Piektdiena, 03. jūlijs
Vārda dienas: Benita, Everita, Verita

Reģistrēties

Izvēlies!

Vintage dzērienu izvēle, dzērienu izvēles veikali, alkoholiskie dzērieni kāzu svinībām
Vintage profesionālās pārdevējas palīdzēs katram pircējam izvēlēties piemērotāko vīnu no plašā vīna klāsta un papildus jau garantētajai 10% atlaidei kāzu gadījumā, varat rēķināties ar ikmēneša īpašajiem akcijas piedāvājumiem.
Ūdensdzirnas, viesu nams
„Ūdensdzirnas” atpūtas komplekss ir ar savu „dvēselīti” – interesanta un neatkārtojama vide, kā arī piedāvājums ir daudzveidīgs un cenas pieejamas. Brīvs 2012.gada 21.jūlijs!
Carpe diem, atpūtas kuģītis
Piedāvājam izbraucienus ar atpūtas kuģīti "Carpe diem". Izbraucieni visa veida pasākumiem.
LVLux Deco, laulību ceremonija Ikšķilē vēsturiskā vietā Daugavas krastā
Laulību ceremonija Ikšķilē vēsturiskā, skaistā vietā Daugavas krastā ar skatu uz sv. Meinarda salu viesnīcā un ūdens atpūtas centrā "Spadrops".
VW busiņa un vēsturiskā Passat noma
Piedāvājam nomai ikdienā reti sastopamus VW markas auto.
Mežvidi, viesu nams kāzām Kurzemē
Piedāvājam plašas, ērtas un mūsdienīgas telpas ar gaumīgi latvisku interjeru.Svinību zāle līdz 100 personām. Plašajā teritorijā varēsiet gan baudīt dabu, gan veselīgi atpūsties kaimiņu un svešu acu netraucēti.
Klīviga, ziedu salons
Piedāvājam grieztos ziedus, ziedu kompozīcijas, līgavas pušķus, kāzu auto dekorus, telpaugus, keramikas un stikla izstrādājumus, dāvanu iesaiņošanu, telpu noformēšanu un kāzu amatu medaļas!
Zelts.Lv, juvelierizstrādājumi, laulību gredzeni
Piedāvājam saderināšanās un laulības gredzenu izgatavošanu pēc pasūtījuma. Plaša modeļu izvēle – darbnīcā ir pieejami vairāku modeļu paraugi un katalogi.
Sandra Ģēģere (SANFOTO STUDIO), portretu un kāzu fotogrāfe
Romantiskas bildes no Jūsu Lielās dienas!
E-ROTAS, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, rotaslietas, juveliera konsultācijas
E-ROTAS.LV atbilstoši svinīgajam kāzu notikumam piedāvā: laulību gredzenus; saderināšanās gredzenus ar dabīgajiem akmeņiem un dārgakmeņiem; līgavas skaistuma pastiprināšanai dabīgo pērļu rotaslietas.
Karkadē, ziedu salons
Profesionāli un pieredzējuši floristi ziedu salonā „Karkadē” palīdzēs izvēlēties tieši jums piemērotāko risinājumu ziedu noformējumam jūsu kāzu dienai.
Kaspars Filips Dobrovoļskis, kāzu fotogrāfs
Piedāvāju iemūžināt jūsu dzīves skaistākos mirkļus! Bildēju kāzas Latvijā, kā arī ārpus tās, sākot ar līgavas gatavošanos un beidzot ar mičošanu.
Crystal Events, kāzu inventāra noma
Plašs un kvalitatīvs kāzu inventāra piedāvājums, kurā vienviet atradīsiet visu nepieciešamo kāzu vizuālajam noformējumam. Inventārs pieejams vairākos komplektos, tāpēc lieliski noderēs arī plašām viesībām. Viss iznomājamais inventārs ir teicamā kvalitātē un rūpīgi apkopts.
Uhh Dizains, gravēšana, apdruka, izšūšana, kāzu svinību suvenīri
"uhh Dizains" izgatavo dažādus kāzu svinību suvenīrus un aksesuārus. Izmantojot "uhh Dizains" pakalpojumus, varat savu dāvanu padarīt īpašu un tās saņēmējam atmiņā paliekošu.
Upītes, pirts, brīvdienu māja, atpūtas vieta, kāzu svinību vieta
Pie mums ir lieliska atpūta no pilsētas kņadas meža ielokā, lauku klusumā, kur kaimiņu klātbūtne nav jūtama. Vieta piemērota svinībām, kāzām, sporta aktivitātēm vai vienkārši atpūtai.
Design Imperia, kāzu floristika līgavām ar īpašu gaumi
Vienmēr ir labi, ja kāzās ir IDEJA! Noteikta koncepcija, kura tiek atspoguļota it visā (stils, noformējums, ziedi, ielūgumi utt.). Mūsu floristu komanda uzņemsies rūpes par jūsu svētku noformējumu. Sagādāsim daudz pozitīvu emociju un stilīgu fotogrāfiju jums un jūsu viesiem!!
Rāmavas (Depkina) muiža, romantiska kāzu vieta Pierīgā
Labdien, es esmu Rāmavas muiža. Mans lielākais prieks ir dāvāt brīnišķīgu noskaņu, sirds siltumu un neaizmirstamas atmiņas tiem, kuri pie manis ciemojas. Uzticiet man uzburt svētku noskaņu un uzklāt skaistu galdu Jūsu īpašajam dzīves notikumam!
Timils, kāzu kleitu un vakartērpu salons
Mūsu kolekcijā ir vairāk nekā 1000 greznu kāzu tērpu - gan klasiski, gan mūsdienīgi, kas darināti pēc pēdējām modes tendencēm. Visu šo satriecošo tērpu dizainere ir Oksana Mukha.
Silksecret.lv, zīda gultas veļas izstrādājumi
Zīda gultas veļa - elegances un izsmalcinātības apvienojums, kam piemīt dabisks spīdums, maigums un skaistums.
Dole, kuģītis Daugavā
Kuģītis Jūs vedīs romantiskā izbraucienā pa Daugavu. Brauciens ilgst vienu līdz divas stundas. Ceļojums pa Daugavu var sākties no Daugavas muzeja vai Ķekavas.
Autors Ziņojums
  • 1
  • (10)
Ieteikt twiterī Ieteikt draugiem Ieteikt sekoman Ieteikt facebook
Jutlle
Foto
25.07.2009
gredzenu spilventiņš - paštaisīts?! | 13.05.2009 21:01 Ziņot redakcijai
Izskatīju visu googli un ebayu, bet nevaru atrast tādu gredzenu spilventiņu, kas patīk :(
Ir doma nopirkt materiālus un taisīt pašai. Varbūt kāda dara tāpat? :) Gribētos redzēt kādu bildīti un dzirdēt viedokļus.. it kā tāds sīkums vien ir, bet tas pašlaik mani ļoti satrauc :))

