Otrdiena, 30. septembris
Vārda dienas: Elma, Elna, Meinhards, Menarda

Reģistrēties

Izvēlies!

Cerise, kāzu dekori, mēbeles, floristika un cita atribūtika
"Cerise" piedāvā plašu kāzu dekoru sortimentu dažādām tematikām un stiliem. Dekorus iespējams gan nopirkt, gan iznomāt.
Garden Hotel, pilsētas komforta un dabas burvības apvienojums Latgalē
Pilsētas komforts un dabas burvība vienuviet - labākā viesnīca Latgalē! Lieliska vieta atpūtai dabā un svinību rīkošanai.
Vladislavs Čistjakovs, saderināšanās un laulību gredzeni
Saderināšanās un laulību gredzenu, kā arī citu juvelierizstrādājumu dizaina izstrāde un izgatavošana pēc klienta individuāla pasūtījuma. 100% roku darbs.
ESPA Rīga, romantiska atpūta ESPA Rīga
Uzdāviniet sajūtas, nevis lietas, iegādājoties personalizētas dāvanu kartes līgavai un līgavainim, vedējiem vai kāzu organizatoriem vienā no lielākajiem pieczvaigžņu SPA centriem Baltijā un Skandināvijā ESPA Rīga!
Viesturs Meirāns, laulību gredzenu un rotu izgatavošana
Gredzeni, laulību gredzeni, rokassprādzes, piespraudes, kaklarotas, aksesuāri, komplekti.
Ungurmuiža, laulību ceremoniju vieta
Kungu mājas svinību zāle, terase vai muižas parks ir lieliska vieta skaistākajiem dzīves mirkļiem - kāzu svinībām un laulību ceremonijām.
SOLA CAFASSO, kāzu tērpu un vakarkleitu salons
SOLA CAFASSO piedāvā izsmalcinātas un kvalitatīvas kāzu kleitas, kas liks iemirdzēties katras līgavas dabiskajam skaistumam. Askētiskas un izsmalicinātas, klasiskas un ekstravagantas – tādas ir SOLA CAFASSO kleitas – katrai gaumei un maciņam.
Taizers, kāzu muzikantu grupa
Grupas „Taizers” mūzika neļauj skumt nevienam. :) Spēlējam kāzās, jubilejās un citos pasākumos. Dzīvā mūzika jebkurai gaumei. Esam 2 cilvēki: Egils un Normunds (pēc vajadzības reizēm spēlējam arī trijatā + saksofons).
Sapņu saliņa, viesu nams, kāzu svinību vieta Salaspils novadā
Aicinām nosvinēt Jūsu svētkus pie sevis, „Sapņu saliņā.” Labprāt uzņemsim Jūs gan Jūsu lielajā, baltajā dienā, gan vēlāk, atceroties šo skaisto notikumu, kādā kāzu jubilejā.
Dabaicēni, skaista un netradicionāla kāzu vieta Dobelē
Ja vēlaties atpūsties no pilsētas kņadas un trokšņiem, izbaudīt klusumu un dabu, laipni aicināti viesoties pie mums, Dabaicēnos.
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils parūpēsies par laulību ceremonijas norisi pašā pilī. Ja būs tāda vēlēšanās, laulību ceremonija varēs notikt arī teltī pils parkā vai lapenē pils dīķa pakājē, kur zaļa zāle zem kājām un skan putnu balsis.
Ivo Blūms, kāzu un pasākumu fotogrāfs LV/UK
Esmu fotogrāfs ar pieredzi dažādos žanros, bet vistuvākais no tiem ir reportāža, kas ļauj veidot kadrus brīvā gaisotnē, tverot patiesas emocijas. Piedāvāju iemūžināt skaistākos mirkļus - no gatavošanās kāzām līdz pat ballītes beigām.
Fortitude (Raimonds Dunke), kāzu rīkošana un vadīšana
"Fortitude" piedāvā vakara vadītājus Jūsu lielajam notikumam,scenārija izveidi, akustiskos priekšnesumus vecmeitu ballītēm, DJ kāzām un citiem pasākumiem, pasākumu apskaņošanu.
Trešā brigāde, kāzu muzikantu ansamblis
Repertuārs dažādām gaumēm, spēlējam gan latviešu jaunākas un vecākas dziesmas, gan arī šo to no ārzemniekiem. Sagaidām jauno pāri ar akustisko ģitāru un saksofonu. Varam sagaidīt jauno pāri ārpus telpām.
Augstrozes Raiskuma muiža, viesību nams
Raiskuma muižas hronika aizsākusies 15.gs. gleznainā vietā pie Raiskuma ezera. Senās muižas ēkas, terasveidīgs parks, ozolu alejas rada senatnīgu sajūtu un patīkamu auru.
Ļena, kāzu floriste, gaumīgas kāzu dekorācijas, līgavu pušķi
Ziedi padarīs īpašu ikvienu Jūsu dzīves mirkli! Ziedi ir mana kaislība: man ir svarīgs katrs stiebriņš un ziedlapiņa. Uzticieties man, un rezultāts Jums patiks!
BETOLLI, oriģināli krekli kāzām, izveido savu kreklu pats
BETOLLI piedāvā katram pašam būt sava krekla dizainerim, lai arī līgavainis izskatītos daudz oriģinālāks un būtu pieskaņots kāzu toņiem. Krekls pēc Jūsu izmēriem! Piedāvājam vismaz 150 dažādu kreklu audumu.
Alekseys Kelmans cinematography, kāzu video
Izvērtējot līdzšinējo pieredzi... ar nelielu ieskatu nākotnē, esmu izveidojis piedāvājumus Jums, kas ir jaunums kāzu video jomā! Piedāvājums "Zelts" - 15 min kāzu video un piedāvājums "Platīns" kāzu filma 1,5 h + 3-4 min īsais video.
Kunči, viesību nams, kāzu svinību vieta Cēsu pusē
Būsim pagodināti, ja savu īpašo dienu pavadīsiet pie mums - „Kunčos”. Piedāvājam kamīnzāles, estrādi, nojumi, pirtiņu, jaunlaulāto numuru, istabas viesiem, kublu, sporta laukumus un citas atpūtas iespējas.
OPTIMPEX, alkohols kāzām
SIA Optimpex piedāvā labākās cenas pasaulē populārākajiem vīnu, dzirkstošo vīnu un stiprā alkohola zīmoliem, un 100% dabiskajiem bezalkoholiskajiem dzērieniem. Katram klientam nodrošinām individuālu,īpašu piedāvājumu un personīgu pieeju.Plašs sortiments katrai gaumei par lieliskām cenām.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (7)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
marsy
Kā uzrakstīt ielūgumu darba kolēģiem? | 11.09.2009 16:02 Ziņot redakcijai
Vai varat ieteikt kā uzrakstīt ielūgumu darba kolēģiem? gribu izsūtīt e-ielūgumus, bet neko sakarīgu nevaru atrast. :(
Noelle
Foto
19.07.2014
| 11.09.2009 22:21 Ziņot redakcijai
Savādi, bet domāju, ar ko gan kolēgi sliktāki par pārējiem kāzu viesiem, lai viņiem nesūtītu tādus pašus ielūgumus kā citiem ?

