Piektdiena, 22. augusts
Vārda dienas: Everts, Rudīte

Reģistrēties

Izvēlies!

AERODIUM, absolūta brīvība vecmeitu ballītē
Lidojums AERODIUM vēja tunelī, iespējams, ir viena no must have aktivitātēm, ko ieplānot atraktīvā un neaizmirstamā vecmeitu ballītē! Lidošana sniedz fantastiskas emocijas un absolūtu brīvības sajūtu!
TELTIS.LV, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Puse Plus, kāzu ielūgumi, galda kartes, apsveikumi
Piedāvājam gan tipogrāfijā drukātus, gan rokām veidotus kāzu ielūgumus un galda kartes, kā arī dizaina un poligrāfijas pakalpojumus.
Ilze Siliņa, kāzu rīkotāja un vadītāja
Kāzu, korporatīvo pasākumu, jubileju un citu Jūsu skaisto dzīves mirkļu noorganizēšana un vadīšana.
Viesturs Vizulis, citādāks kāzu vadītājs
Vakara atmosfēras vadītājs Viesturs no Rīgas Improvizācijas teātra piedāvā kāzu vakara neoficiālo daļu aizvadīt vieglā vakara šova formātā. Svinēšana katru reizi ir unikāla, jo rodas uz vietas, pateicoties klātesošo kreativitātei un vakara gaita tiek balstīta jaunā pāra īpašajās iezīmēs.
Dizaina Fabrika, netradicionāla kāzu vieta
Ja vēlaties 100% baltās kāzas, vai ja neesat tradicionālo viesu namu piekritēji, piedāvājam jums pavisam alternatīvu un radošu pieeju gan laulību reģistrācijas vietai, gan svinībām.
TELTIS.LV, telšu un inventāra noma
Teltis kāzam un citiem svinīgiem pasākumiem, inventāra noma - galdi, banketu galdi, krēsli, soli, galdauti, krēslu pārvalki.
Tatjana Svoboda, kāzu un ģimenes fotogrāfe
Mana formula: laba fotogrāfija = notverta būtība. Vienādi svarīgs ir gan iegūtā fotoattēla skaistums, gan arī emocionalitāte un tās nozīme. Katrs cilvēks ir unikāls, katrs mirklis – neatkārtojams.
Taizers, kāzu muzikantu grupa
Grupas „Taizers” mūzika neļauj skumt nevienam. :) Spēlējam kāzās, jubilejās un citos pasākumos. Dzīvā mūzika jebkurai gaumei. Esam 2 cilvēki: Egils un Normunds (pēc vajadzības reizēm spēlējam arī trijatā + saksofons).
Will Happen, kāzu un pasākumu aprīkojums, inventāra noma
WILL HAPPEN ir augsta līmeņa pasākumu aprīkojuma nodrošināšanas uzņēmums. Mēs piedāvājam izcilas kvalitātes un dizaina tekstilu – krēslu pārvalkus, galdautus, salvetes, kā arī elegantas un modernas pasākumu mēbeles.
Baiba Riežniece, kāzu ielūgumi, galda kartes
Skaists, rokām darināts ielūgums būs brīnišķīgs veids, kā saviem tuvajiem paziņot par Jūsu īpašo dienu. Mēs piedāvājam izgatavot Jūsu sapņu ielūgumus pēc jau sagatavotiem paraugiem, kuriem iespējams mainīt krāsu toņus, izmērus un burtu fontus.
Niks Zvaigzne, kāzu vadītājs
Niks Zvaigzne, kāzu un pasākumu vadītājs: "Mana panākuma atslēga – izdzīvot Jūsu svarīgo notikumu kā savējo, tādejādi izejot cauri visam emociju virpulim kopā ar Jums un gūt abpusēju gandarījumu!"
Klaidoņi, kāzu muzikanti
Jums vajadzīgi jautri muzikanti? Tad zvaniet! Kāzas - mūsu stihija. Palīdzam vedējiem un piedāvājam savu vakara vadītāju, ja nepieciešams.
Uģis Nagliņš, kāzu fotogrāfs
Viss sākas ar pastaigu, pikniku... "Mīlas stāsts". Tā ir maza foto sesija pirms Jūsu kāzām. Kāzu dienā fotografēt sāku no līgavas ģērbšanās līdz mičošanai/ tortes griešanai. Ja vēlaties uzzināt vairāk, tad rakstiet vai zvaniet!
Artūrs Jasinskis, fotogrāfs
Savu fotogrāfijas prasmi un stilu esmu izkopis strādājot par fotožurnālistu, skolojoties Profesionālās Fotogrāfijas skolā un trīs gadus veiksmīgi sastrādājoties ar profesionālu kāzu aģentūru Bon Sens.
Līcīši, dabas relaksācijas un kāzu svinību komplekss Ķeguma novadā
Priecāsimies, ja savas dzīves skaistākajiem svētkiem izvēlēsieties mūsu Dabas relaksācijas un svinību kompleksu "Līcīši", un strādāsim, lai Jūsu svētki būti tādi, kādus esat iecerējuši!
Ungurmuiža, vieta kāzām netālu no Cēsīm
Ungurmuiža - tā ir gandrīz 300 gadu vēsture, tas ir harmonisks koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, ko 1732. gadā cēlis Krievijas cara Pētera I ģenerālleitants brīvkungs Baltazars fon Kampenhauzens.
FreshART, izklaidējošas aktivitātes un inventāra noma
FreshART piedāvā svaigas idejas kāzām - aktivitātes un spēles viesu izklaidei, inventāra un dekorāciju nomu.
Mans drēbju skapis, augstas kvalitātes vīriešu uzvalki, krekli, mēteļi, apavi un aksesuāri
Mans drēbju skapis piedāvā augstas kvalitātes vīriešu uzvalkus, mēteļus, kreklus, apavus un aksesuārus. Vīriešu uzvalki tiek piedāvāti no 44.-74. izmēram.
Skybird productions, kāzu video
Piedāvājam iemūžināt skaistākos mirkļus no Jūsu īpašās dienas video formātā. Mūsu komandā ir profesionāli video operatori ar vairāku gadu pieredzi, piedāvājumu klāsts ir samērā elastīgs - varam pielāgoties Jūsu vēlmēm un iespējām.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Jutlle
Foto
25.07.2009
gredzenu spilventiņš - paštaisīts?! | 13.05.2009 21:01 Ziņot redakcijai
Izskatīju visu googli un ebayu, bet nevaru atrast tādu gredzenu spilventiņu, kas patīk :(
Ir doma nopirkt materiālus un taisīt pašai. Varbūt kāda dara tāpat? :) Gribētos redzēt kādu bildīti un dzirdēt viedokļus.. it kā tāds sīkums vien ir, bet tas pašlaik mani ļoti satrauc :))

