zirga pajūgā vai kamanās
Pajūgs vai kamanas kāzām, rati vai ragavas bērnu ballītēm, kā arī lieliskas fotosesijas ar zirgiem priežu mežā, pļavā, pludmalē vai gaujmalā palīdzēs veidot Jūsu īpašo pasākumu vēl īpašāku.
ETNOGRĀFISKAIS BRĪVDABAS MUZEJS
Jaunlaulātajiem Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs piedāvā ekskursiju, kā arī iespēju izbraukt ar zirga pajūgu. Kalējs uz laimes pakava izkaļ kāzu datumu, ir pat iespēja salaulāties Usmas baznīcā.
Justinas Raskauskas (Just FOTO), kāzu fotogrāfs no Lietuvas
Visam ir jābūt atšķirīgam! Šis ir mūsu moto, ar kura palīdzību mēs mēģinām izcelties no pelēkās fotogrāfu masas. Mēs ne tikai uzņemam bildes, mēs apspriežam un iesakām, izstrādājam un eksperementējam, meklējam jaunus risinājumus.
Maritim Park Hotel Riga, viesnīca, svinību vieta modernām kāzām Rīgā
Ja esat modernu kāzu piekritēji, „Maritim Park Hotel Riga” banketu zāles ir piemērotas tieši Jūsu kāzu svinībām. Mēs piedāvājam visu veiksmīgai Jūsu kāzu svinību norisei!
Lilita, kāzu un vakartērpu modes salons
Kāzu un vakartērpu salons „LILITA” (Gogoļa 19) – viss līgavām un līgavaiņiem. Noma un pārdošana. Kredīts. Pievilcīgas cenas! Kāzu kleitas noma no 30Ls/3 dienām. Smokinga īre 50Ls/3 dienām. Kleitas sākot no 170 Ls. Kāzu salonā "LILITA" – liela aksesuāru izvēle.
Amberphoto (Māris Kaparkalējs), kāzu fotogrāfs
Profesionāls fotogrāfs piedāvā savus pakalpojumus kāzās, jubilejās vai jebkurā citā jums nozīmīgā dzīves notikumā. Privātās fotosesijas, dažādu notikumu reportāžas.
ALEXVIDEO, kāzu filmēšana un video montāža
Alex Video – tā ir profesionāla kāzu, dzimšanas dienu, kooperatīvo pasākumu, bērnu svētku un citu pasākumu filmēšana. Strādājam jau kopš 2004. gada. Piedāvājam filmēšanu arī ar divām kamerām un filmas montāžu.
Jānis Fabriks, kāzu dīdžejs
Latviešu, tālo un tuvo ārzemju, senās un jaunās, saldās un rūgtās mūzikas "ogas". Repertuārs plašs, bet katras kāzas ir īpašas, tāpēc muzikālās velmes cenšos saskaņot jau pirms kāzām, tā lai tās maksimāli pietuvinātu no manis gaidītajam.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (20)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
G-unit
Foto
04.07.2008
Dzīvās puķes matos.... | 16.06.2008 09:12 Ziņot redakcijai
Sakiet,kur tās jāiegādājās-ziedu salonos...varbūt kāda tādus zin Rīgā????