Manuprāt, tas ir tik jauki - saņemt taustāmu ielūgumu uz kāzām...
veta123
Foto
07.08.2009
| 11.09.2009 22:28 Ziņot redakcijai
Pagājušo gadu, kad precējās mums kolēģe, viņa izsūtīja e-ielūgumus... http://www.precos.lv/uploads/forum/191458...

Bet es nevēlējos visu baru aicināt, bet gan pārs kolēģes, es taisīju ielūgumus un devu katrai... :)
Info
Ielūgumu tekstu paraugi | 12.09.2009 20:45 Ziņot redakcijai
Ielūgumu tekstu paraugi
marsy
| 12.09.2009 22:29 Ziņot redakcijai
Noelle, darba kolēģi nav sliktāki par pārējiem viesiem, bet viņus gribu aicināt tikai uz svinīgo ceremoniju. Pārējie- paši tuvākie tiks aicināti vēl uz banketu.
marsy
| 12.09.2009 22:32 Ziņot redakcijai
veta123, liels paldies!
veta123
Foto
07.08.2009
| 13.09.2009 14:17 Ziņot redakcijai
:) Ak, jā, piemirsu pateikt, ka es rakstīju kolēģēm ielūgamā apmēram šādi: Būsiet mīļi gaidīta mūsu kāzu svinībās, kad savas sirdis un likteņus savienosim ....... plkst. ......., ...baznīcā. Pēc ceremonijas saskandināsim šampanieša glāzes un iemūšināsim skaisto notikumu! (teksts ar domu, ka aicinu tikai uz ceremoniju un pēcceromonijas uzkodām, šampanieti un foto).
Noelle
Foto
19.07.2014
marsy | 13.09.2009 18:07 Ziņot redakcijai
Bet var taču izveidot šo ielūgumu ar mazliet citu tekstu, nekā viesiem, kas tiks aicināti arī uz svinībām...
Protams - katram jau savs, taču es noteikti darītu tā, ka visiem viesiem, neatkarīgi no tā, ir vai nav viņi lūgti uz visām kāzu norisēm, gatavotu/pirktu/pasūtītu reālus ielūgumus. E-pasts, lai arī ir mūsdienu komunikācijas neatņemama sastāvdaļa, tomēr ir tik bezpersoniska un "auksta" padarīšana, ka es nudien nepriecātos saņemot kāzu ielūgumu uz savu e-pastu.
  • 1
  • (7)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 1 paslēpušies, 2 redzami : Precos.lv, melantha4ai