Ceturtdiena, 21. augusts
Vārda dienas: Janīna, Linda

Reģistrēties

Izvēlies!

Laumu dabas parks, svinību vieta
Vai vēlaties skaisto kāzu mirkli medus saldu, putnu dziesmu apvītu un ūdensrožu ziedu skaistuma apņemtu?
Laumiņu valstībā uzbursim Jums brīnišķīgas svinības un mīļu ieskaņu Medus mēnesim.
Teltis.lv, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Event Empire, kāzu rīkotāji un vadītāji
Svētku organizēšana ir mūsu iemīļotais ikdienas darbs. Uzticiet mums savas pirmskāzu rūpes un veltiet brīvo laiku viens otram, gaidot savu Lielo dienu kopā!
Kristaps Hercs, kāzu fotogrāfs
Labprāt satikšos uz kafijas tasi, lai iepazītos tuvāk pirms kāzu dienas. Būšu pagodināts fotogrāfēt tieši Jūsu kāzu dienā.
Niks Zvaigzne, kāzu vadītājs
Niks Zvaigzne, kāzu un pasākumu vadītājs: "Mana panākuma atslēga – izdzīvot Jūsu svarīgo notikumu kā savējo, tādejādi izejot cauri visam emociju virpulim kopā ar Jums un gūt abpusēju gandarījumu!"
RetroRent, auto noma, retro auto noma, kūka butaforija
SIA "RetroRent" ar prieku piedāvā Jums iespēju iznomāt automašīnas, kuras unikālas ar to, ka dažas no tām Baltijā sastopamas vienīgās. Kopā ar mums Jūs piedzīvosiet patiesi patīkamas un bezrūpīgas emocijas.
Eduards Koliks, kāzu un ģimenes video
Jūsu kāzas - tā ir īpaša diena, ģimenes dzimšanas diena. Šajos svētkos uzdāviniet sev un saviem tuvajiem brīnišķīgu dāvanu - skaistu kāzu videoklipu!
Gludināmais koks, koka gludināmie dēļi, kāzu dāvanas
“Gludināmais koks” aicina restaurēt izjūtas, piedāvājot elegantus un praktiskus koka dēļus ar individuālu auduma dizainu. Līdzās praktiskajai pusei, tie kalpos arī kā gaumīgs elements ikvienam interjeram.
Marta Ābele, kāzu make up un frizūru meistare, stiliste (izbraucu pie klienta)
Kāzu diena - tā ir Tava diena un Tavs skaistums, un mans uzdevums to ir izcelt un likt tam mirdzēt kāzu dienā kā briljanta gredzenam zeltnesī.
Jānis Konons, kāzu fotogrāfs
Jānis Konons ir Latvijas Kāzu Fotogrāfu asociācijas (LKFA) biedrs. LKFA izsludinātā konkursa "2010 gada labākais kāzu fotogrāfs" II vietas ieguvējs kategorijā "Portrets", V vietas ieguvējs kategorijā "Ceremonija".
Agris Kramiņš, juvelieris, laulību un saderināšanās gredzeni
Darbnīcā var apskatīt visu Latvijas novadu arheoloģisko un etnogrāfisko gredzenu kolekciju un izvēlēties sev atbilstošo gredzena paraugu. Radot savu gredzenu, var izmantot jau esošos paraugus vai savas vēlmes un idejas, ņemot vērā gredzena vēlamo izskatu, praktisko lietojumu, materiāla izvēli un cenu.
Vintage dzērienu izvēle, dzērienu izvēles veikali, alkoholiskie dzērieni kāzu svinībām
Vintage profesionālās pārdevējas palīdzēs katram pircējam izvēlēties piemērotāko vīnu no plašā vīna klāsta un papildus jau garantētajai 10% atlaidei kāzu gadījumā, varat rēķināties ar ikmēneša īpašajiem akcijas piedāvājumiem.
Mežbrenči, viesu nams, kāzu svinību vieta Daugavas krastā
Lieliska atpūtas vieta Daugavas krastā, kur var baudīt mieru, klusumu un dabas skaistumu. MEŽBRENČI piedāvā telpas kāzu svinībām tikai 30 min braucienā no Rīgas centra. Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam izbraucienus ar kvadraciklu, ūdensmotociklu un sniega motociklu.
Elefant, restorāns, kāzu svinību vieta Rīgā
Plašais un stilīgais restorāns "Elefant” un lobija bārs atrodas viesnīcas "Wellton Elefant" pirmajā stāvā. Viesnīca piedāvā arī citas plašas telpas pasākumiem ar ietilpību līdz 130 cilvēkiem.
Ruslans Bilejs, rotkalis
Neparastas un Īpaši Jums veidotas saderināšanās rotas, laulību gredzeni un krāšņumlietas Jūsu kāzu dienai.
Lūšu Drava, saldas dāvaniņas kāzu viesiem
Lūšu Drava piedāvā veselīgus un garšīgus medus produktus glītā iepakojumā, kas ar Jūsu personalizēto dizainu var kļūt par aizkustinošu, bet tajā pašā laikā arī praktisku dāvanu kāzu viesiem.
Zelts.Lv, juvelierizstrādājumi, laulību gredzeni
Piedāvājam saderināšanās un laulības gredzenu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Plaša modeļu izvēle – darbnīcā ir pieejami vairāku modeļu paraugi un katalogi.
Ilze Siliņa, kāzu rīkotāja un vadītāja
Kāzu, korporatīvo pasākumu, jubileju un citu Jūsu skaisto dzīves mirkļu noorganizēšana un vadīšana.
Raimonds Birkenfelds, kāzu foto
Lai par mani runā mani darbi. Ja tie jūs uzrunā, sazinieties ar mani.
Crystal Events, pilna servisa kāzu aģentūra, laulību ceremonijas rīkošana un noformēšana
Lai Jūsu kāzu diena mirdzētu kā kristāla notikums, mēs piedāvājam pilnībā parūpēties par laulību ceremoniju, arī par svinībām brīvā dabā.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (7)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
marsy
Kā uzrakstīt ielūgumu darba kolēģiem? | 11.09.2009 16:02 Ziņot redakcijai
Vai varat ieteikt kā uzrakstīt ielūgumu darba kolēģiem? gribu izsūtīt e-ielūgumus, bet neko sakarīgu nevaru atrast. :(
Noelle
Foto
19.07.2014
| 11.09.2009 22:21 Ziņot redakcijai
Savādi, bet domāju, ar ko gan kolēgi sliktāki par pārējiem kāzu viesiem, lai viņiem nesūtītu tādus pašus ielūgumus kā citiem ?