Informācija: Kāzu aksesuāri - Kāzu atribūtikas darinātāji un tirgotāji
elini-te
Foto
07.08.2009
| 13.05.2009 22:52 Ziņot redakcijai
mani ari intereše gredzenu spilventiņš-
Bailey
Foto
| 13.05.2009 23:19 Ziņot redakcijai
Šitādu ir taisījusi mana floriste.

lietotāja foto
bellydancer
| 13.05.2009 23:23 Ziņot redakcijai
ss.lv atradu 2 meitenes, kas lēti taisa kāzu aksesuārus. Varbūt nav vērts mocīties un var pie vienas no viņām nopirkt, ja iepatīkas kāds? :o)
http://fotki.lv/kotja/comments-16904942/
http://fotki.lv/nukku/comments-21319134/
Jutlle
Foto
25.07.2009
| 14.05.2009 10:52 Ziņot redakcijai
Bailey - ļoti skaists un oriģināls :)
Paldies Bellydancer par info, apskatīšu, varbūt arī kas gatavs iepatiksies!
Erna Kļavs
| 14.05.2009 18:10 Ziņot redakcijai
Varbūt šeit kas noderīgs:
www.perfetto.lv
Iespējami arī individuāli pasūtījumi, ja no gatavajiem neks sirdī neiekrīt. : )
Bogemka
| 02.08.2010 15:55 Ziņot redakcijai
Bailey - saki, a cik tev tāds izmaksāja? :)
Vicis
Foto
08.05.2010
pashtaisiits | 02.08.2010 18:00 Ziņot redakcijai
Elementaari uztaisiit pashai. Man bija palicis paari no bolero jacinjas audums, shuveeja sashuva taadu kaa nelielu kabatinju (pati arii vareetu), nopeerc sintaponu, piebaaz, aizshuj malinju ciet, pa vidu sashuj kopaa taa, lai veidojas bedriite un apsien lentiiti kaadu vien veelies.
Vicis
Foto
08.05.2010
| 02.08.2010 18:01 Ziņot redakcijai
Oj, meitene jau appreceejusies, laikam vairs nav aktuaali :)
Rashela
17.07.2010
| 04.08.2010 20:55 Ziņot redakcijai
Priekš kam tas spilventiņš vispār vajadzīgs?
Man nebija un neizjutu nekādu vajadzību pēc viņa...
bubītis
Foto
15.05.2010
| 04.08.2010 22:57 Ziņot redakcijai
Mums bija, turklāt pašu darināts. Nav jau obligāti, bet gribēju, bija laiks uzšūt un skaisti izskatijās. Un manuprāt gredzeniem ir pietiekoši svarīga simboliskā nozīme, lai pasniegtu viņus skaisti. Karaļnamos vērtīgas dārglietas arī netiek liktas metāla šķīvīšos (kā piemēram esmu redzējusi Jelgavas dz/n :)) Kādam tā liksies izrādīšanās, kādam sīkums, kāds vispār var izvilkt gredzenus no kabatas un uzmaukt pirkstā, cik pāru, tik viedokļu. Laulības dzīvi jau tas neietekmē.

lietotāja foto lietotāja foto
  • 1
  • (10)
Tiešsaistē: 1 reģistrētie lietotāji: 0 paslēpušies, 1 redzami : Danuciits