Informācija: Kāzu aksesuāri - Kāzu atribūtikas darinātāji un tirgotāji
elini-te
Foto
07.08.2009
| 13.05.2009 22:52 Ziņot redakcijai
mani ari intereše gredzenu spilventiņš-
Bailey
Foto
| 13.05.2009 23:19 Ziņot redakcijai
Šitādu ir taisījusi mana floriste.

lietotāja foto
bellydancer
Foto
08.08.2009
| 13.05.2009 23:23 Ziņot redakcijai
ss.lv atradu 2 meitenes, kas lēti taisa kāzu aksesuārus. Varbūt nav vērts mocīties un var pie vienas no viņām nopirkt, ja iepatīkas kāds? :o)
http://fotki.lv/kotja/comments-16904942/
http://fotki.lv/nukku/comments-21319134/
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 14.05.2009 10:52 Ziņot redakcijai
Bailey - ļoti skaists un oriģināls :)
Paldies Bellydancer par info, apskatīšu, varbūt arī kas gatavs iepatiksies!
Erna Kļavs
| 14.05.2009 18:10 Ziņot redakcijai
Varbūt šeit kas noderīgs:
www.perfetto.lv
Iespējami arī individuāli pasūtījumi, ja no gatavajiem neks sirdī neiekrīt. : )
Bogemka
| 02.08.2010 15:55 Ziņot redakcijai
Bailey - saki, a cik tev tāds izmaksāja? :)
Vicis
Foto
08.05.2010
pashtaisiits | 02.08.2010 18:00 Ziņot redakcijai
Elementaari uztaisiit pashai. Man bija palicis paari no bolero jacinjas audums, shuveeja sashuva taadu kaa nelielu kabatinju (pati arii vareetu), nopeerc sintaponu, piebaaz, aizshuj malinju ciet, pa vidu sashuj kopaa taa, lai veidojas bedriite un apsien lentiiti kaadu vien veelies.
Vicis
Foto
08.05.2010
| 02.08.2010 18:01 Ziņot redakcijai
Oj, meitene jau appreceejusies, laikam vairs nav aktuaali :)
Rashela
17.07.2010
| 04.08.2010 20:55 Ziņot redakcijai
Priekš kam tas spilventiņš vispār vajadzīgs?
Man nebija un neizjutu nekādu vajadzību pēc viņa...
bubītis
Foto
15.05.2010
| 04.08.2010 22:57 Ziņot redakcijai
Mums bija, turklāt pašu darināts. Nav jau obligāti, bet gribēju, bija laiks uzšūt un skaisti izskatijās. Un manuprāt gredzeniem ir pietiekoši svarīga simboliskā nozīme, lai pasniegtu viņus skaisti. Karaļnamos vērtīgas dārglietas arī netiek liktas metāla šķīvīšos (kā piemēram esmu redzējusi Jelgavas dz/n :)) Kādam tā liksies izrādīšanās, kādam sīkums, kāds vispār var izvilkt gredzenus no kabatas un uzmaukt pirkstā, cik pāru, tik viedokļu. Laulības dzīvi jau tas neietekmē.

lietotāja foto lietotāja foto
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 3 reģistrētie lietotāji: 2 paslēpušies, 1 redzami : lindracins