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:18 Ziņot redakcijai
Jebkurā sev tuvākajā ziedu salonā (salonā, nevis veikalā)- jautā pārdevējām un viņas Tev noteikti ieteiks labāko risinājumu! Ja ir nepieciešams arī kāzu pušķis, ieteiktu Tev ziediņus matiem un pušķi pasūtīt kopā vienā vietā, jo tad ziediņus gan pušķim, gan matiem varēsi ļoti labi saskaņot.
Ingeborga
21.06.2008
| 16.06.2008 09:20 Ziņot redakcijai
man friziere neiteica dzīvās puķes, jo viņas ir smagas un, vīstot esot iespaids, ka līgavai "ragi uzlikti" jau kāzu dienā. labāk mākslīgie
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:23 Ziņot redakcijai
Nepiekritīšu, ka viņas ātri vīst. Man bija mazi neizplaukuši rozīšu pumpuriņi. Viņu kātiņi tika notīti un speciāli sagatavoti un apstrādāti un vēl nākamās dienas vakarā, kad viņus metu ārā, viņi izskatījās kā tikko uztaisīti. Drošivien, ja izvēla slielas izplaukušas rozes, tad viņas izskatās kā dārzs uz galvas un arī vītuma pazīmes ir redzamas, bet mani rožu pumpuriņi bija superīgi!
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 09:25 Ziņot redakcijai
... un mākslīgs tomēr paliek mākslīgs... it īpaši vasarā, kad viss zied un pļavas un dārzi pilni ziediem, manuprāt, ir neprāts likt uz galvas kau tko mākslīgu... Piedodiet, ja kādu aizvainoju....
pekainite
| 16.06.2008 09:49 Ziņot redakcijai
Vienīgas, ko varu vēl piebilst, pirms ej uz ziedu salonu, aizej pie friziera, kas veidos kāzu frizūru, izrunājiet, ko un kā taisīsiet un pajautā, kā labāk tos ziedu dekorus taisīt. Man frizierīte teica, ka floristi uztaisa skaisti, bet lielākoties viņiem nav sajēgas par frizūras veidošanu un rezultātā stiprinājumi mēdzot būt milzīgi un tādi, kas "lauž" frizūru. Pilīvuriņu man šuva šuvēja un arī kosultējos ar frizierīti, kā labāk, tad arī viņa teica, lai tik neliek nekādas ķemmes klāt, jo arī tās "lauž" frizūru, bet kopdarbs konsultējoties ar visām darbiņā iesaistītajām pusēm sanāk super! :)
Annaleah
Foto
31.05.2008
| 16.06.2008 10:42 Ziņot redakcijai
es arī sākumā domāju likt ko mākslīgu, pērlītes vai ko līdzīgu, bet frizierīte pārliecināja, ka vajag dzīvos ziediņus... Un man ļoti patika, izskatās lieliski, man nākamās dienas rītā tikai apvīta, jo no rīta saule karsēja kā traka.. Bet visu kāzu dienu skaisti turējās. Man liekas, ka ar dzīviem ziediņiem matos līgava izskatās daudz jaunāka un meitenīgāka :)