Manuprāt, tas ir tik jauki - saņemt taustāmu ielūgumu uz kāzām...
veta123
Foto
07.08.2009
| 11.09.2009 22:28 Ziņot redakcijai
Pagājušo gadu, kad precējās mums kolēģe, viņa izsūtīja e-ielūgumus... http://www.precos.lv/uploads/forum/191458...

Bet es nevēlējos visu baru aicināt, bet gan pārs kolēģes, es taisīju ielūgumus un devu katrai... :)
Info
Ielūgumu tekstu paraugi | 12.09.2009 20:45 Ziņot redakcijai
Ielūgumu tekstu paraugi
marsy
| 12.09.2009 22:29 Ziņot redakcijai
Noelle, darba kolēģi nav sliktāki par pārējiem viesiem, bet viņus gribu aicināt tikai uz svinīgo ceremoniju. Pārējie- paši tuvākie tiks aicināti vēl uz banketu.
marsy
| 12.09.2009 22:32 Ziņot redakcijai
veta123, liels paldies!
veta123
Foto
07.08.2009
| 13.09.2009 14:17 Ziņot redakcijai
:) Ak, jā, piemirsu pateikt, ka es rakstīju kolēģēm ielūgamā apmēram šādi: Būsiet mīļi gaidīta mūsu kāzu svinībās, kad savas sirdis un likteņus savienosim ....... plkst. ......., ...baznīcā. Pēc ceremonijas saskandināsim šampanieša glāzes un iemūšināsim skaisto notikumu! (teksts ar domu, ka aicinu tikai uz ceremoniju un pēcceromonijas uzkodām, šampanieti un foto).
Noelle
Foto
19.07.2014
marsy | 13.09.2009 18:07 Ziņot redakcijai
Bet var taču izveidot šo ielūgumu ar mazliet citu tekstu, nekā viesiem, kas tiks aicināti arī uz svinībām...
Protams - katram jau savs, taču es noteikti darītu tā, ka visiem viesiem, neatkarīgi no tā, ir vai nav viņi lūgti uz visām kāzu norisēm, gatavotu/pirktu/pasūtītu reālus ielūgumus. E-pasts, lai arī ir mūsdienu komunikācijas neatņemama sastāvdaļa, tomēr ir tik bezpersoniska un "auksta" padarīšana, ka es nudien nepriecātos saņemot kāzu ielūgumu uz savu e-pastu.
  • 1
  • (7)
Tiešsaistē: 4 reģistrētie lietotāji: 3 paslēpušies, 1 redzami : kristine_z