sev rožu pumpuriņus pasūtīju tajā ziedu salonā, kas uz Brīvības ielas, pretī Ģertrūdes baznīcai, tāds apaļš namiņš, neatceros nosaukumu..
G-unit
Foto
04.07.2008
| 16.06.2008 11:25 Ziņot redakcijai
Un cik aptuveni jums izmaksāja tādi rožu pumpuriņi???
ibisa
Foto
17.05.2008
| 16.06.2008 11:56 Ziņot redakcijai
Precīzu cenu neatminos, atceros, ka nobrīnījos, ka viņi tik lēti sanāca (biju gatavojusies uz kaut ko dārgāku). Par 7 gabaliem samaksāju kaut ko uz 5 ls.
sinduciitis
Foto
:) | 16.06.2008 14:38 Ziņot redakcijai
Man arī bija dzīvie ziediņi matos,man patika un bija svaigi visu laiku :) ziedu veikalā paņemu vienkārši frēzijas,tādas pašas kā bija domātas pušķī.Iepriekš ar frizieri biju saskaņojusi frizūru,tad viņai bija speciālas sprādzītes ar ko ziediņus matos iespraust,man patika :)

lietotāja foto
efuciss
12.07.2008
| 16.06.2008 15:17 Ziņot redakcijai
Man ir jautājusm, vai var likt gan dzīvos ziedus gan plīvuru? Vai nav par daudz?
miledija
11.08.2007
| 16.06.2008 15:29 Ziņot redakcijai
savējos ziedus matyiem pasūtīju vecrīgā salonā Linda! tas gan nebija turpat kur pušķis bet bija tuvu frizētavai - ulu! ļoti smuki bija -kā jau te rakstija - rozītes pumpuros un vēl kaut kādi mazi ziediņi visi uz tādām speciālām taka drātiņām , ta ka adatiņām, un ap'vīst pavisam neapvīta!!! vēl tagad kā iebalzamēti stāv!!! ā - maksa - laikam Ls 5-6 bija, bet saņēmu es ar veselu kušķi ziediņu pat tik daudz nevajadzēja!!
meituks
09.08.2008
| 16.06.2008 15:38 Ziņot redakcijai
Varbūt kādai ir bildīte, kur matos ir orhidejas!?
Deisiii
Foto
05.07.2008
| 16.06.2008 15:55 Ziņot redakcijai
Visu laiku biju pret dzīvajiem ziediem matos, bet sestdien taisot izmēģinājumu, friziere man sasprauda matos rozes, nu izskatījās ļoti labi, arī kopā ar plīvuru. Tās rozes bija palielas, pasūtīšu mazus pumpuriņus un lai riņķī apliek plivurpuķīti un domāju, ka būs ļoti skaisti:) Pēc mičošanas kad noņems plīvuru matos paliks skaisti akcenti:)
Annaleah
Foto
31.05.2008
| 16.06.2008 16:08 Ziņot redakcijai
man bija gan rozītes, gan plīvurs, ļoti labi izskatījās, jo tie pumpuriņi it kā noslēdza plīvuru, tie bija 5 rožu pumpuriņi vienā rindā plīvura augšpusē. Mati salokoti, un labi izskatījās arī pēc plīvura noņemšanas, bija balts smuks akcentiņš. Maksāja 8 vai 10 latus, īsti neatceros.
Susurinsh
Foto
26.04.2008
| 16.06.2008 16:47 Ziņot redakcijai
Manā kāzu frizūras izmēginājumā bija orhidejas. Turējās labi visu dienu. Šī bilde tapusi vēlā vakarā.

lietotāja foto
aijochka
| 16.06.2008 17:21 Ziņot redakcijai
man bija ziedu maza diadēma, kurā bija viena kalliņa, un vairākas no rožu ziedlapiņām taisītas it kā tūtiņas(lai forma līdzinātos kallām)vēl smalki zaļumiņi.zeltīti eņģeļmatiņi(kurus vēlējāmies gan tādus garākus, lai būtu kur izvīt)..uztaisīta uz tādas kā pakatnītes. turējās labi...mana friziere tikai visu laiku piekodināja, lai netaisot lielus ziedus(veselus rožu ziedus), izskatīšoties kā puķu dobe....cik maksā-nezinu...pirkts kopā ar līgavas pušķi, piespraudēm un mašinu rotāj.Lēti- 36 ls
Mīkijs
10.08.2007
| 16.06.2008 20:21 Ziņot redakcijai
Aijochka rakstīja - lai netaisot lielus ziedus(veselus rožu ziedus), izskatīšoties kā puķu dobe....
Nu tā jau ar nemaz nav, ir frizūras kur arī veseli rožu ziedi izskatā labi, bet tas protams ir atkarīgs no matu garuma

lietotāja foto
ingreta
| 16.06.2008 20:48 Ziņot redakcijai
Man meitai uz izlaidumu bija frēzijas dzīvās matos.Super izskatījās un turējās visu dienu un nakti.

lietotāja foto
aijochka
Mīkijs | 17.06.2008 09:58 Ziņot redakcijai
Bet Tev taču pašai ļoti jauki nelieli ziediņi....iet runa par tām traki lielajām galvām...un arī-kāda frizūra-varbūt tieši ar to vienu ziedu pietiek, vienu, bet lielu un pamatīgu....
es rakstīju, ko mana friziere ieteica tieši man....
esmu redzējusi frizūras ar lilijas ziedu- nu, kā var to mazu uztaisīt, nekā.....
katram pēc ieskatiem , patikšanas, iespējām...īstenībā- man patīk visādi veidi, kur ir dzīvie ziedi, katram savs skaistums...it sevišķi vasarā...
aijochka
Ziedu diadēma | 22.06.2008 19:49 Ziņot redakcijai
.
  • 1
  • (20)
Tiešsaistē: 7 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 6 redzami : zizakii, Mezrozite126, ku_kis, Lidoflife, 1991megija, Marina*_